Alginátová maska ​​Faberlic

Alginátová maska ​​Faberlic

Každý rok nám kozmetický trh ponúka viac a viac pokročilých noviniek pre starostlivosť o tvár a telo. Jedným z týchto nových produktov bola alginátová maska, ktorej sa podarilo získať srdcia obrovského počtu dievčat. Faberlic tiež nestojí bokom a vydal svoju vlastnú líniu alginátových masiek "Expert", ktorá zhromaždila obrovské množstvo pozitívnej spätnej väzby.

Čo to je?

Hlavnou zložkou tohto kozmetického výrobku je alginát sodný. V laboratórnych štúdiách vedci zistili, že majú vlastnosti proti starnutiu. Potom sa zložka začala používať v kozmetike, varení a iných odboroch. Alginát sodný nielenže omladzuje, ale aj hydratuje, vyživuje, vyhladzuje a tiež vyživuje pokožku esenciálnymi minerálmi a vitamínmi.

Nástroj má neuveriteľne pozitívny vplyv na pokožku tváre.

Užitočné látky hlboko vyživujú epidermu, akné a iné vyrážky sa stávajú menej nápadnými a s týždenným užívaním úplne vymiznú kvôli tomu, že všetky toxíny sú čerpané zvnútra. Pigmentácia je sfarbená a koža získava neviditeľnú ochranu, aby sa zabránilo problémom v budúcnosti. Póry, a vzhľadom k tomu, že maska ​​pomáha zlepšiť zásobovanie krvou, vrásky sa postupne začínajú vyhladzovať a malé zmiznú úplne. Pevnosť a pružnosť pokožky sa postupne zvyšuje, vďaka čomu vyzerá omnoho sviežejšie a mladšie.

rysy

Produkt tejto značky má významný rozdiel od všetkých ostatných. Ak sa masky od iných značiek pôvodne predávajú vo forme práškov a riedia sa vodou, s ktorými majú mnohí problémy v dôsledku hrudiek, ktoré sa tvoria, potom je Exelior okamžite dostupný v hotovej forme a má balenie vo forme rúrok. To je veľká výhoda pre kozmetiku tohto typu, pretože nevyžaduje žiadne ďalšie úkony alebo pokrmy na chov.

Všetky prostriedky sú v jednej plastovej trubici s otočným vekom, čo stačí na jedno použitie, vďaka čomu je veľmi výhodné dávkovať obsah a vziať masku na cesty. Stačí hodiť hadičku do kufra a to je všetko, nepotrebujete žiadne ďalšie pokrmy, a čo je najdôležitejšie, čas na zriedenie masky. Spoločnosť sa postarala o šetrenie času, ktorý niekedy nestačí na dobrý spánok.

Alginátové kompresné výrobky Faberlic sú štyroch typov, z ktorých každý zvažujeme v tomto článku. Každý z nich má dobrú konzistenciu a hrúbku, príjemnú vôňu, a čo je najdôležitejšie - viditeľný efekt je zrejmý bezprostredne po prvej aplikácii. To je tiež veľkou výhodou výrobku, pretože pomáha obnoviť a zlepšiť stav tváre len za pol hodiny bez ďalších dodatočných postupov.

Vzhľadom k rôznorodosti sortimentu si každé dievča a žena budú môcť vybrať ten správny a vhodný nástroj pre ňu.

Spôsob použitia

Pred použitím masky musíte vyčistiť tvár. Potom produkt vytlačte z trubice, rozprestrite na tvár a nastriekajte sprejom, aby ste ho upevnili. Mala by byť opatrná, aby sa nedostala do očí, preto výrobca odporúča zakrytie vatovými tampónmi.

"Energia vitamínov"

V tomto prípade názov výrobku hovorí sám za seba. Obsahuje komplex vitamínov C, B3 a E nevyhnutných pre pokožku, dokonale tonizuje, prispieva k obnoveniu ochrannej funkcie kože a omladeniu.Minerály, ktoré tvoria produkt stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu, pomáhajú epiderme udržiavať požadovanú úroveň vlhkosti a robia ju pružnejšou a pružnejšou.

Tento nástroj je ideálny pre obyvateľov veľkých miest, pretože vyživuje pokožku vitamínmi a osviežuje tvár, vďaka čomu je vzhľad zdravší, hydratovaný a hladký.

"Rohože"

Tento produkt je určený pre mastnú a problémovú pokožku. Jeho hlavnou zložkou je Acnet, ktorý má protizápalové vlastnosti, ako aj seboregulačný a hojivý účinok. V dôsledku toho sa maska ​​dokonale vyrovná s rôznymi druhmi zápalu, odstránením čiernych škvŕn, odstránením začervenania a úpravou mazových žliaz v koži. Taktiež dokonale spáruje a zjemňuje tón tváre. Pri matovaní pokožka neprekrýva, ale zachováva si úroveň vlhkosti, ktorú potrebuje.

"Zdvíhanie"

Tento nástroj je navrhnutý pre okamžitú akciu, dokonale napína, simuluje kontúry tváre, zlepšuje elasticitu pokožky. Obsahuje peptidy, ktoré pomáhajú posilniť a tón pleti. Tento nástroj je ideálny pre ženy nad štyridsať, ktorí začali strácať svoj tón tváre a kontúry. Účinok aplikácie je viditeľný okamžite: vrásky sú vyhladené, pokožka sa sprísňuje a stáva sa hladšou.

"Hladký tón"

Tento nástroj je určený na náchylnosť k pigmentácii. To dáva tvári sviežejší vzhľad a hladkosť, a vyrovná jeho tón, ako názov napovedá. Sabiwhite zložka pomáha nielen zlepšiť pleť, ale tiež chráni pred prvými príznakmi starnutia. Maska zvláda začervenanie a rôzne zápaly. Maska zlepšuje krvný obeh, čo prispieva k vyhladeniu malých vrások.

sprej

Sprej je okrem masiek, ale musíte si ho kúpiť oddelene od nich. Pomáha nástroju držať sa na tvári a aktivuje užitočné komponenty. Aplikujte rovnomerne a vyhýbajte sa kontaktu s očami.

recenzia

Recenzie týchto masiek sú mimoriadne pozitívne. Dievčatá sú spokojné s pohodlím ich použitia a zbytočným riedením prášku v samostatnej nádobe.

Je tu tiež vynikajúci účinok, ktorý je odmietnutý prostriedkami na tvári. Pokožka sa stane napnutou, hladkou, tón vyhladí a vrásky sa vyhladia.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky