Maska na vlasy Estel

Maska na vlasy Estel

V našom ťažkom veku, keď musíte konať rýchlo a robiť veľa rôznych vecí naraz, starostlivosť o vaše vlasy často mizne v pozadí. A keď im konečne venujeme pozornosť, naše kučery často potrebujú liečbu a výživu. Potom sa začína horúčkovité hľadanie prostriedkov, ktoré nám môžu pomôcť. Estel vám pomôže s kozmetikou na vlasy, ktorá pôsobí efektívne a rýchlo.

rysy

Estelské masky na vlasy pôsobia tak, že zjemňujú, poskytujú lesk a silu vašim prameňom. Svojou činnosťou sú oveľa efektívnejšie ako analógy, ktoré sa dajú kúpiť v obchodoch, a výsledok môžete vidieť po prvej aplikácii.

Ale veľa záleží na stave vašich kučier.

Ak sú veľmi suché a krehké, potom rýchly účinok nemožno očakávať. Je tiež vhodné vybrať si masku, ktorá presne popisuje problém vašich prameňov, inak môžete zabudnúť na pozitívny výsledok.

Okrem toho, masky tejto spoločnosti sú naplnené prírodnými zložkami a neobsahujú škodlivé látky, ktoré negatívne ovplyvňujú vaše vlasy. Vďaka tomu sú lepšie a efektívnejšie. Majú tiež príjemnú vôňu a jedna nádoba trvá až štyri mesiace alebo viac.

A nakoniec treba povedať, že Estel má veľmi rozumnú cenu a každá žena si to môže dovoliť.

druh

V priebehu rokov nahromadili masky Estel obrovské množstvo masiek. Tu sa pozrieme na všeobecné smery pre rôzne typy kučier.

 • Pre farbené vlasy. Tento druh nástroja bol vytvorený špeciálne tak, aby vaše jasné farebné kučery nezmizli z neustáleho používania šampónu a vystavenia vonkajším faktorom.

S touto maskou zostane vaša farba dlhá doba jasná a krásna. Masky pôsobia tak, že zladia kutikulu a hlbokú výživu, ako aj posilňujú vlákna zvnútra. „Color Mask“ a „Cocktail Mask“ sú zahrnuté v riadku na zachovanie farieb.

 • antistresová, Je to špeciálna maska ​​pre unavené a zanedbané vlasy. Dodáva vašim zámkom pevnosť a brilanciu, vyživuje prospešnými zložkami a šetrne sa stará. Vhodné pre všetky typy kader v každom stave, takže je to skvelá voľba pre tých, ktorí nevedia, čo si vybrať.
 • Pre dlhé kučery perfektný špeciálny nástroj. Bol vytvorený len na výživu a hydratáciu po celej dĺžke, ako aj na regeneráciu krehkých prameňov. Výsledkom je, že vaše vlasy sa stanú silnejšími, lesklými, mäkkými a učenými. Táto maska ​​obsahuje niekoľko účinných látok, ako je včelí vosk, vitamín E a pantolaktón.
 • Proti žltosti. Je to nepríjemné, keď chcete byť platinovou blondínkou a vaše kučery sú tvrdohlavo zliate. V takýchto prípadoch má Estel aj niekoľko masiek, ktoré zachovávajú chladné odtiene blond.

Hlavnými aktívnymi zložkami sú fialové pigmenty a mangové a orchidejové oleje. Vďaka nim vaše vlasy nielen udržujú chladný odtieň, ale aj obnovujú a vytvrdzujú zvnútra, čím dávajú kučerám väčšiu silu.

 • Estel krémová maska ​​s hustou textúrou je vhodná pre kučeravé pramene. Ovplyvňuje prirodzene kučeravé a chemické zvlnené vlasy. Po jednej aplikácii budete cítiť, že rozdiel - vetvy budú ľahšie hrebeňové, posilnia sa a stanú sa silnejšími. Okrem toho maska ​​dobre hydratuje.

Aktívne zložky, ktoré premenia vaše kučery, sú kolagén, makadamový olej a hodvábne proteíny, vďaka ktorým sú vlasy príjemné na dotyk a hladké.

 • Pre bielené vlasy. Zachovanie farieb pre pramene s rôznymi odtieňmi môže byť skľučujúca úloha. Preto spoločnosť na tento účel vytvorila masku.

Zaoberá sa obnovou lipidovej vrstvy vlasov a posilňuje ich. Perlový extrakt dáva kučerám ešte väčšiu hustotu a žiarivosť a bambucké maslo hydratuje a vyživuje, čím sa vlasy stávajú krásnymi.

 • Pre bielené kučery je taký nástroj ako komfortná maska. Chráni zvonku pred vystavením škodlivým faktorom, ako aj posilňuje a zvlhčuje vonku. Okrem toho nástroj obnovuje štruktúru kučier, dáva im lesk, jemnosť a krásu.
 • Nezmazateľná maska ​​je vhodná pre tých, ktorí sú neustále na cestách a v činoch. Pre tento typ výrobku, nemusíte špecificky sprchovať alebo mokré vlasy, ale jednoducho použiť - a môžete bežať ďalej. Dobre hydratuje, po prvej aplikácii sa vlasy ľahko rozčesávajú a lesknú.
 • Estel nemá žiadnu tonickú masku. Je zodpovedná za posilňovanie vlasov a ich „povzbudzujúce“, čo ich robí krásnymi a hodvábnymi, ako by mali byť. Ak túto masku aplikujete pravidelne, vaše vlasy budú nasýtené keratínom, čo ich robí pevnými a elastickými.
 • Maliarska maska ​​bola vytvorená špeciálne pre tých, ktorí si na sebe chcú vyskúšať novú farbu, ale nechcú, aby sa dlho držala. Výrobca má obrovský výber farieb, v ktorých môžete farbiť svoje vlasy. Nebudú sa však rozbiť a vyschnúť, ako pri použití mnohých iných prostriedkov.

Odtiene uvedené v sortimente:

 1. Coral. Je to neuveriteľná farba, odlievaná v ružovej farbe, ale oveľa tmavšia. Po aplikácii výrobca sľubuje hladké a krásne vlasy;
 2. Zlatá fialová. Táto farba by vyzerala takmer prirodzene, keby nebola pre fialový odtieň. On vám dá originalitu a okamžite vyberie z davu;
 3. farba, S svetlým blond a fialovo-popolavým odtieňom. Tu všetka krása v tom, ako sa vaše vlasy nalievajú do všetkých týchto farieb;
 4. Zlatá meď. Citlivý a teplý ušľachtilý odtieň.
 • Estel má tiež masky, ktoré poskytujú extra starostlivosť o vlasy. Každý z nich je zameraný na liečbu jedného alebo viacerých problémov, takže je lepšie vybrať si funkcie, ktoré potrebujete. Ak neviete, čo si vybrať, majú jednoduchú spevňujúcu masku pre všetky typy kučier, ktoré vám určite pomôžu.

Estel tiež poskytuje pomoc pri silne poškodených suchých vlasoch, čím zabezpečuje, že je vždy dobre zvlhčený a obnovuje ho. To vám pomôže vaše kučery betaín a jojobový olej v zložení.

A pre suché vlasy je špeciálna maska ​​s hydratačným účinkom.

Zaoberá sa obnovou vlasovej štruktúry a tým, že zvlhčuje a udržuje vlhkosť vo vnútri. Komplex aminokyselín dodáva kučerám lesk a pružnosť.

K dispozícii je samostatná maska, ktorá zabezpečuje bezpečné vystavenie sa slnku. Obsahuje UV filter. Navlhčuje a obnovuje poškodené vlasy.

Pre oslabené pramene je krásna maska ​​s avokádovým olejom, kofeínom a včelím voskom. Poskytuje regeneráciu po prvýkrát a chráni farbu, ak sú vaše vlasy farbené. Okrem toho je tu po celej dĺžke výstuž a zdravý lesk.

štruktúra

Ako bolo uvedené vyššie, zloženie výrobkov Estel mnoho prírodných zložiek. Jednou z hlavných zložiek je včelí vosk, ktorý vyživuje vlasy a dodáva im lesk.

Masky s nutričnými vlastnosťami sú vždy bohaté na vitamíny, najmä vitamín E, ktorý dodáva kyslík do pokožky hlavy a vyživuje ju. V prostriedkoch na hlboké zvlhčovanie je vždy prítomný hydrokomplex látok, ktorý je určený nielen na nasýtenie koreňov vodou, ale aj na zadržiavanie v bunkách.

Okrem toho zloženie akejkoľvek masky má jeden alebo viac olejov.

Napríklad kakaové maslo, mandle, jojoba. Existujú nástroje s celou škálou olejov, spravidla pre suché vlasy, ako mastná korisť z takéhoto množstva.

Farbené pramene majú úplne odlišné komponenty určené na udržanie stálosti farby.Napríklad kandelínový vosk, komplex na úpravu a mikropolyméry, pokrývajúci pokožku hlavy ochranným filmom, ktorý prenikne do vzduchu.

výber

Okrem masiek pre určitý typ vlasov, sú tu tiež samostatné vládcovia zodpovední za riešenie konkrétneho problému.

 • "Otium" - Obrovská línia, pokrývajúca veľa problémov vašich kader. Tu a prostriedky pre kučeravé vlasy, a pre maľované zámky, a pre dlhé kučery. Majú tiež rad pre vlhkosť, regeneráciu a objem. Napríklad, maska ​​pre hlboké zvlhčenie "Aqua", čo kučery vody, ktoré potrebujú a udržať ju v bunkách.
 • "Haute Couture" zodpovedný za tón vašich vlasov. Táto linka má veľa tónovacích masiek, vrátane koralových "Purple Blond", fialové a ružové. Tým sa začína zavádzanie užívateľov s vysoko kvalitnou a dlhotrvajúcou farbou na vlasy. Zloženie týchto fondov zahŕňa mnoho prírodných zložiek, ako aj ochranu pred vyblednutím na slnku a len od škodlivých faktorov.
 • Na riadkuCurex"Existuje niekoľko smerov. Po prvé, je tu výrobok ako je Color Save, ktorý šetrí vaše farbené vlasy pred vonkajšími vplyvmi a udržuje farbu jasnú a šťavnatú. Terapia pomáha poškodeným vlasom znovu nadobudnúť silu tým, že ich zvlhčuje zvnútra a chráni zvonku. Tieto nástroje majú veľmi mäkký efekt a sú vhodné pre všetky, aj tie najcitlivejšie a rozmarné kučery.
 • «klasický»Vytvára klasické produkty pre akýkoľvek typ vlasov, aby ich vyživoval a nasýtil ich užitočnými látkami. To je vynikajúci spôsob, ako pre tých, ktorí nemajú problémy s akýmikoľvek problémami, ale jednoducho chcú, aby kučery boli zdravé a krásne. Versus zima pomáha vašim prameňom počas zimy. Koniec koncov, potom je to tak, že vlasy sú suché, rovnako ako pokožka hlavy, takže potrebujú osobitnú starostlivosť. "Slnečnica" pomáha vyrovnať sa s letným slnkom a chrániť kučery.
 • «relaxovať»- to je šetrná starostlivosť s komplexom olejov, ktoré dávajú vašim prameňom pocit ako v salóne, ako aj relaxáciu a výživu po náročnom dni.

recenzia

Užívatelia sú väčšinou spokojní s produktmi Estel, a to s vlasovými maskami. Poznamenávajú ekonomické náklady, vynikajúci výsledok a „chutnú“ arómu, ktorá sa okamžite prispôsobí požadovanému režimu.

Najlepšia maska ​​podľa hodnotenia zákazníkov - „Anti-stress for hair“. To je dobrá náhrada za balzam a dokonca ho nemôžete používať. Mnohí hovoria, že kučery sa stali veľkolepejšie a krajšie po dvoch alebo troch použitiach. Spokojní zákazníci zdieľajú príbeh o farbených vlasoch, ktoré je potrebné urýchlene opraviť a táto maska ​​im pomohla rýchlo a efektívne.

«Aqua» medzi užívateľmi je na druhom mieste. Okrem toho zaznamenávajú nielen dobrú regeneráciu silne poškodených prameňov, ale aj účinok laminácie. Okrem toho, kučery sú "vlasy na vlasy" a nevydržia, aj tie neposlušné. Táto maska ​​pomohla kupujúcim byť príliš suchý so slnkom, vodou, sušičom vlasov.

v "Slnečný kvet" Niektorí kupujúci zistili nedostatky. Hovorí sa, že potom, čo bol na slnku na dlhú dobu aj po použití tejto masky, skalp a vlasy stále vyschnúť, zatiaľ čo iné masky rovnakého výrobcu nedávajú taký účinok, aj keď nie sú určené na ochranu pred slnkom. Okrem toho, všetci sú spokojní so všetkým, a opäť, veľa pozitívnej spätnej väzby.

A dopĺňa náš zoznam masiek "Newton", Hovoria o nich len dobré veci. A farba je svetlá a šťavnatá, ako napríklad v najlepšom salóne, a starostlivosť o vlasy je veľmi opatrná a opatrná. Niekto však farbu príliš nevyhovoval, pretože to bolo sotva viditeľné, ale každá žena a dievča boli spokojné s látkami, ktoré obnovujú a vyživujú vlasy.

Prečítajte si viac o Estel vlasy produkty v ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky