Zlaté topánky

Zlaté topánky

Čižmy zlatej farby priťahujú pozornosť chytrosťou, extravaganciou a neprekonateľnou eleganciou. Napriek tomu, že zlato a jeho imitácia je prvkom luxusu, stylisti v tejto sezóne ponúkajú odvážne kombinovať ich v každodenných a večerných štýloch.

Ak staršie zlaté farby topánky dovolili byť pop diva, dnes, so správnym výberom, tieto topánky budú skutočným vrcholom obrazu. Zlatá farba, ktorá sa už v modernom prostredí stala takmer známou, zakaždým priťahuje pozornosť brilanciou a brilanciou. Dizajnéri často získavajú zlatú inšpiráciu zo svojich myšlienok, takže dnes nás módy pozývajú, aby sme si vychutnali zlaté topánky širokej škály štýlov.

Módne modely

So zlatým nosom

Pre tých módy, ktorí nemajú radi príliš jasné modely, dizajnéri pripravili skromné ​​modely topánok so zlatým výtokom. Krása tejto topánky je zameraná na žiarivý zlatý nos a zvyšok vyzerá spravidla skromne a zdržanlivo.

Topánky s jemnými detailmi môžu byť základom rôznych obrázkov. Základná farba topánok môže byť červená, čierna, biela. Pančuchy, čižmy, čižmy, rúry, čižmy a mnoho ďalších so zlatým nosom môže vyzerať elegantne, hravo alebo koketne.

S pätou

Dámske topánky so zlatým podpätkom vyzerajú veľmi štýlovo a elegantne. Tieto topánky sú schopní zdôrazniť zmysel pre štýl a dať obraz jedinečnú eleganciu. V týchto topánkach môžete bezpečne ísť do práce, na dovolenku alebo na dátum. Originálny dizajn, neprekonateľný komfort a veľkolepý vzhľad odlišuje tento typ topánok medzi mnohými inými. Crimson kabát, čierna čierna bunda alebo fialový kabát bude vyzerať skvele s zlato-podpätky topánky.

Zlaté ozdoby

Ženy milujú všetky brilantné, o čom svedčia topánky, zdobené zlatými prvkami. Zložití návrhári prichádzajú s rôznymi modelmi topánok so zlatými šperkami.

Dekorácie sú zlaté kvety, reťaze, nity, luky, prívesky, spony a ďalšie ozdobné dekorácie. Takéto modely topánok môžu byť skromné ​​vo výkone alebo naopak ohromiť svojou jasnosťou a originalitou. Pri zostavovaní obrazu stojí za to zvážiť, že šumivé veci by nemali byť v rámci toho istého súboru.

značky

S príchodom jari si každá žena módy myslí o kúpe nových topánok. Značky tejto sezóny ponúkajú zbierky zlatých topánok rôznych štýlov. Módni návrhári venujú takýmto topánkam toľko pozornosti, takže si určite budete môcť vybrať z čohokoľvek. Značky predstavujú zlato v klasickom, zvieracom a mnohých iných štýloch. Zvážte, čo nám v nadchádzajúcej sezóne ponúkajú dizajnéri.

Casadei

Značky Casadei prezentujú rôzne modely pre najrôznejšie prípady. "Je to zima - to neznamená, že to nie je v móde" - ako keby dokázal značku z Talianska, čo ženám v móde umožňuje vybrať si topánky pre krásu a zároveň teplo. Môžete si vybrať lesklé zlaté topánky na zimu, jar alebo na jeseň, a dokonca aj ľahké prútie na leto. Casadei predstavuje zimné topánky v zlatej farbe na širokom podpätku, ihlové alebo dokonca na rovinatom behu. Topánky Casadei z pozlátenej kože alebo iného materiálu na celom svete získali popularitu vďaka svojej neprekonateľnej kvalite a dokonalému štýlu.

Gianvito rossi

Značka Gianvito Rossi miluje nečakané módne pohyby. Napríklad vyrobili neprekonateľné zbierky zlatých čižiem. Vysokokvalitná pravá koža v tandeme so zlatom alebo len zlatým vzorom určite pritiahne pozornosť.Topánky Gianvito Rossi sa nachádzajú v širokej škále kombinácií zlata a kože. Topánky tejto značky sú vždy považované za štandard štýlu a svetlé výnimočné modely. Nízke topánky, členkové topánky, čižmy s kožušinou alebo zlaté spony od Gianvita Rossi budú nádherným spoločníkom za nepriaznivého počasia.

Čo nosiť

Ak uvažujete o kúpe zlatých topánok, potom šanca ukázať im nebude trvať dlho. Samozrejme, nehovoríme o tých topánkach, ktoré sú zdobené kamienkami na vrchole zlatej farby a majú nárok na titul. Hovoríme o ženských topánkach, ktoré zdôrazňujú rafinovaný štýl a krásne nohy hostesky. Stylisti ponúkajú rôzne štýly, od ženskej klasiky až po grunge hooligan. Takže, inšpirovaní zlatom, pokúsme sa vytvoriť niekoľko obrázkov.

S večernými šatami

Nosenie zlaté topánky pre stranu je skutočné pokušenie pre módy. Takýto obraz určite zaujme svojou nezvyčajnosťou. Čierne šaty z Coco Chanel alebo večerné šaty inej sýtej alebo tlmenej farby budú veľmi vítané. Správne príslušenstvo môže doplniť obraz v podobe malých zlatých náušníc alebo skromných krúžkov. Pamätajte si, že jedna vec by mala v lete svietiť, takže nech sú zlaté topánky.

S džínsy

Ukazuje sa, že džínsy a zlaté topánky môžu byť dokonale kombinované v rámci neformálneho vzhľadu. Noste s nimi bielu košeľu. Iste, jednoducho nebudete rovní v jednoduchosti a elegancii. Zaujímavý vzhľad je možné získať vďaka čiernym úzkym džínsy, sofistikovanej béžovej čipke otvorenej hore a zlatým topánkam. Takéto kombinácie sú ideálne na datovanie alebo na filmy.

Do kancelárie

Šifónová blúzka, prísne nohavice, košele, bundy, tesné sukne môžu hrať novým spôsobom, ak ich skombinujete so zlatými topánkami. Biely, červený alebo čierny oblek prísneho strihu so zlatými topánkami je kombináciou win-win. Tu nadobudne platnosť farebná kombinácia béžovej a hnedej veci, pretože tieto topánky pripomínajú tieto farby. Pamätajte si, že je veľmi ľahké robiť módne chyby v obrazoch kancelárií. Preto sa snažte vybrať oblečenie tak, aby ste nemali pocit, že by ste sa zamiešali s disko.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky