Tašky od Michaela Korsa

Tašky od Michaela Korsa

Michael Kors je slávny americký dizajnér, ktorý milujú módy z celého sveta. Kabelky Michael Kors sú lakonické a elegantné. Kombinujú eleganciu línií, minimalizmus v detailoch, pohodlie a štýl. Kolekcie obsahujú klasické modely aj varianty pre mládež.

typy

Nad ramenom

Ženy módy, ktoré dávajú prednosť taške na ramene, nájdu v dizajnérskych zbierkach mnoho zaujímavých modelov.

Verzie so širokými mäkkými rukoväťami, napríklad Marlon, sú veľmi pohodlné. Takmer takmer tenký remienok je pripevnený na takmer všetky kabelky. To vám umožňuje nosiť tašku v ruke alebo na ramene v závislosti od vašej nálady.

zákazník

Nákupné tašky, aby nákupy radosť. Objemné štýlové modely veľkých veľkostí obsahujú veľa vecí. Zároveň majú pohodlný tvar a štýlový vzhľad.

Tieto tašky zahŕňajú: Emry, Hayley, Jet Set a ďalšie. Väčšina z nich je upevnená pomocou tlačidla, ktoré uľahčuje proces ukladania aktualizácií do vrecka. V týchto modeloch, oddelenie poskytuje zips pre ukladanie peňazí a dokumentov.

aktovka

Táto kategória zahŕňa tašky s pevným spodným dnom. Majú krátke rukoväte a dlhý popruh na nosenie na ramene. Priestranné a pohodlné vrecká Satchel sa líšia veľkosťou, farbou a dizajnom.

batoh

Michael Kors nezabudol na milovníkov batohov. Toto pohodlné a módne príslušenstvo je prezentované v kolekciách rôznych modelov z kože a denimu. Rozmery a farby batohov sú rôzne.

zbierky

Cynthia

Cynthia je veľmi ženský model. Saffian koža a zaujímavý dekor rukoväte dávajú modelu špeciálnu sofistikovanosť. Taška má racionálne línie, perfektne drží svoj tvar.

Model je dostupný v troch veľkostiach. Farebná škála je rôznorodá - od bledoružovej a mäty až po tmavomodrú a klasickú čiernu.

Cynthia je vhodná pre každú príležitosť. Bude to vhodné a v kombinácii s večernými šatami as bežným oblečením.

Selma (Selma)

Selma - zosobnenie elegantnej prísnosti. Jedná sa o malú, ale priestrannú tašku so stručným dizajnom. Absencia zbytočných detailov a pohodlných úchytiek umožňuje dokonale zapadnúť do biznis obrazu. Nemenej vhodné pre model a štýl ležérne.

Selma je tiež k dispozícii v niekoľkých veľkostiach. Farby sú rôzne.

Greenwich

Greenwich - objemovo zaujímavý model s vonkajším vreckom. Vak kombinuje praktickosť a štýlový vzhľad.

Greenwich bude zaujímavým a stavovým doplnkom k obchodnému imidžu a každodennému luku. Rôzne farby a veľkosti vám umožňujú vybrať si možnosť pre každý vkus.

Ava

Ava je očarujúci model, mierne pripomínajúci aktovku. Mini veľkosť je skvelou voľbou pre prechádzky. Vo väčšej veľkosti - všestranná taška pre obchodné stretnutia alebo termíny.

Model Ava vyzerá úžasne s vzdušnými šatami, romantickým oblečením v príležitostnom štýle a dokonca aj roztrhanými džínsy.

Crossbody

Crossbody od Michael Kors - kabelky malej veľkosti, určené na nosenie cez rameno, uhlopriečne. Úspešné riešenie otázky pádu pásu z ramena.

Modely nie väčšie ako taška spojky sú ideálne pre chôdzu, stretnutie s priateľmi, cestovanie. Modely s monochromatickou kožou, s potlačami, zdobené reťazami, strapcami, kučeravými vzormi - existuje mnoho možností.

Láska nakupujúcich pre tašky Crossbody je vďaka svojmu pohodliu a štýlovému vzhľadu. Zástupcovia tohto modelu: Jet Set Travel, Bedford, Fulton a ďalší.

Jet set

Jet set - perfektná každodenná voľba. Elegantné tenké rukoväte sú doplnené príslušenstvom vo forme spony. Laconic jasné línie, obmedzená jednoduchosť a elegancia modelu dobyl mnoho módy.

Taška je objemná a priestranná. Vďaka premyslenej funkčnosti môžete pohodlne distribuovať obsah vo vnútri produktu.Jet sada sa dá nosiť ako v ramene, tak aj na ramene.

hamilton

Hamilton - možnosť voľby so zaujímavým dizajnom. Imitácia zámok a zlatý kľúč na prednej strane výrobku dáva ešte väčšiu pevnosť. Dlhý remienok na reťazi zrieďuje obchodný tón vrecka a mení ho na štýlové príslušenstvo.

Model je upevnený pomocou tlačidla, ktoré je dôležité zvážiť pri nákupe. Možno budete musieť kúpiť špeciálny organizér pre tašku.

Rhea

Pohodlný a štýlový batoh Rhea, ktorý už miluje mnoho milovníkov aktívneho životného štýlu. Taška má zaujímavý dizajn s množstvom zipsov a širokou škálou farieb. Milovníci klasiky si môžu vybrať čiernu verziu, romantickú povahu - béžovú, a znalci brilancie budú blázni do zlatého modelu.

Veľkosť batohov je odlišná - od veľkých a priestranných až po očarujúci mini-batoh, ktorý sa nosí na dlhom páse.

rozmery

Malí

Malé kabelky Michael Kors sa dajú nosiť v ramene aj na ramene. Vyzerajú elegantne, príjemne kombinované s večerným a denným vzhľadom. Malá kabelka je ideálna pre párty, dátumy alebo prechádzky.

mini

Miniatúrne kabelky Michael Kors sú očarujúce modely Crossbody a spojky. Prezentované sú denne skromné, večerné zlato a originálne tlačené možnosti.

veľký

Tašky veľkej veľkosti navrhnuté dizajnérom pre obchodnú ženu, nútené niesť veľké množstvo dokumentov, študentov a tých, ktorí milujú objemné tašky.

Dizajn a farba si môžete vybrať ľubovoľnú. Niekto preferuje formu obchodného portfólia. Niekto ako pohodlný batoh. A pre niekoho by bolo ideálnym riešením taška určená na nosenie na ramene.

Skutočné farby

zlato

Zlaté tašky Michael Kors vyzerajú elegantne a slávnostne. Taška zlatého odtieňa účinne vyzerá s monofónnym oblečením. Ak ste milovník šaty a mikiny s svetlými výtlačkami, je lepšie zvoliť model inej farby.

biela

Biela taška je skvelou voľbou pre leto. Vyzerá úžasne s vzdušnými šatami, tečúcimi sukňami, modrými džínsami a svetlými nohavicami. V obraze čiernej a bielej škály bude tiež vhodná snehobiela taška.

čierna

Čierna taška je klasická. Je ideálny pre všetky ročné obdobia a je kombinovaný s oblečením akejkoľvek farby. Ideálna voľba pre obchodnú dámu a každého, kto miluje túto tajomnú farbu.

modrý

Modrá taška vyzerá skvele s džínsy, letné šaty a šaty. Účinne kombinácia bielej a čiernej s modrou. Pre odvážne módne farebné riešenia.

červená

Červená taška - veľkolepé príslušenstvo. Môže sa nosiť s čiernym, sivým, béžovým a modrým oblečením. Letné sundresses s potlačou a svetle ružové šaty môžu byť tiež doplnené s takou jasnou kabelku.

žltý

Žltá taška vytvára slnečnú náladu. Táto farba dobre zapadá do modrej, šedej, olivovej, čiernej a bielej farby. Zábavný doplnok k letnej párty rozjasní každý ponurý deň.

béžový

Béžová taška - univerzálna možnosť. Je kombinovaný s oblečením takmer všetkých farieb. Nevhodná farba vrecka bude béžová, možno len v monochromatickom čiernom obraze. Je ideálnou voľbou pre obchodné, romantické a príležitostné luky.

ružový

Jedna z častých farieb zbierok je ružová. Táto jemná ženská farba je ideálna pre romantické oblečenie. Väčšina modelov je prezentovaná v práškových a broskyňových odtieňoch, ale existuje viac šťavnatých možností.

Koľko je

Na oficiálnych stránkach Michael Kors, cena tašky sa pohybuje od $ 70 až $ 7000, bez predaja. Jedným z najdrahších modelov je koža Kylie a Miranda.

Spojky stoja od 70 do 1000 dolárov. Crossbody modely - od $ 150 a viac. Nákupné tašky - od 200 dolárov.

Sprostredkovatelia a obchody, ktoré sú oficiálnymi zástupcami značky, môžu stanoviť inú cenovú politiku.

Dnes na ruskom trhu existuje obrovské množstvo firiem, ktoré produkujú falzifikáty pre produkty Michaela Korsa.Kvalita kópií môže byť dobrá aj veľmi zlá. Náklady na falzifikáty sa líšia od nízkych cien až po úroveň nákladov originálov.

Ako odlíšiť originál od kópie

Rozlíšenie originálnej kabelky Michaela Korsa od falošného je jednoduché. Stojí za to venovať pozornosť:

  1. Koža a stehy. Originálne výrobky dokonale zachovávajú svoj tvar vďaka koži alebo polymérom najvyššej kvality. Nemôžu byť pokrčené, pokrivené alebo príliš mäkké. Švy by mali byť hladké a čisté.
  2. Podšívka a príslušenstvo. Vnútorný materiál by mal byť tiež kvalitný a bezchybne prešitý. Príslušenstvo originálu nemá žiarivo žltý odtieň a lesk, ako lacné analógy. Blesk by mal fungovať hladko a hladko.
  3. Cenovka V originálnych vreckách má charakteristickú svetlohnedú farbu a obsahuje informácie o materiáli, farbe, veľkosti výrobku a jeho čísle.
  4. Logo. Logo pripevnené k rukoväti musí mať jasné čiary a musí byť identické s ostatným hardvérom výrobku.
  5. Prítomnosť vnútornej značky. Uvádza krajinu, v ktorej bolo vrecko vyrobené a číslo šarže.
  6. Skladovacie puzdro. Originály sa dodávajú s krytom krémového odtieňa s logom MK.

Kde kúpiť originál

Objednávanie tašky na oficiálnych stránkach projektanta je pre ruských občanov problematické. Stránka nie je priamo doručená do našej krajiny.

V Moskve a Petrohrade sú obchody, ktoré sú oficiálnymi zástupcami tejto značky. Ich adresy sú uvedené na webovej stránke Michaela Korsa.

Pokiaľ ide o online nákupy, MK tašky je možné objednať na webovej stránke YOXX alebo v anglickom internetovom obchode Net-a-porter.

Prehľad novej kolekcie

Jar-leto

Tašky Michael Kors jar-letná sezóna 2016-2017 sú pozoruhodné svojou nehou a originalitou.

Prezentované sú nové varianty klasických modelov v atraktívnych farbách ružovej a koralovej škály. Tam sú klasiky v jemnej mäty, svetlo žlté a zlaté tóny. Existujú nové modely nákupných tašiek v nenápadnej béžovej a hnedej škále.

Zaujímavá myšlienka dizajnéra - tašky, vyrobené pletením z rafie a slamy. Aj v zbierke sú tašky vyrobené z pythonovej kože pre milovníkov exotických originálnych tašiek z perforovanej kože.

Nakoniec prepustený nové batohy, Semiš, koža, denim, ženský, moderný a veľmi pohodlný, určite potešia zákazníkov.

Zima na jeseň

V kolekcii jeseň-zima 2016-2017 predstavil Michael Kors tašky vyrobené z prešívaného nylonu a kože s efektom prešívania.

Kožušinové batohy a tašky - ďalší smer. Vyhradené sivohnedé farby, klasické čierne, kvetinové motívy - to je, ako dizajnér vidí módne tašky pre nadchádzajúcu sezónu.

Michael Kors ponúka milovníkom klasiky a ženskosti Elegantné kabelky na retiazke, Malá veľkosť, elegantný dizajn a prirodzená elegancia značky - tieto tašky majú všetko.

recenzia

Zákazníci originálnych tašiek Michael Kors sú s nimi zamilovaní. Majú radi modernitu, ženskosť a eleganciu výrobkov. Všimnite si tiež vysokú kvalitu, jednoduchosť opotrebovania a odolnosť vreciek voči opotrebeniu. Podľa posudkov šťastných majiteľov modelov od Michaela Korsa už dlho nestratili svoj tvar a krásny vzhľad. Mnohé hviezdy show business preferujú tašky tejto značky, ktorá sa už stala znakom stavu a štýlu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky