Škoricový olej na vlasy

Škoricový olej na vlasy

Dnes, slabé, matné, vzácne a poškodené pramene nie sú vetou. Na riešenie takýchto problémov sa úspešne používa esenciálny olej zo škorice. Jeho použitie výrazne zlepšuje stav vlasov a mení ho na elegantnú kaskádu žiariacich kučier vyžarujúcich zdravie a mládež. To budú vlasy, ktoré zažili kúzlo škorice.

7 fotografie

Užitočné vlastnosti

Vypadávanie vlasov je najčastejším problémom, najmä pre ženy. Beta keratín v zložení oleja obnovuje štruktúru, posilňuje vlasy. Preto už nemusíte zanechávať vzácne chlpy na hrebeni.

Zriedkavé "slama" na hlave pomôže zmeniť riboflavín a phyllohion. Pod ich vplyvom sa neaktívna cibuľa prebudí, čo je dôležité pre zvýšenie rastu vlasov. Výsledok - silný a silný šok.

Časté farbenie, chemická perm, použitie sušiča vlasov - to všetko pokazí zdravie a vzhľad kučier. Retinol dodáva hlbokú výživu a hydratáciu. Kyselina listová chráni pred agresívnymi účinkami slnka, pleyk a morského kúpania.

Ďalším bežným metlou je mastná pokožka hlavy, lupiny. Pyridoxín a tiamín sú určené na odstránenie seborrhea. Hate lupiny tiež zmizne.

Krehké a rozdelené konce - kto nevie? Možno všetci. Choline "drží spolu" split konce. Tokoferol im dodá pružnosť a integritu. Bledé a nezbedné pramene sa stanú hodvábnymi, žiariacimi bohatou farbou pod vplyvom vitamínu C a E. Niacín spomaľuje proces sivej srsti.

A konečne skvelá správa pre milovníkov svetlých vlasov - škoricový éter sa rozjasní.

Liečivá sila

Na vlasy aplikujte voňavé škoricové oleje rôznymi spôsobmi. Jedná sa o mnoho masiek, obkladov, masáží, česanie a len pridanie do šampónu. Hlavnou vecou je realizovať to všetko nezávisle a doma. A je zakúpená v akejkoľvek lekárni za prijateľnú cenu.

Maska rýchleho rastu

Na parnom kúpeli sa zahrieva 20 ml kokosového oleja a 20 ml makadamu. Zmes by mala byť teplá. Pridajte 10 kvapiek nášho oleja plus 50 ml medu. Potom aplikujte úplne na všetky vetvy a počkajte 30 minút.

Tento recept umožňuje nemožné - nové vlasy rastú doslova ako kvasinky.

Zvýšenie hlasitosti

Vezmite vajce a porazte mixérom. Pridajte ho do pol šálky kefíru, kvapnite 3-4 kvapky škorice. Naneste na čisté vlhké vlasy, zabalené v uteráku na pol hodiny. Vymyjeme sa.

Po niekoľkých aplikáciách sa účes zmení - ľahšie sa položí a objem sa výrazne zvýši.

Obnoviť

50 ml kokosového oleja sa zahreje na 40 stupňov. Pridajte lyžičku medu a 3 kvapky škorice. Zmiešame, položíme si vlasy, na teplo nám zakryjú hlavu uterákom alebo čiapkou. Udržujte 40 minút. Nezabudnite si umyť.

Recept je ideálny pre suché, bolestivé vlasy. Po prvých a následných zákrokoch získajú kučery zdravý lesk a dobre upravený vzhľad.

Zosvetliť

Med - 50 gramov rozpustenej v pare. Pridajte med do minerálnej vody 110 ml. Plus 170 ml akéhokoľvek kondicionéra, 15 ml vymačkaného citrónu a 4 kvapky škorice.

Dobre premiešajte. Rozdeľujeme a čakáme dve a pol hodiny. Opláchnite čistou vodou, bez pomoci šampónu.

Okamžite sa objasní. Čím viac procedúr, tým silnejší bude efekt zosvetlenie. Okrem toho, tento recept pomôže zbaviť sa žltého tieňa, ktorý je často inherentný v fair-vlasy mladé dámy. Teraz nie je potrebné, aby si zničili vlasy „chémiou“ vo forme náterových farieb, pretože požadovanú čistotu možno teraz dosiahnuť bezpečným spôsobom - pomocou škoricového oleja.

Tmavovlasé dievčatá by mali byť opatrnejšie pri jeho používaní. Nemali by perederzhivat masku, a olej aplikovaný docela dosť. Brunetky, ktoré chcú zvýrazniť iba polovicu tónu - tón ​​bude vyhovovať iným spôsobom:

V kefír 100 ml kvapkajúci škoricový olej 5 krát. Zmiešajte, naneste na vlasy a držte hodinu. Po opláchnutí vodou.

Pre lesk

Kombinujeme 10 kvapiek nášho éteru s 5 ml ricínového oleja, 10 ml tinktúry z nechtíka, červenej papriky je tiež 10 ml, rovnako pre rovnaké množstvo medu, cibule a brandy. Plus jeden žĺtok.

Zmiešajte, aplikujte na vlasy. Nasadili sme polyetylénovú čiapočku, omotali ju uterákom. Nechajte masku 45 minút, potom opláchnite.

Vlasy získavajú prirodzený lesk a krásu, vyžarujú energiu.

Pridajte do šampónu

Neochotne sa pokaziť s prípravou masiek na liečenie? Môžete to urobiť ľahšie - kvapka škorice v šampóne. Ale musíte vstúpiť nie v celej fľaši, ale v jednej porcii. A bezprostredne pred použitím. K tomu nalejte šampón do dlane a pridajte náš olej. V pomere 1 kvapka oleja na 10 ml šampónu. Položte hlavu, počkajte 5 minút a potom opláchnite. Táto jedna kvapka občas posilňuje prospešné vlastnosti akéhokoľvek šampónu.

hrebeň

Dajte 5 kvapiek škorice na drevený hrebeň. Je potrebné starostlivo hrebeň, bez toho, aby ste vynechali jeden prameň a tento proces vykonávali aspoň 10 minút. Opakujte postup by mal byť každý deň po dobu dvoch týždňov.

Počas tohto česania do folikulov vstupuje do prietoku krvi. Poskytuje rast vlasov, výživu a posilnenie koreňov. Výsledok nebude trvať dlho - kučery sa mäkké a hodvábne.

masírovanie

Zahrievajte olivový olej 100 ml. Pridajte 3 kvapky škorice. Potom pomaly trite. Nechajte asi 15 minút, opláchnite. Skalp sa stáva zdravým a vlasy získavajú silu, krehkosť zmizne.

Urobiť komprimovať

Zohrejte do teplého stavu na pár 100 ml oleja z lopúcha. Pridajte 10 kvapiek škorice. Miešajte a trite na koreňoch. Potom - plastové viečko a zabalené s uterákom. Nechajte aspoň hodinu a lepšie v noci. Pomáha zbaviť sa mastných vlasov a lupín.

kontraindikácie

Napriek svojim nádherným liečivým vlastnostiam má škoricový olej kontraindikácie.

alergie, Olej je mierne horiaci a môže spôsobiť alergie a pupienky. Pred použitím by ste preto mali otestovať. Na ohyb zápästia alebo lakťa je potrebné aplikovať niekoľko kvapiek. Počkajte deň. S výskytom červených škvŕn alebo dlhotrvajúcim pálením by sa mal olej zlikvidovať. Ale ak neexistujú žiadne alergické príznaky, je čas začať postup.

Počas tehotenstva a dojčenia nepoužívajte olej. A tiež na epilepsiu, hyperaktivitu a nárast tlaku.

Cenné rady

  • Škoricový olej na vlasy by mal byť prirodzený. Umelá náhrada nebude fungovať. Všetky zložky pri príprave zmesi sa musia vybrať s platnou skladovateľnosťou. Ak sa toto jednoduché pravidlo nedodrží, požadovaný výsledok sa nemusí vyskytnúť.
  • Pri nákupe by ste mali dávať pozor na to, kde to bolo. Najviac užitočných látok sú produkty zo stromov Cejlónu a Madagaskaru.

Esenciálny olej zo škorice sa extrahuje z kôry a listov škorice. Preto sa niekedy nazýva éter. Odstreďovanie je horúce alebo studené. Mimoriadne hodnotný produkt sa získava po prvom odstreďovaní - existuje maximálne množstvo vitamínov a minerálov. Tento strom rastie na Madagaskare, Srí Lanke, Cejlóne a Indii.

recenzia

Ženy a niekedy aj muži, ktorí sa snažili o škoricový olej na svojich vlasoch, sa ponáhľajú zdieľať svoje dojmy. Títo ľudia sú zjednotení v jednej veci - podarilo sa im vyliečiť a zlepšiť vzhľad ich vlasov. Zaujímavé je, že negatívne recenzie nie sú takmer napísané. A ak existujú, dôvodom na zneužitie a neznalosť kontraindikácií.

Ľudia, ktorí zažili škoricový olej, sú rozdelení do dvoch typov: tí, ktorí okamžite objavili jedinečný vplyv, a tí, ktorí k nemu prišli dlho. Napríklad, keď bol zistený problém, okamžite odišli do lekárne na zázračný liek. Iní boli skeptickí.

Škoricový olej môže oživiť vlasy. Vzhľadom na množstvo vitamínov v jeho zložení, tento olej predbehol aj dovážané a drahé výrobky. Ale najlepší spôsob, ako veriť, je kontrola. Každý, kto sa už pokúsil zmeniť svoje myšlienky navždy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky