Taška pre kočík - vezmite so sebou všetko, čo potrebujete!

Taška pre kočík - vezmite so sebou všetko, čo potrebujete!

Počas prechádzky s malým dieťaťom možno budete musieť vymeniť oblečenie, hygienické vložky. Pre dieťa musíte vziať fľašu nápoja, rovnako ako obľúbené hračky. Kde umiestniť túto skupinu vecí? Taška pre kočík - vezmite so sebou všetko, čo potrebujete!

výhody

Medzi všetkými existujúcimi doplnkami je taška pre kočík najdôležitejšia vec. Môžete to urobiť bez siete proti komárom, pláštenky alebo stojanu na fľaše, ale miesto pre detské veci je jednoducho potrebné.

Nie vždy je taška dodávaná s kočíkom. V tomto prípade musíte niečo nájsť samostatne. Samozrejme, môžete si vziať akúkoľvek tašku pod ruku, ale je lepšie, ak je špeciálne navrhnutá pre invalidné vozíky. Takéto modely majú:

  • Premyslený systém upevnenia na rukoväť kočíka. Najčastejšie je taška zavesená na špeciálnych konzolách, ale existujú aj iné odrody;
  • vhodnej forme. Väčšina tašiek sa vyrába vo forme štvoruholníka a uzatvára sa zipsom. Vďaka tomu je prístup k obsahu pomerne jednoduchý a rýchly;
  • funkčnosť. Tašky pre invalidné vozíky boli vyvinuté špeciálne na prepravu detských vecí, ktoré môžu byť potrebné na prechádzku alebo výlet. Preto sú tu špeciálne vrecká na fľaše, plienky, ako aj veľká priestranná priehradka na iné veci. Mimo vreciek je často veľký priestor pre malé predmety;
  • kvalitných materiálov. Dieťa nie je v priamom kontakte s vreckom, ale je v ňom jeho fľaša a oblečenie, preto je dôležité, aby všetky materiály mali vysokú kvalitu a nevypúšťali škodlivé látky. Okrem toho by mala byť tkanina odolná voči oderu, vyblednutiu a ľahkému vyblednutiu.

Moderné výrobcovia invalidných vozíkov vybavia svoje výrobky taškami, ktoré majú moderný dizajn a atraktívny vzhľad. Preto si ho môžete vziať so sebou na prechádzku bez kočíka a keď dieťa vyrastie, táto taška sa stane pre matku štýlovým doplnkom.

druh

Dnes je tu veľký výber tašiek, ktoré by sa zmestili na akýkoľvek model kočíka.

univerzálne

Taška, ktorá je univerzálna, často vo forme obdĺžnika. Má tradičný súbor vnútorných priečinkov, niektoré modely môžu mať špeciálne vrecko na mediálne zariadenia.

Upevnenie k rukoväti na úkor konzol k špeciálnym pántom. Popruhy tašky sú vyrobené z hrubej tkaniny, môžu byť často nastavované, čo umožňuje, aby vrecko nielen viselo na kočíku, ale aj na ramene alebo v rukách.

Organizátor tašky

Tento typ tašky je ideálny pre chôdzu v blízkosti domova. Nebudete dať veľa vymeniteľné oblečenie v organizátore, ale má veľa vreciek na drobnosti, držiaky na fľaše. Existujú modely, ktoré vám umožňujú používať dotykový mobilný telefón bez toho, aby ste ho vytiahli z vrecka.

Taký organizátor je fixovaný na úkor slučiek suchým zipsom. Vhodné pre väčšinu kočíkov, rovnako ako kočíky, trstiny.

Na rukoväti

Všetky tašky sú pripevnené k rukoväti kočíka. Sú buď zavesené pomocou špeciálnych upevňovacích prvkov alebo upevnené pomocou pásov.

Najčastejšie sú k rukoväti pripojené malé organizátory, ktoré vám umožnia vziať so sebou len tie najnutnejšie veci.

Sieťové vrecko

Taška, vyrobená z hrubej sieťoviny, je tiež pripevnená k rukovätiam kočíka. Tento typ je vhodný na skladovanie veľkých hračiek. Môžete použiť sieťové vrecko pri chôdzi so starším dieťaťom. Dieťa staršie ako dva roky vyžaduje veľa rôznych hračiek, vrátane pieskovísk, automobilov, bábik a ďalších.

Táto taška sa dá použiť aj na nákupy.Keď zložené, to trvá docela trochu hmotnosti, ale v prípade potreby sa zmení na pomerne priestrannú tašku-string bag.

Na trstinovom kočíku

Tašky určené špeciálne pre invalidné vozíky, ktoré sú zložené do trstiny, sú vyrobené z mäkkých materiálov, ktoré umožňujú sklopiť dizajn bez rušenia. Charakteristickým znakom tohto organizátora sú upevňovacie systémy, ktoré sa dajú zavesiť na samostatné rukoväte.

Príslušenstvo pre invalidné vozíky

Medzi doplnky, ktoré môžu urobiť prechádzku pohodlnejšie, nie sú len tašky. Výrobcovia invalidných vozíkov vyvíjajú všetky nové modely zariadení na skladovanie detského oblečenia, ochranu pred dažďom a slnkom atď.

vačka

Talianska spoločnosť Cam sa nezaujíma len o to, aká mamička bola, kam dať veci pre deti. Medzi doplnkami, ktoré táto spoločnosť ponúka, sú špeciálne rukavice, ktoré sú pripevnené k rukoväti a neumožňujú matke zamrznúť. Tiež v rade sú výrobky, ktoré môžu chrániť pred slnkom a dažďom, špeciálne miesto je obsadené špeciálne dáždniky, ktoré sú pripojené k kočíku.

Inglesina

Táto spoločnosť vyrába vysoko kvalitné prémiové kočíky. Vrecia, ktoré vybavia svoje výrobky v Inglesine, sú veľmi pohodlné a multifunkčné. Sú to skladovací systém, ktorý má premyslený dizajn. Sada obsahuje špeciálnu prebaľovaciu podložku, ktorá vám umožní rýchlo zmeniť dieťa na takmer akomkoľvek mieste.

Emmaljunga

Vozíky pochádzajú zo Švédska a majú najvyššiu kvalitu a premyslený dizajn. To platí aj pre príslušenstvo, ktoré ponúka Emmaljunga mamičky po celom svete.

Tašky pre kočíky spoločnosť ponúka v dvoch formách. Mama sa bude páčiť klasická obdĺžniková taška s množstvom vreciek. Otec by mohol mať rád batoh Emmaljunga, ktorý má tiež mnoho funkčných priestorov. Ostatné doplnky zahŕňajú dáždniky na ochranu pred slnkom a teplé obálky pre invalidné vozíky.

Maclaren

Medzi ďalšie doplnky, ktoré vedie spoločnosť Maclaren, sú siete proti komárom, pláštenky, matrace pre sedadlo a mnoho ďalšieho. Tiež mamičky sú ponúkané tašky pre kočíky rôznych druhov. To môže byť buď klasický univerzálny vak alebo organizátor, ktorý je umiestnený na zadnej strane kočíka alebo kočík kočík.

Chicco

Chicco ponúka celý rad produktov pre deti a ich matky, vrátane kočíkov a doplnkov. Vaky Chicco sú funkčné, vyrobené z vysoko kvalitných a bezpečných materiálov. Môžete si tiež zakúpiť ďalšie háčiky, ktoré sú namontované na rukoväti, adaptéry pre autosedačky, tepelné kryty a ďalšie. Všetky výrobky spoločnosti majú rovnakú kvalitu.

Preskočiť hop

Výber sáčkov pre invalidné vozíky od firmy Skip Hop je skvelý. Univerzálne tašky a vrecia na organizér majú mnoho výhod, vrátane funkčnosti, praktickosti a jednoduchosti používania.

Samostatne pozoruhodné batohy pre rodičov. Pomocou špeciálneho adaptéra môžu byť namiesto tradičných sáčkov pripevnené k rukovätiam kočíka. Vo svojej konfigurácii je termálne puzdro na fľašu, taška na plienky alebo plienky, ako aj pelenator.

Tutis zips

Litovská spoločnosť Tutis pri výrobe kočíkov a ich príslušenstva sa stará predovšetkým o zdravie dieťaťa a jeho matky. Preto všetky tkaniny podliehajú špeciálnemu ošetreniu striebrom, v dôsledku znečistenia a nepríjemného zápachu nie sú absorbované do materiálu, ale sú od neho odpudzované. Väčšina vírusov a mikróbov zomiera pri kontakte s tkanivom, ktoré bolo ošetrené ionizovaným striebrom.

Všetky kočíky Tutis Zippy majú vo svojej konfigurácii veľkú a pohodlnú tašku na detské potreby.

Ako si vybrať

Slávni výrobcovia okamžite vybavia svoje kočíky taškami na detské veci. Ale niekedy môže byť potrebné kúpiť nový vak. V tomto prípade je dôležité zvoliť si príslušenstvo, ktoré nie je vhodné len pre invalidný vozík podľa vonkajších značiek. Taška musí byť pohodlná a bezpečná.Pri výbere je dôležité posúdiť tieto body:

  • tvar a veľkosť vaku. Mama vie, koľko vecí a kedy môže potrebovať, takže veľkosť tašky by mala zodpovedať počtu detských potrieb, ktoré sa zvyčajne berú na prechádzku. Najbežnejšie a funkčné je obdĺžnikové viacúčelové vrecko s vonkajším vreckom na drobnosti;
  • spôsob montáže. Kočík môže mať jednu spojitú rukoväť alebo dve samostatné. Keď si kupujete tašku, musíte sa s predávajúcim skontrolovať, ako presne je taška pripevnená k kočíku;
  • materiálov. Taška musí byť vyrobená z vysoko kvalitnej tkaniny, ktorá je odolná voči nečistotám, je vodotesná a ľahko sa čistí. Dnes existuje veľký výber modelov, takže nebude ťažké vybrať si tašku, ktorá zodpovedá farbe a textúre kočíku.

Vnútorný priestor vreciek na detské oblečenie by mal mať niekoľko oddelení, ktoré majú svoj vlastný účel. Dlhý zips vám umožní úplne otvoriť tašku, čo uľahčuje vyhľadávanie potrebnej veci. Bezpečnostné ventily na spona neumožňujú navlhčenie obsahu vaku počas dažďa.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky