Štetec na vlasy od slávnych značiek

Štetec na vlasy od slávnych značiek

Vlastnosti a výhody

Nedávno sa v obchodoch so železiarňami objavil zázrak - výrobok v podobe hrebeňa - usmerňovača, ktorý sa rýchlo dostal do popredia popularity medzi krásami po celom svete. Charakteristickým znakom tohto „prístroja“ je, že kombinuje hrebeň a rovnačku, to znamená, že pri bežnom postupe česania si okamžite narovnáte vlasy, čo značne šetrí váš čas a námahu. To znamená, že už nebudete musieť používať žehličku na vyrovnanie vašich kučier.

Výhodou tohto hrebeňa je jednoduchá obsluha a údržba. Stačí len pripojiť k sieti, zvoliť požadovanú teplotu a ako zvyčajne, hrebeň kučery.

Tento hrebeň je ideálny pre kučeravé vlasy. Vďaka tomuto hrebeňu - narovnávaču, si nielenže prinesiete vlasy do poriadku, ale aj ich uzdravíte. Toto sa deje v dôsledku tepelného ohrevu vlasov, vďaka čomu sú vlasové šupiny „spájkované“.

Ako si vybrať

Ak chcete vybrať správny hrebeň pre vaše vlasy, musíte postupovať podľa vlastných preferencií, ako aj z výsledku, ktorý chcete.

Ak chcete získať hladké a dobre upravované pramene, potom takýto usmerňovač - hrebeň s ionizačnou funkciou vám určite vyhovuje. Špeciálny povlak napomáha priaznivému zaobchádzaniu s prameňmi a zlepšuje ich.

Uprednostnite modely s nastaviteľnou teplotou, režimom a stupňom nárazu na vlasy. Vďaka tejto technike budete schopní plne kontrolovať proces zladenia vlasov.

Najlepšie hodnotené

Hrebeňový usmerňovač sa v poslednej dobe stal veľmi populárnym, takže ho možno nájsť takmer v každom výrobcovi stylingových zariadení. Ďalej sa pozrieme na najobľúbenejšie značky - výrobcov a zariadení.

Remington

Táto značka je spoľahlivá, jednoduchá a pohodlná elektrická kefa na rovnanie kučier. Má tri režimy teploty pre rôzne typy vlasov. Hrebeň z Remingtonu je absolútne bezpečný, pretože každá štetina je obohatená o keratín, preto nepoškodí zámky. Okrem toho je hrebeň vybavený antistatickým efektom, takže vaše kučery už nebudú v priebehu chladného obdobia elektrifikované. Čierna kefa od Remingtonu bude skvelým doplnkom vášho domáceho holičstva.

DNS

V sieťovom hardvéri DNS si môžete kúpiť elektrické kefy - usmerňovače od rôznych spoločností, ktoré budú vynikajúcou alternatívou k bežnému rovnaciemu železu. Napríklad žehlička na rýchle vlasy môže byť ideálnou možnosťou nákupu, ktorá sa dokonale vyrovná s úlohou narovnávania a starostlivosti.

Jednoducho rovno

Keramická kefa - rovnačka vhodná pre akýkoľvek typ a dĺžku vlasov, pomôže eliminovať zapletenie. Má tri režimy vykurovania, kompaktné a jednoduché použitie.

Magic pro

Comb - Magic Pro usmerňovač jedinečne šetrí váš čas na styling. Neodporúča sa používať na mokré kučery.

Braun

Osvedčená značka ponúka veľmi kvalitné produkty na vlasy. Pokiaľ ide o štetec - usmerňovač, hrebeň z Braunu vám pomôže vyhnúť sa načechraným vlasom, navyše má prekvapivo hladké zuby, ktoré sa jemne posúvajú pozdĺž vašich kučier.

galaxie

Štetec Comb - Galaxy vám umožní vytvoriť perfektný styling priamo u vás doma. Má keramický povlak, vhodný pre všetky typy vlasov. Teplotu je možné nastaviť. Ochrana pred prehriatím.

Rowenta

Populárna značka ponúka vysokokvalitnú kefku na rovnanie kučier s 3D efektom, ktorá vám umožní nielen narovnať vlasy, ale aj objemne a hladko a zabudovaná ionizácia ochráni vaše kučery pred prehriatím. K dispozícii je veľmi pohodlný displej s reguláciou teploty. Kefa sa navyše zahreje za 15 sekúnd.

Kelli

Hrebeň - usmerňovač Kelli má veľký výber teplôt až 230 stupňov. Vyrobené z keramicko-turmalínového náteru, vybavené ionizačným systémom pre lepšiu ochranu vašich vlasov. Masážne zuby majú silikónové špičky, vďaka ktorým budete nielen zladiť pramene, ale aj masáž hlavy.

Parný hrebeň

Hrebeňový usmerňovač s parným generátorom narovnáva vaše kučery kvôli vplyvu prúdenia pary na ne. Ideálne aj pre vlnité a kučeravé vlasy. Teplotu je možné nastaviť na displeji. Neprilepí sa a nezachytí si vlasy medzi sebou. Opatrne narovnajte vlasy bez toho, aby ste ho spálili.

Lady ružová

Tento hrebeň je určený špeciálne na česanie a rozčesávanie problémových kučier. Vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Kompaktné, aby sa zmestili aj do kabelky.

recenzia

Podľa väčšiny spravodlivého pohlavia je usmerňovacia kefa skutočným nálezom. Koniec koncov, obvyklé žehličky trvá oveľa viac času. Tu sú niektoré plusy. Okrem ľahkého narovnávania prameňov za pouhých 10 až 15 minút môžete tiež získať masáž hlavy a dokonca „spájkovať“ vlasy a štrbiny.

Len niektoré dievčatá považovali túto novinku za nepoužiteľnú hračku, pretože sa používajú na prácu so žehličkami na vlasy a nechcú meniť svoju voľbu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky