Olej na vlasy

Olej na vlasy

Pre krásu a zdravie vlasov, moderná žena používa celý arzenál výrobkov: šampóny, balzamy, spreje, masky, odvar byliniek. Ohromujúci účinok je možné dosiahnuť, ak použijete olej na vlasy. Východné ženy tento cenný nástroj už ocenili.

Zázračná emulzia

Usma je dvojročná rastlina z rodiny horčice, ktorá rastie v strednej Ázii. Olej získaný extrahovaním za studena sa široko používa v kozmetike.

Vďaka svojim alkaloidom, flavonoidom, živinám a mikroelementom sa v prvom týždni používania poskytuje neuveriteľný rast vlasov. Zložky oleja vyvolávajú intenzívne delenie buniek, v dôsledku čoho dochádza k nárastu existujúcich a vzniku nových žiaroviek. Dokonca aj pri vážnych problémoch s pokožkou hlavy, ako je plešatosť, čiastočná strata vlasov v dôsledku chemoterapie alebo hormonálneho zlyhania, možno dosiahnuť významné výsledky. Olej môže byť aplikovaný na mužov aj ženy. Je vhodný na urýchlenie rastu vlasov, obočia, rias. Nástroj je emulzia tmavej horčice, takmer hnedá a bez zápachu len na vonkajšie použitie.

7 fotografie

Vlastnosti použitia

Usma sa hodí všetkým, bez výnimky, jediná „ale“ môže byť osobná neznášanlivosť voči komponentom. Preto je nevyhnutné, aby sa pred použitím testovala prítomnosť alergických reakcií. Naneste malé množstvo oleja na kožu ramena pri lakte a počkajte niekoľko minút. V neprítomnosti začervenania a pálenia môže byť liek aplikovaný na vlasy.

Treba poznamenať, že pri použití oleja na obočie je možné pozorovať mierny pocit mravenčenia v miestach aplikácie, čo je spôsobené účinkom otepľovania prostriedkov, ktorými sú žiarovky „prebudené“. Pri silnom pocite pálenia sa liek musí okamžite okamžite úplne opláchnuť a liečiť na miesto lézie akýmkoľvek tukovým krémom.

V závislosti od oblasti použitia sa emulzia aplikuje rôznymi spôsobmi.

Pre vlasy

Niekoľko (zvyčajne 8-9) kvapiek usma oleja sa zmieša s 1,5 lyžicami akéhokoľvek iného oleja - lopúcha, kokosu, marhúľ, mandlí, bergamotu a ďalších. Voľba závisí od cieľa, ktorý chcete dosiahnuť, či už je to mäkkosť, lesk, zvlhčujúce kučery. Kompozícia sa aplikuje na pokožku hlavy masážnymi pohybmi. Ďalej musíte nosiť čiapku do sprchy a navyše zabaliť vlasy s uterákom, aby sa zvýšil tepelný efekt na 2-3 hodiny. Po umytí vlasov pravidelným šampónom. Tento postup sa odporúča raz za dva týždne. Po niekoľkých použitiach si všimnete, ako budú vaše pramene vyzerať zdravšie, lesklejšie, hodvábne a na miestach alopécie si všimnete ľahké chlpy nových vlasov.

Olej by mal byť pridaný do vášho obľúbeného balzamu alebo masky, čím sa zvýši účinok ich zložiek. Emulzia sa musí vstreknúť do porcie balzamu bezprostredne pred použitím. V opačnom prípade stratí výrobok v dôsledku krátkeho skladovania svoje priaznivé vlastnosti.

Počas používania usma oleja sa neodporúča farbiť vlasy, nechávať chemicky, používať fén a žehličku na styling. Pri systematickom používaní a pri dodržaní všetkých odporúčaní je zaručený účinok dlhých a dobre upravených vlasov.

Pre obočie

Móda pre trvalé tetovanie a niť formy prešiel, teraz hrubé prírodné obočie sú na vrchole popularity. Ak chcete urýchliť rast vlasov dobrý účinok je pozorovaný z použitia usmi. Suspenzia sa aplikuje po celej dĺžke obočia vatovým tampónom alebo štetcom.Je lepšie použiť olej na noc, a ráno odstrániť zvyšky finančných prostriedkov vatovým tampónom.

Pre riasy

Usma olej prispieva k rastu rias. Tí, ktorí sa chcú stať majiteľmi silných a dlhých rias, sa odporúčajú aplikovať usma olej priamo na chlpy. To je možné vykonať pomocou kefy alebo rúk.

Vlasové masky

Pre lepší účinok sa usma olej používa ako jedna z prísad vo vlasových maskách. Pripraviť si masku doma nebude ťažké a výsledok vás príjemne prekvapí.

spevnenie

Make vlasy silné a urýchliť rast žiarovky pomôže ďalšiu masku.

Zmiešajte 30 kvapiek usma oleja s dvoma žĺtkami, 10 kvapkami jojobového oleja a lyžičkou brandy. Rovnomerne (lepšie s kefou) na distribúciu oleja na pokožku hlavy, masážne pohyby trieť zvyšky masky v koreňoch. Zabaľte vlasy do plastového vrecka a zabaľte uterák. Maska by sa mala uchovávať asi tri hodiny, aby sa dosiahol čo najlepší účinok, môžete ju nechať v noci. Potom opláchnite teplou alebo mierne studenou vodou (z veľmi teplej vody, žĺtky sa môžu zvlniť) pridaním šampónu. Výsledok: silné, zdravé a husté vlasy.

hydratačný

Tento recept je vhodný pre suché poškodené vlasy. Použitie prirodzenej masky môže transformovať aj tie neposlušné krehké pramene. Maska obsahuje: 30 kvapiek usma oleja, liekovka vitamínu B12, lyžica jogurtu. Všetky zložky sa zmiešajú, aplikujú sa na premyté mokré pramene a ustúpia z koreňov. Maska by sa mala udržiavať na vlasoch od 40 minút do jednej hodiny. Potom pramene opláchnite vodou.

Pre mastné vlasy

Ak chcete pomôcť mastné vlasy, aby sa stal hrubý a svieži, aby objem vlasov a zbaviť sa lesk pomôže nasledujúcu masku. Do dvoch polievkových lyžíc predhriateho kefíru pridajte 15 kvapiek usma oleja a 2 kvapky mandarínového oleja. Maska sa rozprestiera na umytých krosnách a nechá sa 30-35 minút. Omyť masku by mala byť teplá voda. Vykonanie tohto postupu raz za dva týždne pomôže zachovať objem vlasov po dlhú dobu, ako po novo vyrobenom štýle.

Pre krásne a lesklé kučery

Ak chcete pridať lesk a lesk na vaše kadere pomôže špeciálnu masku. Je potrebné zmiešať 30 kvapiek usmi oleja, dve polievkové lyžice prírodného jogurtu a niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Zmes naneste rovnomerne na čisté pramene a nechajte 30 minút. Po uplynutí stanoveného času masku opláchnite teplou vodou. Krásne, lesklé kučery ako po návšteve salónu máte zaručené.

Pravidelné užívanie usma oleja v čistej forme a ako súčasť masiek dokáže premeniť obočie a mihalnice, ako aj vyriešiť problém vypadávania vlasov.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky