Vlasová maska ​​s arganovým olejom

Vlasová maska ​​s arganovým olejom

Svieže dlhé vlasy - karta všetkých sebaúctivých dám. To jednoducho nerobí dokonalú podlahu, aby sa vaše vlasy udržali v dobrom stave! Sú to hodiny strávené aplikovaním pleťových vôd a maskovaním, experimentovaním s rôznymi značkami, používaním nových receptov. To všetko môže trvať obrovské množstvo peňazí a úsilia. Samozrejme, stojí za to, pretože muži sú ľahko očarení krásnymi dlhými ženskými vlasmi, ale len ženy vedia, čo stojí za to vytvoriť a udržať takú krásu.

Vlasy vyžadujú dennú starostlivosť, mali by byť nielen čisté a hodvábne, ale aj zdravé a silné. Je tu jeden skvelý nástroj určený na riešenie týchto problémov - je to arganový olej.

V drsných podmienkach rozsiahlych púští severnej Afriky rastú arganové stromy, ktoré uchovávajú skutočné poklady. Naučili sa prežiť tisíce rokov.

Jedná sa o špeciálny produkt, ktorý má skvelé vlastnosti a je jedným z najviac elitných prípravkov na starostlivosť o vlasy a zároveň najdrahším a vysoko kvalitným rastlinným olejom na svete.

Používa sa v lekárskych a kozmetických výrobkoch a je pre jeho zázračné vlastnosti seriózne štylizovaný s elixírom mládeže.

Získava sa stláčaním jadier z ovocia rastúceho na strome. Tieto stromy rastú výlučne v Maroku. Plody nie sú jedlé, vyzerajú ako slivky, ale veľmi chutné. Z objektívnych dôvodov je cenná a drahá. Faktom je, že kvôli horúcemu podnebiu a suchej pôde nesie arganový strom ovocie len raz za dva roky.

Plody sa zbierajú ručne. Stláčanie extraktu je tiež tvrdá práca, kosti ovocia sú rozbité kladivami a zo sto kilogramov semien sa neuvoľňujú viac ako dva kilogramy suroviny.

Je tu olej na kozmetické účely. Má svetlý tieň a nemá zápach. Je tu jedlo, je tmavé s bohatou vôňou, ktorá sa získava v procese praženia. Jeho použitie znižuje množstvo cholesterolu v tele. Čistý arganový extrakt je pomerne drahý.

Upozorňujeme, že skutočný arganový olej sa vyrába len v Maroku. Ak je balenie výrobcom z inej krajiny, potom s vysokou pravdepodobnosťou máte falošný. Chcel by som tiež poznamenať, že trvanlivosť nesmie prekročiť dva roky, aj keď sa v produkte používajú konzervačné látky. Farba nie je hlavným indikátorom kvality. Pokazený výrobok možno rozpoznať jeho nepríjemným zápachom.

V súčasnej dobe je možné vidieť v zložení rôznych balzamov, masiek na tvár, mydla, krémov, liečia pokožku a zlepšujú celkové zdravie tela. Výrobcovia sa už dlho dozvedeli o jeho úžasných vlastnostiach a pridali ho do rôznych kozmetických výrobkov.

Ale obzvlášť dobre sa olej vyrovná so starostlivosťou o vlasy:

 • Dokonale hydratuje a vyživuje.
 • Obnovuje poškodené vlasy.
 • Udržiava účes vo vlhkej atmosfére.
 • Posilňuje vlasy a robí ju jemnou a lesklou
 • Vytvára film, ktorý chráni pred škodlivými účinkami slnka.
 • Pozitívny vplyv na pokožku hlavy, omladzuje ju a pomáha odstraňovať lupiny.
 • Zvyšuje rast vlasov a znižuje vypadávanie vlasov
 • Obnovuje zdravý vzhľad a krásu vlasov.

prihláška

Pri problémových slabých vlasoch by mal byť olej aplikovaný na mokré vlasy ihneď po sprchovaní alebo kúpeli, ako je znázornené na videu.

Stačí len jedna čajová lyžička oleja. Chyťte niektoré látky s prstami a trieť rovnomerne od koreňov až po špičkách. Potom ich môžete rozčesať. Na prvý pohľad sa vlasy objavia pokryté mastným povlakom, ale olej sa vstrebáva veľmi rýchlo a vlasy budú mäkké a hladké.

Ak je poškodenie vlasovej línie príliš výrazné, urobte masku s arganovým olejom: do koreňov rozotrite dve polievkové lyžice oleja a vyperte ich tak, ako to bolo napísané vyššie.

Môžete ho zmiešať s ricínovým a lopúhovým olejom. Po tom, zabaliť ich s filmom z polyetylénu na noc, a ráno, umyť olej a umyť si vlasy.

To isté by ste mali urobiť, ak chcete ochrániť svoje vlasy pred škodlivými účinkami UV žiarenia. Dajte ju na hlavu pred umytím, asi pol hodiny, môžete tiež zabaliť s filmom pre lepší efekt, a kravatu uterák na vrchole. Potom si umyte vlasy šampónom. Urobte to isté, ak chcete zabrániť vypadávaniu vlasov a zlepšiť ich rast, zbaviť sa lupín. Po umytí oleja, umyte si vlasy šampónom, po desiatich až dvadsiatich minútach ho znova umyte šampónom a potom balzamom.

Na dosiahnutie trvalo udržateľného výsledku je potrebné opakovať postup aplikácie oleja raz alebo dvakrát týždenne počas dvoch až troch mesiacov. Olej nahrádza použitie rôznych vlasových kondicionérov a zvláda svoje úlohy oveľa efektívnejšie.

Pamätajte si, ako a kedy použiť arganový olej:

 • Na vyživenie vlasov po celej dĺžke - aplikujte ich pred praním.
 • Ak chcete zvýšiť účinok masky - trieť olej pred použitím.
 • Na ochranu vlasov pred vysušením - na vyfúknutie a curling;
 • Na dosiahnutie žiarivého vzhľadu - so štýlom.
 • Môžete tiež použiť tento liečivý elixír na kožu, vyhnúť sa poškodeným oblastiam. To ju zvlhčí a omladí, a to je nevyhnutné v mestských podmienkach, s ich agresívnym vonkajším prostredím.
 • Tiež jeho použitie zvyšuje dĺžku rias, stávajú sa tmavšie a silnejšie.

Primeraná cena

Vyniká svojimi prirodzenými antioxidantmi, ktoré zabraňujú zápalu kože, zmierňujú opuchy, urýchľujú proces hojenia modrín a odrenín, umožňujú omladzovať pokožku a spomaľovať proces starnutia. Okrem toho stojí za zmienku, že obsahuje unikátnu zložku skvalénu, ktorá zabraňuje rakovine kože! Vedecky povedané, kyseliny, ktoré tvoria olej, chránia bunky, čím ich chránia pred dehydratáciou. Veľké množstvo špeciálnych proteínov vytvára molekulárnu štruktúru, ktorá takmer okamžite spevňuje pokožku.

Arganový olej obnovuje pokožku a odstraňuje strie, lieči popáleniny a popraskanie, dá sa použiť aj na masáž, má veľký vplyv na boľavé kĺby.

Používatelia poskytujú iba pozitívnu spätnú väzbu o tomto nástroji. Najobľúbenejšia a najkvalitnejšia produktová rada je „Eveline“. Ženy si všimnú, že po aplikácii sa vlasy stali viac poslušné a mäkké, rovnako ako silné. Zvýšený rast vlasov. Účinnosť masky s arganovým olejom a skutočnosť, že sa môže kombinovať s inými olejmi, ako aj skutočnosť, že na jednu masku stačí len niekoľko kvapiek, sú uvedené.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky