Prírodné Uggs

Prírodné Uggs

Dámsky šatník sa skladá z mnohých štýlov obuvi. Tam sú ako cvoky a topánky s pevnou päty, a tam sú uggy topánky dobývanie s teplým a útulný vzhľad.

Vlastnosti a výhody

Prvé ugg topánky nikdy snívali o tom, že budú na módnych dráhach v Európe a boli vytvorené v Austrálii výhradne pre teplo chovateľov oviec. Neskôr sa topánky dostali do Spojených štátov, kde sa začal jej úspech.

Čo je to uggs? Topánky sú topánky z ovčej kože alebo s jej použitím v štýle "unisex", vhodné pre všetky ročné obdobia.

Výhody modelu sú teplé, pretože kožušina vo vnútri prírodnej obuvi má hustotu a mäkkosť a opálený povrch neumožňuje vlhkosť vo vnútri topánok. Stojí za to povedať, že prvé modely sa nazývali „škaredé topánky“, dnes však v rôznych dizajnoch a štýloch takýto názov nezodpovedá realite.

materiály

Originálne topánky ugg vyrába austrálska spoločnosť UGG Australia, ktorá pri výrobe používa len prírodné materiály.

Z ovčej kože

Klasické ugg topánky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ovčej kože. Iné materiály okrem gumovej podrážky neexistujú. Na prednej a vnútornej strane topánky je monolitické plátno, ktoré sa ani pri natiahnutí nedá od seba odlupovať.

Uggs môže byť vyrobený z rôznych plemien ovčej kože, ale topánky vyrobené z ovčej kože merino majú najlepšie tepelné vlastnosti. Toto sú modely, ktoré vyrába známa značka UGG Australia. Špeciálny obväz robí materiál vodotesným a označuje sa ako "zvlnený". Takéto topánky vďaka ochrannej vrstve sa nezmočia ani v medzisezónnej kaši.

Semišová koža

Ďalšia paleta prírodných austrálskych topánok - modely z semišu. Tieto topánky sa vyznačujú jemnosťou, zamatom a vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami. Ovčia koža pôsobí ako podšívka, v tomto prípade však výrobok už nie je monolitický. Semiš sa prilepí na kožušinovú podšívku, ktorá sa prejavuje pri natiahnutí látky v rôznych smeroch.

Tam sú uggs semiš a významné nedostatky. Tak, tento model sa zmokne, takže neestetický rozvody, ktoré po vysušení niekedy premeniť v tmavé pruhy.

Z kože

Uggs vyrobené z pravej kože získavajú popularitu, hlavne vďaka ľahkej starostlivosti a väčšej odolnosti voči vlhkosti. Používa sa v tejto koži veľkého a malého hovädzieho dobytka. Krava, býk a mäkká teľacia koža sa vyznačujú pevnosťou a trvanlivosťou. Kozia koža je veľmi mäkká, ušľachtilá, ale menej praktická. Výber tohto materiálu závisí od pripravovaných podmienok opotrebovania.

Ovčia koža dopĺňa prírodnú kožu, takže topánky dokonale znášajú mrazy a sú dobré aj pre mimosezóny, pretože obidva materiály dovoľujú vzduch vo vnútri topánok, čím zaisťujú pohodlie nôh.

Ako si vybrať

Ak chcete kúpiť vysoko kvalitné prírodné topánky, je dôležité obrátiť sa na známe značky. UGG Austrália je zárukou klasických vysoko kvalitných uggs.

V každom prípade je potrebné kontrolovať vlastnosti a materiály s vysokým výkonom. Ak výrobca uvádza, že topánky ugg sú vyrobené z prírodnej ovčej kože, potom pri napínaní kožušiny a prednej plochy v rôznych smeroch by nemali byť žiadne praskliny ani prilepenie.

Uggs musí byť zošité a prilepené. Z kože by mala prísť len prirodzená vôňa bez prímesi chémie.

Ak je model vybraný, mali by ste sa rozhodnúť pre správnu veľkosť.Musí byť presný, inak sa prezentovateľná topánka rýchlo stratí. Malá veľkosť teda povedie k deformácii oblasti špičky, pretože ovčia koža, semiš alebo koža sú veľmi elastické materiály. Väčší rozmer neumožní, aby sa pozadie pohodlne prilepilo k päte, ktorá sa pokrčí a podobá sa starým teniskám.

Koľko

Prírodné ugg topánky nemôžu byť lacné. Originálne modely v sezóne zliav možno zakúpiť za 6-8 tisíc rubľov. Existujú aj cenovo dostupnejšie ceny a zároveň sa znižuje reťazec sprostredkovateľov medzi dodávateľom a výrobcom. Avšak, ak náklady ponúkané na vás je výrazne znížená, premýšľajte o správnosti svojho výberu, ale skôr sa vzdať sporné topánky.

Ako sa čistí

Austrálske topánky vyžadujú osobitnú starostlivosť, samozrejme, ak neznamename kožené modely. Tieto sa ľahko čistia, pretože nečistoty sa ľahko vymyjú vlhkou handričkou.

S modelmi semiš a mazanica je situácia zložitejšia. Príchod domov uggs je potrebné vyčistiť kefou na semiš. Ak je znečistenie silné, na čistenie sa použije špongia a čistá voda. Ponorenie špongie do vody, uggs sú starostlivo vyčistené, aby sa zabránilo nadmernému zmáčaniu. Odlišnosť takéhoto čistenia je povinné umývanie špongie, inak po sušení môžu topánky získať ešte viac špinavých škvŕn. Sušiace topánky by mali byť ďaleko od batérie a iných vykurovacích zariadení, plniac ugg topánky papierom.

Ak znečistenie zostáva, je úplne nemožné uggs v práčke. Najlepším riešením by bolo kúpiť špeciálne čistiace prostriedky, ktoré možno zakúpiť u dodávateľov originálnej obuvi. Budete musieť dočasne zabudnúť na uloženie svojho rozpočtu, avšak na oplátku dostanete uggs, ktorý môže trvať niekoľko sezón.

recenzia

Recenzie austrálskych topánok poteší tých, ktorí chcú kúpiť túto topánku. Spokojní majitelia prírodných modelov neprestávajú obdivovať svoje teplo. Napriek hollywoodskej móde nosiť poggs celú sezónu, ruské ženy v móde stále kupujú tieto topánky výhradne pre zimné zimy, s ktorými sa vyrovnať len skvele.

Ženy módy hovoria s optimizmom o čistení uggs. Tak, semiš a mazanie modely sú ľahko čistiť gumovou kefou, po ktorom získajú reprezentatívny vzhľad, o čom svedčia početné fotografie. Životnosť modelov dosahuje 3-5 rokov.

Tam sú tiež úplne odporcovia topánok, stále volania uggs "škaredé topánky." Argumenty zahŕňajú pätu, ktorá padá z pozadia a nadmernú šírku. Ako však väčšina odpovedá na odpoveď, negatívna skúsenosť je spojená výlučne s nesprávne zvolenou veľkosťou topánky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky