Vlasy pačuli

Vlasy pačuli

Užitočné vlastnosti

Zloženie pačuli oleja je cenený pre jeho prospešné prírodné vlastnosti. Okrem toho vonia veľmi chutné vďaka alkoholu pačuli, a preto je považovaný za jeden z najsilnejších afrodiziakum. Po jeho aplikácii budú vaše kučery príjemne cítiť ako drevo a indické korenie. Okrem toho, pačuli obsahuje mnoho prospešných vitamínov a stopových prvkov, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na rast, zdravie a lesk našich vlasov. Obsahuje rutín, vitamíny skupiny B a E.

Kompozícia tiež obsahuje nepachuol. Je to špeciálny enzým, ktorý pomáha obnoviť matné vlasy, liečiť rozštiepené konce a dodá vlasom luxusný lesk. Tiež pačuli má tonizujúci účinok nielen na vlasy, ale aj na pokožku hlavy. Okrem toho má olej protizápalové, čistiace a otepľujúce účinky. Vhodné pre starostlivosť o akýkoľvek typ vlasov.

Vlastnosti a výhody

Patchouli je tropická rastlina pôvodne z Filipínskych ostrovov, vďaka svojej jedinečnej kompozícii je cenená medzi mnohými výrobcami kozmetických výrobkov pre vlasy a telo.

Ak vaše kadere sú suché a krehké, potom použitie masiek a rôznych nástrojov s pačuli bude skvelým riešením pre ich reštaurovanie.

Použitie a recepty

V posledných rokoch bol olej z pačuli cenený nielen pre jeho aromatické vlastnosti, ale aj pre jeho obrovský prínos pre vlasy. Koniec koncov, predtým, ako bola aplikovaná na pramene na základe skutočnosti, že vlasom dodáva len príjemnú vôňu.

Ak pravidelne rozotierate olej alebo špeciálne zmesi s pačuli do koreňov vlasov, potom v pomerne krátkom čase budete schopní obnoviť a posilniť vaše vlasy, zvýšiť ich hrúbku a zlepšiť krvný obeh vlasovej pokožky, aby vaše kučery rástli silné a silné.

Pomerne zaujímavé použitie pačuli olej môže byť pridanie do svojho pravidelného šampónu, balzamu, alebo vlasový kondicionér. Zvyčajne pridajte 3 až 4 kvapky pačuli na 10 ml výrobku.

Ak chcete relaxovať a obnoviť vaše vlasy, môžete si pripraviť rôzne masážne nástroje pomocou tohto éterického oleja. K tomu budete potrebovať pár kvapiek pačuli oleja a pár lyžíc mandlí alebo kokosu. Musíte ich namiešať a masáž hlavy sa aplikuje na pokožku hlavy.

Ak ste vlastníkom mastného typu vlasov, potom môžete ľahko urobiť masku, ktorá vyrieši mnohé z vašich problémov s vlasmi. K tomu je potrebné zmiešať dva žĺtky, niekoľko kvapiek pačuli oleja a pár lyžíc olivy, kokosu alebo iné. Je potrebné aplikovať na celú dĺžku vlasov, niekoľko hodín stáť pod filmom a uterák. Potom opláchnite teplou vodou zvyčajným šampónom a použite balzam.

Nezabudnite, že by ste nemali byť horlivý s veľkým množstvom pačuli na masku alebo masážnu zmes, pretože má dosť silný vplyv na naše kučery.

Kde kúpiť

Olej z pačuli si môžete kúpiť takmer v každej lekárni, ako aj v mnohých predajniach kozmetických výrobkov. Okrem toho, aby sa bližšie pozrieť na hotové výrobky, ktoré zahŕňajú tento zázrak - olej. Napríklad značka Nature's Gate vám ponúka prirodzenú a organickú kozmetiku pre vaše kadere s veľmi dobrým a vysoko kvalitným zložením.

Ako si vybrať

Ak chcete získať požadovaný výsledok, musíte byť veľmi vážny výber oleja. Vždy vyberte pevnú kvapalinu bez medzier. Najčastejšie je zelený s príležitostnými odlivmi červenej alebo hnedej.Vôňa by mala byť vždy príjemná, pre mnoho ľudí je to celkom špecifické, ale nie veľmi zlé, takže odpudivý zápach je indikátorom toho, že máte zriedený alebo veľmi nízko kvalitný produkt.

Tiež je potrebné dávať prednosť zahraničným výrobcom a značkám. Koniec koncov, skutočné produkty a skutočné kríky rastú presne v zahraničí.

Najlepšie oleje sa vyrábajú v Indii a Malajzii, rovnako ako v ďalších ázijských krajinách. Tiež veľmi osvedčené a európske značky. Napríklad španielska značka Alber D’Arnal ponúka veľmi kvalitné a užitočné vlasové prípravky. Nemecká značka Primavera Life je cenená pre vysoko kvalitné esenciálne oleje. Ponúka pomerne široký rozsah. Ceny môžu uhryznúť, ale kvalita splní vaše očakávania.

Nezabudnite sa pozrieť aj na indické značky „Indian Khadi“ a „Aar Gee“, ktoré vyrábajú vysoko kvalitné výrobky na starostlivosť o vlasy na báze rôznych olejov, bylín a komplexu vitamínov. Efektívne a patentované formulácie používané pri výrobe kozmetických výrobkov dávajú ovocie bezprostredne po prvom použití.

skladovanie

Aby Váš nástroj nestratil svoje užitočné vlastnosti, odporúča sa skladovať ho na tmavom mieste chránenom pred slnečným žiarením a lúčmi. Odporúčaná teplota je normálna.

recenzia

Podľa väčšiny spravodlivého sexu má pačuli olej len pozitívny vplyv na vlasy. Robí ich hrubé, silné, zdravé, zabraňuje prierezu, zlomeniu a lupinám.

Pri pravidelnom používaní v maskách alebo pridaných do šampónov sa zvyšuje objem vlasov. Vyživuje ich životne dôležitou energiou, robí farbené vlasy sýtejšie a obnovuje bielené pramene.

Veľmi veľa dievčat používa tento olej ako terapeutický masážny olej pre pokožku hlavy. Nielen tónuje a dodáva príjemnú arómu, ale aj vyživuje vlasy výživnými vitamínmi a minerálmi.

Tiež, mnohí majitelia hovoria, že nákup spĺňa očakávania na sto percent. Kvalita zodpovedá cene. Hoci náklady sú relatívne nízke. Účinok oleja netrvá dlho. Mnohé ženy a muži potvrdzujú, že pri použití celého kurzu s použitím tohto oleja ich vlasy znovu ožili.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky