Maska na vlasy Bielita-Bitex

Maska na vlasy Bielita-Bitex

Pri hľadaní dokonalých prípravkov na starostlivosť o vlasy sa mnohé ženy rozhodnú pre nízke ceny, pretože vysoká cena nie je vždy zárukou účinnosti. Bielita-Bitex maska ​​na vlasy je častým hosťom v skrinkách mnohých ruských žien.

Vlastnosti a výhody

Najväčšia kozmetická spoločnosť v Bielorusku bola založená koncom osemdesiatych rokov. V tom čase slúžilo úzke „priateľstvo“ s jednou z talianskych spoločností ako začiatok výroby, ktorá podniku poskytla vybavenie a dala na seba niekoľko vlastných prípravkov kozmetických prípravkov.

Neskôr sa rozšírila škála spoločností, tam boli ich odborníci, ktorí sa vyvinuli unikátne v zložení liekov. V súčasnosti spoločnosť realizuje celý výrobný cyklus: vyvíja kozmetiku, vyrába ju, vytvára vlastné obaly a predáva tovar na trhu prostredníctvom obchodných reťazcov a vlastných obchodov. V Bielita-Bitex je samostatná spoločnosť, ktorá vytvára extrakty z prírodných rastlinných materiálov zozbieraných v Bielorusku.

Spoločnosť vyrába dekoratívnu kozmetiku, domáce chemikálie, zubné pasty a kefy, parfumy, manikúrové nástroje, repelenty, tekuté mydlo a dokonca poskytuje hotely s kozmetikou v balení na jedno použitie. V Rusku sú však najväčší dopyt krémy a výrobky na starostlivosť o vlasy.

V sortimente Bielita-Biteks viac ako 20 typov vlasových masiek. Patria k rôznym kozmetickým radom a líšia sa zložením a účinkom. Okrem toho sú v sérii pre profesionálnu starostlivosť viaceré masky.

výber

Profesionálne masky Bielita-Bitex vytvorené na starostlivosť v kozmetických salónoch. A aj keď, po príchode do kaderníctva v Rusku, je nepravdepodobné, že splníte tento make-up, názory odborníkov na to sú celkom dobré. Mnohí začínajúci kozmetológovia ho používajú na tréning a vidia celkom dobré výsledky. Prostriedky z tejto linky môžete zakúpiť prostredníctvom internetu.

V profesionálnej sérii 4 typov masiek:

 • "Uzatváranie vlasov." Výrobca ho ponúka ako masku na starostlivosť o poškodené vlasy po farbení, perm alebo len s neustálym používaním sušiča vlasov. Balenie sľubuje, že kompozícia „utesní“ vlasy, vyplní mikrotrhliny a zvlhčí.

Ako súčasť smiechu rôzne bielkoviny, rovnako ako rastlinné oleje (mandľový, ricínový) a kozmetické "chémia".

 • Aminoplastická maska ​​odporúčaná pre tenké a krehké vlasy. Obsahuje vitamíny B5 a PP, ktoré posilňujú korene, ako aj aminokyseliny, ktoré obnovujú dĺžku vlasov (taurín a glycín). Celkový výsledok, ktorý sľubuje výrobcovi - zhutnenie, zahusťovanie vlasov, ktoré je v porovnaní s procedúrou salónu "laminácia".
 • Pre poškodené a porézne vlasy je vhodná SOS maska ​​s hydratačným a štrukturálne regeneračným účinkom. V kompozícii je cenný arganový olej a komplex ceramidov, ktoré obnovujú poškodenie dĺžky. Odporúča sa na dobre umyté vlasy dlhšie ako 10 minút.

Konzistencia masky je pomerne hrubá a mastná, vhodná pre dievčatá s farebnými, tvrdými, suchými vlasmi. Pre tých, ktorých vlasy majú vo všeobecnosti normálny vzhľad, je takýto nástroj pravdepodobne príliš ťažký.

 • Pre milovníkov organickej kozmetiky je maska ​​dostupná bez silikónov, parabénov a farbív - "Výživa s fytokeratínom."

Pozostáva z kombinácie prírodných rastlinných olejov (jojoby, bambuky, mandlí) a komplexu aminokyselín fytokeratínov. Výrobok je vhodný pre normálne kučery a pre intenzívnu starostlivosť o poškodené a krehké vlasy.

Pre domácu starostlivosť v rozsahu spoločnosti existuje viac ako dve desiatky rôznych masiek. Zastavme sa na najzaujímavejších produktoch.

Pre tých, ktorí majú na hlavách „slamu“, ponúka značka kolagén bioaktívna maska ​​"Hair Collagen +". Vo vnútri nádoby výrobca umiestnil aktívnu kompozíciu prírodného betaínu a kolagénu. Tieto komponenty sú navrhnuté tak, aby prenikali hlboko do každého vlasu, vyhladili ho, zahustili a zvlhčili.

Veľmi neobvyklý liek - Peelingová maska ​​z čiary Magic of Maroko. Skladá sa z vulkanického marockého ílu Gassoul, ktorý je zodpovedný za hlboké čistenie pokožky hlavy. Čistí sa od mŕtvych buniek a zvyškov, ktoré používame každý deň. Tento postup umožňuje srsti lepšie rásť a zabraňuje lupinám.

Vo formulácii je tiež prítomný čierny rascový olej: normalizuje rovnováhu tukov a zabraňuje prierezu hrotov.

Bieloruskí kozmetológovia vyvinuli vlastné prostriedky na mastnú starostlivosť o vlasy. Riadok "Priebeh hlbokého čistenia" Obsahuje niekoľko produktov na mastné vlasy, medzi ktorými je aj absorpčná maska.

Obsahuje aj hlinku, tentoraz ružovú. Absorbuje nečistoty a vylučuje maz. Prírodné oleje z bambuckého a šípkového materiálu umožňujú mastné vlasy, ktoré si človek chce donekonečna umývať, nevysychajú z kozmetiky a vitamíny liečia dĺžku vlasov.

Zo straty predstavuje niekoľko nástrojov.

 1. Maska-expert proti strate. Kompozícia má aktívne rastlinné zložky (extrakt z koreňa kalamánov, gaštan konský a žihľava), ktoré liečia folikuly a stimulujú rast v dĺžke.
 2. Maska-kúpeľ "Sila prírody" s ricínovým olejom vyžaduje teplý obal na hlavu. Aktivuje ricínový olej, vitamíny a extrakt z odrezkov calamus, ktoré prebúdzajú folikuly zo spánku a stimulujú rast nových chĺpkov.
 3. Klasika žánru - zábal s lopatkovým olejom z línie liečebných kúpeľov. Tento produkt je viac pravdepodobné, že posilnenie už pestovaných vlasov. Účinné látky sú olej lopúcha, výťažky z kalamára, rebríčka a žihľavy. Kompozícia tiež obsahuje aktívny proteín kvasiniek, ktorý je tiež veľmi účinný pri starostlivosti o vlasy.
 4. Superativny maska ​​"Lopuch" so zvýšenou receptúrou vhodnou na intenzívnu starostlivosť o spevnenie a podporu rastu. Aby bolo potrebné extrahovať koreň lopúcha, kvasinkové bielkoviny a kofeín.
 5. Obľúbené u zákazníkov keratínová maska ​​"Keratín aktívny" Vhodné pre rôzne typy vlasov. Obnovuje vlasovú štruktúru prírodným keratínom. Zjemňuje vlasy a výrazne česanie. Liek má ľahkú textúru, doslova "topí" na hlave a je ľahko umývateľný.

recenzia

Všeobecne platí, že vlasové prípravky od tohto výrobcu sú milované a populárne. Celkové hodnotenie masiek Bielita-Bitex nie je nižšie ako 4 hviezdičky z 5.

Prehľad o výrobkoch na starostlivosť o vlasy od spoločnosti Vittex.

Najlepšie masky, podľa zákazníkov, od bieloruského výrobcu:

 • "Aminoplastika";
 • "Keratín aktívny";
 • "Organická vlasová kozmetika";
 • "Priebeh hlbokého čistenia";
 • "Proteínové tesnenie".

Samozrejme, najúčinnejší je profesionálny seriál. Mimochodom, je podstatne drahšia ako „domáca“ kozmetika tej istej značky, ale je dostupná aj vo viac baleniach.

"Aminoplastika"

Prostriedky na konsolidáciu, váženie vlasov. Vhodné pre majiteľov suchých alebo hubovitých vlasov.

Podľa recenzií, vonia dobre, má hrubú textúru, netečie. Strávil striedmo. Väčšina dievčat si všimla nádherný kondičný efekt: vlasy sa nerozpadajú, neexistuje púpavový efekt, vlasy získavajú extra lesk a zdravý vzhľad.

 • Súčasne vlasy po použití lieku rýchlejšie, budete musieť umývať vlasy o niečo častejšie. Vyžaduje dôkladné prepláchnutie.
 • Nepozoruje sa regeneračný a terapeutický účinok.
 • Mnohí zákazníci porovnávajú tento produkt s inými liekmi série PRO. a poznamenať, že má vynikajúci účinok pri nižších nákladoch.

"Keratín aktívny"

 • Veľmi lacný produkt na starostlivosť o vlasy. Textúra je hustá, maska ​​neprúdi a je ľahko aplikovateľná. Na rozdiel od Aminoplasty, podľa recenzií, je veľmi ľahko zmyť.
 • S ním môžete dosiahnuť ľahké česanielesk a kondičný účinok. Tí, ktorí používajú masku pravidelne si všimnú, že špičky ich vlasov začali vyzerať dobre upravované a upravené.
 • Podľa zákazníkov je lepšie nepoužívať tento liek pre dievčatá s veľmi citlivou pokožkou hlavy.pretože zložené z mnohých silikónov. Niekoľko dievčat malo po použití suché tipy.

"Organická starostlivosť o vlasy"

 • Pokus o vytvorenie ekologickej bieloruskej kozmetiky, Maska neobsahuje silikóny, parabény a farbivá. Tí, ktorí sú dobre schopní dešifrovať chemické termíny, všimnite si, že v pohári, okrem užitočných olejov, existujú polyméry, ale po použití sa ľahko zmývajú.
 • Droga je hrubá, ľahko sa aplikuje, mierne sa lepia vlasy, Vďaka lepiacemu účinku sa spotreba mierne zvyšuje. Z preskúmaní vyplýva, že maska ​​má kumulatívny účinok - t. Čím dlhšie sa používa, tým je výsledok výraznejší.
 • Maska sprísňuje vlasy zlepšuje stav vlasov po farbení.
 • Mnoho dievčat si všimlo, že kvôli nedostatku silikónu maska ​​má veľmi slabý kondicionačný účinok: je ťažké hrebeň cez vlasy, sú zmätené a sú tlačené.

"Priebeh hlbokého čistenia"

 • Liek je oveľa menej populárny.ako ostatné vyššie uvedené masky, ale z preskúmaní vyplýva jeho dobrá účinnosť.
 • Tento nástroj, ako každá hlinená alebo bahenná maska, zlepšuje vzhľad mastných vlasov a lieči pokožku hlavy. Konzistenciou nie je hrubá a nie je veľmi hospodárna.
 • Podľa recenzií, skalp výrazne osviežil.Účinok trvá niekoľko dní. Maska nezasušuje vlasy po dĺžke - oleje prítomné v kompozícii im umožňujú zostať mäkké a ľahko sa hrebeňovať.
 • Koreň problému tuku vlasov Tento nástroj neodstráni, ale vizuálne zlepší vzhľad vlasov.

"Protein"

Ďalšia "vec" zo série PRO značky značky.

 • Zákazníci porovnávajú efekt na ich účesy s prísľubom obchodníkov na obale.
 • Výrazné "utesnenie" alebo "tmelenie" vlasov: pri sušení sa chlpy nevysychajú a leskne sa, čo znamená, že sa odlupujúce sa šupiny dostali na miesto. Výživný, vyrovnávací účinok je tiež zrejmý.
 • Porovnanie tohto nástroja s ostatnými z kategórie „profesionál“., zákazníci píšu, že to funguje v mnohých smeroch nie horšie.
 • Z nedostatkov - vlasy potom, čo sa tuk omnoho rýchlejšie ako obvykle.
 • Pre lepší účinok výrobca odporúča aplikovať liek na vlasy, zabaliť ich a zohriať sušičom vlasov na niekoľko minút.

Pred nejakým časom vytvorila kapilárna maska ​​zo série "Plasma Marino" pocit na trhu, vytrženie však bolo krátkodobé. V súčasnosti nie je takýto produkt na oficiálnych stránkach výrobcu a v online obchodoch chýba.

Prehľad bieloruských masiek na vlasy. Jedným z najlepších je Bielita.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky