Látkové masky

Látkové masky

Látkové masky sa už dlho stali jedným z najvyhľadávanejších kozmetických výrobkov. Sú populárne vo všetkých krajinách sveta medzi ženami rôznych národností a vekových kategórií z dôvodu ich účinnosti.

rysy

Tkanivová (hárková) maska ​​je obklad v tvare oválu, so zaoblenými štrbinami pre oči a ústa. Báza impregnovaná sérom je určená na jednorazové použitie, avšak použitie obsahu jednej dávky môže byť predĺžené v dôsledku zostávajúceho séra po testovaní.

Látková tvárová maska ​​má množstvo zrejmých výhod. Jej individuálne balenie zabezpečuje hygienu. Vyrobené na báze aktívneho séra, má hlboký liečivý účinok na pokožku, hydratuje ju a vyhladzuje chyby. Tento nástroj tiež osviežuje tvár a eliminuje známky únavy. Textilná maska ​​je vhodná na použitie, pretože jej použitie nemá žiadne časové obmedzenia, čo je nepochybnou výhodou v našej dobe vysokých rýchlostí a komprimovaných pracovných plánov.

druh

Nepochybnou výhodou listových masiek je ich rôznorodosť, ktorá vám umožňuje vybrať si možnosť, ktorá zohľadňuje individuálne preferencie ženy.

Kozmetológovia sa však zhodujú na tom, že aby ste sa mohli účinne postarať o pokožku tváre, mali by ste pozorne sledovať obnovu sortimentu na trhu s kozmetikou a rozhodovať o kúpe nového výrobku, berúc do úvahy vaše zdravie, životný štýl a skutočné finančné príležitosti. Preto, pre jednu ženu, najlepší nákup je lisovaná maska-pilulka, ostatné tvrdohlavo vyberá suché masky, tretí skúma jednorazové a opakovane použiteľné možnosti, a väčšina zákazníkov dúfa, že lacné kozmetické výrobky sa ukáže byť horšie ako drahé.

štruktúra

Európske, ázijské a americké textilné masky na trhu s kozmetikou sú dobrej kvality a plne vyhovujú základnej požiadavke hypoalergénnosti.

V produktoch amerických a európskych výrobcov v kvantitatívnom pomere prevládajú zložky ako napr elastín, kolagén, ovocné kyseliny. Ázijské výrobky sú známe ako tradičné prísady. (citrón, granátové jablko, ryža, avokádo atď.), a exkluzívne vysoko výkonné komponenty (koloidné zlato, ženšenový extrakt a rôzne riasy).

Všeobecne platí, že maska ​​tkaniny je určená dvoma faktormi: typom pokožky, pre ktorú je určená, a úlohou pred ňou. Všeobecný účel ich výrobcov výrobkov zvyčajne uvádza na obaloch, ale podobné zloženie prostriedkov sa môže značne líšiť v závislosti na tom, na ktoré kozmetické úlohy sú zamerané. Z tohto dôvodu, kozmetológovia odporúčajú, aby ste dodržiavali pravidlo: najprv musíte študovať zloženie masky, a až potom kúpiť.

Treba tiež vziať do úvahy, že všetky zložky, ktoré určujú zloženie tvárových masiek, sú rozdelené na širokospektrálne komponenty a komponenty zamerané na riešenie úzkych špecializovaných úloh.

Uvádzame príklady kompozícií, ktoré riešia bežné problémy. Ak je výber kozmetiky diktovaný túžbou omladiť pokožku tváre, musíte vedieť, že si musíte kúpiť masku s kyselinou hyalurónovou, ktorá musí obsahovať aj retinol, glycerol, extrakt placenty a riasy. V dôsledku tonického účinku takejto kompozície dobre napína pokožku.

Stabilný dopyt odlišuje hydratačnú masku s tradičnými prísadami vo forme minerálov a aminokyselín. Jeho nespornou výhodou je schopnosť regulovať a v najlepšom prípade aj normalizovať rovnováhu vody v tele.

Pre denné vyrovnanie pokožky pred aplikáciou dekoratívnej kozmetiky vhodným nástrojom, ktorý obsahuje extrakt levandule, harmančeka alebo lieskového orieška. Ak sa vyžaduje silný terapeutický účinok, napríklad v prípade poruchy mazových žliaz, je potrebné použiť masky obsahujúce zinok alebo bylinné masky s výťažkami z aloe, ženšenu a brezy. Spoľahlivý dermatologický produkt, ktorý skutočne odstraňuje prebytočný maz, môže obsahovať extrakt z mäty, kórejské drevené uhlie a, čo je najdôležitejšie, argenín, ako základné zložky, ktoré zlepšujú tok kyslíka do krvných ciev povrchovej vrstvy kože.

Pre ázijské textilné masky je typická vysoko špecializovaná kompozícia. Ich exotika je spôsobená tým, že medzi ingredienciami môžete vždy nájsť zložku, ktorá má úzke zameranie a rovnakú úzku lokálnu „väzbu“ na svoju polohu alebo korisť.

Medzi "exotickými" možnosťami je dnes jedným z prvých miest maska ​​s slimákom. Obsahuje extrakt hlienového hlienu, ktorého účinnosť je určená látkou, ktorú obsahuje - mucín, ktorý má úžasné kozmetické vlastnosti. Nielen vyživuje, hydratuje a tonizuje pokožku, ale aj obnovuje jej elasticitu, odstraňuje v dôsledku zasychania zápaly.

„Exotic“ zložka je považovaná za svetoznáme koloidné zlato. Je zahrnutý ako povinná zložka v zložení masiek, ktorých účelom je zabezpečiť udržateľný účinok proti starnutiu. Vykonávanie sprostredkovacích funkcií, koloidné zlato dodáva hydratačné a výživné látky do hlbokých vrstiev dermis, čím sa utiahnu kontúry tváre a vyrovnanie pokožky.

Sme tiež zaviazaní ázijským výrobcom, aby sa na trhu objavili látky, ktoré EGF potrebuje. Táto látka, ktorá pôsobí ako epidermálny rastový faktor, patrí do skupiny zložiek, ktoré pracujú na účinku omladenia na úrovni dermis: obnovenie jeho štruktúry, EGF stimuluje rast buniek a spomaľuje starnutie pokožky. Použitie EGF výrazne zlepšuje kozmetické parametre pokožky: pigmentové škvrny sa odľahčia, farba sa zlepší a zlepší.

Ázijskí výrobcovia už dlho oceňujú perlový extrakt a zručne využívajú jeho vlastnosti v kozmetike. Závistlivá porcelánová koža, typická pre orientálne krásy, je výsledkom použitia masiek obsahujúcich extrakt z perál, ktoré chránia pokožku pred deštruktívnym ultrafialovým žiarením a prispievajú k jej obnoveniu na bunkovej úrovni.

Charakteristickým znakom ázijských tkaninových masiek zameraných na omladenie je prítomnosť niektorých zložiek hadího jedu. V sére na báze masiek hadího jedu existuje špeciálna zložka - Tripeptid. Je zodpovedný za kardinálne omladenie pokožky tváre - účinok vyhladenia hlbokých vrások a takmer úplné zmiznutie malých.

Výhody

Mnoho žien vidí výhodu textilných masiek v ich prirodzenej schopnosti šetriť nepolapiteľný čas. So všetkou hodnotou tohto majetku nemožno súhlasiť s názorom špecialistov, ktorí jednohlasne spájajú úžasnú popularitu týchto novodobých kozmetických výrobkov s ich účinnosťou a funkčnosťou. V dopoludňajších hodinách, masky pripraviť tvár pre použitie make-up, a večer pred spaním relaxujú pokožku, bojovať proti suchu, tesnosť, zabezpečenie jeho nočné zotavenie.

Súčasne kozmetológovia neúnavne zdôrazňujú, že očividné plus tkanivových masiek spočíva predovšetkým v zázračnom účinku, ktorý majú na pokožku cez sérum.

Na trhu modernej kozmetiky zaujímajú popredné pozície v segmente výrobkov proti starnutiu, najmä na tvárové zdvíhanie av segmente kozmetiky, ktoré majú stabilný terapeutický účinok, predovšetkým na regeneráciu problémovej pokožky.

Hodnotenie populárnych výrobcov

Spomedzi širokej škály textilných masiek jasne vystupovalo niekoľko výrobcov, ktorým spotrebitelia najčastejšie dávajú prednosť. Oprávnene zahŕňajú japonských, čínskych, kórejských, thajských a vietnamských výrobcov.

Kórea systematicky vystupuje ako trend a inovátor, ktorý zaručuje integritu navrhovaných kozmetických výrobkov. Charakteristické rysy kórejskej kozmetiky sú harmonickou kombináciou kvality, ceny, balenia a zloženia.

Juhokórejské výrobky Skinlite predstavuje obrovský arzenál kozmetiky, medzi ktorými tkanivové masky s rastlinným kolagénom zaberajú dôstojné miesto. S dokonalou kvalitou sa vyznačujú miernou cenou a efektivitou pri riešení celého radu úloh, od hydratácie a vyživovania pokožky až po jej omladenie.

Juhokórejský trh nedávno doplnil kozmetické výrobky relatívne mladej značky. Tony Moly. Látkové masky, ktoré vyrába pre všetky typy pleti, úspešne konkurujú najmä v boji o spotrebiteľov v ekologicky nepriaznivých oblastiach.

Tradične vysoké pozície v rebríčku sú látkové masky GarnierSú známe svojou prirodzenou kompozíciou, inovatívnymi receptúrami, efektívnym hydratačným a stabilným tonizujúcim účinkom. Funkčne podobné produktom spoločnosti sa im neponúkajú Oriflamemasky od tohto výrobcu poskytujú expresné kozmetické procedúry v plnom rozsahu, prispievajú k hydratácii a hlbokému čisteniu pokožky bez toho, aby spôsobovali sťažnosti spotrebiteľov.

produkty "Zvieracia maska" Ruskej spoločnosti Vilenta rýchlo získava srdcia milovníkov nových dojmov: po prvé, tieto masky priťahujú pozornosť netriviálnym balením a potom s účinnosťou, ktorú sľúbil výrobca.

Nemenej dôrazne bojovať za popularitu Bieloruské textilné masky na tvár, konkurencieschopnosť a prijateľné ceny. Ich charakteristická bohatá receptúra ​​zlepšuje textúru extrémne unavenej pokožky, zjemňuje ju a vyživuje, vracia jej tón a pružnosť.

Prehľad masiek v tkanive tváre v nasledujúcom videu.

Ako to urobiť sám

Ak len finančná stránka problému vás udrží od nákupu látkovej masky na tvár (výrobky slávnych výrobcov sú dosť drahé), potom by ste mali premýšľať o tom, či to dokážete urobiť doma vlastnými rukami a robiť to tak často, ako by ste chceli. Mnohé ženy sa s touto úlohou úspešne vyrovnávajú. Jedinou prísnou požiadavkou je prísne dodržiavať všetky odporúčania špecialistov.

Počnúc výrobou textilnej masky doma je potrebné venovať pozornosť skutočnosti, že jej vložka musí mať nevyhnutne mikropórovitú bavlnu, ktorá je schopná zabrániť šíreniu srvátky. V opačnom prípade nebude vaša vložka fungovať ako obklad a umelá maska ​​stratí svoju účinnosť.

Ak máte bavlnené obrúsky, ktoré dobre vstrebávajú tekutinu, ďalší krok je celkom jednoduchý - mali by ste vložku ponoriť do vybraného séra. S cieľom zachrániť srvátka môže byť pripravený doma sám.

Medzi receptami na domáce séra sú tie, ktoré sú pozoruhodné svojou účinnosťou, dostupnosťou prísad, jednoduchosťou prípravy a bezpečnosťou, zaslúžene obľúbené. Na základe nich môžete vytvoriť masku pre mastnú pleť, zosvetlenie a komplexnú masku proti starnutiu.

Maska na mastnú pleť je určená na riešenie množstva úloh: úzke póry, liečia existujúce zápalové oblasti, eliminujú začervenanie, ako aj lesk, vyvolané nadmernými mazovými žľazami. Jej základom je tinktúra nechtíka, ktorú si každý môže kúpiť v lekárni.

V teplej prevarenej vode (400 ml) sa naleje lyžica tinktúry, ktorá sa mieša. Plienka nasiaknutá v tejto kompozícii by sa mala položiť na tvár a držať maximálne 20 minút. Po odstránení masky by mala byť tvár opatrne utretá a odstráňte z nej zvyšnú tekutinu.

Zosvetľovacia maska ​​je primárne ukázaná majiteľom mastnej a kombinovanej kože.: spolu s výrazným zosvetlením peh a pigmentových škvŕn, ktoré tlmia nežiaduci lesk, výrazne zlepšuje pleť. Odporúča sa používať pred nočným spaním maximálne 2 krát týždenne.

Pomocou mixéra by ste mali nakrájať malý kôpor a petržlen a naliať výslednú zmes od 20 do 50 ml hydrolatu predávaného v oddeleniach, ktoré sa špecializujú na domáce kozmetické recepty. Do tejto zmesi je povolené pridávať ďalšie zložky, ako sú levanduľa alebo čarodejnica. Potom sa k existujúcej zmesi pridá rovnaké množstvo riasy alebo nesýtenej vody a dôkladne sa premieša.

Plienka nasiaknutá v tejto kompozícii by sa mala udržiavať na tvári maximálne jednu tretinu hodiny. Poslednou fázou postupu je chladenie.

Obľúbená maska ​​proti starnutiu je zodpovedná za návrat pleti a pružnosti pokožky, za dotiahnutie oválnej tváre. Jeho základné zložky - suché okvetné lístky ruží a kvety bezu (1 tsp každý) - sa nalejú vriacou vodou v objeme 100 ml, potom sa táto zmes naplní pol hodiny, filtruje. Polievková lyžica potravinárskej želatíny sa naleje do 2 polievkových lyžíc. zahrievaný infúzie, pridaný prírodný olej (1 lyžička), olejový roztok vitamínu E (nie viac ako 2 kvapky) a vo vodnom kúpeli je uvedený na 37-38 stupňov. Výsledná zmes sa mieša až do úplného rozpustenia želatíny.

Plienka nasiaknutá v pripravenom prípravku by mala byť udržiavaná na tvári maximálne pol hodiny, je lepšie umyť zvyšky mierne teplou vodou.

Ako urobiť masku na tvár doma, pozrite si video nižšie.

Ako používať

Pravidlá pre používanie masiek sú veľmi jednoduché:

  • Prečítajte si pokyny výrobcu a v každom prípade neignorovať odporúčania kozmetológov.
  • Mala by byť dobre očistená pokožka.
  • Pokúste sa masku na tvár čo najrovnomernejšie, zabránenie roztrhnutiu látky.
  • Vyžaduje sa odstránenie vznikajúce vzduchové bubliny.
  • Počas "session" zatvorte oči a pokojne si ľahni.
  • Dodržiavajte odporúčaný čas masky.
  • Po odstránení masky urobte ľahkú masáž, riadenie zvyškov séra do kože.
  • Hotová maska ​​sa nemá spláchnuť.
  • Nepoužívajte krém po ukončení konania.

Začiatočníkom sa zvyčajne odporúča, aby si kúpili nie jednorazovú masku, ale kompletnú sadu, ktorá ju pravidelne používa. „Relax“ pomocou masky by sa malo vykonávať tak často, ako to predpisuje výrobca.

recenzia

Recenzie kozmetológov a spotrebiteľov o maskách tkanín v drvivej väčšine sú natoľko nadšené, že nedovoľujú pochybovať o ich schopnosti udržať si vedúce pozície v rôznych ratingových zoznamoch. Vďaka špičkovej výrobe a storočným tradíciám lekárskej kozmetológie majú juhovýchodní výrobcovia dostatočný potenciál na ďalšie zlepšenie kvality svojich výrobkov.

Zároveň je zrejmé, že len dlhodobé a systematické používanie masiek u žien s rôznymi typmi pleti môže spoľahlivo ukázať, aké účinné sú určité prostriedky.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky