Maska na vlasy

Vlasová maska ​​kompliment

Svojim vlasom môžete dať dobre upravený vzhľad, hodvábnosť a zdravý lesk bez procedúr v salóne. Vlasová maska ​​Doplnky dodajú vašim vlasom lesk, ktorý priťahuje obdivné pohľady len v niekoľkých použitiach.

Vlastnosti a výhody

Ruská značka Compliment predstavuje širokú škálu kozmetických výrobkov. Populárne a prostriedky pre tvár a kozmetiku pre telo.

Zvlášť rád zákazníkov vlasových masiek, ktoré majú v porovnaní s analógmi významné výhody.

 • Výborné zloženie. Produkty zahŕňajú cenné oleje, vitamíny a ďalšie zdravotné doplnky pre zdravie a krásu kučier.
 • Úžasný výsledok. Už od prvej aplikácie sa viditeľne zlepšil stav prameňov, čo potvrdzujú aj početné hodnotenia spokojných zákazníkov. Mnohí tvrdia, že účinok používania výrobkov Compliment nie je horší ako výsledok použitia luxusnej profesionálnej kozmetiky.
 • Primeraná cena. S dostatočne veľkým objemom a vynikajúcim zložením masky sú celkom lacné.
 • Príjemné arómy. Každý výrobok má jedinečnú arómu, ktorú si môžete vychutnať počas procedúry.
 • Jednoduché použitie. Každý výrobok je vo vhodnom plastovom obale. Veko dobre prilieha k plechovke a bráni vniknutiu vlhkosti. Textúra je krémová, hrubá, ľahko sa rozdeľuje cez vlasy a netečie. Po zákroku sa ľahko zmyjú a nezanechajú žiadny pocit lepkavosti.
 • Ekonomická spotreba. Vzhľadom k bohatej štruktúre a veľkému množstvu peňazí stačí jedna nádoba na veľmi dlhú dobu, dokonca aj pri pravidelnom používaní.

Balenie obsahuje vždy podrobné informácie o hlavných zložkách a ich účinkoch, ako aj spôsob používania výrobku.

Aplikujte prípravok na mokré vlasy a po stanovenom čase opláchnite teplou vodou. Výrobky určené na výživu, obnovu a lesk na zámky sa najlepšie používajú na čisté vlasy. Mnoho ľudí aplikuje korenie masku na šampónovanie a potom umyť šampónom. Doba expozície finančných prostriedkov - od 5 do 15 minút. Záleží na výrobku a je uvedený v pokynoch banky.

Výrobca upozorňuje na možnú individuálnu neznášanlivosť niektorých komponentov. Preto, ak je tendencia k alergiám, je lepšie vopred skontrolovať nástroj na vnútornom ohybe lakťa.

druh

"Celková oprava"

Táto maska ​​je zameraná na hlboké obnovovacie vlákna. Navrhnutý výrobok pre poškodené, krehké a suché vlasy. Bude to skutočná spása pre milovníkov štýlu s horúcim sušičom vlasov alebo žehličkou, ako aj pomôcť obnoviť dobre upravený a zdravý vzhľad vašich vlasov po odfarbení a permeácii.

Hlavné účinné látky: keratín, kyselina hyalurónová, pantenol, ceramidy (ceramidy).

 • ceramidy posilňujú prekrvenie pokožky hlavy, urýchľujú proces regenerácie, chránia vlasové folikuly pred vonkajšími vplyvmi.
 • Kyselina hyalurónová zamerané na zvlhčovanie. Obaľuje každú srsť, napĺňa ju vlhkosťou, zabezpečuje pružnosť, hladkosť a lesk kučier.
 • keratín súčasťou štruktúry ľudských vlasov. Tento komponent obnovuje poškodené oblasti každej srsti, odstraňuje suchosť a krehkosť. Taktiež vytvára ochranný film, ktorý minimalizuje nové poškodenie a predlžuje životnosť odtieňa farebných kučier.
 • panthenol - terapeutická zložka zameraná na nápravu poškodenia. Táto zložka normalizuje pH pokožky hlavy, neutralizuje účinky tvrdej vody z vodovodu. Tiež hydratuje vlasy, podporuje lepšiu penetráciu živín.

Po použití masky, vlasy sa nasýti a hodvábne, ľahko hrebeň, rozptyl v mäkkých vlnách. Objavuje sa lesk, krehkosť a redukcia špičky špičky. Súčasne zostanú kučery na dlhú dobu čisté a svetlé.

"Extra zväzok"

Tento výrobok je určený pre tenké vlasy, bez objemu.

 • Maska má sladkú kvetinovú vôňu vďaka obsahu kyseliny mliečnej. Tiež sa skladá z aminokyselín, keratínu, pantenolu, glukonátu vápenatého a rastlinného komplexu.
 • Aminokyseliny vyživujú každé vlasy, saturujú ho silou a energiou. Posilňujú korene, normalizujú metabolizmus pokožky hlavy, zastavujú vypadávanie vlasov a podporujú ich rast.
 • Komplex "Baicapil" obsahuje tri účinné látky. Jedná sa o extrakty sóje, pšeničných klíčkov a koreňov lebky Bajkal. Tieto rastlinné zložky tónujú pokožku hlavy, zvlhčujú, zjemňujú, chránia pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi (vrátane ultrafialového žiarenia).

Súdiac podľa recenzií, maska ​​naozaj dáva kučery lesk, mäkkosť a hodvábnosť. Vlasy vyzerajú vizuálne sviežejšie, ale použitie výrobku nedáva výrazné množstvo.

Okrem toho dievčatá s suché a poškodené vlasy v tomto nástroji nemajú dostatok výživy. Majú radi obnovujúcu masku a nástroj "olejová terapia".

"Olejová terapia"

Táto maska ​​s efektom laminácie je bohatá na oleje a živiny. Skladá sa z makadamie, arganového, kokosového, karitového oleja. Obsahuje aj keratín, glycerín a pantenol.

Výrobok je ideálny pre prameň poškodený permutáciou, bielením, stripovaním a inými agresívnymi postupmi.

Nástroj má jemnú, mierne mastnú konzistenciu, krémový odtieň a jemnú orientálnu vôňu.

 • Arganový olej - Zdroj cenných nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov. Vyživuje každé vlasy živinami, zjemňuje, odstraňuje suchosť. Kučery sú vyhladené, lesklé, elastické a elastické.
 • Makadamský olej obsahuje aj mnoho vitamínov a stopových prvkov. Obnovuje poškodené oblasti vlasov, upokojuje pokožku hlavy.
 • Kokosový olej dodáva vláknam lesk, pevnosť a pružnosť. Zabraňuje vypadávaniu vlasov, zabraňuje krehkosti a prierezu špičiek.
 • Bambucké maslo Zmäkčuje, zlepšuje regeneráciu, chráni pred ultrafialovým žiarením.

Dokonca aj vážne poškodené vlasy sa premenia z prvého použitia tohto výrobku. Kučery sa stávajú mäkkými, hladkými a príjemnými na dotyk. Sú ľahko hrebeňové, sú hodvábne a získajú zrkadlový lesk.

Jediná námietka - milovníci objemných účesov, táto maska ​​nebude fungovať. Procedúra zanecháva efekt laminovaných, dokonale vyhladených prameňov.

"Naturalis" s korením

Intenzívna maska ​​s extraktom z korenia je určená na boj proti vypadávaniu vlasov. Posilňuje vlákna pozdĺž celej dĺžky, zastavuje vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových.

Hot pepper v kombinácii s vanilkovým éterom prebudí vlasové folikuly. Intenzívne sa zahrieva horná vrstva pokožky hlavy, urýchľuje sa krvný obeh, aktivuje sa bunkové delenie. To všetko zabezpečuje spevnenie kučier a zvýšenie ich hustoty.

Okrem toho výrobok obsahuje keratín, pantenol a ďalšie prísady do starostlivosti. Vyživuje vlasy, obaľuje ich ochranným filmom, zabraňuje strate vlhkosti, rozbitiu a zmývaniu tónu farebných prameňov.

Maska má ružový a broskyňový odtieň a bohatú sladkú arómu s korením.

Je možné vložiť prostriedky ako pred, tak aj po umytí hlavy. Hlavnou vecou je pamätať, že počas procedúry by ste sa nemali dotýkať očí! V opačnom prípade riskujete vážne podráždenie. Po zákroku dôkladne opláchnite ruky.

Tento nástroj je jedným z najpopulárnejších. Po prvej aplikácii sú vlákna vizuálne transformované, svietia, vyzerajú živé, nasýtené a hodvábne.

Hlavný efekt zákazníka je zaznamenaný asi po mesiaci pravidelného používania.Maska skutočne podporuje rast vlasov a znižuje ich stratu.

Počas procedúry dochádza k miernemu páleniu pokožky hlavy, čo je vzhľadom na princíp výrobku úplne normálne. Je dôležité dôkladne umyť masku najneskôr 15 minút po aplikácii, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky hlavy.

Pozrite si vlasovú masku Compliment, pozrite si ďalšie video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky