Hádajte tašky 2019

Hádajte tašky 2019

Tašky GUESS - kombinácia klasického a moderného prístupu. Každá taška v novej kolekcii je exkluzívna. Všestrannosť vreciek od firmy GUESS ovláda moderné módy. Môžete si nájsť príslušenstvo pre seba a pre večer a na výlet do práce.

O značke

Značka GUESS sa objavila vo svete módy začiatkom osemdesiatych rokov. Bola založená bratmi, zatiaľ čo GUESS zostáva rodinnou značkou, ktorá nesmie byť spravovaná outsidermi. Ich prvé zbierky boli štýlové džínsové oblečenie. Už v roku 1984 sa v sortimente GUESS objavili hodinky a doplnky.

Spoločnosti sa podarilo vstúpiť na svetový trh už v deväťdesiatych rokoch. Štýlové oblečenie pre mládež kúpené hneď po vydaní. To uľahčil vzhľad šiat od firmy GUESS v kine. Takže Marty McFly z kultovej trilógie "Back to the Future" sa neustále objavoval na obrazovke oblečenej v džínsových výrobkoch od GUESS. To bolo potom, že predpovedal zmenu v postoji k veciam z džínsov, ktoré sú teraz vnímané nie ako oblečenie pre pracovníkov, ale ako nevyhnutný predmet základného šatníka akejkoľvek módnej ženy.

Tvorba vlastného štýlu, dizajnéri z GUESSu boli inšpirovaní starým Hollywoodom. Luxusné ležérne oblečenie kombinované jednoduchosť a sofistikovanosť. Vrecká GUESS sú obľúbené nielen medzi obyčajnými obyvateľmi veľkých a malých miest, ale aj medzi celebritami. Medzi slávnymi fanúšikmi tašiek tejto značky sú Eva Herzigova a Claudia Slate.

druh

Malí

Malé okrúhle kabelky sú jedným zo značkových doplnkov značky GUESS. Bola to luxusná kabelka „Lux“, ktorá prvýkrát priniesla globálnu popularitu značke GUESS. Elegantné tašky s jednoduchým jednoduchým dizajnom môžu dopĺňať štýlový obraz.

Nad ramenom

Ďalším rozoznateľným rezom je taška s krížom od firmy GUESS. Taška na rameno je vhodná pre milovníkov aktívneho životného štýlu.

Skutočné farby

  • čierna
  • ružový
  • biela

Ako rozlíšiť originál

Veľmi často sa predávajú repliky na tašky od značky GUESS. Aby ste mohli čeliť takýmto vreckám, nevediete k podvodu, nezabudnite na niekoľko hlavných charakteristík originálu.

Po prvé, originálne príslušenstvo od firmy GUESS je vytvorené s dôrazom na detail. Na vnútornej strane vrecka je vždy značka. Dbajte na kvalitu materiálov a pevnosť švov. Švy musia byť vyrobené ručne. To je možné skontrolovať na malej križovatke medzi obložením a vonkajším okrajom pravej kože.

Tašky od firmy GUESS nekladú vaše logo na prednú časť tašky. Značka s miniatúrnym prvým písmenom sa nachádza na koženom štítku.

Pamätajte tiež, že originálne tašky GUESS sa nepredávajú na masovom trhu a nemôžu byť príliš lacné. Ak chcete kúpiť originálnu tašku od tejto značky, pozrite sa na príslušenstvo v originálnych značkových butikoch, alebo aspoň v overených internetových obchodoch predávajúcich značkové tašky.

2016 Kolekcia

Zbierka vreciek GUESS v tejto sezóne poteší všetky štýlové dievčatá a chlapci. Medzi radmi, ktoré ponúkajú dizajnéri, nájdete aj miniatúrne spojky a objemné tašky obsahujúce všetko, čo dievča potrebuje.

Pre ženy

Jedným z najobľúbenejších modelov je klasická polyuretánová spojka. Príslušenstvo vyrobené v čiernej farbe dokonale zapadne do akéhokoľvek štýlu. Predná strana vrecka je ozdobená dvomi zámkami a zips je vyrobený vo forme jednoduchého, ale spoľahlivého zipsu.

Spojka, napriek svojej malej veľkosti, je pomerne priestranná: pozostáva z jednej hlavnej časti a niekoľkých vreciek na príslušenstvo.

Taška batoh tiež zaslúži pozornosť. Dopĺňa ho pohodlný ramenný popruh. Takéto príslušenstvo svetlohnedej farby dokonale zapadne do príležitostného luku. Batoh je zdobený zipsami, malými ramienkami a kovovými nitmi.

Originál vyzerá ako klasická taška leoparda. Okrem zaujímavých farieb je ozdobený kvalitným kovaním: prívesok so štítkom, zámok a kovový kvet. Vak je tiež doplnený dlhým popruhom v bielej farbe a slučkou na zápästie. Toto príslušenstvo je samo o sebe veľmi chytľavé, takže je lepšie ho nosiť s obyčajným oblečením.

V najnovšej kolekcii značky GUESS nájdete aj atraktívnu tašku. Malá čierna taška so sivými postriekaním vyzerá veľmi štýlovo a zdržanlivo. Kabelka je ozdobená len kovovým kovaním a originálnym opaskom, ktorý je reťaz, prepletený kožou. Toto príslušenstvo je ideálna obchodná žena.

Praktickosť a spoľahlivosť tohto vrecka je pripevnená magnetickým nitovaním, ktoré vám umožní upevniť tašku a nie strach o bezpečnosť ich vecí. Vo vrecku je len jedno oddelenie, ale všetky vaše veci sa tam zmestia. Príslušenstvo je zdobené béžovou rukoväťou a malým lukom.

Svetlá ultramarínová taška zo zbierky GUESS Určite sa vám budú páčiť obchodné dievčatá, ktoré, aj keď sú súčasťou oblečenia, chcú vyzerať chytľavo a štýlovo. Toto je jeden z mála modelov v kolekcii, vyrobený z umelej kože.

Pozornosť podnikateľka si zaslúži ďalšiu priestrannú tašku, ale už svetlú béžovú. Materiál vyzerá na slnku jasne, čím sa vrecko stáva nezvyčajným a slávnostným. Predná časť vrecka harmonicky dopĺňa vzor s kovovými nitmi. Aj napriek svojim veľkým rozmerom je tento výrobok od firmy GUESS vhodný aj pre krehké dievčatá malého vzrastu.

Okrem klasických tašiek vyrobených z pravej alebo umelej kože nájdete v najnovšej kolekcii od firmy GUESS honosné perlové modely. Táto kabelka je ideálna pre večerný večer. Perleťová základňa dokonale dopĺňa striebornú rukoväť a čisté kovové nity.

A pre aktívne dievčatá, ktoré sú neustále v pohybe, dizajnéri GUESS prišli s pohodlnou mládežou vrece na vrecia. Čierna alebo ružová kabelka vyzerá veľmi štýlovo a perfektne sedí s ležérnymi luky. Je šitá z pravej kože v kombinácii s hustou bavlnou alebo džínsom. Spona vyrobená vo forme zámku je veľmi spoľahlivá.

Pre mužov

Vytvorenie veľkého množstva príslušenstva, značka GUESS nezabúda na mužov. Pre nich dizajnéri vytvorili pohodlnú tašku na opasok. Model populárny v deväťdesiatych rokoch je späť v móde.

Kožený výrobok vyzerá veľmi štýlovo a draho, je to ako pás, tak aj príslušenstvo. Malá taška obsahuje všetky náležitosti. Taška je tiež veľmi skromná - jednoduchý čierny doplnok zdobí len malé logo značky GUESS.

recenzia

GUESS šťastný majitelia tašiek od firmy GUESS sú potešení predovšetkým svojou kvalitou a odolnosťou. Aj po dlhšom opotrebovaní vrecko nestráca svoju príťažlivosť, to znamená, že koža nepraská, nepoškriaba sa a nevypína sa. Mäkká podšívka je tiež dobrá, pretože materiál sa neodvaľuje a nie je pokrytý potiahnutím, bez ohľadu na to, čo nosíte vo vrecku. Kvalita je iná a originálne príslušenstvo, ktoré sa nerozlomí a neodlúpne.

Kupujúci sú tiež spokojní s funkčnosťou sáčkov od firmy GUESS. V dizajne tohto príslušenstva je všetko premyslené do najmenšieho detailu. Pohodlné rukoväte vám umožnia nosiť tašku akýmkoľvek vhodným spôsobom. Všetko, čo potrebujete, je umiestnené v prevažnej časti hlavného oddelenia a malé ďalšie vrecká.

A vzhľad tašky sa vždy páči. Môžete si vybrať výrobok z pravej kože alebo kozhzam. Návrhári GUESS ponúkajú širokú škálu farieb, ktoré sa hodia do akéhokoľvek štýlu.

Pre mnoho dievčat sú obľúbené doplnky značky GUESS. Možno, že ste si kúpili takú štýlovú kabelku, stane sa fanúšikom značky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky