Estel Tónovacia maska ​​na vlasy

Estel Tónovacia maska ​​na vlasy

Jej vlasy boli vždy považované za ozdobu ženy a zdravé kučery - znamenie jej zdravia. Ale agresívny vplyv vonkajšieho prostredia, trvalé farbenie, tepelné ošetrenie ovplyvňuje stav prameňov nie je najlepší spôsob.

Najnovšie sa na trhu objavil produkt ruského lídra vo výrobe kozmetiky pre kaderníctvo a kozmetické salóny - séria tónovacích masiek.Haute Couture NewtoneJe však potrebné poznamenať, že tento nástroj môžete používať aj doma, pričom šetríte peniaze a čas.

Použitie masky je veľmi pohodlné, pretože v čase, keď vám umožní získať módne zaujímavý odtieň vlasov alebo úplne zmeniť. Navyše takzvaná farebná injekcia nie je jedinou výhodou tohto produktu. Po nanesení masky sa vlasy stávajú hustejšími, šupiny sú zapečatené, takže každá srsť je hladká a lesklá.

rysy

 • Farbenie vlasov pomocou masky sa vykonáva pod vplyvom tzv. Priamych pigmentovpozostávajúce z molekúl veľkej veľkosti, ktoré neumožňujú, aby kompozícia prenikla do vlasov. Preto sú takéto kompozície schopné pracovať len na povrchu vlasov, obaľovať ho a vytvárať tenší film. Toto je hlavný rozdiel medzi farbením tienením a trvalým. Výsledkom teda nie je nasýtená farba, ale skôr priesvitná.

Samozrejme, tonizujúce kučery s maskou nepomôžu dramaticky zmeniť farbu, odľahčiť prameň alebo maľovať cez sivé vlasy. Táto možnosť však rieši nasledujúce úlohy: neutralizáciu nežiaducich odtieňov, zvýšenie farby, dodanie nového svetlého odtieňa, ako aj zachovanie farby a lesku už farbených vlasov na dlhú dobu.

 • Tónovanie prameňov s maskou je veľmi jemné a starostlivo, pretože na nich nie je agresívny chemický útok. Stojí za zmienku, že je však potrebné starostlivo pristupovať k tónovaniu pórovitých vlasov, pretože najviac poškodené oblasti môžu absorbovať pigmenty príliš hlboko, v dôsledku čoho je farba nerovnomerná.
 • Tonizačné činidlá môžu byť použité pre prírodné aj pigmentované, farebné pramene. Prirodzená farba teda môže ladiť so zlatými alebo medenými odtieňmi alebo sa ochladiť, čo je obzvlášť dôležité medzi blondínkami.

Voľba tón má svoje vlastné nuansy: blond vlasy požičiava veľmi dobre na tónovanie, ale ak vaše kadere sú tmavé, potom je potrebné zvoliť viac nasýtený odtieň. Pre tmavú farbu kučier je výber odtieňov oveľa menší ako pre svetlé. Pretože ide len o povrchový priesvitný povlak, ktorý sa podobá najtenšiemu závoju a nepreniká hlboko do štruktúry. Je potrebné zvoliť odtiene, ktoré sa líšia od vašej prirodzenej farby maximálne o dva tóny. Inak ich jednoducho neuvidíte, alebo budú vyzerať neprirodzene.

Tónovacie masky vám umožňujú predĺžiť čas medzi farbením vlasov a urobiť z nich zdravý vzhľad, Použitie takýchto nástrojov vám tiež umožňuje bezpečne experimentovať a vyskúšať nové farby.

Ak je farba vašich kučier dosť nasýtená a nepotrebuje podporu, môžete použiť bezfarebnú ladiacu masku 0/00. Vďaka tomuto nástroju budú vlasy hustšie a lesklejšie.

Odtieň čiary

Séria tónovacích masiekHaute Couture Newtone"umožňuje naraz vyriešiť niekoľko problémov: tónovanie, úplná starostlivosť, ochrana pred agresívnymi vplyvmi prostredia.

Hlavnými zložkami výrobku sú vitamín. E, kyselina mliečna a včelí vosk, vďaka ktorému vlasy dostávajú intenzívnu výživu a náležitú starostlivosť. Za zmienku stojí aj prítomnosť UV filtrov, čo je obzvlášť dôležité v lete.

Tieniaca maska ​​má tiež svoje vlastné vlastnosti - farbiace pigmenty nepreniknú hlboko do vlasov, ale obaľujú ju vonku. Preto farba nezostane tak dlho ako po farbení agresívnymi farbivami. Ale ak si myslíte, že postup je úplne neškodný, nemali by ste sa báť jeho opakovania. Naopak, tónovacia maska ​​je silným ošetrujúcim prostriedkom.

Zabráňte predčasnému vylúhovaniu farby po tónovaní a udržujte ju čo najdlhšie. K tomu musíte použiť špeciálne výrobky pre farbené vlasy, ktoré sú veľmi mäkké v ich účinkoch. Sú tiež prítomní v rade.Haute couture".

Takže výhody tónovania:

 1. Tónovací prostriedok len obaľuje povrch vlasovbez vniknutia do ich štruktúry a do vlasového folikulu. Farba, otvorenie váhy, preniká do vlasovej štruktúry a zároveň je schopná ju zmeniť. Preto tónovanie nepoškodzuje vlasy, pretože nepoškodzuje ich štruktúru.
 2. Môžete doma dať vlasom módny odtieň alebo neutralizovať nežiaduceNapríklad žltá alebo medená.
 3. Ak sa vám nepáči výsledok, nebudete musieť dlho čakať na jeho odstránenie., pretože Estel tónovacia maska ​​vydrží celkovo 10 návalov.
 4. Chýba amoniaka tým aj škodlivé účinky na kučery.
 5. Získate nielen módny odtieň, ale aj starostlivosť.

paleta

Estel ponúka desať módnych farieb a ladenie neutrálnej tónovej masky, ktorá je navrhnutá tak, aby sa miešala s inými odtieňmi a vytvorila pastelové blond. Aj táto maska ​​môže byť použitá ako samostatný produkt, ktorý výrazne zlepší kvalitu kučier. V palete tónov nájdete nasledujúce odtiene:

 • 10/73 Svetlo blond hnedasto-zlatá;
 • 10/45 Svetlo blond medeno-červená;
 • 9/65 Fialovo červená;
 • 8/36 Svetlá blond zlatistá;
 • 8/76 Svetlo blond hnedo-fialová;
 • 8/61 Svetlá blond fialová-popolavá;
 • 7/56 Blond červená-fialová;
 • 7/44 Blond medená intenzívna;
 • 7/34 Zlatá zlatá meď;
 • 7/75 Svetlohnedá hnedo-červená;
 • 0/00 Neutrálne.

Spôsob použitia

Pre procedúru tónovania masky budete potrebovať nasledujúce príslušenstvo:

 1. Hrebeň-hrebeň;
 2. šampón, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov;
 3. pohár zo skla alebo plastu;
 4. ak aplikujete produkt v rade, natrite štetcom. Zvyčajne tvorí zloženie v kozmetických salónoch a doma je dovolené aplikovať produkt ako obyčajnú masku a veľmi dobre hrebeň cez;
 5. rukavice na ochranu vašich rúk;
 6. v skutočnosti samotný nástroj.

Pre každý odtieň výrobca dáva jasné pokyny na použitie. Pri aplikácii noste rukavice. Naneste kompozíciu na prané a prameňom sušené pramene. Po aplikácii musia byť česané hrebeňom, aby sa tón rovnomerne rozložil. Doba expozície kompozície - 3-10 minút. Čím dlhšie budete vydržať zloženie vlasov, tým bude výsledok intenzívnejší. Výrobok má pomerne hrubú textúru, preto neteká a je veľmi vhodný na použitie na vlastnú päsť.

Ak chcete získať pastelové odtieň na vlasy blondín, je potrebné zmiešať odtieň 0/00 neutrálne a všetky farebné odtiene. Produkt je potrebné opláchnuť veľkým množstvom teplej tečúcej vody bez použitia šampónu. Treba poznamenať, že dosiahnutie požadovaného výsledku je nemožné bez výčitky dodržiavania technológie farbenia.

Kaderníci často používajú tento výrobok po trvalom farbení, aby získali hlbšiu farbu alebo dodali dodatočnú farbu. Ak sa vlasy rozjasnili, môžete použiť masku na nastavenie tónu.Nástroj môže byť tiež použitý v štandardnom postupe umývania hlavy pred rezaním, aby sa zabránilo vylúhovaniu umelého pigmentu v prameňoch.

recenzia

Prevažná väčšina recenzií o maskeNewton"od ruskej výrobnej spoločnosti." Estel pozitívne. Jeho použitie odstraňuje žltý pigment nenávidený blondínkami vo vlasoch. Po aplikácii sa tón stáva chladnejším a ušľachtilejším.

Spotrebitelia si všimnú dokonalý stav vlasov po použití masky. Stávajú sa oveľa hustejšími a silnejšími. Užívatelia tiež poznamenali, že účes sa stal ľahším a styling trvá dlhšie. Vzhľadom k tomu, maska ​​má schopnosť zapečatiť šupiny, kučery sa lesklé a hladké. Mnohí spotrebitelia porovnávajú účinok používania tohto výrobku s účinkom procesu laminovania.

"Newton"má kumulatívny účinok; používatelia si to všimnú aj v prehľadoch a veria, že pravidelné používanie masky zlepšuje kvalitu kučier zakaždým."

Čerpadlo, ktoré poskytuje hladkú extrakciu kompozície, dodáva pohodlie procesu farbenia.

Stojí za zmienku, že väčšina spokojných spotrebiteľov sú dámy s tónmi vlasov, ktoré nie sú tmavšie ako blond. Ak je tieň tmavší, potom je v recenziách čoraz častejšie veriť, že maska ​​nie je nádych. Väčšina si však všimla, že tón je stále hladší a prechod medzi farbenými a prírodnými vlasmi je menej viditeľný.

O užívateľovi tuningových masiek ponechávajú väčšinou dobré recenzie. Podľa ich názoru nástroj robí vynikajúcu prácu s rozdelenými koncami. Po nanesení tohto produktu je srsť výrazne menej rozštiepená, veľmi dobre česaná a nie zmätená.

Použitie tónovacej masky "Newtone" je v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky