Kamik topánky

Kamik topánky

Vlastnosti a výhody

Značka Kamik je v Rusku známa svojou vynikajúcou zimnou obuvou pre dospelých a deti, dokonale prispôsobená nízkym teplotám. Táto značka mala predtým veľmi úspešného predchodcu - Genfoot, ktorý sa špecializuje najmä na výrobu detskej obuvi. V roku 1972 bola táto spoločnosť premenovaná na „Kamik“ a úspešne existuje dodnes pod týmto názvom.

Obuv tejto značky sa vyznačuje kvalitou, ktorej sa pri výrobe venuje veľká pozornosť. Jeho dizajn je veľmi jednoduchý, ale pokiaľ ide o praktickosť, bude dávať prednosť mnohým veľkým výrobcom. Značka poskytuje svojim zákazníkom široký výber farieb a štýlových riešení.

Zimné topánky Kamik berú do úvahy anatomické vlastnosti štruktúry chodidiel. Vo väčšine modelov existuje špeciálna vložka, ktorá sa dá odstrániť na pranie a sušenie. Topánky sú ergonomické a vodotesné, takže v nich nie je žiadne počasie hrozné.

Prehľad modelu

dámske

Dámske topánky Kamik oslovia milovníkov príležitostného štýlu. Model Brooklyn, vyrobený v hnedej, šedej alebo čiernej farbe s klasickým šnurovaním na prednej časti šachty, je ozdobený malým chlpatým oblekom, ktorý dokonale zapadne do obrazu.

Madison Ave laconic topánky v čiernej farbe oslovia milovníkov minimalizmu. Sťahovacia šnúrka na špičke umožňuje napínať topánku čo najtesnejšie pozdĺž nohy a zabrániť vniknutiu snehu dovnútra.

Všetky modely majú tvarovanú podrážku s výraznými behúňmi pre lepšiu priľnavosť na klzkom povrchu.

Vonkajšia časť topánok je vodotesná, čo neumožňuje báť sa žiadneho počasia - dlhé prechádzky v zimnom lese alebo roztopený sneh na uliciach mesta - Kamik topánky vydržia všetky testy!

Pre mladé matky, ktoré musia v zime veľa chodiť s deťmi, sa topánky Kamik stanú jednoducho nepostrádateľnými. Napríklad stredne dlhé Chicago topánky zdobené malým okrajom môžu byť vynikajúcou voľbou.

Môžete si vybrať klasický čierny alebo hnedý model a môžete sa zamerať na zaujímavú slivkovú farbu.

pánske

Pánske najcennejšie topánky Kamik ako topánky na lov a rybárčenie. Aj fanúšikovia tejto topánky sú milovníci aktívneho životného štýlu, turistiky a prechádzky v lese. Kvalitné topánky sa ukázali ako neprekonateľná, vysoko kvalitná a pohodlná obuv, dokonale odolávajú extrémnym poveternostným podmienkam a dlhému pobytu v prírode.

Topánky sú prezentované rôznymi modelmi, ktoré sú vhodné pre rôzne druhy odpočinku, a tiež tam sú modely štýlovo prispôsobené mestu.

Napríklad milovníci poľovníctva a rybárstva budú milovať jeden z najteplejších topánok Kamik Icerusher, Kamik Icebreaker a Kamik Goliath. Majú špeciálnu vnútornú vložku, ktorá udržuje teplo a nedovoľuje, aby sa vo vnútri topánok nahromadila vlhkosť. Nohy tak zostávajú suché a teplé po dlhú dobu.

dieťa

Detské topánky Kamik majú širokú škálu veľkostí - od najmenších kupujúcich až po modely pre teenagerov. V sortimente sú svetlé a praktické modely, ako je fialová Tickle, ružová Blast, červená Waterbug 5G, levandulová obuv Hatrick, slivka Sleighbell a ďalšie.

Snehové topánky v mäkkej ružovej farbe s pohodlným zapínaním na suchý zips na vonkajšej strane vrchov oslovia malé módy. Odlievaná masívna podrážka je vyrobená v ružovej farbe, niekoľko tónov tmavších.

Čižmy Glade Blade v tmavomodrej farbe sú vhodné pre malých dobrodruhov, pretože sú kombinované z pogumovaného dna a textilného zvršku, ktorý je vybavený silnou podrážkou, pohodlným háčikom a slučkou a šnúrkou na špičke.

recenzia

Kupujúci si všimnite vynikajúcu kvalitu topánok Kamik, nemajú strach z tvrdého mrazu a kašovitého snehu, nie sú deformované a nepraskávajú v procese nosenia. Modely s masívnou podrážkou na nohe vyzerajú úhľadne, nespôsobujú pocit ťažkosti a nepohodlia, sú pohodlné pri dlhodobom chôdzi, zatiaľ čo sú absolútne nekĺzavé, čo je obzvlášť dôležité pri výbere detskej obuvi.

Mnohé modely pre deti sú vybavené vnútornou plstenou topánkou, ktorú je možné vybrať a umyť. Teplotný režim, ktorý udržuje Kamik topánky, je až -40 ° C. V tomto prípade zostávajú topánky pohodlné a elastické.

Kupujúci poznamenať, že značka je reprezentovaná širokým rozmerom oka, takže si môžete ľahko vybrať model pre akýkoľvek tvar nôh.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky