Uggs na platforme

Uggs na platforme

Vlastnosti a výhody

Nový módny trend nadchádzajúcej sezóny - platformová obuv. Tento trend nevynechal uggs. Na to, čo len výrobcovia obuvi nejdú, že ich výrobky boli požadované a aktuálne!

Uggs sami sú stelesnením originality a pohodlia. Štýl výrobkov je však navrhnutý tak, aby tieto modely boli čo najpohodlnejšie, aj keď musíte obetovať atraktívny vzhľad. Ale v tejto situácii odvážni návrhári moderných topánok našli cestu von. Vymysleli na výrobu uggs na nezvyčajnej platforme. Stabilná vysoká podošva nielen pridá niekoľko centimetrov do vašej výšky, ale umožní vám tiež vytvoriť elegantnú a štíhlu siluetu.

Módne trendy

Uggs na platforme môže mať rôzne štýly a typy samotnej platformy. Medzi najobľúbenejšie patria tieto kategórie podobných topánok:

  1. Uggs na rovnej platforme. Výška tejto podrážky sa môže líšiť od najnižšej po najvyššiu. To je jedna z najlepších možností, ako najpohodlnejšie nosiť. Ľahká podrážka nespôsobuje nepohodlie ani pri dlhej chôdzi. Tieto výrobky môžete ľahko nosiť na prechádzku.
  2. Uggs so skrytými podrážkami. Skvelá možnosť, ak chcete vizuálne vyzerať vyššie, ale nechcete odhaliť svoje tajomstvo. Na prvý pohľad vyzerajú takéto topánky ako obyčajné modely, pretože podrážka je skrytá vo vnútri výrobku. Tieto topánky zároveň dodajú vašej chôdzi eleganciu.
  3. Uggs s kožou čalúnenie. Kožušinové uggs vyzerajú veľmi štýlovo na platforme. Zároveň je možné dokončiť povrchovú úpravu z prírodných aj umelých materiálov. Vrchol takýchto modelov je často vyrobený z vysoko kvalitného semiša alebo kože.

Štýl a odtiene

Konštrukcia takýchto výrobkov umožňuje použitie rôznych dekoratívnych prvkov. Medzi najbežnejšie patria kovové alebo drevené gombíky, ktoré zase môžu slúžiť ako svoj zamýšľaný účel, a to ako spojovací materiál pre ugg. Často sa používajú aj kamienky, flitre, hroty a nitovanie. Pre romantickú prírodu sú k dispozícii modely zdobené luky a rôzne výšivky, vzory alebo korálky. Často existujú uggs na platforme so šnurovaním, s pomocou ktorého navyše môžete nastaviť šírku samotných produktov.

Medzi tie najobľúbenejšie odtiene v tejto sezóne, rovnako ako v predchádzajúcom, zostávajú všetky klasické tóny čiernej, hnedej a šedej, ako aj svetlé farby ako korál, ružová, modrá, zlatá a iné.

Novinky značky

Uggs na platforme podľa vášho výberu ponúka takých slávnych výrobcov dámskych topánok ako Lol & Pop, Keddo, El Tempo, Vitacci, Jimmy Choo a mnoho ďalších.

Čo nosiť

Topánky tohto druhu dokonale dopĺňajú obraz v bežnom alebo športovom štýle. Tesné nohavice, legíny alebo chudé džínsy budú najlepším doplnkom. Okraj nohavíc, samozrejme, zastrčený vo vnútri výrobku. Ako vrch tejto sady, môžete si vybrať namontovaný rolák, sveter alebo sveter. Prípustné možnosti vonkajšieho oblečenia: bunda alebo park.

Uggs na platforme bude vyzerať skvele s šaty. Najvhodnejším rozhodnutím bude model pleteniny. Šaty s rozpálenými alebo plisovanými lemami budú tiež vyzerať dobre. Krátka srsť, spodná bunda alebo srsť voľného strihu môže slúžiť ako vrchné ošatenie tejto súpravy.

Ako si vybrať

Ak chcete vybrať štýlové uggs na platforme, musíte venovať pozornosť niekoľkým dôležitým detailom.

Po prvé, podrážka výrobkov by mala byť reliéfna a elastická. Iba takéto uggs vám nedovolí skĺznuť do ľadu.

Po druhé, študujte zloženie a kvalitu použitých materiálov. Najvýhodnejšie sú modely vyrobené zo 100% semiša a majúce ohrievač prírodnej kožušiny. Takéto topánky ugg nedovolia, aby vaše nohy zamrzli v zime. Niektoré možnosti sú vyrobené z tzv. Tento materiál má jedinečné vodoodpudivé vlastnosti, ktoré vám umožňujú nosiť také topánky aj v chladnom počasí v zime, keď sa sneh mierne roztopil.

Ak prírodné semišové výrobky nezapadajú do vášho rozpočtu, pretože náklady na tieto modely sú dostatočne vysoké, potom v takom prípade existuje vynikajúca alternatíva od umelých náhrad. Vďaka úsporám na materiáloch sú však tieto ugg topánky výrazne horšie ako ich prirodzené náprotivky v tepelnej izolácii a odolnosti proti opotrebeniu. Náklady na takéto modely sú však oveľa nižšie a cenovo dostupnejšie.

A konečne, po tretie, určiť výšku vrcholy. Okrem typov platforiem sa uggs môžu líšiť aj pozdĺž dĺžky hriadeľa. Klasická možnosť je krátka uggs, pretože sú veľmi ľahko ovládateľné. Existujú však tie, ktoré majú dĺžku takmer koleno. Voľba závisí len od vašich preferencií.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky