Sponzh Konnyaku

Sponzh Konnyaku

Čo je to?

Špongia Konjac je zaujímavým a užitočným zariadením určeným na umývanie, ako aj na starostlivosť o pokožku tváre a tela. Je to prírodný kozmetický výrobok, ktorý je úplne bezpečný a hypoalergénny. Je ideálny pre akýkoľvek typ pleti. Tento nástroj krásy prezentuje vo forme špongie.

Všetko o konjak sponzhah nám môže povedať svoj pôvod. Sú vyrobené z vláknitých častí rastlín, ktoré možno nájsť v ázijských krajinách, ich názov je amorphalus-koňak. Spravidla sa v iných krajinách pestuje kvôli hodnote svojich koreňov, ale okrem toho voľne rastie v trópoch, ako aj v Thajsku, v západnej časti Číny a vo východnej časti Japonska. Je to tento nástroj, ktorý predtým a teraz ženy na východe používa na čistenie a dať pleti svetlý porcelánový odtieň, ktorý je tak cenený v mnohých krajinách, napríklad v Číne. Dievčatá odľahčili tvár s konjakom, ktorý zanechal len jemný odtieň červenania.

Teraz je táto rastlina vysušená a vyrobená z nej špongia na umývanie. Má veľmi užitočné vlastnosti. Konzhak je úplne prirodzený, je ideálny pre starostlivosť o akúkoľvek problematickú pokožku.

Vlastnosti a výhody

Súdiac podľa pôvodu tejto rastliny, rovnako ako popis výrobcov, kôň je najprirodzenejší kozmetický výrobok. Okrem čistenia, konzhakovuyu špongia môže byť použitá na masáž pokožky tváre a tela, dokonale sa stará o pokožku, dokonca aj v tých najcitlivejších oblastiach. Masáž s týmto aplikátorom má spevňujúci omladzujúci účinok na pokožku. Veľmi účinne čistí vrchnú vrstvu pokožky a má odlupujúci účinok, pomáha odstraňovať odumretú pokožku a odlupovať pokožku. Zvlhčujúca pokožka tváre, konzhakovy špongia poskytuje vynikajúce zdvíhanie.

Výrobcovia predstavujú širokú škálu odrôd tejto kozmetiky, takže každá žena a dievča si môžu vybrať najvhodnejší tvar a vzhľad tejto kozmetiky. Môžete si vybrať sponzhik, že to bude vhodné pre vás držať vo vašich rukách, a ktoré budú prenikať do všetkých záhybov kože.

Pozitívne vlastnosti tohto produktu sú spôsobené nielen prirodzeným zložením tejto špongie, ale aj kvalitným spracovaním jej éterických olejov zo zeleného čaju, bambusu a kurkumy, ako aj rastlinných extraktov, olejov z levandule, bobúľ alebo hliny. Každá takáto konjak je jedinečná, na jej výber by sa malo pristupovať tak subjektívne a individuálne, ako je to len možné.

Neexistujú žiadne škodlivé chemikálie v zložení prírodnej konjac špongie, je to úplne bezpečné. Kozmetológovia si všimnú jeho hygienickú a ekologickú šetrnosť. Veľkou výhodou tohto aplikátora je jeho univerzálnosť: konjak je vhodný pre akýkoľvek typ pleti. Konzhakovy sponzhik dokonale čistí kontaminované póry tváre a zároveň prispieva k zúženiu zväčšených pórov. Táto prírodná špongia jemne a jemne odstraňuje odumreté bunky kože.

S tým všetkým konjak vôbec nesuší tvár a telo, ale naopak prispieva k ich hydratácii. Táto špongia si zachováva prirodzenú prirodzenú rovnováhu pokožky. Bojuje s mastným leskom na tvári a odstraňuje prebytočný tuk z kože. Taký konzhakovy sponzhik úplne bezpečný pre tých, ktorých pokožka je náchylná k výskytu alergických reakcií.

Použitie tejto špongie je povolené pre všetky nedokonalosti pleti, okrem oblastí s otvorenými ranami alebo ťažkým zápalom.Je lepšie nepoužívať na infikovanú kožu, aby nedošlo k šíreniu infekcie v celej tvári a tele.

druh

Každá možnosť konzhakovogo špongia vhodná pre konkrétny typ problémovej kože. Okrem toho môže byť vybraný na základe špecifického účelu špongie a vášho veku. Najčastejšou možnosťou je biela špongia konnyaku, ktorá neobsahuje žiadne ďalšie zložky, oleje alebo prísady. Je to najuniverzálnejšia špongia, ktorá je vhodná pre akýkoľvek druh pokožky tváre a tela, používa sa výlučne na čistenie a šetrné lúpanie, ako aj na aplikáciu korektorov a iných prostriedkov.

Zelený sponzhik sa líši pridaním éterického oleja z aloe, ktorý je veľmi užitočný pre pokožku tváre, obsahuje minerály s ochrannými vlastnosťami. Je schopný obnoviť pokožku a zároveň taká hubka konnyak dokonale lieči poškodenie a bojuje so stopami pupienkov. Zelený sponzhik dokonale vhodný pre normálny alebo kombinovaný typ pleti. Zelená konnyaku môže byť nielen s pridaním aloe vera, tento typ špongie je so zeleným ílom alebo s extraktom zo zeleného čaju. Druhá možnosť je ideálna na hydratáciu pokožky po opaľovaní alebo na hojenie spálených častí tela. Je to prírodný antioxidant, ktorý napomáha vyrovnať štruktúru pokožky a umožňuje bojovať proti pigmentácii.

Konjac blízko zelenej, nefritovej farby, veľmi vhodný pre tých, ktorí majú suchý typ dermis. Takýto aplikátor je impregnovaný prírodným polyfenolom, kyselinou askorbovou, tokoferolom a inými prírodnými látkami. Premytie takou špongiou bude odolávať predčasnému starnutiu pokožky. Tento typ konjak má spravidla tvar srdca a iný tvar pologule. Kozmetológovia si všimnú, že po každodennom umývaní takou špongiou tri až štyri týždne sa pokožka tváre stáva zdravšou, jej farba sa mení pozitívne.

Čierny konzhakovy sponzhik s extraktom z bambusového uhlia je vhodnejší pre tých, ktorých pokožka je náchylná na tuk a akné. Vzhľadom k absorpcii, táto rastlina pomáha bojovať s čiernymi bodkami, táto špongia tiež pomáha čistiť póry znečistenia, napína póry a vôbec nevysušuje dermis. Takáto špongia sa spravidla používa na umývanie tváre.

Tam je tiež kurkuma žltá konjak, ktorý je vhodný pre ženy staršieho veku. Kurkuma má antioxidačné vlastnosti, vyhladzuje pokožku, robí ju hladšou a pomáha tak v boji proti vráskam. Táto konzhakový špongia sa líši v tonizačných a regeneračných vlastnostiach, dokonale hydratuje pokožku.

Fialová konjacová špongia je nasýtená extraktom z levandule, pomáha skryť únavu z tváre a dokonale zjemňuje jej pokožku. Okrem toho je výborný v prípade podráždenia pokožky, pretože má upokojujúce a zmäkčujúce vlastnosti. Takáto špongia je vhodná aj pre tých, ktorí sú náchylní na alergie. Kozmetičky odporúčajú umývať ich aj počas pracovnej doby. Konzhakovy špongia s levanduľou - ideálne riešenie pre ľudí s problémovou a kombinovanou pokožkou.

Môžete si vyzdvihnúť konjakova špongiu pre telo. Spravidla má tento druh huby konnyaku väčšiu veľkosť ako štandardný konzhakový aplikátor na tvár. Takáto špongia bude mať rovnaké vlastnosti ako konjak pre tvár. To vám pomôže vyrovnať sa s akýmkoľvek znečistením.

Ako používať

Konjakové špongie sa spravidla používajú na umývanie a na hĺbkové čistenie pokožky. Spočiatku sa suchý konjak podobá pevnej skalnatej substancii, ale po namočení sa stáva pružným a elastickým, takže je pre nich vhodné umyť sa.Niektoré dievčatá získavajú konjac pre tvár na iné účely: používa sa na kontúrovanie pri aplikácii make-upu, ako aj na perovanie tonálnych prostriedkov. Klasická hubka konnyaku - čistiaca tvár a telo. Môže byť použitý na každodenné umývanie, takže dermis bude jemnejší a hodvábnejší.

Predtým, ako začnete používať takýto aplikátor, spustite ho na niekoľko minút do nádoby s teplou vodou a nechajte ho tam, kým sa konjac nestratí a približne zdvojnásobí. Hlavnou vecou je otestovať, či stredná časť takejto špongie zostala pevná. Akonáhle je špongia pripravená na použitie, môžete ju umyť s čistiacimi prostriedkami alebo bez nich. Predtým, ako začnete umývať, stlačte malú špongiu. Nestojí za to, aby si obliekol tvár, pohyb by mal byť hladký, masáž.

Postarajte sa o svoju tvár s konjakom od čela po bradu. Zároveň sa snažte zotrvať na znečistených oblastiach alebo oblastiach náchylných na akné alebo čierne škvrny. Ak chcete dosiahnuť efekt zdvíhania, pokúste sa presunúť zo stredu tváre na stranu. Ak chcete, môžete tiež vyčistiť konzhakovym špongiu krku a výstrihu.

Špongia Konjac môže byť použitá na masáž, zatiaľ čo môžete trieť špeciálnu kozmetiku, napríklad krém. To môže byť tiež použitý na odstránenie make-upu z tváre, pre to je lepšie použiť špeciálny čistiaci prostriedok na to. Na konci procedúry opatrne vytiahnite špongiu a nechajte ju úplne vyschnúť v miestnosti s nízkou vlhkosťou vzduchu. Pre lepší účinok zmeňte špongiu na novú každé dva až tri mesiace.

farba

Farba špongie konjac závisí od toho, ako je namočená. Výrobcovia pridávajú do svojho zloženia rôzne esenciálne oleje alebo výťažky z užitočných rastlín, aby sa posilnil kozmetický účinok. Biely konzhak je najprirodzenejšou voľbou, ktorá je vhodná aj pre jemnú detskú alebo dospievajúcu pleť. Zelený konjac sa získava pridaním čajového oleja, extraktu zeleného čaju alebo aloe šťavy do jej zloženia. Takéto špongie sú najlepšie pre ženy s citlivou dermis.

Výrobcovia si čiernu farbu konjac špongie, namáčanie konzhakov špongia s bambusovým uhlím extrakt. Konzhak túto farbu je lepšie dávať prednosť tým, ktorí majú mastnú pleť. Žltá konjak impregnovaná kurkuma je vhodná na boj proti zmenám na koži súvisiacich so starnutím. Tam sú tiež oranžovo-červené špongie, ktoré sú vyrobené s pridaním červenej hliny, majú tiež antioxidačné vlastnosti a pomáhajú v boji proti vráskam, tento typ konjac špongia je najlepšie použiť pre suchú pokožku typu. Okrem toho, tento kôň pomáha zosvetliť farbu pleti, čím sa stáva rovnomernejším a hladším.

Ružová hubka konjac je nasýtená ružovou hlínou, ktorá obsahuje veľa kremíka. Je tiež lepšie použiť pre majiteľov suchej dermis. Kozmetológovia odporúčajú umývať takú špongiu pre ženy s unavenou a citlivou pokožkou, ktorá je náchylná k podráždeniu. Masáž tváre s ružovým konjacom urýchľuje krvný obeh, dodá prirodzený lesk. Okrem toho, konnyaku s ružovou hlínou má tonické vlastnosti, obnovuje poškodené bunky hornej vrstvy epitelu, pomáha v boji proti podráždeniu.

Ružový kôň je veľmi univerzálny. Kozmetológovia ho odporúčajú používať pre ženy s akýmkoľvek typom pokožky. Pomáha odstraňovať maz a nevysušuje pokožku, nezmäkčuje ju a hydratuje. To je dôvod, prečo konjac s ružovou hlínou môže byť použitý na pranie aj pre ženy, ktorých derma je náchylná k alergickej reakcii.

Ako skladovať

Na uskladnenie špongie konjac môžete použiť špeciálnu nádobu na špongiu, ktorá bude bezpečne a pevne uzatvorená.Kozmetológovia odporúčajú uskladnenie takejto nádoby s týmto aplikátorom v chladničke. Môžete tak chrániť svoj konjak pred prachom a špinou. Pred vložením do nádoby skúste špongiu predsušiť. Aby ste mohli sušiť konzhakovuyu špongiu, výrobcovia poskytli malú šnúru, na ktorú sa dá zavesiť na akýkoľvek háčik v kúpeľni.

Čipku možno použiť na maceračnú špongiu. Na to môžete na kohútik zavesiť konjak a zapnúť vodu. Pred začatím procedúr a po každom použití sa aplikátor konjac opláchne čistou vodou. To je nevyhnutné na odstránenie všetkých nečistôt z neho.

Hodnotenie výrobcov

Mnohí výrobcovia prezentujú široký výber rôznych špongií konjac. Najobľúbenejšie kozmetické značky, ktoré ponúkajú Konnyaku, sú Faberlic, Oriflame, Avon. Títo výrobcovia zastupujú konjakové špongie a iné produkty v katalógoch, kde si môžete vybrať aplikátor, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Clarette, známy francúzsky výrobca, ako aj značky Valori, L'Etoile a kórejský výrobca TianDe sú považovaní za drahších výrobcov. Veľmi obľúbený japonský výrobca Boscia.

Všeobecne platí, že konjac huby sú vyrábané v mnohých krajinách, a to ako ázijských a európskych. Podľa hlavných vlastností huby konnyaku všetky popredné značky sú si navzájom podobné. Najobľúbenejšie sú konjak sponzhiki vyrobené v Japonsku a Kórei. Ich cena sa pohybuje od niekoľkých stoviek rubľov až po tisíc a závisí predovšetkým od konkrétnej značky.

Recenzie kozmetičky

Kozmetičky sú veľmi pozitívne o konjakových špongiách. Odporúčajú, aby ste vybrali konkrétny druh, založený na type vašej pleti a problémoch, s ktorými sa chcete zaoberať používaním konjaku. Kozmetológovia si všimnú prirodzené zloženie tejto špongie a jej výhody pre pokožku. Tiež odporúčajú používať denne na umývanie tváre a aspoň dva alebo trikrát týždenne, aby sa koža tela ošúpala konžacovou špongiou.

Najmä kozmetológovia označujú prírodnú bielu špongiu konnyaku, pretože je vhodná pre akúkoľvek pokožku. Táto špongia sa jemne stará o pokožku tváre a nepoškodzuje ju. Odborníci na vedomie, že hlavná vec je riadiť sa odporúčaniami o používaní konjac špongie a správne vybrať najvhodnejšie odrody pre vás individuálne. A potom môžete dosiahnuť dokonalý vzhľad pokožky tváre a tela.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky