Collagen Eye Mask

Collagen Eye Mask

Každá žena chce zostať mladá a krásna tak dlho, ako je to len možné, ale zmeny kože súvisiace s vekom neúprosne menia našu tvár. Kolagén je jednou z najdôležitejších zložiek pokožky, vďaka čomu je hladký a elastický. S tým súvisia aj hlavné vekové problémy - jeho množstvo, ktoré telo produkuje, s vekom klesá. Avšak, kozmetický priemysel neustále vytvára nástroje na doplnenie rovnováhy pokožky a zachovanie jej pôvodného vzhľadu.

Prvé vrásky sa spravidla objavujú okolo očí - to sú „nohy nôh“, ktoré môžu začať kaziť život ženy skôr skoro. Už vo veku približne 25 rokov čelia mnohé ženy tomuto problému a snažia sa ho napraviť. Je to dôležité najmä pre megakomity, kde rôzne environmentálne a sociálne faktory ovplyvňujú naše zdravie a vzhľad nie najlepším spôsobom.

Ide o kožné bunky, ktoré s vekom narastajú a vytvárajú viditeľné strie a vrásky. Avšak trh s kozmetikou už dlho existoval nielen rôzne krémy, ale aj masky na vyhladenie pokožky.

rysy

Maska na kožu okolo očí má množstvo funkcií. Ak používate masky na tvár, viete, že väčšina z nich nie je určená pre jemnú pokožku očí a pier, preto sú pre tieto produkty vybrané najbezpečnejšie komponenty. Pretože proces prenikania kolagénu do kože je veľmi ťažký, pridávajú sa k nemu látky, ktoré zaručujú dodanie požadovanej dávky do epidermy. Patria sem rastlinné extrakty, kyseliny a ďalšie. Niektoré z nich - napríklad kyselina hyalurónová - sú dobre známe všetkým, ktorí sa zaujímajú o kozmetické inovácie.

Keďže kožné bunky vznikajú a vyvíjajú sa v hlbších vrstvách, žiadne kozmetické prostriedky ich nemôžu meniť von.

Na korekciu produkcie účinných látok sú potrebné ďalšie metódy, ale pravidelné používanie masky s kolagénom vám umožní zachovať súčasný stav a odolávať zničeniu vlákien. Tým sa dosiahne vyhladzujúci účinok.

druh

Existuje množstvo rôznych kolagénových masiek. V prvom rade ide o salónne masky, ktoré sú zahrnuté v cenníku mnohých salónov krásy veľkých a nielen mestských. Profesionálne masky, ktoré sa tam používajú, spravidla umožňujú dosiahnuť dlhodobý efekt bez ďalšieho úsilia.

Ale môžete použiť a masky pre domáce použitie, najmä preto, že nevyžadujú žiadne sofistikované vybavenie alebo špecifické zručnosti - všetko je veľmi jednoduché. Ale účinok z nich nie je vždy ten, ktorý sa očakáva, a tu je potrebné starostlivo pristupovať k výberu typu masky a jej výrobcu. Kvalita a zloženie závisí od toho, ako rýchlo bude viditeľný efekt.

Najobľúbenejším zdrojom kolagénu pre kozmetiku sú hovädzie kože. Je lacná, nekomplikovaná v ťažbe a spracovaní. Účinok je však minimálny, pretože bunky ľudskej kože úplne neabsorbujú živočíšny kolagén. Často spôsobuje aj alergické reakcie na koži.

Alternatívou k živočíšnemu kolagénu je zelenina. Ťaží sa pri spracovaní obilnín. Tento kolagén preniká do oveľa väčšej hĺbky a poskytuje rýchlejší výsledok.

Jednou zo známych odrôd sú výrobky z osmantu, ktorých extrakt výrazne zlepšuje stav pokožky. Ako doplnkovú terapiu môžete počas kurzu vypiť slávny čínsky čaj.

Asi najúčinnejším odhadom mnohých žien je kolagén extrahovaný z kože hlbokomorských rýb alebo z morských rias. Tento zdroj je obzvlášť populárny medzi ázijskými výrobcami, ale je potrebné zvoliť a používať takéto výrobky s mimoriadnou opatrnosťou, ak existuje predispozícia k alergii na morské plody. Existuje ešte jedna nevýhoda takýchto masiek - ich cena spravidla prevyšuje náklady na analógy so zeleninovým kolagénom.

V obchodoch nájdete masky na kožu okolo očí zlatom, ílovitým, kryštalickým, čiernym korejským, ktoré sa stali trendom posledných rokov.

Okrem toho by ste mali venovať pozornosť dosiahnutiu modernej nanokozmetológie - maske s biogoldom. Nevyžadujú dlhú dráhu a spravidla poskytujú veľmi rýchly účinok.

značky

V súčasnosti nemá kozmetický trh žiadny výber takýchto masiek pre jemnú pokožku. Medzi čínskymi výrobcami možno identifikovať Dizao, Imeten, Eye Patch, Vilenta, "Faraonove kúpele", Medzi kórejskými spoločnosťami, ktoré sa už ukázali ako vynikajúci výrobcovia rôznych výrobkov na starostlivosť o oči, Purederm a Pilaten. Medzi európskymi sa osvedčili najmä Beauty Med, Via Beauty, Gold Crystal a Skinlite. A v USA v tejto oblasti vedie Štýl krásy.

Ako používať

  1. Predtým, ako sa maska ​​aplikuje na pokožku okolo očí, je potrebné očistiť pokožku od nečistôt, kozmetiky atď. Je lepšie používať na tento účel nie štandardný prostriedok, ale špeciálny prostriedok pre očné viečka - spravidla obsahuje aj účinné látky určené na zlepšenie stavu jemnej pokožky.
  2. Kolagénne očné masky sa spravidla predávajú v hotovej forme - vo forme kruhov alebo „arašidov“, ktoré sa nazývajú „náplasť“, Všetko, čo je potrebné, je dostať polotovary z utesneného obalu a pripevniť ho na tvár. Pri pôsobení telesnej teploty sa maska ​​začína rozpúšťať a látky obsiahnuté v nej prenikajú kožou.
  3. Prečítajte si odporúčania - proces aplikácie sa môže líšiť od rôznych výrobcov. Zvlášť dávajte pozor na množstvo času, ktorý má maska ​​zostať na tvári - príliš dlhé použitie môže nepriaznivo ovplyvniť pokožku. Pravidlom je, že doba aplikácie masky je 20-30 minút.
  4. Po použití masky naneste na pokožku krém alebo špeciálne sérum., Mnohé značky ich uvoľňujú v rovnakej línii s maskami.

Tieto masky nie sú určené na každodenné používanie a najlepšia možnosť - používanie kurzov.

Ak trávite veľa času na počítači, často čítate, alebo inú prácu vyžaduje neustále oko napätie, použitie kolagénu maska ​​v dvojtýždňových kurzoch každých šesť mesiacov. Ale zároveň by ste ju nemali používať každý deň - sú potrebné intervaly 2-3 dní. V miernom režime ho môžete použiť na udržanie tónu pleti raz týždenne.

recenzia

Mnoho žien si všimne, že kolagénová maska ​​nielen vyhladzuje pokožku okolo očí, ale odstraňuje opuchy a tmavé kruhy. Tieto masky sa stali skutočnou záchranou pre ženy, ktoré trpia únavou očí - dokonale odstraňuje opuchy, jemné vrásky a tmavé kruhy.

Nepoužívajte ho však každý deň, inak môžete pociťovať nepríjemnú suchosť a pocit pálenia na koži. Okrem toho sa uistite, že prestanete používať masku a poraďte sa s dermatológom, ak sa vyskytla alergická reakcia.

V nasledujúcom videu si prezrite kolagénovú očnú masku.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky