Maska na vlasy FitoKosmetik

 Maska na vlasy FitoKosmetik

Krásne vlasy sú indikátorom zdravia a mladosti ženy. Aby ste vždy obdivovali vlasy, nie len vy, ale aj tí okolo vás, musíte sa o ne neustále starať. V tomto prípade budete vždy pomáhať maska ​​na vlasy "FitoKosmetik." Táto spoločnosť predstavuje prírodné prípravky na starostlivosť o vlasy, ktoré môžu nielen liečiť svoje kadere z koreňa na tip, ale tiež, aby boli krásne v krátkom čase.

rysy

Produkty "FitoKosmetik" pre starostlivosť o vlasy získali veľkú popularitu vďaka prirodzenému zloženiu väčšiny kozmetických prípravkov. To je neporovnateľná výhoda, pretože v súčasnosti je na policiach veľmi málo podobných výrobkov. Okrem toho, náklady na akékoľvek prostriedky "FitoKosmetik" je pomerne cenovo dostupné pre všetky kategórie kupujúcich. Firma vyrába masky na vlasy rôznych sérií, a to: \ t

 • "Ľudové recepty" - výrobky s prídavkom rastlinných extraktov, ktoré robia vlasy zdravšie, silnejšie a krásnejšie;
 • "Krémová henna" - Hlavnou zložkou týchto produktov je bezfarebná henna s rôznymi rastlinnými extraktmi, ktoré sa liečia a starajú sa o kučery.

Recenzia na nástroj henna od FitoKosmetik.

 • "Organický olej a organický olej profesionál" - prírodné profesionálne produkty, ktoré robia lokny silnejšími, hydratovanými a zdravými doma;
 • Ruský inštitút krásy a zdravia - hlavnými zložkami týchto masiek sú soli Mŕtveho mora a rafinovaného ílu, ktoré priaznivo ovplyvňujú rast, posilnenie a zdravie kučier.

Recenzia na vlasy masky z FitoKosmetik zo série Recepty ľudí.

Tieto kozmetické výrobky sa ľahko používajú a ich výsledok je jednoducho úžasný. Dozvieme sa o tom z recenzií zákazníkov, rovnako ako zvážiť všetky negatívne dojmy masky, ak existujú.

Obľúbené nástroje a recenzie o nich

Séria "Folk Recipes" je založená na prírodných zložkách, ktoré sa používajú v domácej starostlivosti o vlasy už viac ako jedno storočie. K týmto prísadám by ste mali pridať modernú technológiu "FitoKosmetik", ktorá je určená špeciálne na regeneráciu kučier. Nižšie uvádzame najobľúbenejšie masky série "Ľudové recepty".

 • "Tarová maska ​​s olejom lopúcha a chmeľom" zameraný na rýchly rast vlasov. Výrobca tvrdí, že kučery budú hrubé, silné, zvlhčené. Ženy si so samostatnou výhodou označujú prirodzené zloženie výrobku, príjemnú vôňu a rozumnú cenu. Kučery sa stávajú jemnými, učenými a majú svetelný objem. Z minusov poznamenal, že vlasy nie sú tak lesklé a tečúce, ako by sme chceli.
 • "Maska na kozom mlieku s cédrovým olejom a sladom" určené na posilnenie a obnovu kader. "FitoKosmetik" sľubuje hladké, elastické, elastické a objemné vlasy s nezvyčajným leskom. Zákazníci hovoria, že po tom znamená, že vlasy sa stávajú hladkými a živými, ľahko sa rozčesávajú. Prírodné zloženie jasne živí kučery. Z mínus dievčatá poznamenali, že špičky nie sú dostatočne zvlhčené.
 • "Horčičná maska ​​s ricínovým olejom a medom" zamerané na posilňovanie a rast kučier. "Fito Cosmetic" sľubuje jemné, upokojujúce, husté vlasy so zdravým leskom. Samozrejmosťou výhod zákazníka je prirodzené zloženie, ako aj skutočnosť, že vlasy sú naozaj mäkké, hladké a lesklé, ľahko sa položia. Medzi minusmi si všimnite mierne vysychajúce tipy.
 • "Maslová maska ​​s harmančekom a rakytníkom" \ t určené na regeneráciu a výživu.Výrobca sľubuje výrazné posilnenie kučier pri pravidelnom používaní nástroja, ako aj rýchlu obnovu poškodených vlasov, ochranu pred UV žiarením. Ženy si všimnú krásny lesk kučier, sú ľahko hrebeň, sú mäkké, štruktúra sa stáva oveľa lepšie. Z minusov vydávajú skutočnosť, že účinok masky krátkodobý.
 • "Ovesná maska" cieľom je obnoviť vlasy. Výrobca uvádza, že do siedmich dní po použití tohto nástroja sa pozoruje účinok biolaminácie; produkt pre hlbokú výživu, robí kučery elastické, svieže, lesklé. Zákazníci si všimli jemnosť vlasov, ľahké česanie, lesk, hladkosť a najprirodzenejšie zloženie. Z minusov zdôraznil, že v skutočnosti neexistuje žiadny vplyv bio-laminácie, rovnako ako sladko-sladký zápach, ktorý po dlhú dobu zostáva na vlasoch.
 • "Maska z rakytníkov" na rast vlasov. "FitoCosmetic" zaisťuje posilnenie koreňov, zdravý lesk, a tiež, že výrobok chráni kučery pri pokladaní za tepla. V prvom rade, ženy majú pridelené prírodné zloženie výrobku. Výrobok zvláda svoje vlastnosti, kučery sú lesklé, mäkké, nie zamotané. Okrem toho má maska ​​príjemnú vôňu, ktorá sa drží na dlhých vlasoch. Nevýhody v tomto nástroji nie je odhalená.

Hlavnými favoritmi série "Ľudové recepty" sú "maska ​​žihľavy s harmančekom a rakytníkom" a "rakytníková maska". Pri ich používaní prakticky neexistujú žiadne nevýhody pre zákazníkov. Tieto prostriedky sa vyrovnávajú s uvedenými cieľmi na 100%.

Profesionálny olej z organického oleja a organický olej Zahŕňa absolútne bezpečnú kozmetiku na starostlivosť o vlasy, ktorá zahŕňa parabény, sulfáty a propylénglykoly. Aký najlepší vplyv na krásu a zdravie vlasov. Tieto výrobky sa okamžite vyrovnávajú s problémami a výsledok je trvanlivejší ako u bežných masiek. Medzi seriálmi "Organic Oil" nájdete masky s užitočnými olejmi:

 • cyprus, eukalypt a mandle pre zdravé a silné kučery;
 • jojobu z rozdelených koncov;
 • Argany pre výživu a intenzívny lesk poškodených vlasov;
 • bergamot a olivový olej pridávajú objem a našuchorenie.

Séria "Organic Oil Professional" je reprezentovaná nasledujúcimi produktmi s prospešnými olejmi:

 • ľanový a ženšenový extrakt na vytvorenie laminovacieho efektu;
 • extrakt šípky a kamélie na úplné obnovenie štruktúry;
 • extrakt z pšeničných klíčkov a rozmarínu pre maximálnu výživu;
 • rakytníkový a chmeľový extrakt na zvlhčovanie;
 • extrakt z hroznového jadra a granátového jablka na vytvorenie krásneho lesku;
 • extrakt z manga a bavlny na vytvorenie objemu;
 • extrakt z kokosového a pomarančového kvetu pre kučeravé a tuhé kučery.

recenzia

Väčšina zákazníkov hodnotenie o týchto dvoch sériách sú len pozitívne, nástroje naozaj robiť svoju prácu a kučery vyzerajú nielen krásne, ale aj zdravé. Lídri „organického oleja“ sú masky „s jojobovým olejom“ a „s bergamotovým olejom a olivovým olejom“. Obľúbený rad organických olejov Professional sa nedal identifikovať, pretože všetky výrobky sú označené najpozitívnejšími hodnoteniami, po ich použití sú kučery len z kozmetického salónu. Existujú však aj mínus týchto dvoch liniek - je veľmi ťažké ich nájsť vo voľnom predaji, mnohí zákazníci si tieto výrobky objednávajú prostredníctvom internetového obchodu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky