Očná maska

Očná maska

Zóna očných viečok je pomerne zraniteľná. Je náchylná na vrásky. Ak budete viesť aktívny životný štýl, budete pracovať veľa, budete spať veľmi málo, potom vzhľad tašky a modriny pod očami je možné. V článku sa budeme rozprávať o tom, ako sa zbaviť všetkých vyššie uvedených negatívnych prejavov, aby bol pohľad žiarivý na zdravie a krásu.

rysy

Je potrebné pripomenúť, že štruktúra pokožky okolo očí sa vyznačuje neprítomnosťou tuku a svalov. Preto sa v tejto oblasti tváre začínajú objavovať prvé vrásky. Ak sa nebudete uchyľovať k drastickým opatreniam, situácia sa môže každý rok zhoršiť. Masky na kožu okolo očí vám pomôžu znovu sa presvedčiť, cítiť sa atraktívne a očarujúce. Medzi hlavné črty tohto kozmetického postupu patria:

 • Dostupnosť. Môžete si kúpiť ingrediencie, ktoré sú potrebné na výrobu masiek v každom obchode a kedykoľvek.
 • Úspor. Teraz nebudete musieť navštíviť drahé salóny a nechať tam všetky svoje úspory. Môžete si urobiť kozmetický výrobok doma. Takýto proces bude príjemný aj jednoduchý. Budete presne vedieť, čo je v zložení látky, a tiež sa uistite, že výrobok je účinný.
 • Ak máte prvé zmeny veku v očných viečkach, potom je potrebné okamžite prijať opatrenia. Ak používate pravidelnú primeranú starostlivosť, potom môžete vidieť účinnosť každého nástroja.
 • Na dosiahnutie maximálneho efektu je dôležité striktne dodržiavať recept na každú masku. Až potom môžete vidieť pozitívny výsledok.
 • Zloženie tejto kozmetickej látky zahŕňa iba prírodné zložky. To umožní, aby vaše dermis, aby sa stal čerstvý, zdravý, zbaviť sa chorôb.
 • Veľká nálada. Keď cítite účinnosť lieku, potom sa budete cítiť sebaisto a atraktívne.

Mali by ste tiež pamätať na základné pravidlá pre aplikáciu látky:

 • Pred vykonaním takéhoto postupu, vyčistite si tvár a oči od špiny a make-upu. Pre derma je potrebné pariť von. To sa robí tak, aby všetky živiny rýchlo pôsobili, a vidíte pozitívny výsledok.
 • Osobitnú úlohu hrá čas aplikácie masky., Odporúča sa to urobiť hodinu pred spaním. Táto medzera bude najpriaznivejšia. Všetky stopové prvky za noc sa môžu účinne absorbovať. Ráno môžete pocítiť ľahkosť a hladkosť pokožky.
 • Pred vykonaním postupu, stojí za to testovať liek na prítomnosť alergických reakcií. Je to dosť dôležitý bod, ktorý by sa nemal prehliadať. Vaša bezpečnosť a vaše zdravie bude závisieť predovšetkým od vás.
 • Aplikujte látku veľmi opatrne, Urobte si čas Je nemožné, aby sa hmota dostala do kontaktu s očami.
 • Maximálny čas, ktorý môže byť výrobok na dermis tváre - nie viac ako tridsať minút. Počas tejto doby môžu mať všetky dôležité stopové prvky priaznivý účinok na organizmus.
 • Po zákroku stojí za to umyť celý obsah masky s teplou vodou, utrite dermis s krémom, aplikovať obvyklý krém na starostlivosť o pleť.
 • A ešte jedno dôležité pravidlo, Make masky pomaly, starostlivo premiešajte všetky zložky. Zabudnite v tejto dobe na domáce práce.

Stojí za zmienku, že pozitívny účinok akéhokoľvek postupu bude len pri pravidelnom používaní kozmetického výrobku. Urobte si masku aspoň dvakrát týždenne. Je tiež dôležité vybrať správne prírodné produkty. Pomôžu zabezpečiť efekt zdvíhania, odstránia opuchy.

druh

Doma si môžete vytvoriť rôzne kozmetické výrobky. Človek má len rozhodnúť, aký účinok chcete získať. Medzi hlavné zložky patria:

 • kôpor, koreň petržlenu;

 • rôzny odrody čaju;

 • Akékoľvek mliečne výrobky, Môže to byť kyslá smotana, tvaroh, smotana a iné;

 • Medzi zeleninou často používané zemiaky, cuketa, uhorka;

 • Účinné kozmetické prípravky s prírodnými olejmi;

 • Veľký doplnok k nástroju je harmanček., nechtík, šalvia, aloe, breza a iné.

Medzi všetky masky sú veľmi populárne zvlhčovače. Sú vhodné na každodenné použitie, pomôžu vašej pokožke stať sa sviežejšou a pružnejšou. Existujú aj rôzne ďalšie možnosti: para, chladenie, výživné, zlato, otepľovanie, suchá koža, bielenie, obnova, únava, noc, opuch. Najprv musíte pochopiť, aký problém sa chcete zbaviť, a potom použiť vybraný recept.

Pamätajte si, že použitie týchto kozmetických prípravkov nielenže zlepšuje stav pokožky, ale aj obnovuje očné viečka a mihalnice.

7 fotografie

Pre omladenie

Osobitne by sa mali uviesť kozmetické výrobky na omladenie. Umožňujú vám dodať pokožke pružnosť, odstrániť vrásky, vytvoriť dobrú náladu. Po 30 rokoch sa v tele už nevytvára kolagén v správnom množstve. Koža stráca vlhkosť. V dôsledku toho sa objavujú jemné vrásky. Ak neprijmete správne opatrenia, potom v 40, 50 rokoch bude pre vás ešte ťažšie obnoviť svoju prirodzenú krásu.

Je dôležité odstrániť alebo vyhladiť negatívne momenty pomocou masky proti nohám vrána a iným podobným kozmetickým výrobkom. Ak sa rozhodnete vážne starať o svoju krásu a zdravie, potom by ste mali hľadať recepty na masky, ktoré sú vytvorené pre dermis v blízkosti očí pred 40 rokmi Inak môže látka jednoducho poškodiť a urýchliť proces starnutia. Musím povedať, ako to ovplyvní vzhľad.

Je potrebné vybrať také lieky, ktoré spôsobujú mierny liftingový účinok.

Aby bolo možné v tejto oblasti dotiahnuť dermis, môžete vytvoriť surová zemiaková maska, Stojí za to sekanie. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu tejto zmesi s pol lyžičky kôry alebo petržlenu. Všetko by malo byť dôkladne premiešané. Namiesto surových zemiakov môžete použiť zemiakovú kašu bez soli.

Existuje ďalší recept na vrásky na tvári. Vezmite si maslo, roztavte ho. Bude to stačiť jedna polievková lyžica. Teraz pridajte jednu lyžičku banánového pyré. Aby bola hmota hustá, pridajte pšeničnú múku. Tento nástroj používajte okamžite, inak sa zložky zčernalizujú.

štruktúra

Koža viečok je dosť citlivá. Preto musia masky obsahovať aj jemné prísady. Stojí za to pripomenúť, že je lepšie aplikovať nápravu cez gázu. To môže byť zmyť teplou čistou vodou alebo odvar z rastlinných bylín. Je lepšie robiť vždy nový nástroj.

Všetky prísady musia byť čerstvé.

Takže zloženie liečiva môže zahŕňať kyselina algínová. Táto maska ​​má veľa vitamínov a minerálov, ako aj živín. Mrazí, vytvára film na dermis, vyplní všetky mimické vrásky, dokonale napne dermis. Môžete si všimnúť zdvíhací efekt. Takýto nástroj si môžete kúpiť v akejkoľvek lekárni. Je to prášok / gél. Gél sa môže aplikovať okamžite, ale prášok sa musí najprv rozpustiť vo vode. Dbajte na trvanlivosť.

Stojí za zmienku, že alginátové činidlo je bezpečné na použitie doma. Dá sa ľahko aplikovať a tiež ľahko odstrániť. Môžete mať ďalšie látky s vami hneď, ako je krém na tvár, ktorý je potrebné zvlhčiť dermis po zákroku. Kompozíciu môžete zmiešať s vitamínovými komplexmi, bylinkami a vytvoriť požadovaný efekt.

Táto látka pomôže účinne odstrániť toxíny, zvlhčí pokožku, nasýti ju užitočnými látkami, zmierni zápal a podráždenie, rozloží tuky a obnoví ochrannú funkciu.

Sú zvláštne turmalínová očná maska, Obsahuje magnety a kryštály turmalínu. S pravidelným používaním výrobku môžete cítiť ľahkosť a krásu. Tento nástroj pomôže vyrovnať sa s vreckami pod očami, rovnako ako jemné vrásky a vekové škvrny. Takúto látku musíte uložiť len dvakrát denne. Nemali by ste ho však používať, ak máte poškodenie kože, vysokú horúčku, prítomnosť alergických reakcií.

Zloženie kozmetickej látky môže zahŕňať olej zo žralokov. Má liečivé účinky. Táto látka obsahuje mnoho rôznych vitamínov (A, E, D a ďalšie), má regeneračný účinok, vyživuje a hydratuje pokožku, je účinná proti opuchom, tmavým kruhom a vráskam. Mnohé dámy už ocenili pozitívne vlastnosti výrobku.

Mnohé kozmetické výrobky majú vo svojom zložení a glycerol, Je to chemikália vo forme bezfarebnej, viskóznej kvapaliny. Táto zložka pomáha živinám aktívne a hlboko prenikať do vrstiev dermy, hydratuje a vyživuje ju. V kombinácii s krémom, bude mať omladzujúci účinok, boj proti mimickým vráskam, dotiahnutie pokožky tváre.

Častou zložkou je tiež aloe, Pomáha hydratovať, dezinfikovať pokožku, odstraňuje zápalové procesy, obnovuje bunkový metabolizmus, podporuje regeneráciu dermisu. Táto zložka sa dobre vstrebáva, stimuluje tvorbu kolagénu. Rastlinná šťava dokonale odstraňuje vrásky okolo očí.

Zloženie kozmetického výrobku teda môže obsahovať celkom odlišné zložky. Môžete si vybrať masku, ktorá sa vám páči, a aplikovať ju podľa receptu.

výrobcovia

Moderné výrobcovia prezentujú rôzne kozmetické výrobky, ktoré pomôžu vyrovnať sa s týmto problémom, vrátane masiek. Budete si môcť vybrať, čo vám najviac vyhovuje alebo sa vám páči. Zvážte hlavné známe spoločnosti a ich produkty:

 • Megrhythm

Japonské očné masky majú pozitívne recenzie. Pomôžu zmierniť únavu, opuchy, oddýchnu oči. Zvlášť relevantné parné masky. Pomáhajú oku relaxovať, zabudnúť na stres a napätie. Nepostrádateľný takýto nástroj bude pre všetkých cestujúcich. Pomôže vám dodať svieži, odpočinkový a radostný vzhľad.

Princíp jeho fungovania je pomerne jednoduchý. Maska je v kontakte s dermis a je zahrievaná na teplotu vhodnú pre ľudské telo. V tomto bode dochádza k zvýšeniu krvného obehu, cirkulácii kyslíka. To má priaznivý vplyv na oblasť okolo očí. Vrásky, opuchy zmiznú, koža sa dostáva do tónu.

Príjemným momentom je, že celý zákrok sprevádzajú príjemné vône byliniek. Majú priaznivý vplyv na nervový systém. Po takejto kúpeľnej liečbe sa budete cítiť najlepšie. Je pozoruhodné, že takýto nástroj možno používať niekoľkokrát denne.

 • Mary kay

Tento výrobca vyrába účinné produkty, ktoré vám pomôžu zmierniť únavu, cítiť sa atraktívne a úspešné znova. Môžete si kúpiť gélový produkt, ktorý sa ľahko aplikuje doma. Môžete zakúpiť možnosti s rôznymi prísadami. Látka pomôže zvýšiť krvný obeh, uťahuje voľnú kožu, spomaľuje proces starnutia. No, ak bude liek obsahovať rastlinné extrakty.

Môžete cítiť tón, pružnosť dermis. Hlavným účinkom takejto látky je ochladzovanie kože.

Pred vykonaním procedúry je potrebné výrobok umiestniť na niekoľko minút do chladničky.

Opakovane použiteľná maska ​​vhodná pre akýkoľvek typ pleti.Ak máte suchú dermu, je lepšie použiť zvlhčujúce činidlo, ak je mastné - sušenie. Je lepšie používať takýto kozmetický výrobok raz za tri dni. Ako výsledok, môžete zmierniť únavu, začervenanie, utiahnuť dermis, aby vrásky menej viditeľné.

 • Obal na oči

Táto opakovane použiteľná maska ​​je umiestnená na dermis tváre v oblasti očí. Vďaka pružnosti môže mať nástroj anatomický tvar vašej tváre. Môže byť použitý ako horúci, tak aj studený. Všetko bude závisieť od toho, aký cieľ si stanovíte: tónovať svaly alebo relaxovať. Výhodou takéhoto produktu je, že ho môžete kedykoľvek kúpiť a použiť v domácnosti.

Pravidelné užívanie látky pomôže zmierniť opuchy, únavu, začervenanie, stres, hematóm, eliminuje vrásky. Môžete ju aplikovať počas dňa, osviežiť tvár, odstrániť stres a negatívne emócie. To stačí držať po dobu 10-15 minút a uvidíte tmavé kruhy zmizne, opuch.

 • Sisley

Expresná maska ​​pomáha zvlhčiť pokožku v krátkom čase, aby sa zbavila stôp únavy. Vrásky budú menej viditeľné, koža bude hladká, opuch zmizne. Pomáha nástroju na posilnenie ochranných funkcií tela. S ľahkou textúrou zanecháva kozmetický výrobok požadovaný film, ktorý predlžuje jeho pôsobenie.

Obsahuje len zloženie liečiva účinné látky, rastlinné zložky, vitamíny, prospešné stopové prvky. Aplikujte látku na viečka a nechajte pôsobiť desať minút. Zvyšky by mali byť osušené vložkou, nie opláchnutím. Na vyčistenú pokožku je potrebné aplikovať ráno alebo večer.

Ženy oceňujú aj čínske výrobky. Môžete si vybrať masku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ako to urobiť doma

Samozrejme, pre tých, ktorí nemajú čas alebo nemajú túžbu, si môžete kúpiť masku slávnej značky v obchode. Ale tie dámy, ktoré sú zvyknuté robiť všetko starostlivo a nezávisle, budú môcť v dome vytvoriť efektívne nástroje, ktoré pomôžu vyrovnať sa s naliehavým problémom.

Takéto prostriedky nie sú budú vyžadovať veľké finančné náklady, sú dosť bezpečné a niekedy ešte efektívnejšie ako možnosti obchodu. Môžete vytvoriť látku z kruhov pod očami, zvlhčiť a vyživovať dermis, zdvíhanie zmesi. Najlepšie je vykonať takýto kozmetický postup niekoľko hodín pred spaním, potom bude efektívnejší.

Keď dáte kompozíciu, mali by ste si oddýchnuť, zaujať pohodlnú pozíciu a myslieť len na príjemné a pozitívne. Nezabudnite sa postarať o krém po zákroku.

Napríklad si môžete urobiť masku modriny sami. Vezmite med, zemiaky, uhorku, tvaroh, kefír, mlieko a petržlen. To všetko by malo byť dôkladne premiešané a pomocou vatového tampónu naneste na viečka. Držte 20-30 minút a opláchnite zmes. Je potrebné poznamenať, že pozitívny výsledok bude len vtedy, ak modriny pod očami nie sú spojené s patológiou tela, ale sú spôsobené prepracovaním, stresom, nedostatkom spánku.

recepty

Existujú aj iné recepty, ktoré vám pomôžu vyzerať sviežo a atraktívne. Napríklad kurkuma maska, Pomôže účinne sa zbaviť tmavých kruhov. Vezmite jednu čajovú lyžičku kurkumapol lyžičky paradajka, jednu polievkovú lyžicu citrusová šťavatoľko múka, Všetky zložky dôkladne premiešajte v mixéri. Uloženie znamená náklady na vyčistenú pokožku. Držte dvadsať minút, potom opláchnite teplou vodou. Tento postup opakujte trikrát týždenne.

Táto maska, napriek rozdielom vo varení, má svojich fanúšikov.

Tu je ďalší zaujímavý recept. Budete potrebovať čerstvé zemiaky, ktoré by mali byť strúhané (jedna polievková lyžica). Vezmite lyžičku múky, dve čajové lyžičky mlieka. Celá kompozícia by mala byť dobre premiešaná. Naneste na viečka na pätnásť minút. Pri pravidelnom používaní bude výsledok viditeľný.

Ak chcete zbaviť vrások, tam je želatínový postup. Stojí za to vziať jednu polievkovú lyžicu želatínadve polievkové lyžice mlieka, Vitamín A a E štyri kvapky. Želatína má naliať teplé mlieko a nechať ho napučať. Potom pridajte všetky ostatné zložky. Zmiešajte celú zmes. Aplikujte na vrásky okolo očí silnou vrstvou. Venujte zvláštnu pozornosť husím nohám. Počkajte, kým zmes nestvrdne, ale nedovoľte, aby sa koža utiahla. Potom je potrebné umyť celú konzistenciu. Pri pravidelnom používaní budete pozorovať pozitívny výsledok.

Avocado Remedy pomôže dokonale zvlhčiť vašu pokožku. Stojí za to vziať tri čajové lyžičky zemiaková kaša, pridajte toľko med, Táto zmes bude mať hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Ak ste alergický na med, môže byť nahradený tvarohom. Naneste celú kompozíciu na dermis, po pätnástich minútach, opláchnite vodou.

Považuje sa za účinnú a uhorkovú masku. Osvieži dermis, urobí z neho žiarivé zdravie a krásu, omladí pokožku, zmierni zápal. Existuje aj mnoho ďalších účinných receptov: z riasy, zo škrobu, z petržlenu, zo sódy, zo žĺtka, z banánov. Spočiatku by ste sa mali rozhodnúť, aký účinok chcete dosiahnuť. Potom môžete zvoliť požadovaný recept.

Pamätajte, že najlepší liek je bezpečný. Nezabudnite skontrolovať pred použitím svojho lieku vaše telo na alergické reakcie. Na pokožku naneste trochu látky. Ak ste po nejakom čase nevideli negatívnu reakciu, potom sa látka môže použiť.

Nižšie sú uvedené niektoré ďalšie recepty.

recenzia

Zo všetkých početných prehľadov o fair sex si všimnite účinnosť a efektívnosť tohto kozmetického výrobku. Budete mať možnosť zbaviť sa vrások, urobiť kožu pružnejšou, sviežou a napnutou. Pri pravidelnom používaní dievčat si všimnite, že redukované kruhy pod očami, opuch, tvár sa odpočíva.

Všimnite si používateľov a dostupnú cenu finančných prostriedkov. Môžete si kúpiť všetky komponenty za rozumnú cenu bez toho, aby ste utratili všetok rodinný kapitál. Teraz nemusíte chodiť do drahých salónov. Kozmetický postup sa dá ľahko a jednoducho vykonať priamo doma. Dôležité je len prísne dodržiavať recepty.

Mnohé ženy si všimnú, že keď sa takýto postup vykonáva, nálada sa zlepšuje sama. Budete sa cítiť sebaisto, atraktívne a ľahko.

Preto sme zvážili hlavné možnosti pre očné masky. Teraz si môžete vybrať recept, ktorý vás najviac zaujal na dosiahnutie vašich cieľov. Pamätajte, že je dôležité kupovať iba čerstvé suroviny. Keď robíte kozmetiku, jasne dodržiavajte recept, aby ste dosiahli pozitívny výsledok. Nechajte svoju tvár nýtovanú nadšenými pohľadmi iných.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky