Dámske topánky Aljaška

Dámske topánky Aljaška

Premenlivá ruská zima nás núti zodpovedne a dôkladne pristupovať k výberu topánok. Skvelým riešením počas obdobia roztopenia je mať teplé, nafúknuté topánky vo vašom šatníku a medzi mnohými výrobcami vyniká Aljaška. Podrobnejšie pochopíme, prečo stojí za to zastaviť výber na tejto značke a ako sú dobre známi dutik.

Silné a slabé stránky

Všeobecne platí, že výhody tejto topánky na pozadí analógov sú:

 • relatívne malá cena: v priemere náklady na dvojicu povinností nepresahujú 5 000 rubľov. Toto číslo však priamo závisí od výrobcu;
 • vysoká odolnosť voči vode, čo spôsobuje, že topánky sú obzvlášť dôležité v daždivom počasí alebo kašovitom počasí;
 • štýlový dizajn, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť krásny obraz;
 • Čistenie topánok je veľmi jednoduché a nevyžaduje použitie špeciálnych nástrojov alebo čistenia za sucha.

Tieto topánky však majú svoje nevýhody, z ktorých hlavnými sú:

 • nedostatočná odolnosť voči silným mrazom;
 • nárokovaná veľkosť nie vždy zodpovedá skutočnému;
 • V niektorých modeloch, kvôli nepohodlnej podrážke, sa nohy v krátkom čase unavia.

rysy

Tento druh obuvi sa stal populárnym vo vzdialených osemdesiatych rokoch a teraz nestráca svoju dôležitosť. Je možné uvažovať o charakteristických znakoch ženského dutiku:

 • široká podrážka z gumy alebo polyuretánu;
 • semiš, syntetický alebo pletený zvršok;
 • izolácia z kožušiny alebo syntetického zimovaru;
 • objemový povrch, zdanlivo nafúknutý vzduchom, ktorý spôsobil pôvodný názov;
 • uzáver (najčastejšie na flypaper, ale tam je zips alebo šnurovanie).

Spoľahlivosť a kvalita

Vzduchová medzera na originálnych modeloch Alaska vám umožňuje udržiavať teplo vo vnútri batožinového priestoru a masívna podrážka vás chráni pred chladom prichádzajúcim zo zeme a bráni vám v pošmyknutí v dôsledku zvlnenia.

Zvlášť pozoruhodné zimné topánky Alaska originale (Aljaška originál). Akýkoľvek model takejto obuvi je stelesnením spoľahlivosti, vysokej technológie a použiteľnosti. Okrem toho, Dutika Aljaška má veľa pozitívnej spätnej väzby od spotrebiteľov.

Dizajn topánok je zaujímavý a originálny, v súvislosti s ktorým sa popularita značky vôbec nezmenšuje, ale naopak neustále rastie. Na pozadí bežnej krajiny v šedých odtieňoch vyniknúť krásne geometrické výtlačky. Prítomnosť šnurovania, ako aj zapínanie na suchý zips dávajú malý vzhľad zimných tenisiek. Orezaný model je dokonale kombinovaný so sukňami alebo šaty.

Výhody značky

Známym vývojom spoločnosti je unikátny materiál Alaska Tex, ktorý poskytuje nielen záruku tepelnej ochrany pri nízkych teplotách, ale vytvára aj termoreguláciu, ktorá zabraňuje prehriatiu nohy. Tieto topánky sú vyrobené podľa najnovších európskych noriem, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Špeciálny blok prispieva k správnemu umiestneniu nohy a kreslenie na podrážke minimalizuje možnosť pošmyknutia v ľade.

Sortiment Alaska originalale ponúka možnosti pre rôzne ročné obdobia, vrátane daždivej jesene alebo zimy. Na výrobu obuvi sa používajú vysoko kvalitné materiály, preto majú topánky dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Prítomnosť pravej kože a kožušiny umožňuje vytvoriť krásny obraz. Okrem toho, ceny sú celkom demokratické.

Čo nosiť?

Voľba zimných topánok tejto značky je vždy široká - vždy nájdete tú správnu farbu, výšku alebo dizajn, ale biele topánky sú obzvlášť obľúbené, osviežujúce obraz a priťahujú pozornosť ostatných. Najlepšia kombinácia pre nich by bola krátka bunda, kožušina alebo kabát.Avšak, tam sú tiež nevýhody - v slush alebo daždivé počasie, nosenie týchto topánok sa neodporúča, pretože sa okamžite znečistí. Starostlivosť o topánky je veľmi jednoduchá: stačí ich utrieť vlhkou žínkou a osušiť.

Všeobecne platí, že Aljaška topánky vytvoriť skvelý športový štýl, takže sú vhodné pre skrátené oblečenie: bunda, bunda dole alebo vestu. Spolu s nimi by mali nosiť pevné džínsy alebo legíny. Nezabudnite na svetre - sú dokonale kombinované s nafukovacími topánkami.

Aby tieto topánky vyzerali dobre s džínsami, musíte dodržiavať niekoľko jednoduchých, ale dôležitých pravidiel:

 • džínsy by nemali byť "komplikované" s dekoratívnymi prvkami (kamienky, odreniny);
 • je žiaduce, aby boli monofónne a mali tmavý odtieň;
 • odporúča sa zvoliť si štýl montáže džínsov - táto možnosť je najviac harmonicky kombinovaná s dutikami;
 • Obuv musí byť skrátená.

Vlastné verzie obrázkov

Na vytvorenie elegantného a elegantného luku je potrebné zručne kombinovať veci. V prípade nafúknutých topánok je šaty alebo sukne výnimočným riešením, a preto je potrebné k výberu správnej kombinácie pristupovať opatrne.

Stojí za to zvážiť, že lem lemu musí byť rozšírený, zatiaľ čo vrchné oblečenie musí byť pokojnejšie a zdržanlivejšie. Dobrou voľbou by bol rolák alebo sveter. Zaujímavou možnosťou je pulóver so vzorom (napríklad nórsky vzor vo forme snehových vločiek alebo jeleňov).

Dutiki vyzerá dobre s pančuchovými nohavicami z hustých materiálov a ich odtieň by sa mal zhodovať s topánkami samotnými. Je povolený diskrétny sieťový vzor, ​​ktorý vytvorí dôraz na vaše nohy.

Doplnky, ako napríklad šatka so vzorom, klobúk alebo rukavice (rukavice), ako aj malá objemná kabelka, doplní štýl. Použitie šperkov by však malo byť mierne, aby nedošlo k preťaženiu obrazu.

Príklady dobrého luku

Jemný súbor je tunika, nad ktorou sa nosí kožušinová vesta, ako aj legíny. Tento obrázok môže byť vylepšený šperky.

Stále nafukované topánky sa dajú nosiť s pevnými nohavicami a bundou bez rukávov zdobenou vzorom. Kožušina, čiapka s klobúkom a pletená šatka budú tiež vynikajúcimi spoločníkmi na Aljaške Dutikas.

Menej častou kombináciou sú nafukovacie topánky a šortky. Táto voľba je viac dovolenky ako dovolenky alebo každý deň. Stojí za to zvážiť, že krátke šortky zodpovedajú nafúknutým topánkam a naopak. Ako vrch zapadá sveter alebo tuniku.

Dutiki Aljaška vyzerá skvele v tandeme s pletenými vecami. Preto, výber pletené sveter a pletené šaty, určite nebudete strácať.

Niet pochýb o tom, že Alaska originale dutik je univerzálne a mimoriadne optimálne riešenie pre chladné počasie. Majú široký výber vzorov a farieb, rovnako ako veľké cenové rozpätie, budú takéto topánky vyhovovať ženám akéhokoľvek veku a preferencií. Po mnoho rokov svojej existencie si topánky na Aljaške získali autoritu a lásku spotrebiteľov na celom svete.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky