Stretch topánky pančuchy

Stretch topánky pančuchy

V dámskom šatníku nájdete desiatky možností obuvi, ale niektoré z týchto možností sú naozaj prekvapujúce. Vezmite aspoň strečové topánky - pančuchy. Na prvý pohľad sa podobajú klasickým topánkam, ale tesne priliehajúca textúra neumožňuje, aby boli konečne klasifikované ako vysoké kovbojské topánky. Vo všeobecnosti predstavujú druh symbiózy tradičných topánok s podpätkami a pančuchami, z ktorých prišlo meno.

V takej topánke žiadne dievča nepozoruje. Dotyk šarmu a luxusu, elegancie a nedostupnosti sa do obrazu dostáva s pančuchovými topánkami. Takéto topánky nikdy nevychádzajú z módy, možno ich nazvať modernizovanou klasikou, ktorá je vhodná vždy a všade, ak si vyberiete harmonický outfit. Ale vybrať správne oblečenie pre takéto topánky je pomerne ťažké, takže je lepšie použiť radu módnych odborníkov.

Čo kombinovať

Nie je ťažké uhádnuť, čo je najlepšie s pevne priliehajúcimi topánkami v pevnom a skrátenom oblečení. Ale každá žena módy vie, že takéto oblečenie je vhodné všade a nie vždy. Takže sotva môžete ísť do práce v minisukni alebo šortkách a študovať - ​​legíny a krátke malé šaty. Existuje však niekoľko univerzálnych možností:

  • Priliehavé pančuchy, klasický oblek pozostávajúci z bundy a sukne strednej dĺžky, elegantnej kabelky, topánok - pančúch a ste štýlová žena.
  • Zvodné mini šaty, topánky - pančuchy, nasadené voľné pančuchy, spojka, elegantné šperky - najlepšia voľba pre romantický deň.
  • Tesne pletený sveter dĺžka tesne nad bedra, mierne rozšírená sukňa nad kolenom, topánky, pančuchy - ideálne pre chod na vysokú školu.
  • Husté tunické športové oblečenie, džínsy, topánky - pančuchy - vhodný obraz pre turistiku v každodennom živote.
  • Kožená minisukňa alebo legíny, sveter s módnou potlačou a topánkami - pančuchy - očarujúci obraz, ktorý nie je hanbou demonštrovať v modernom nočnom klube.

Zvážte, že topánky - pančuchy sú ideálne kombinované s akýmikoľvek prvkami vrchného ošatenia, okrem športu. Môžete nosiť kabát akejkoľvek dĺžky pod nimi, pláštenka alebo kabát uprostred stehna - všetko bude hrať plus. Okrem toho, tieto topánky sú oveľa teplejšie ako v rovnakej polovici topánky alebo čižmy.

Ako si vybrať

Ale aj ten najharmonickejší obraz s pančuchovými topánkami môže byť pokazený, ak topánka nie je na nohe dokonalá. Streych v angličtine znamená napätie, ale dievčatá často tento preklad chápu doslovne.

Áno, topánky by sa mali hodiť na nohu, ale mali by vyzerať prirodzene, bez nadmerného napätia. Aj skĺznutie z nôh by malo byť opatrné. Ideálny - zlatý priemer. Čo možno povedať o výbere vysoko kvalitných topánok?

  1. Je lepšie si vybrať topánky z prírodných tkanín: semiš, koža alebo čipka. Ak dávate prednosť variantom z umelých tkanín, potom by mali byť aspoň kvalitatívne prešité - nemajú zakrivené stehy, zvyšky lepidla a tenké podrážky.
  2. V dobrých topánkach - pančuchy sú husté ako špička a päta. Vnútorná časť topánky môže byť zošitá zo syntetickej tkaniny, ale topánka je vhodnejšia na výber kože.
  3. Zvláštnu pozornosť treba venovať armatúram. Topánky - pančuchy sú často doplnené hadom, a ona musí "riadiť" rýchlo a bez námahy. Neverte predajcom, ktorí tvrdia, že blesk je vyvinutý, nie je to tak, bude lietať, čoskoro, ak sa bude držať okamžite.
  4. S osobitnou pozornosťou by ste sa mali pozrieť na farbu topánok. Jasné farby budú vhodné, ak vo Vašom základnom šatníku dominujú šaty klasických tónov s nízkym kľúčom - čierna, biela, béžová a modrá.Ale milovníci farebného oblečenia je lepšie dávať prednosť čiernym topánkam.

Pri montáži topánok je dôležité si uvedomiť, že by nemali obmedzovať pohyb. Topánky - pančuchy, stláčanie kolena - skutočné mučenie pre ženy módy, aj keď so všetkými jeho krásu.

Do obleku

Topánky - pančuchy z elastickej tkaniny sú najvhodnejšie pre majiteľov štíhlych nôh a strednej výšky. Zdôrazňujú hlavné výhody siluety a vystavujú eleganciu postavy v priaznivom svetle. Pre vysoké dievčatá sú tiež vhodné také topánky, ale dĺžka topov by sa mala zvoliť primerane - až po koleno.

Ale kto by sa mal vzdať nákupu čižiem z elastickej tkaniny, tak je to pre dievčatá malého vzrastu. Faktom je, že takéto topánky ešte viac „zasadia“ siluetu, čo ju robí svetskou.

Mladé dámy s nie veľmi hladkými nohami sú tiež lepšie nosiť iné modely obuvi, napriek tomu, že je tu pokušenie skrývať zakrivenie množstva materiálu. Pre svieži mladé dámy, také topánky tiež nie sú najlepšou voľbou, aj keď existujú výnimky. Takže dievčatá s postavou podobnou jablku majú často napnuté nohy. Potom budú pre nich vhodné topánky - pančuchy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky