Maska na objem vlasov

Maska na objem vlasov

Objemné, lesklé a krásne vlasy sú snom väčšiny sexu. Príroda však každému takú krásu neodmenala. Špeciálna maska ​​na objem vlasov pomôže napraviť situáciu. Takýto užitočný produkt pre kučery môže byť vyrobený nezávisle a zakúpený v skladovom hotovom mixe.

Vlastnosti a typy

Existujúce masky určené pre objem vlasov je možné rozdeliť do dvoch veľkých skupín:

 • Vyrobené doma sami.
 • Zakúpené v hotovom formulári.

Každý z týchto druhov skutočne pomáha zvýšiť objem kučier, dodať im extra lesk, zvýšiť rast a dokonca zastaviť stratu. Výkon všetkých týchto funkcií je možný vďaka zloženiu týchto produktov.

Všetky typy vlasových masiek, určené na zvýšenie ich objemu, majú svoje vlastné charakteristiky, ktoré je potrebné vziať do úvahy:

 1. Pre objem je potrebné použiť masky. Trvanie kurzu je približne tri mesiace, frekvencia používania produktu je približne 5-krát mesačne. Potom musíte vziať prestávku na jeden alebo dva mesiace.
 2. Suché pramene musia byť sklopené nadol, takže sa vytvorí ďalší bazálny objem.
 3. Čas masky na prameňoch závisí od jej typu. Hotová zmes sa teda musí udržiavať na vlasoch tak, ako to uvádza výrobca. Doba expozície maskuje vlastné varenie - najmenej 15 minút, ale nie viac ako jednu hodinu.
 4. Naneste zmes by mala byť masírovaná. To zvyšuje prietok krvi do žiaroviek a ďalej stimuluje rast vlasov.
 5. Na dosiahnutie najlepšieho efektu Pripravený výrobok naneste na čisté, mierne umyté, mierne navlhčené kučery. Osobitná pozornosť by sa mala venovať koreňovej zóne.
 6. Opláchnite masku prameňmi musí byť studená voda.
 7. Pri vlastnej výrobe tohto nástroja Mali by sa používať iba čerstvé suroviny.
 8. Zvýšiť účinok účinkov po nanesení je potrebné hlavu zahriať. To možno vykonať pomocou plastového vrecka a uteráka, alebo pomocou špeciálneho uzáveru na kozmetické procedúry. Skleníkový efekt zvyšuje účinok zložiek na vlasy a pokožku hlavy.

Stojí za zmienku, že masky doma aj v obchode majú vysokú účinnosť. Môžu sa striedať, čo je najdôležitejšie, vybrať si najefektívnejšie a časom overené recepty.

Výhody a nevýhody

Rovnako ako u každej kozmetiky, maska ​​pre objem vlasov má svoje výhody a nevýhody. A to platí pre zmesi zakúpené v hotovej forme a vyrobené nezávisle. Medzi hlavné nevýhody tohto produktu patria:

 • Možnosť alergickej reakcie. Preto pred použitím masky akéhokoľvek druhu je nevyhnutné vykonať test citlivosti.
 • Niektoré typy masiek môžu pokaziť vaše vlasy. Aby sa tomu zabránilo, opláchnite pramene okyslenou vodou. Môžete použiť ocot alebo citrónovú šťavu.

Výhody tohto nástroja sú oveľa väčšie:

 1. Dlhodobo viditeľný objem prameňov.
 2. Posilniť vlasové folikuly.
 3. Urýchlenie rastu prameňov a zastavenie ich straty.
 4. Doplnková výživa a nasýtenie kučier so základnými vitamínmi a stopovými prvkami.
 5. Zvýšená hydratácia.
 6. Reštaurovanie poškodených kučier.
 7. Poskytuje extra lesk a hrúbku.
 8. Možnosť použitia na vlasy akéhokoľvek typu a dĺžky.

Je celkom zrejmé, že taká maska ​​pre objem vlasov je skutočným nálezom pre každú ženu.A pripraviť ju vlastnou rukou alebo pripraviť sa v obchode, každá žena sa sama rieši.

Recepty na domáce

Varianty prípravy zmesí na získanie objemu kučier a simultánne posilnenie koreňov sú obrovské. Nižšie nájdete recepty osvedčených a najúčinnejších masiek na vlasy, bez pompéz.

 • Čistič banánov je ideálny pre všetky typy vlasov. To nielenže dodá objem prameňom, ale dodá im aj dodatočnú výživu, hydratáciu a lesk. Aby ste to urobili, musíte zmiešať mäso jedného zrelého ovocia s vaječným žĺtkom, lyžičkou morskej soli a dvoma lyžičkami mlieka alebo smotany. Naneste zmes na korene a potom pomocou hrebeňa s rozptýlenými zubami po celej dĺžke. Doba expozície je pol hodiny.
 • Nemenej účinný je produkt vyrobený na základe želatíny. Táto zmes, rovnako ako tá predchádzajúca, je vhodná pre akýkoľvek typ vlasov. Želatína a teplá voda sa zmiešajú v pomere 1: 3. Pridajte do zmesi lyžicu obvyklého balzamu na vlasy. Naneste na celú dĺžku kučier, venujte osobitnú pozornosť koreňom a nechajte na vlasy 35-50 minút. Takáto objemná maska ​​nielenže dodáva účesu potrebnú nádheru, ale tiež obnovuje veľmi poškodené pramene, vyrovnáva ich štruktúru a eliminuje rozštiepené konce.
 • Neobvyklá maska ​​na báze octu ideálny pre spravodlivý sex s tučnými kučeravkami. To bude nielen dať požadovaný objem, ale aj znížiť výrobu podkožného tuku, aby kučery lesklé a hodvábne. Na jeho prípravu je potrebné zmiešať v rovnakom pomere 100 ml glycerínu a olivového alebo ľanového oleja a pridať do tejto zmesi 40 ml 5% stolového octu, je lepšie použiť jablko alebo víno.
 • Zmes bezfarebnej henny a kefíru je vynikajúcim prostriedkom na zvýšenie množstva prameňov, zvyšujú ich rast a dodávajú im extra lesk. Všetko, čo je potrebné, je zmiešať 2 polievkové lyžice prášku henny a 100 ml teplého predhriateho kefíru. Aplikujte túto zmes na vlasové korienky a nechajte pôsobiť 45 minút.
 • Zmes kvasiniek vám nielenže poskytne potrebné chmýří s vlasom, ale aj ich rast a posilní korene. Pripravte si to celkom jednoducho. Zmiešajte dve polievkové lyžice droždia s jednou lyžičkou cukru a pridajte štvrtinu šálky teplého mlieka do tejto zmesi. Nechajte pôsobiť 20 minút, potom aplikujte na vlasy po celej dĺžke a venujte osobitnú pozornosť koreňom. Doba vystavenia na prameňoch je jedna hodina.
 • Univerzálna maska, ktorej hlavnou zložkou je med s pridaním morskej soli a brandy, je vhodná pre všetky typy vlasov. Posilňuje vlasové folikuly, posilňuje ich, dodáva objem a hustotu. Na jeho prípravu je potrebné zmiešať všetky prísady v rovnakom množstve a dať ich na teplé, ale tmavé miesto na 15 dní. Po čase sa zmes aplikuje len na vlasové korene a ponechá sa na nich 45 minút.

Ale ak nemáte čas a túžbu pripraviť si masku sami, môžete obrátiť svoje oči smerom k hotovým nástrojom.

Najlepšie produkty Hodnotenie

Takmer každý výrobca výrobkov pre starostlivosť o vlasy, vyrába a masky pre objem kučier. Najefektívnejšie a najbezpečnejšie sú nasledovné:

 • Ekologická kuchyňa "Hot News", Tento výrobok sa vyrába na báze prírodných surovín a skutočne pomáha dávať kučerám požadovaný objem, plus podľa výrobcu ich vyživuje a plní ich potrebnými stopovými prvkami. Výsledkom použitia tohto nástroja sú objemové, lesklé a zdravé kučery. Vhodné pre všetky typy vlasov.
 • Maska na vlasy "Maximálny objem a lesk" Bieloruská produkcia vám umožňuje nielen získať potrebný objem vlasov za pár minút, ale tiež im dať zdravý a veľmi krásny lesk. Okrem toho zloženie tohto výrobku zahŕňa veľké množstvo prírodných olejov a výťažkov, ktoré intenzívne vyživujú a zvlhčujú kučery.
 • Pre tenké a suché vlasy ideálny nástroj ako napr "Svetlo vlasov", V tomto produkte je ideálne kombinovaná minimálna doba vystavenia prameňom a maximálny možný objem. Po použití sa kučery stávajú veľmi objemnými, hrubými a elastickými.
 • Ďalší skvelý nástrojvyrobené z prírodných surovín Organický obchod "Express-volume" Indian Jasmine ", Príjemná vôňa, jednoduché používanie, intenzívna hydratácia a výrazný objem - to sú vlastnosti tohto nádherného produktu. Táto maska ​​je najvhodnejšia pre majiteľov normálnych, suchých a tenkých vlasov.
 • Nexxt Professional - To je vynikajúci profesionálny nástroj pre starostlivosť o kadere. Okrem viditeľného objemu, kučery tiež získať vynikajúci lesk, hydratáciu a maximálnu výživu. Príjemná aróma, jemná textúra robí túto masku veľmi jednoduchou a príjemnou na používanie.
 • Dobrý nástroj uvoľnený a značka "Tajomstvo babičky Agafya". Kvasnicová maska aktívne vyživuje vlasy, urýchľuje ich rast, a čo je najdôležitejšie, dáva stabilné množstvo vlasov 24 hodín. Nízke náklady a zdanlivá účinnosť sú hlavnými výhodami tohto výrobku.

Všetky tieto kozmetické prípravky sú najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie a aké recenzie vo všeobecnosti opúšťajú férový sex ako celok o maskách pre objem, viď nižšie.

recenzia

Všeobecne platí, že väčšina recenzií takýchto masiek je pozitívna. A to sa vzťahuje tak na nástroje vyrobené nezávisle, ako aj na zakúpené hotové výrobky. Podľa žien, kučery naozaj viac objemné a hrubé, majú zdravý lesk. Ako pozitívny bonus si ženy všimnú zníženie vypadávania vlasov, ich posilnenie a zhrubnutie štruktúry.

Ženy tiež poznamenali, že pri prejazde celej kučery si zachovávajú objem a počas prestávky medzi použitím takýchto masiek. Ich kučery tiež vyzerajú zdravo, krásne a objemné.

Stylisti a kaderníci tiež podporujú takéto pozitívne recenzie o tomto produkte. Poznamenávajú, že pravidelné používanie masiek, ktoré dávajú objem, umožňuje nielen získať potrebnú načechranosť, ale tiež pomáha zlepšiť vlasy vo všeobecnosti, zlepšiť ich tak zvonku, ako aj zvnútra. Okrem toho, tieto výrobky sú veľmi ľahko použiteľné, a čo je najdôležitejšie, úplne bezpečné.

O tom, ako ľahko a jednoducho dosiahnuť bazálny objem - v našom ďalšom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky