Športová taška Nike pre ženy a mužov

Športová taška Nike pre ženy a mužov

Fanúšikovia aktívneho životného štýlu ocenia predovšetkým praktickosť a pohodlie a sami si vyberajú len tie najpohodlnejšie veci. Športová taška Nike pre ženy a mužov plne spĺňa tieto požiadavky. To nie je divné, pretože populárna značka je známa výrobou mimoriadne kvalitných športových predmetov.

Nike tašky sú vždy priestranné, ale veľmi kompaktné, sú univerzálne, ale vyzerajú štýlovo v každom športovom vzhľade. Nikdy nevyjde z módy a ak ste si vybrali Nike, môžete si byť istí, že budete v nasledujúcich desaťročiach v trende.

Tašky pre aktívny životný štýl

Existuje niekoľko výnimočných vlastností vriec Nike, ktoré z nich robia čo najviac vhodných pre šport:

veľkosť - Každý model tašky je vyrobený s ohľadom na požiadavky, ktoré sú relevantné v konkrétnom prípade. Kompaktný pásový vak tak môže byť ideálnym spoločníkom na beh, pretože je v ňom umiestnený len ten najnutnejší. Ale veľká športová taška sa dá ľahko chytiť na súťaž alebo tréning.

tvar - môže byť zaoblený alebo s jasne definovanými obdĺžnikovými hranami. Prvá verzia vaku je takmer bezrozmerná a môže pojať veľa potrebných vecí pri zachovaní miniatúrneho tvaru. Druhá verzia tašky je statickejšia, takže do nej môžete vkladať veci bez strachu, ktoré sa môžu počas silného chvenia rozbiť. Táto taška je ideálna pre dlhé cesty.

rukoväte - vo väčšine modelov športových tašiek sú dve. Jeden je dlhší a je určený na nosenie vrecka na ramene a druhý na nosenie v rukách. Mimochodom, dlhší popruh má skôr mäkkú štruktúru, takže sa nikdy neotiera o rameno, a ak chcete, môžete ho rozopnúť.

materiály - Tašky Nike sú vyrobené len z pravej alebo umelej kože, ako aj z vysoko kvalitných syntetických tkanín. Sú veľmi husté, nedržia sa a dôstojne znášajú ťažké mechanické účinky a zrážky.

Osobitnú pozornosť si zaslúži praktickosť tašiek. Nevyžadujú osobitnú starostlivosť, a aby sa vrátili do pôvodného vzhľadu, jednoducho ich vyčistite alebo umyte v práčke.

Skutočné modely

Nike sa stará nielen o pohodlie, ale aj o chuťové preferencie svojich zákazníkov. Preto sa tašky tejto značky vyznačujú rôznymi odtieňmi, tvarmi a textúrami. Spravodlivý sex môže ľahko nájsť originálnu tašku pestrých farieb veľkosti spojky, zatiaľ čo človek vždy nájde stručnejší a prísnejší model. V rade športových doplnkov značka má niekoľko modelov tašiek, ktoré si kupujúci vyberajú najčastejšie. Zvážte najobľúbenejšie modely sezóny jeseň-zima 2016.

dámske

Dievčatá radšej vyberajú tašky podľa svojich dekoratívnych vlastností:

Grafické reverzibilné Tote - model v jeho kráse. Zadná strana tašky je vyrobená z hladkej tkaniny z dvoch kontrastných odtieňov - modrej a ružovej. Predná časť je vyrobená zo sieťoviny so svetlozelenou potlačou. Model je veľmi ľahký, bez zapínania, ale okraje sú zaoblené, takže do neho ľahko zapadne veľké množstvo vecí.

Heritage Si Tote - ďalší priestranný model. Taška je objemná, ale ľahká, vyrobená z mäkkej modrej umelej kože. Na zapínanie sa nachádza jedno malé vrecko na drobné predmety a dve priehradky. Podšívka tašky je vyrobená z nylonu. Dlhé rukoväte umožňujú nosiť príslušenstvo na ramene aj vo vašich rukách.

Legend Club - Print - elegantný kompaktný model. Taška je vyrobená z odolnej tkaniny, ktorá sa nezmokne. Vo vnútri sú dve malé priehradky na upevňovači a rovnaké vrecká.Na vonkajšej strane vrecka sa nachádza ďalšie široké vrecko na zips. Súčasťou vrecka je odnímateľný popruh, ktorý je určený na nosenie tašky na ramene.

Dedičstvo Si Track Bag - kompaktné obdĺžnikové vrecko. Vrchná časť modelu je vyrobená z umelej kože a podšívka je vyrobená z nylonu. Vo vnútri je jedno veľké vrecko so zipsom a jedno so suchým zipsom. Veľké vonkajšie vrecko na zips zdobí kontrastnú potlač, vďaka ktorej je taška veľmi štýlová.

Všetky dámske kabelky značky Nike sú spojené jednou spoločnou vlastnosťou - eleganciou. Bez ohľadu na model, vyzerajú veľmi ženské a nežné.

pánske

Zástupcovia silnejšieho pohlavia si zvyčajne vyberajú tašky, pričom sa zameriavajú na ich funkčné vlastnosti:

Brasilia 6 Duffel Small - priestranná cestovná taška. Ideálne pre chodenie do posilňovne a na dlhé cesty do súťaží. Na kruhovej pracke sa nachádza dvojica veľkých vreciek a jedna veľká priehradka. Široké a stabilné dno je vyrobené z nepremokavého materiálu, takže vrecko sa dá umiestniť aj na mokrý povrch.

Klubový tím strednej duffel - praktický tréningový vak. Vyrobené z hustého, vode odpudzujúceho polyesteru. Odolný široký popruh s klapkou umožňuje nosiť tašku na ramene a krátku, so sponou - tlačidlo - vo vašich rukách. Ramenný pás sa rýchlo vyberie a nastaví do požadovanej výšky.

FC Barcelona Allegiance Shoebag - kompaktná taška na topánky. Vyrobené z vysoko kvalitného polyesteru, takže veci budú bezpečne držané. Pohodlná rukoväť umožňuje ľahké prenášanie tašky do rúk.

Max Air Vapor Duffel - štýlový model cestovnej tašky je vyrobený z materiálu odpudzujúceho vodu. Dno vrecka je veľmi spoľahlivé, chráni veci pred nečistotami a vlhkosťou. Dizajn zodpovedá športovému štýlu.

Ale najobľúbenejší medzi mužmi je taškový model - transformátor, ktorý sa ľahko premení z bežnej priestrannej batožiny na kľučky do štýlového batohu.

Nike 90

Originálny T90 Transformer Bag je vyrobený z odolnej tkaniny a je vhodný pre všetky príležitosti. Taška je dostatočne kompaktná, ale je priestranná - v horizontálnej polohe dosahuje dĺžku 50 cm a šírku 27 cm Dlhý, trvanlivý popruh vám umožní nosiť tašku na ramene. K dispozícii je aj pohodlná rukoväť.

Pevný popruh pochádza zo skrytého vrecka a dlhý popruh je skrytý a tvorí pravidelný batoh. Taška má jednu priestrannú priehradku na zips, jedno vonkajšie vrecko so vzorovým nápisom a dve malé bočné vrecká, tiež so zipsom.

Mnohí spotrebitelia tvrdia, že čínske falzifikáty Nike slúžia dosť dlho, takže ak sa vám páči značka, ale nemáte dosť peňazí na nákup originálnych výrobkov, „Čína“ môže byť aj alternatívou rozpočtu.

Ale ak si ceníte túto značku nie pre popularitu, ale pre kvalitu, budete musieť minúť peniaze na originál. Nákup tašky značky Nike je teraz jednoduché, stačí len poznať pár tajomstiev.

Ako si vybrať

Pozornosť by sa mala venovať kvalite materiálu a úhľadnosti stehu. Lepenie nití - hlavným znakom falošných. Rovnako dôležitú úlohu zohráva kvalita príslušenstva - všetky spojovacie prvky musia byť trvanlivé, ľahko sa otvárajú a zatvárajú. Stojí za to skontrolovať dostupnosť modelu, ktorý sa vám páči na oficiálnych stránkach spoločnosti. Môže sa ukázať, že to jednoducho nie je, alebo sa vzhľad výrazne líši od toho, ktorý ste si vybrali.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky