Londa maska ​​na vlasy

Londa maska ​​na vlasy

Transformácia doma je možná. Vlasová maska ​​Londa dodá účesu dobre upravený vzhľad, hodvábnosť a lesk ako po návšteve salónu.

rysy

Londa - Nemecká značka, známa po celom svete. Spoločnosť sa špecializuje na vlasové prípravky. Nástroje sú navrhnuté pre profesionálnu úroveň, ale jednoduchosť použitia vám umožňuje ich použitie doma.

Výrobky značky sa vyznačujú dokonalou kvalitou, primeranými cenami a elegantným výsledkom, ktorý hovoria verní fanúšikovia.

Schéma používania produktov je jednoduchá. Prostriedky by mali byť aplikované na umyté mokré vlasy, ustupujúce z koreňov pár centimetrov, aby sa zabránilo váženiu účesu. Minimálna doba expozície je 5 minút, maximum je od 10 do 15 (v závislosti od typu masky). Potom by mali byť vlasy dôkladne opláchnuté.

Intenzívna starostlivosť Londa "Professional" zahŕňa sériu niekoľkých masiek určených na rôzne účely.

liečenie

Intenzívna maska ​​s viditeľnou opravoupoškodený prípravok na vlasy, Toto je skutočná spása pre kučery, pokazené zafarbením, umývaním a inými agresívnymi postupmi.

Hlavnými zložkami sú hodvábne proteíny a mandľový olej.

Rastlinné zložky výrobku vyživujú a saturujú všetky vlasy užitočnými látkami. Mikro ióny Radialux pôsobiť na poškodené miesta, obnoviť vlasovú štruktúru. Pantenol je terapeutická látka zameraná na zlepšenie a zmäkčenie prameňov.

Po nanesení výrobku sa vlasy stávajú silnejšími a odolnejšími, ľahko sa rozčesávajú a získajú zdravý lesk. Výsledok je zrejmý po niekoľkých procedúrach.

S pantenolom

"Viditeľná oprava"výrobok podobný vyššie uvedenej maske, ale s hrubšou textúrou a väčším objemom. Účinok aktívnych zložiek produktu je tiež zameraný na transformáciu poškodených vlákien. Brilantné, mäkké a „živé“ kučery po použití produktu sú zaručené.

"Hlboká hydratačná maska"produkt vytvorený pre suché vlasy.

Bez ohľadu na dôvod suchosti, výrobok dodá každému vlasu jemnosť a hydratáciu. Je ideálny pre tých, ktorí zneužívajú inštaláciu horúceho fénu, žehličky alebo kulmy. Pomôže to vrátiť vlasom hladký a dobre upravený vzhľad po horúcom lete, pretože slnečné lúče tiež nepriaznivo ovplyvňujú vlasy.

Mikro ióny Radialux prenikajú hlboko do vlasov, dopĺňajú stratenú elasticitu a vyrovnajú jej povrch.

Medový a mangový extrakt sa nielen starajú o kučery, vyživujú ich, ale poskytujú aj ochranu pred agresívnymi environmentálnymi faktormi. Poskytujú tiež príjemnú ovocnú arómu, ktorá premieňa použitie masky na skutočnú procedúru SPA.

vyhladzovanie

"Elegantné hladšie vyrovnávanie"produkt zameraný na "skrotenie" nepoddajných prameňov.

Hlavnými prospešnými zložkami sú pšeničný klíček a avokádový olej. Rovnaká unikátna technológia Radialux a prírodné zložky vyhladzujú kučery, dodávajú im pružnosť, pružnosť a hladkosť zrkadiel.

Pre farbené vlasy

"Intenzívna maska ​​intenzity farieb"produkt, ktorý zachováva krásu farebných prameňov.

Lipidy pomarančovej kôry a exotický extrakt z mučenky vyživujú každé vlasy, naplňujúc ich silou a energiou. Nástroj chráni aj vlasy pred UV žiarením, čo je obzvlášť dôležité v lete.

Maska zachováva jas a hĺbku výsledného odtieňa. V tomto prípade dodáva kučerám mäkkosť a žiarivý lesk.

stabilizujúce

"Maska stabilizátora farieb"ďalší produkt vytvorený pre tých, ktorí chcú zmeniť. Zloženie nástroja je podobné komplexu zložiek predchádzajúcej masky. Táto možnosť sa však odporúča použiť ihneď po natretí.

Nástroj odstraňuje častice chemických farbív, ktoré po zákroku čiastočne zostávajú na prameňoch. Súčasne si maska ​​zachováva farebný pigment, ktorý ho „utesňuje“ vo vnútri každého vlasu. To zabraňuje rýchlej strate sýtosti tónu.

Výsledkom použitia výrobku sú svetlé, hladké a lesklé vlasy.

Môže sa aplikovať okamžite po farbení a ako denný opatrovateľ.

nádych

Farebná farebná blond strieborná a strieborná maska - špeciálny produkt značky. Bol vytvorený špeciálne pre blondínky. Po vyfarbení vo svetlom tóne sa ušľachtilá blondína často odplaví a objaví sa nevzhľadný žltkastý odtieň.

Táto maska ​​pomôže vrátiť vlasy nádhernú farbu a dobre upravený vzhľad. Špeciálne pigmenty a extrakt levandule neutralizujú "kuracie" odtieň a dávajú prameňom príjemný chladný tón. A starostlivé zložky si zachovávajú vitalitu a zdravý lesk kučier.

Pre čo najefektívnejšie výsledky sa odporúča používať nástroj v kombinácii so šampónom "Blonde & Silver".

S arganovým olejom

"Velvet Oil" - nový nástroj v rozsahu značky. Dizajn masky je vyrobený v čokoládovo hnedých odtieňoch, čo uľahčuje jeho odlíšenie od ostatných výrobkov. Hlavnými aktívnymi zložkami sú vzácny a drahý arganový olej, ako aj cenný vitamín E.

Výrobok sa odporúča pre porézne, suché a krehké vlasy. Olej zo vzácnych plodov argany sa živí a posilňuje každé vlasy.

Vitamín E poskytuje ochranu pred negatívnymi účinkami vonkajších faktorov. Po zákroku, kučery lesk, sú rozptýlené mäkké vlny, stanú sa silné a elastické.

recenzia

produkty Londa jednomyseľne uznaný za jeden z najlepších prípravkov na starostlivosť o vlasy. Zákazníci si všimnú jednoduchosť použitia, príjemnú a nenápadnú vôňu masiek, jednoduchosť aplikácie a distribúciu na vlasy.

Ale najpôsobivejší výsledok použitia produktov. Po prvom postupe je zrejmý kumulatívny účinok. Nástroje spĺňajú všetky sľuby výrobcu a skutočne premieňajú vlasy.

Najviac nadšené recenzie sú maskované. "Viditeľná oprava", Po použití sa vlasy lesknú, mäkké a hodvábne. Dokonca aj veľmi poškodené, porézne a suché pramene sa stávajú dobre upraveným "elegantným" vzhľadom. Už nie sú zmätení, ľahko hrebeň. V tomto prípade vlasy „nepoznajú cencúle“, ale sú rozptýlené svetelnými vlnami.

S menšími zraneniami sa klientom neodporúča, aby položili masku na koreňovú časť účesu, aby sa vyhli váženiu. To by sa malo robiť len vtedy, ak sú vlasy po celej dĺžke poškodené zle od koreňov.

Tiež dievčatá sa neodporúča používať túto masku po maľovaní. Účinné látky a oleje urýchľujú vylúhovanie farbiaceho pigmentu.

našťastie Londa existuje produkt určený špeciálne pre farebné pramene a má tiež veľa pozitívnej spätnej väzby. Toto je maska "Farba Radiance."Po použití sa vlasy tiež stávajú mäkkými, drobivými a lesklými.

Samozrejme, že farba (najmä tmavá) znamená, že sa neopraví. Ale tento efekt nemôže poskytnúť žiadny ošetrujúci produkt (ak neobsahuje farbiace pigmenty). V porovnaní s inými vyživujúcimi maskami však tento nástroj urýchľuje vylúhovanie farby.

"Hlboká vlhkosť" veľmi populárne. Vlasy potom, čo tečie ako hodváb, sa stávajú hladkými a učenými. A mäkkosť a pocit vlhkosti a zdravý lesk - to všetko dáva použitie tohto výrobku.

Argan séria sa tiež zamilovala do zákazníkov. Nástroj poskytuje vlasom jednoduchosť česania, dobre upravený vzhľad, hladkosť a pružnosť.

Tie dievčatá, ktoré sa sťažujú na rýchlu kontamináciu vlasov po aplikácii masiek, iným zákazníkom sa odporúča, aby dôkladne umyli pramene po zákroku.

V tejto recenzii videa Londa Professional "Viditeľná oprava. Linka na poškodené vlasy".

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky