DKNY tašky

DKNY tašky

Moderné dámske kabelky sú veľmi dôležitou a funkčnou súčasťou dámskeho šatníka. To je tá vec, že ​​každé dievča s ňou nesie takmer každý deň, preto podľa vzhľadu vrecka je možné určiť preferencie a charakter majiteľa. Praktické tašky, ktoré vyjadrujú individualitu dievčaťa, sú vytvorené americkým dizajnérom Donna Karan, majiteľkou značky DKNY (Donna Karan New York).

O značke

Názov značky DKNY je veľmi jednoduchý. Donna Karan New York je kombináciou mena dizajnéra a názvu mesta, ktoré Donna inšpirovala. Pani Karan vytvára svoje veci pre obyvateľov veľkého mesta, sebestačných, zaneprázdnených, ale vždy štýlových.

Donna Karan založila svoju značku na konci minulého storočia. Presne vie, čo potrebujú moderné ženy žijúce vo veľkých mestách, a vytvára svoje vlastné návrhárske tašky, ktoré sa zameriavajú na ich potreby. Tašky od DKNY sú priestranné, ale zároveň elegantné a elegantné. Univerzálny dizajn vám umožní nosiť tú istú tašku so všetkými vašimi obľúbenými oblečeniami a zároveň vyzerať štýlovo a moderne.

História módneho domu od DKNY začala v polovici osemdesiatych rokov. Príbeh Donny Karan sa v mnohých ohľadoch podobá príbehu ikony štýlu Coco Chanel. Dizajnérka začala svoju kariéru, keď čelila problému rušnej mamy v modernom svete. V roku 1985, Donna Karan vydala svoju zbierku pre ambiciózne a veľmi zaneprázdnené mladé dievčatá, ktoré sa stretávajú s veľkým množstvom problémov, zatiaľ čo žijú v megality.

Dizajnér s americkým pôvodom vytvoril nielen obrovské množstvo značkových tašiek, ale tiež predstavil teóriu siedmich vecí, ktoré sa určite musia nachádzať v šatníku každej dievčatá. Jedným zo zoznamov týchto vecí je taška z DKNY (Donna Karan New York).

Značka Donna Karan - jeden z mála, ktorí nepoznajú zlyhania. Značkové predmety, ktoré sa objavili v módnom svete pred viac ako tridsiatimi rokmi, sa stále považujú za štandardy štýlu, rovnako ako všetko, čo teraz módny návrhár vytvára.

Obľúbené modely

Medzi rôznymi taškami vytvorenými slávnym dizajnérom sa niektoré modely stali obzvlášť populárnymi.

Nad ramenom

Pohodlný formát pre tašky je výrobok s dlhou rukoväťou, ktorá prechádza cez rameno. Model je vhodný na vytváranie štýlových príležitostných lukov. MEDIUM FLAP CROSSBODY, Je prezentovaný v pastelových a monochromatických farbách. Táto taška vyzerá elegantne a striktne. Je ľahké ju zmeniť z obchodnej tašky na večernú spojku, jednoducho odstránením popruhu.

Ďalšie možnosti tašky cez rameno - VEĽKOSŤ VEĽKEJ FLAPEROVEJ BAG, Stredne veľká taška s dlhým popruhom je praktická. Matná farba vám umožní doplniť akýkoľvek obraz takýmto módnym doplnkom. Tento model značky má dve hlavné oddelenia a nastaviteľný popruh, vďaka čomu je veľmi praktický.

Spojkové vaky

Keďže značka DKNY je pozoruhodná svojou jednoduchosťou a klasickou stručnosťou, elegantné spojky sa často nachádzajú v zbierkach Donna Karan. Jednoduché obálky tašky od tohto dizajnéra sú vyrobené z vysoko kvalitnej pravej kože. Podšívka tejto tašky je vyrobená z jemného hodvábu.

Spojkové vaky sú milovníkmi módy a svetových dizajnérov pre stručnosť a vhodné používanie prírodných materiálov pri šití týchto štýlových výrobkov.

Malí

Okrem veľkých priestranných vriec sú obľúbené aj malé kabelky. Osobitnú pozornosť by sme mali venovať ženám módy, aby boli tašky, ktoré vyzerajú ako taška. model TUMBLED LEATHER BUCKET BAG Vyzerá to celkom nezvyčajne, ale dobre zapadá do obrazu moderného dievčaťa.

Taká kabelka sa dotiahne k čipke. Tašky-vrecia šijú z hustej kože. Niekedy je koža odlišná reliéfna kosoštvorec.Malé vrecúška môžu byť monotónne a vyrobené z pravej kože so zvieracou potlačou.

zbierky

aktívny

V kolekcii Aktívne sa nachádzajú prevažne priestranné tašky veľkých rozmerov. Pri šití sa používa umelá koža s matným povrchom. Jedným z najobľúbenejších modelov kolekcie je štýlová taška-shopper. Dokonca aj z tejto veci, ktorá je známa všetkým ženám v domácnosti, sa Donna Karan podarilo vytvoriť elegantný doplnok, s ktorým sa môže objaviť v spoločnosti módnych priateľiek.

Shopper Bag z kolekcie Active má tvar obdĺžnika a dve pohodlné rukoväte. Originalita dáva úchytky kovové kovanie.

Tribeca

Tašky z kolekcie Tribeca vyzerajú drahšie a elegantnejšie. Na výrobu doplnkov z tejto kolekcie používa Donna Karan vysokokvalitnú prírodnú prešívanú kožu. Tašky z prešívanej "diamantovej" kože vyzerajú moderne a elegantne. V tejto kolekcii dizajnér používal prevažne základné farby.

Saffiano

Kolekcia DKNY Saffiano vyniká okrem iných doplnkov od tvrdosti a stručnosti značky Donna Karan. Tašky z marockej kože sú praktické a už dlho nestrácajú atraktívny vzhľad. Kožené tašky z tejto kolekcie sú vhodne doplnené elegantným a diskrétnym kovaním. V kolekcii DKNY Saffiano nájdete kancelárske oblečenie a večerné spojky, ktoré sú pozoruhodné svojou eleganciou.

Prešívaná Nappa

Jednou z najobľúbenejších zbierok Donny Karan je Nappa. Nappa je špeciálne upravená koža, ktorá má elegantný vzhľad. Tento typ kože je veľmi zriedkavý, takže príslušenstvo je z nej zriedkavo šité. Najčastejšie to nie sú ani ležérne tašky, ale malé spojky, peňaženky, držiaky na vizitky alebo puzdrá na kľúče a okuliare.

Okrem vzácneho typu kože sa vrecká z kolekcie Nappa značky Donna Karan vyznačujú diskrétnymi farbami a klasickým strihom. Najobľúbenejšie farby sú pastel a popol. Niektoré výrobky sa vyznačujú svetlými vložkami nasýtenými modrými a červenými farbami. Osobitnú pozornosť verejnosti priťahovali exkluzívne tašky, ktoré kombinujú nevädzu a šarlátové odtiene.

Prešívané kožené výrobky nájdete aj v kolekcii Quilted Nappa. Sú doplnené elegantnými reťazami, elegantným kovaním alebo kľučkami s originálnym tkaním. Aj keď sú všetky tašky z tejto zbierky iné, všetky sú spojené vysokou silou.

Crossbody

Súčasná kolekcia Crossbody je ďalším potvrdením, že Donna Karan časom nemení pravidlá dobrého vkusu. Tašky z tejto kolekcie sú stále elegantné a napriek svojej malej veľkosti dokážu pojať všetko, čo potrebuje moderné dievča.

Francúzske zrno

Francúzska zbierka zrna je na rozdiel od predchádzajúcich známa svojou osobitnou ženskosťou. Lesklá koža zvýrazňuje tašky medzi inými výrobkami značky Donna Karan. A originálna spona-spona dáva všetkým svojim produktom individualitu.

Skutočné farby

Donna Karan najčastejšie vytvára svoje doplnky a používa diskrétne klasické farby.

čierna

Jedna z najobľúbenejších farieb Donny je čierna. Používa ho ako v doplnkoch, tak aj v oblečení. Veci v čiernej farbe Donna Karan nevyzerajú pochmúrne, ale štýlové a elegantné. Doplnky v čiernej farbe môžu dopĺňať akékoľvek oblečenie, pretože sú kombinované so všetkými ostatnými odtieňmi.

béžový

Výrobky béžovej farby a odtieňov hnedej farby vyzerajú ženskejšie. Ľahká pokožka vyzerá veľmi jemne a elegantne.

falšovaniu

Veľmi často sú k dispozícii repliky doplnkov od DKNY (Donna Karan New York). Popularita značky a originalita štýlu viedol k vytvoreniu kópií. Takéto falzifikáty pripomínajú doplnky značky Donna Karan len pre ich vzhľad, ale vôbec nie v kvalite.

Ako odlíšiť originál od falošného

Rozlíšenie originálnej tašky od repliky je pomerne jednoduché. Najprv si môžete kúpiť značkovú tašku len v obchodnom dome. Zbierky Donny Karan sa skladajú z obmedzeného počtu tašiek. Preto veci nie sú zastarané a môžete ich kúpiť len okamžite po vydaní zbierky.

Ďalšou charakteristickou črtou je, že vrecká od DKNY sú vždy zošité z pravej kože a ako dekorácia interiéru sa používa len kvalitné hodváb. Ak chcete skontrolovať pôvodný produkt pred vami, alebo len falošný, venujte pozornosť rezu. DKNY (Donna Karan New York) návrhári nechajú malý kúsok otvorený, kde môžete vidieť, aké materiály boli použité na šitie.

ceny

Pamätajte tiež, že pôvodná taška od DKNY nemôže byť lacná vôbec. Tašky od Donna Karan stojí od 40 do 100 dolárov. Všetky doplnky s nižšími nákladmi sú pravdepodobne falošné.

Avšak, tieto náklady na značkové príslušenstvo je pomerne nízka. Preto si takmer každá moderná dievčina môže dovoliť tašky od DKNY.

recenzia

Kupujúci hovoria pozitívne o značkových vreciach od Donna Karan. Dievčatá tvrdia, že tašky DKNY stoja peniaze, pretože príslušenstvo so značkou značky bude trvať oveľa dlhšie ako lacná taška, ktorá sa bude nosiť za šesť mesiacov. Vo vreckách DKNY sú všetky detaily premyslené: kvalita kože, priestrannosť tašky, stabilné „nohy“ v spodnej časti tašky - všetko sa robí na najvyššej úrovni.

Takýto zodpovedný prístup spolu s klasickým dizajnom robia ženy rôzneho veku pozornosť taškám od Donny Karan. Kúpte si originálnu kabelku tejto značky a presvedčte sa, aký je praktický a univerzálny.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky