Comb Tangle Teezer

Comb Tangle Teezer

Zdravie a krása vlasov závisí od kvality starostlivosti, ktorá je založená nielen na kozmetických výrobkoch, ale aj na mechanickom účinku - česaní. Slávne značky začali vyrábať vlasové doplnky. Skutočným hitom bol Tangle Teezer hrebeň - štýlový, praktický a bezpečný pre vlasy. Po česaní často majitelia hrubých alebo veľmi chlpatých vlasov pozorujú, že zostávajú na príslušenstve; Kefa výrobcovia sú presvedčení, že ich "gadget" nespôsobí takéto problémy.

7 fotografie

rysy

V hrebeni Tangle Teezer je všetko nezvyčajné: od neformálneho lakonického dizajnu až po jeho funkčnosť, s výhľadom do budúcnosti si všimneme, že medzi sortimentom sú výrobky pre každodenné použitie v sprche alebo pri umývaní, aplikovaní masky alebo balzamu.

Čo je zvláštne na kruhovom hrebeni, pýtate sa? Faktom je, že modely kefy Tangle Teezer zozbierali 30 rokov skúseností s Shaun Pulfrey ako kaderník a všetky jeho triky na vytvorenie dokonalých a poslušných kučier. Popis výrobku je nasledovný: zjednodušený hrebeň s jemnými, hladkými zubmi rôznych dĺžok, ktoré pri česaní uľahčujú rozpadnutie uzlíkov vytvorených na vlasoch, hladkých načechraných nechtových prameňov, tvarov kučeravých vlasov a dokonca hrebeň detských vlasov. Kefy Villi sú tuhé a zároveň elastické na dotyk, ľahko sa ohýbajú a nedovoľujú mechanické deformácie. Zázrakový hrebeň „neroztrháva“ vlasy ani z koreňov ani z hrotov, pričom si starostlivo zachováva vlasy.

Populárna originálna kefa Tangle Teezer je vhodná na použitie - jej zakrivený tvar bez rúčok vyzerá ako tvar ruky (mimochodom sú na sklade modely s pohodlnou rukoväťou). Odolné materiály v kompozícii, vrátane silikónu, zaručujú životnosť výrobku aj pri častom každodennom používaní.

Slávny americký kartáč na vlasy Tangle Teezer môže byť dokonca použitý na mokré vlasy (pravdepodobne každý počul, že mokré vlasy sa nedajú česať, pretože sa ľahko „pretiahnu“ a zlomia).

Pravdepodobne módna kefa Tangle Teezer bude vítaným a cenným darčekom pre dievča a každú ženu, ktorá sa stará o krásu a zdravie svojich vlasov.

Výhody a nevýhody

Tangle Teezer kefka na vlasy, ktorá sa stala populárnou a žiadanou kefkou na vlasy, neprestáva byť obľúbeným doplnkom pre starostlivosť, pretože má cenné výhody a vlastnosti, o ktorých budeme hovoriť.

 • Sortiment výrobcu zahŕňa hrebene Tangle Teezer na suché vlasy (Ultimate, Compact Styler, Salon Elite) a mokré vlasy (Aqua splash). Dva typy sa líšia svojím tvarom, hoci usporiadanie setae je rovnaké.
 • Okrem originálnych vlasových kefiek na každodenné použitie pre férovú sex, značka má profesionálne doplnky určené na použitie v kozmetických salónoch.
 • Tangle Teezer hrebene sa líšia veľkosťou: existujú originálne a miniatúrne verzie s vekom, ktoré sú pohodlné na nosenie v kabelke.
 • Štetce sa vyrábajú nielen pre čestný sex, ale aj pre mužov.
 • Štýlový a rôznorodý dizajn kefy Tangle Teezer vám umožní vybrať si model podľa vašich predstáv: okrem kópií pre dospelých obsahuje kolekcia značky menšie detské hrebene s postavami zo známych amerických karikatúr alebo nezvyčajných tvarov.
 • Každý model príslušenstva Tangle Teezer má vysokú tepelnú odolnosť, takže ho môžete použiť pri sušení sušiča vlasov pri najvyššej možnej teplote.
 • Štetec Tezer Teezer má dodatočnú antibakteriálnu liečbu, vďaka čomu je bezpečný v starostlivosti o citlivú pokožku hlavy.
 • Medzi nevýhodami stojí za zmienku pomerne vysoká cena za módnu položku: klasický hrebeň bude stáť od 1 300 rubľov, miniatúrnu verziu od 1 500 rubľov a deti od 1 400 rubľov.
 • Ďalšou dôležitou vlastnosťou je obrovské množstvo falzifikátov príslušenstva, takže takmer každá žena (ktorá chce ušetriť peniaze alebo kúpiť štýlovú „klasiku“ za výhodnú cenu) riskuje, že si kúpi nízko kvalitnú kópiu za obrovské peniaze.
7 fotografie

Zobraziť druhy a ktoré z nich je lepšie

Verzia Compact Styler Tangle Teezer patrí k najpredávanejším. Princíp činnosti štetca je podobný klasickému formátu, iba miniatúrna verzia má prídavnú čiapočku, ktorá vám umožní nosiť príslušenstvo s sebou v kabelke, odviezť ho do práce alebo ísť do posilňovne. Nový kompaktný Styler v zlatej farbe zostáva hygienický vďaka veku, pôvodné štetiny ľahko roztrhnú vlasy kdekoľvek, dokonca aj v spoločnosti, ktorú ocení profesionálne príslušenstvo. Odtiene malej kefky na vlasy fialové oslňujú, zlatá horúčka a niektoré ďalšie umožňujú, aby bol predmet ženskej kozmetiky štýlový a jedinečný.

Zakrivený tvar nového vlasového kefy Salon Elite Panther umožňuje jednoduchšie používanie nielen v salóne, ale aj doma. Tradične je kruhový model prezentovaný v 5 farbách (okrem limitovaných edícií) a čierny, ružový je považovaný za najobľúbenejší.

Značka Ultimate Finishing sa líši od väčšiny modelov vo svojom tvare: má pohodlné uchopenie, štetiny sú podobné iným verziám: silné a elastické rôzne dĺžky, ktoré siahajú smerom nadol a rozčleňujú aj tie vrtošivé vlasy. Farby modelu sú štandardné: čierne, ružové.

Angel Brush s rukoväťou americkej značky je jednou z jeho noviniek, ktorá má jedinečný a jedinečný dizajn - obraz anjela. Po vydaní, model Angel Tangle Teezer vytvoril skutočný pocit a spôsobil nejednoznačné odpovede. Tvar kefy je nezvyčajný: v tvare srdca s krídlami na prednej strane, má pohodlnú rukoväť. Výrobca hovorí, že ho môžete použiť za rukoväť alebo držať anjelský štetec za krídlami, čím sa zvyšuje citlivosť. Okrem jedinečného dizajnu má táto značka antibakteriálny náter.

Séria Aqua splash Tangle Teezer je jedným zo súčasných produktových radov značky. Masážny hrebeň má originálny tvar zubov a plochý tvar, ktorý eliminuje stagnáciu vody v ňom a umožňuje racionálne rozdeľovať produkt na vlasy. Originálny tvar je vhodný na použitie a držanie v ruke vďaka protisklzovému puzdru. Profesionálna kefa Aqua splash v súčasnej a štýlovej farebnej čiernej perle nebude len darom pre kúpeľné procedúry, ale aj plnohodnotným asistentom pri každodennej starostlivosti o suché vlasy.

Pánsky kompaktný strojček je určený pre mužov, ktorí sa starajú o svoje vlasy a bradku (ak sú k dispozícii). Laconic čierny kefka na vlasy kompaktnej veľkosti s vekom, mäkkými a trvanlivými zubami môže hrebeň najčistejšie brady a nepoddajné hlavy vlasov moderného človeka.

Profesionálny inteligentný kefka na vlasy Blow-Styling Full Paddle Tangle Teezer s praktickou rukoväťou navrhnutou na vytvorenie štýlu a použitia v špecializovaných predajniach, kde sa snažia používať nové predmety. Neobvyklé zuby Blow-Styling Plné lopatky sú tvarované ako malé fľaše (líšia sa výškou) a umožňujú vám dobre si rozčesať vlasy bez toho, aby ste ich poškodili. Mimochodom, pôvodný tvar zubov vyhladzuje vlasy pri nízkej a maximálnej teplote vzduchu v sušičke, tepelne odolný materiál sa nedeformuje, naopak pomáha vlasom zostať zdravý a lesklý.

Brush Magic Flowerpot má originálny dizajn: model je vyrobený vo forme viacfarebného kvetu, má kryt. Inovatívny tvar kefky uchváti mladé dámy, ktoré niekedy nechcú hrebeň na vlasy; Sme presvedčení, že Magic Flowerpot si poradí s úlohou starať sa o dievča a umožní princeznej vychutnať si proces česania. Novinka pre deti osloví dospelú štýlovú dievčinu, ktorá si cení originálny dizajn a širokú funkčnosť, bezpečnosť a povedomie o značke.

Jedna z najnovších verzií legendárnej vlasovej kefy Originálna hrubá kučeravá si zaslúži pozornosť vďaka svojej bohatej farbe vína a vo svojich vlastnostiach nie je horšia ako ostatné modely: lakonický zaoblený tvar, originálna veľkosť, zuby rôznych výšok, bez veka.

Originálny model Candy Cane má originálnu veľkosť a má jedinečný dizajn: biely podklad s červenými (skôr mrkvovými) klinčekmi. Veľká kefka na vlasy bude vhodná pre domáce použitie, aby sa starala o suché a mokré vlasy, aby ste mohli odísť, mali by ste si vybrať model s čiapočkou.

Rôzne hrebene Tangle Teezer sú pôsobivé a umožňujú vám vybrať si vhodný a spoľahlivý model pre starostlivosť o vlasy. Zo všetkej rozmanitosti je možné poznamenať, že kefy Tangle Teezer sa líšia veľkosťou (od mini verzií pre kabelku pre originálne veľkosti), tvarom (zjednodušený, tradičný s rukoväťou), účel (pre deti, mužov, ženy), efekt (česanie suché) alebo mokré vlasy, distribúcia masky alebo balzamu na vlasy, masáž, na úpravu v salóne alebo doma).

Ako používať

Nákup vlasového hrebeňa Tangle Teezer je dôležitý pre všetky vlasy, či už normálne alebo suché, nezbedné alebo kučeravé, hrubé alebo tenké. Odporúča sa používať každý deň ako obyčajný štetec, zatiaľ čo klasický model Tangle Teezer možno použiť na mokré aj suché vlasy, vrátane fénu na styling.

Špeciálna séria Aqua splash Tangle Teezer je určená na aplikáciu a distribúciu masky (balzamu) na vlasy rovnomerne, na mokré vlasy, ale v každodennom živote je to veľmi užitočné, rovnako ako kompaktný Styler Tangle Teezer a ďalšie kefy.

Kefu Tangle Teezer môžete otvoriť a používať ihneď po zakúpení za predpokladu, že príslušenstvo bolo bezpečne zaplombované. Je potrebné začať česanie priamo z koreňov vlasov, aj keď sa špičky zamotajú - hrebeň ich nepoškodí pri jemnom česaní bez ostrých pohybov.

Ako rozlíšiť falošný od originálu

Originálna verzia hrebeňa Tangle Teezer má charakteristické výhody a je bezpečné na používanie, zatiaľ čo čínsky náprotivok nie je schopný vyrovnať sa s úlohou rozpojiť konce a zachovať vlasy. Ak chcete, aby nedošlo k falošnému spusteniu, existujú odporúčania na výber:

 • Odporúča sa kúpiť Tangle Teezer hrebeň od overených predajcov a správna voľba by bola kúpiť si príslušenstvo na oficiálnej internetovej stránke obchodu. Predajca posiela výrobky po celom svete a predstavuje len originálne vzorky.
 • Akvizícia kefy Tangle Teezer je možná v Rusku od osvedčených dodávateľov - oficiálnych distribútorov a významných značiek.
 • Nie je možné odlíšiť falošné od fotografie na webe, preto je pri výbere príslušenstva dôležité brať ho bližšie. Originál nemá žiadny výrazný a hmatateľný dotyk švov na boku, na rozdiel od kópie. Štetiny tohto výrobku sú mäkké a elastické, pokúste sa na nich prejsť prstom a uvidíte, ako ľahko sa vrátia do svojho tvaru.
 • Každý originálny výrobok má na prednej strane značku Tangle Teezer, bez chýb.
 • Hrebene ako Tangle Teezer sú na trhu veľmi bežné a prezentujú sa nielen s odlišným vzhľadom, ale aj s vynikajúcimi zubami, farbami, tvarom, takže je dôležité prečítať si názov výrobku a podrobne ho preštudovať.
 • Aby nedošlo k „kopírovaniu“, môžete navštíviť oficiálny internetový obchod značky a pozrieť si zbierku hrebeňov, porovnať ceny.
 • Cena je dôležitým indikátorom pravosti. Stojí za to vedieť vopred cenu od známych predajcov a anglického výrobcu, cena za výrobok zvyčajne nie je nižšia. Výnimka - predaj slávnych predajcov a primerané zľavy.
7 fotografie

Čo je lepšie: L'Etoile Atelier, Macadamia Natural oil brush, Ikoo, Clarette alebo Tangle Teezer

 • tvar
 • The Kinks
 • Pohodlie (0-10)
 • materiál
 • goodies
 • nedostatky
 • cena

Ateliér L'Etoile

 • Oválne, zaoblené
 • Rôzne výšky
 • 8
 • plastický
 • Hrebene mokré a suché vlasy, neelektrolyzuje ich
 • Zle česanie jej dlhých vlasov
 • Od 300 rubľov

Makadamia Prírodný olej kefa

 • zakrivený
 • Flexibilné, rôzne výšky
 • 9
 • plastický
 • Vhodné na masáž hlavy, nízka cena
 • Veľká veľkosť
 • 900 rubľov

Ikoo

 • Obdĺžnikové so zaoblenými hranami
 • Rôzne dĺžky, mobilné
 • 8
 • plastický
 • Neťahá vlasy
 • Nie príliš populárna značka, vysoká cena.
 • 1800

Claret

 • Zjednodušený tvar
 • Rôzne výšky
 • 9
 • plastický
 • Kompaktný, má kryt
 • 100% kópia Tangle Teezer
 • 600

Tangle teezer

 • Zjednodušený tvar, rôzne modely vo veľkosti a farbe
 • Rôzne výškovo, mäkké, mobilné, elastické
 • 10
 • plastický
 • Známy, pohodlný, nemá "trhať" vlasy
 • Vysoká cena, veľa falzifikátov
 • 1300

recenzia

O Tangle Teezer hrebeň povedal veľa, a veľký počet recenzií o príslušenstvo sú pozitívne. Najobľúbenejšie verzie medzi bežnými zákazníkmi sú mini-formáty a originálne verzie zjednodušeného tvaru so silnými a zároveň mäkkými zubami rôznych výšok. Séria ako "Aqua", "Angel" a iní (vrátane detí) majú menší dopyt a majú rovnaké vlastnosti.

Kupujúci sú spokojní s „prácou“ hrebeňa Tangle Teezer: to naozaj zvláda s zamotanými vlasmi a hrebeňom to starostlivo, nerozbije ho a „nevyťahuje“, ak je ošetrený opatrne. Klasické formáty sú pevne zakorenené v domoch skutočných dám a používajú sa na hrebeň mokrých a suchých vlasov počas stylingu. Ženy si všimnú, že styling aj s najjednoduchšou kefou Tangle Teezer sa stáva pohodlnou: vlasy sú hladké, presne ležia, "netlačia", príslušenstvo je zase odolné voči vysokej teplote na féne.

Dôležitou nevýhodou značky Tangle Teezer je vysoká cena produktu: spotrebiteľská cena za jednotku začína od 1200 rubľov a viac, čo je pre spotrebiteľov „cenovo nedostupné“. Čo iného odrádza nákup hrebeňa? Prítomnosť veľkého počtu falzifikátov známej spoločnosti a výrobkov Tangle Teezer, a tu kupujúci len odporučiť, aby sa ušetriť na nákupe a dôverovať overený predajca - úradník z Anglicka alebo slávny veľký predajca z Ruska.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky