Uggs vodotesný

Uggs vodotesný

Uggs stále zostáva pre niektorých Rusov niečo exotické a nevhodné pre premenlivé ruské podnebie. Takéto názory sú však absolútne neopodstatnené, pretože skutoční unáhači sa nebojí ruských mrazov a ich následkov.

Vlastnosti a výhody

Ak chcete začať s, Austrália je rodiskom pôvodných topánok. Práve tu chovatelia oviec prvýkrát vymysleli teplé topánky vyrobené zo šrotových materiálov, konkrétne ovčej kože.

Vnútorná strana uggs sa skladá z mäkkej a teplej kožušiny, a vonkajšia je výrobok špeciálnej výroby, ktorý poskytuje vynikajúce praktické vlastnosti. Špeciálne vodotesné impregnácie a vrstvy poskytujú topánke vonkajšiu mäkkosť a zamatový povrch, ako aj jej nepriepustnosť.

Uggs vyrobené len z ovčej kože bez použitia semiš, len "nalial". Keď už hovoríme o semišové modely, je potrebné pripomenúť, že sa namočia, takže non-estetické rozvody po sušení. Ak sú podmienky ponožiek nedokonalé, optimálna akvizícia bude v dopingových topánkach.

výhody:

  • zmierniť;
  • teplo;
  • použitie prírodného hypoalergénneho materiálu;
  • štýlový vzhľad;
  • použitie rôznych možností striekania.

druh

Dnes sú uggs prezentované nielen v klasických verziách, pretože výrobcovia módnych topánok neustále hľadajú nové riešenia.

Dvojité modely

Najbežnejšou a najrelevantnejšou možnosťou sú povinné uggs, ako už bolo uvedené. Vďaka opaľovaniu, striekaniu a iným trikom sú tieto topánky odolné voči vlhkosti. Samozrejme, že by ste nemali používať uggs miesto gumové topánky, pretože švy bude skôr alebo neskôr začne unikať vlhkosť, a neustále sušenie môže nepriaznivo ovplyvniť topánky.

Dnes je módny náter považovaný za vrstvu "pod kožou". Skladá sa len z teplej ovčej kože, uggs majú vzhľad štýlových kožených topánok, ktoré sa navyše neboja mokrého snehu.

Štýly modelov kohútika sú rôzne, napríklad šnurovanie, tlačidlo na boku alebo krátka dĺžka.

Najpraktickejšie pre slush bude vysoký monolitický ugg bez veľkého množstva dekoru.

guma

Existuje aj iný typ nepremokavých austrálskych topánok. Objavili sa pomerne nedávno, ale už sa im podarilo vybudovať sa ako trendy a odolné voči akejkoľvek zlej topánke.

Gumové ugg topánky sú vyrobené z ľahkého Eva penového materiálu a podšívka z prírodnej kože v kombinácii s umelým. Horný materiál poskytuje nulovú obuv, mäkkosť a 100% vodotesnosť, aj keď je na ceste prekážka vo forme obrovskej louže. Okrem toho Eva nestráca svoje vlastnosti ani pri -15 stupňoch pri zachovaní flexibility.

recenzia

Otázka hydroizolácie je položená každému novému užívateľovi, ktorý zaslal recenziu o tejto topánke. Podľa väčšiny, douche uggs nie sú mokré a slúžiť primerane niekoľko sezón v rade za každého počasia. Ako poznamenali milovníci uggs, modely s činením a postrek "pod kožou" sa líšia v praktických vlastnostiach.

Striekanie je teda menej náchylné na vodné nebezpečenstvá a rýchlejšie a rýchlejšie schne. Klasické modely sotva prejdú testovacou jazdou v kalužiach, ale neboja sa z nich.

Gumové uggs a zaslúžil si len pozitívne recenzie. Fashionistas ich považuje za štýlovú alternatívu objemných gumových čižiem a objednávanie modelov v niekoľkých farebných variáciách. Náklady na takéto modely sú výrazne nižšie ako zakrivené modely, čo je ďalšie plus k iným výhodám gumových modelov.

Pokračovať v rozhovore o výhodách, pozornosti užívateľov a jednoduchosti čistenia pod tečúcou vodou alebo pomocou vlhkej handričky bez nákupu drahých austrálskych výrobkov na starostlivosť o topánky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky