Cestovná taška

Cestovná taška

Podnikatelia si cenia čas. Nie vždy majú možnosť žehliť oblek tesne pred obchodným stretnutím. Prichádza k záchrane takéhoto príslušenstva ako portlet. Musíte pripustiť, že je omnoho úctyhodnejšie nosiť kostýmy ako vo veľkom plastovom kufríku. Portlet Today sa stal neoddeliteľnou súčasťou imidžu moderného obchodníka.

Aký je názov prípadu obleku?

Slovo "vytesané" prišlo k nám z francúzštiny, kde to znamená kryt pre nosenie pléd. Na začiatku svojej histórie bol takýmto výrobkom obyčajná mäkká cestovná taška, ktorá sa používala na prepravu posteľnej bielizne.

Slovo "porazený" znamená aj vrecko popruhov na nosenie prikrývok. V modernom svete sa portplade nazýva špeciálny cestovný obal z nepremokavej tkaniny na prepravu oblekov alebo večerných šiat, ktoré sa skladajú na polovicu.

Vlastnosti a výhody

Portpled má mnoho výhod oproti iným cestovným taškám. Majitelia takéhoto asistenta si môžu bezpečne vziať na cestu drahé obleky alebo večerné šaty a neboja sa o ich bezpečnosť a vzhľad. Osobitnou výhodou niektorých portletov je ich malá veľkosť, takže ich možno použiť aj ako príručnú batožinu. Hlavnou výhodou portletu však je, že položky, ktoré sú v ňom prepravované, sú pripravené na okamžité použitie. Nemusia žehliť, ani ich odstraňovať.

Okrem toho je možné do portletu umiestniť nielen oblečenie, ale aj notebook. Je vodotesný, dokonale chráni odev pred prachom alebo špinou, ľahko sa prepravuje, kompaktný.

druh

Existujú tri hlavné typy portletov.

  • Prvý - Toto je pravidelný obal na oblečenie z mäkkej tkaniny. Môže niesť len jeden oblek. Tento typ portletu je najlacnejší a najbežnejší.
  • druhý - Roztiahnuté, ktoré je možné zložiť. V takomto skladacom kufri je spravidla hlavná oddelená a niekoľko ďalších vreciek. Obleky sa ľahko zmestia do sklopného kufríka.
  • tretina - tu je najväčší a najpriestrečnejší. Má kolieska a sklopnú rukoväť. To sa zmestí malý šatník. Okrem toho, ako portpledov je pobočka, v ktorej si môžete nosiť a topánky.
  • Tam sú tiež portlety s shley. Takéto modely je možné nosiť na ramene, čo je veľmi výhodné pri krátkych cestách. Sú vyrobené z nylonu. Pri výbere cestného krytu s shley, stojí za to zvážiť šírku obleku, pretože táto možnosť nie je príliš široká (až 59 cm).
  • K dnešnému dňu existuje batožina-portpledy. Toto je najväčší reprezentatívny portpledov. Má spravidla kolieska a sklopnú rukoväť, vďaka ktorej je možné výrobok upevniť v rôznych polohách, je vybavený kombinovaným zámkom.

Ako si vybrať

Ak sa jedná o služobnú cestu alebo slávnostnú akciu ďaleko od domova, stanovaný sa stane nepostrádateľnou vecou. S ním príde oblek alebo šaty v rovnakej forme ako v cestovnom puzdre. Ak chcete vybrať dobrý a vysokokvalitný portlet správne, postupujte podľa nasledujúcich tipov.

Najprv sa musíte rozhodnúť, na aké účely budete potrebovať. Koľko vecí sa v ňom bude prepravovať. Po rozhodnutí o týchto nuanciách si môžete jednoducho vybrať typ cestného krytu.

Ak potrebujete niesť viac ako jednu sadu oblečenia, potom mäkký porazený je ideálny pre takýto prípad. Pre služobnú cestu na pár dní je lepšie vybrať tašku na kabelku. Je priestrannejší ako mäkký oblek.No, ak sa očakáva dlhá cesta, potom bude prenos na kolieskach nevyhnutný. V tomto modeli sa hodia ako kostýmy, a veľa rôznych, užitočných vecí.

Keď sa rozhodnete kúpiť, mali by ste venovať pozornosť materiálu, z ktorého je portlet vytvorený. Často je to materiál, ktorý ovplyvňuje cenu výrobku.

Ak chcete kúpiť lacný obal na obleky, mali by ste si vybrať modely z mäkkých syntetických materiálov. Ale okrem primeranej ceny majú takéto kryty aj niektoré nevýhody. Syntetika môže unikať vlhkosť alebo absorbovať akékoľvek pachy. Pre ľudí, ktorí nie sú zvyknutí šetriť na svojom vzhľade, odporúčame venovať pozornosť koženým modelom portletov. Majú pevný rám, nenechávajú vo vode a navyše neabsorbujú pachy. Je potrebné pripomenúť, že tvrdý a hustý materiál šetrí oblečenie spoľahlivejšie ako mäkké.

A posledná vec, ktorú by ste mali určite venovať pozornosť, je interný obsah portletu. Musia byť prítomné prvky ako: vešiak, popruhy na upevnenie oblečenia, rukoväť na ponožky, ramenný popruh a háčik, na ktorý je možné zavesiť kryt.

Výrobné spoločnosti rôznym spôsobom dopĺňajú interný obsah portletu. Môžu to byť napríklad klasické modely s jednou veľkou priehradkou alebo portlety, ktoré sa otvárajú v troch rôznych polohách. Môžu existovať aj divízne topánky na topánky.

materiál

Prívesky sú vyrobené z rôznych materiálov. Ich cena závisí od toho, z čoho sú vyrobené. Na výrobu portpadov sa najčastejšie používa polyester, nylon alebo prírodná koža. Tieto materiály sa používajú preto, lebo sú odolné voči vlhkosti, odpudzujú nečistoty, sú husté a nedeformujú sa.

  • Nedávno sa stali populárne balistické-nylonové portlety. Tento materiál má špeciálnu pevnosť, hustotu a odolnosť voči opotrebeniu.
  • Drahé modely sú samozrejme vyrobené z pravej kože, takže odevy po odstránení z puzdra majú dokonalý vzhľad. Takéto výrobky sa zvyčajne používajú menej často kvôli ich vysokým nákladom. Týkajú sa stavových vecí a nie jednoduchého cestného krytia. Často sa používajú ako darček.

Ale medzi lacnejšie modely nájdete veľmi slušné možnosti. Môžu mať jeden popruh na ramene alebo dve malé rukoväte.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky