Taška pre mamu: funkcie a ako si vybrať?

Taška pre mamu: funkcie a ako si vybrať?

S narodením dieťaťa sa život ženy dramaticky mení: každý kus oblečenia, doplnkov a obuvi sa vyberá podľa potrieb a pohodlia matky a dieťaťa. Či si kúpite špeciálnu tašku pre matky, aké funkcie venovať pozornosť a ako si vybrať, sú relevantné otázky pre ženy, ktoré uprednostňujú pohodlie a štýl.

rysy

Špeciálna kabelka pre mamu vykonáva mimoriadne dôležité funkcie, čo znamená, že má množstvo charakteristických vlastností.

 • Kapacita. Táto taška je schopná dať do seba veľa potrebných vecí: od plienok až po hračky.
 • Silná a pohodlná rukoväť. Počas chôdze sa matka nebojí, že taška padne z ramena alebo vypadne z rúk. Môže sa tiež namontovať na rukoväť kočíka vďaka praktickým nitom.
 • Prítomnosť vreciek a oddelení. Mama by mala mať predstavu, kde presne sa tento objekt nachádza, aby ho čo najskôr získal.
 • Pohodlné spony. Taška sa otvára ľahko a rýchlo. Koniec koncov, niekedy sa počíta každá sekunda.
 • Vrecká a držiaky na fľaše. Voda a dojčenská výživa sa v takomto vrecku nerozliali, ak sú pevne pripevnené špeciálnymi držiakmi.
 • Svetlý veselý dizajn. Je zaujímavé dotknúť sa tašky a pozrieť sa na deti. A niekedy na farbe výrobku môžete uhádnuť chlapca alebo dievča, ktoré sa skrývalo na invalidnom vozíku.
 • Pohodlné vybavenie. Súčasťou balenia môže byť prebaľovacia podložka, tepelný kryt, odnímateľné vrecko na zips na dokumenty, balenie na uskladnenie použitých plienok, organizátor a dokonca aj deka.
 • Jednoduchá starostlivosť. Taška pre matky je vyrobená z odolných vodoodpudivých materiálov, ktoré sa ľahko umyjú a bezpečne sa dotýkajú dieťaťa.

druh

V závislosti na preferenciách a potrebách si môžete vybrať tašku, ktorá je najvhodnejšia pre každú konkrétnu mamu.

Taška na vozíku, Spravidla nie je veľký, jednoduchý obdĺžnikový tvar a na dlhom páse s nitmi-svorky. To je dôležité, pretože vec strávi väčšinu času na rukoväti kočíka. Napriek svojim kompaktným rozmerom je priestranný a môže mať veľa priehradiek a vnútorných vreciek. Spona sa ľahko otvára a všetko, čo potrebujete na ruke svojej matky, je okamžite k dispozícii.

Mama chodiaca taška Pohodlne sa nosí v náručí alebo cez rameno. Vyznačuje sa tiež mnohými vreckami - vnútornými a vonkajšími, ale je menej priestranná. Hlavnou funkciou je uložiť všetko, čo potrebujete na krátku prechádzku v blízkosti domu alebo pri návšteve miesta alebo obchodu. Táto taška sa často musí čistiť, takže sa príliš neznečistí a ľahko sa čistí.

Cestovná taška užitočné pre dlhé prechádzky alebo cestovanie. Má všetko, čo potrebujete na ceste - prebaľovacia podložka, piknikový koberec, tepelný kryt fľaše. Vo vnútri je vrecko zdobené mnohými špeciálnymi vreckami a obalmi - na obrúsky a plienky, cumlíky a oblečenie. Kit spravidla obsahuje samostatnú kozmetickú tašku a kompaktnú kabelku pre mamu. Pre použité plienky je samostatný obal.

Postman taška pre matku sa líši od bežnej kabelky len vo väčšej kapacite a dostupnosti pohodlných priehradiek na detské oblečenie a hygienické potreby. Rýchlo a jednoducho sa ponáhľa cez rameno a ponecháva matke voľné ruky.

Transformačná taška Je unikátny v tom, že sa ľahko zmení na hustý stojan na matrace na zapínanie. Dieťa je v ňom príjemné, hygienické a praktické.

výhoda Tašky na batohy je pohodlie nosenia. Takýto model je priestranný a celkovo, ale hmotnosť plného vaku nie je mama, pretože náklad je rovnomerne rozložený po chrbte. Ďalším plusom je silná fixácia na ramenách a voľné ruky pri mame.Ale je tu nepríjemnosť: dostať veci z batohu, bude musieť byť odstránené zo zadnej strany.

Ako si vybrať

Ideálna taška pre mamu by mala spĺňať niekoľko kritérií. Venujte im pozornosť, keď si vyberiete najlepšiu možnosť pre seba.

 • Vrecko sa používa často, aktívne a nie vždy opatrne. A potom musí byť jeho kvalita čo najlepšia. Švy na vonkajšej strane a na podšívke by mali byť ploché a silné. Materiál je odolný a spoľahlivý, rukoväte sú mäkké a dobre pripevnené k telu vrecka.
 • Nie je potrebné, aby taška, ktorá sa nehodí všetko, čo potrebujete. Situácie s dieťaťom sú najviac nepredvídateľné, niekedy aj náhradné oblečenie nebude zbytočné. Preto by mala byť vaša taška priestranná. A budete mať po ruke všetko, čo vy a vaše dieťa potrebujete.
 • Vo väčšine prípadov matka potrebuje voľné ruky. Preto musí byť vrecko bezpečne a pohodlne namontované na kočíku, pleci alebo chrbte - v závislosti od preferencií ženy. Dbajte na popruhy tašky. Mali by byť mäkké, elastické a primerane široké, aby nedošlo k treniu ramien a nenarazili do kože.
 • Vrecko musí mať pohodlné a spoľahlivé upevňovacie prvky. Takéto, že oni sami neotvárajú, ale matka ich zvládne jednou rukou bez väčších ťažkostí.
 • V mojej matkinej taške môžu byť úplne protichodné veci - zloženie mlieka a vlhké obrúsky, dokumenty a detský krém. Je dôležité, aby pre každý poddruh vecí existovalo oddelenie alebo vrecko. Potom sa nebudete starať o bezpečnosť a ochranu výrobkov a predmetov. Áno, a hľadajte konkrétnu vec, takže to bude jednoduchšie a rýchlejšie.
 • Vyberte si syntetický umývateľný materiál pre vrecko. Koniec koncov, každodenné prechádzky rýchlo rozmazať. Malé znečistenie na takejto veci je ľahké zotrieť vlhkou handričkou a pravidelné všeobecné umývanie nebude pokaziť vzhľad.

Prehľad modelu

Ju-Ju-Be

V kolekcii značky je obľúbený batohový batoh, Vec sa prispôsobuje majiteľovi. Môže byť nesený v rukách, pomocou mäkkých pohodlných rukovätí; na ramene vďaka spoľahlivému a pohodlnému popruhu; alebo na chrbte ako batoh. V prípade potreby možno vak zavesiť na kočík.

Batoh je vybavený všetkým, čo potrebujete, z teflónového materiálu, ktorý je odolný voči nečistotám, a obloženie je chránené antimikrobiálnym povlakom. Zaujímavým trikom je gumový držiak kľúča. Mama bude môcť používať kľúče bez toho, aby ich odoberala a bez toho, aby ich odpojila od držiaka. Model reprezentuje rad veselých svetlých farieb. Cena vaku-batoh Juzhubi od 13.500 do 16.000 rubľov

Preskočiť hop

Tašky a batohy pre matky značky Skip Hop sú vyrobené z odolných materiálov odolných voči opotrebeniu. Na prvý pohľad sa zdajú byť dosť kompaktné, ale to nemá vplyv na ich priestrannosť.

Napríklad model Forma vyzerá ako veľká kabelka. Ale vo vnútri je vybavený potrebným počtom oddelení a vreciek, aby sa veci, ktoré vaše dieťa potrebuje. Vrecko môže byť nesené na ramene alebo upevnené na vozíku. Štýlový dizajn s nízkymi kľúčmi je vhodný vo všetkých situáciách. Emisná cena - asi 7000 rubľov

Stokke

Jednoduché a pohodlné tašky na kočíku Stokke dokonale padnú ako taška pre mamu. Sú pomerne veľké a priestranné, vybavené držiakmi, krytmi na bradavky a matracmi.

Zaujímavý model - Stokke Changing Bag, má niekoľko možností nosenia - na ramene, cez rameno alebo za chrbtom. Takýto vak stojí okolo 11 500 rubľov.

bubák

Funkčné vaky Bugabu sú úžasné svojou predurčenou a premyslenou mysľou. Spoločnosť dokonca vyrába vrecia na prepravu invalidných vozíkov vlastnej značky, je to veľmi výhodná možnosť pre dlhé cesty.

Taška pre mamičky z odolného vodoodpudivého materiálu. Má skromný klasický dizajn a jednoduchú formu. Nezbavuje to však svojich výhod. Vrecko má nastaviteľnú veľkosť a má 14 priehradiek a odkladacie vrecká, vrátane vrecka s podšívkou pre tablet. Cena sa pohybuje od 7 000 do 8 000 rubľov.

Avent

Philips Avent ponúka stručné a funkčné tašky pre rôzne situácie - termo tašky pre potraviny, cestovanie a voľnočasové možnosti pre mladé matky.

Cestovná taška pre mamu z Aventu je jednoduchá a nenáročná na použitie. Vyrobené z nylonu a mikrovlákna, má ramenný popruh a krátke rukoväte. Tepelne izolované kryty na fľaše, vstavané vrecko, niekoľko hodín v teple alebo chlade. Takáto taška má hodnotu asi 5000 rubľov.

ostrovné

Roztomilé a priestranné tašky pre Insular mamičky sú skvelé pre ich dizajn. Leto, jarné kvetinovo-živočíšne motívy nenechajú ľahostajnú ženu.

Modely sáčkov Insular ZOO sú impozantného vzhľadu: vonku sú vybavené náplasťovými vreckami - dve na prednej strane a jedna na zadnej strane. Bočné aj na oboch stranách majú vrecká. Materiál - nylon, odolný proti opotrebeniu, termo-vlhkosť a odolnosť voči chemickému napadnutiu a deformácii. Súčasťou balenia je prebaľovacia podložka. Cena - 2500 rubľov.

Chico

Vaky Chikko sú súčasťou sady kočíkov rovnakej značky. Sú automaticky vybavené držiakom a majú pohodlné rozmery. Dizajn tašky zodpovedá dizajnu kočíka.

Taška ľahko zvládne úlohu chôdze možnosť, vzhľadom k prítomnosti pásu cez rameno. Je priestranný a pohodlný. Mínus - chýbajúce časti, ako je výmena rohože a tepelné kryty.

BV & BV

Elegantné dámske kabelky z ekologickej kože. Pekne zdobené kvetmi, luky a kamienky. Súčasťou balenia je prebaľovacia podložka. Model je určený pre cestnú verziu, takže je pomerne priestranný. Vhodné na prechádzky, nakupovanie a cestovanie. Nie je veľmi praktické pre časté prechádzky, pretože ekologická koža je zle čistená a nie je odolná voči nepriaznivým podmienkam prostredia. Cena je 6000 rubľov.

Peg-Pérego

Vrecko tejto značky môže byť individuálne vybrané ako sada pre rovnomenný kočík a na prechádzku. Taška je stručná, praktická, pohodlná a priestranná. Vonkajšie a vnútorné vrecká sa postarajú o bezpečnosť a poriadok vecí vo vrecku. Podložka vo vnútri olejovej vaty nedovoľuje, aby sa rozliata kvapalina rozšírila a umývateľný povrch zvonka uľahčí zachovanie vzhľadu. Cena modelu Borsa - v priemere 4000 rubľov.

recenzia

Existujú veci, na ktorých je možné ušetriť, čo nie je rentabilné. Je na nich možno pripísať tašku pre mamu. Väčšina žien, ktoré dávali prednosť skromným rozpočtovým možnostiam, kde chýbajú mnohé vhodné detaily, ľutovalo ich výber. Stále museli preplatiť a kúpiť si termosku alebo plienkový nosič, alebo niekoľko individuálnych kozmetických tašiek a nádob.

Prevažná väčšina skúsených mamičiek za to, že taška obsahuje čo najviac vhodných častí. Takže najlepšou možnosťou je prechádzky alebo cestovné tašky, vybavené všetkým, čo potrebujete, ako modely od JuJuBe a SkipHop.

Mamičky, ktoré dokážu ľahko robiť bez pohodlia vysoko kvalitné vrecúška. Hlavným kritériom pre ne je praktickosť a trvanlivosť. Táto taška sa ľahko prenáša, dá sa nasadiť a vzlietnuť, teraz môžete rýchlo nájsť a dostať to, čo potrebujete. A všetky tie najnutnejšie možno ľahko umiestniť na početné vrecká.

Najlepšie a pohodlné vrecko na prechádzky

Ideálna taška na chôdzu je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa ľahko ošetruje. Má niekoľko možností nosenia - v rukách, na ramene, cez rameno a za chrbtom. Zámky a uzávery sa rýchlo a ľahko otvárajú jednou rukou, ale nerobte to sami.

Taška stredne kompaktná, má množstvo priehradiek a vreciek na pohodlné skladovanie rôznych druhov vecí a výrobkov. Tam sú držiaky fliaš, výhodne s tepelným plášťom. A pre figuríny - bezpečné uzavreté kontajnery.

Toto vrecko je vhodné vziať na kliniku, pretože sada obsahuje prebaľovaciu podložku s antimikrobiálnym povrchom.

Táto taška je rovnako ako matka a dieťa, pretože je kľúčom k ich zdraviu, pokoju a pohodliu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky