Drevený hrebeň

Drevený hrebeň

Prínos a škoda

Mnohí z fair sex sú veľmi vážne výber hrebeňov. A to nie je prekvapujúce, pretože každá žena chce mať luxusné, lesklé a zdravé vlasy. Preto, mnoho žien, preferring všetky prírodné, vybrať drevené hrebene.

Ale drevené vlasy majú svoje plusy a mínusy.

  • Po prvé, hrebeň alebo kefa vyrobená z dreva je užitočná, pretože pre vaše kučery má šetrné vlastnosti. Nepoškodzuje ich a nejasí. Z neho nikdy nedostanete mikrotrauma na pokožku hlavy.
  • Po druhé, má antistatický účinok na vaše vlasy. Už nebudete musieť pozorovať tieto vyduté a vyčnievajúce chĺpky.
  • Po tretie, je ideálny pri česaní krehkých vlasov, zabraňuje tiež rýchlemu osoleniu vlasov a je prevenciou pre zlomeniny.

Drevený hrebeň prináša veľkú výhodu pri aplikácii rôznych masiek a zdravých zmesí na vlasy, najmä ak kompozícia obsahuje rôzne oleje a ďalšie užitočné zložky.

A konečne, hrebeň z dreva je samozrejme vyrobený z ekologických a prírodných materiálov. Preto rozhodne zapadajú aj rozmarné dievčatá.

Nevýhodou akéhokoľvek dreveného hrebeňa je jeho krehkosť. To je spôsobené tým, že strom v pomerne krátkom čase je nasýtený vlhkosťou, a preto napučiava a robí hrebeň nevhodným na česanie vlasov. Nemôže byť použitý, pretože trhliny vytvorené na hrebeni, môžu poškodiť vaše vlasy a dokonca provokovať prierez koncov.

typy

Zdá sa, že nie je nič jednoduchšie ako nákup tohto jednoduchého príslušenstva pre starostlivosť o vlasy. Ale všetko nie je tak jednoduché, musíte byť opatrní pri výbere hrebeňa, pretože pre každý typ vlasov vaše požiadavky.

7 fotografie

Ak sú vaše vlasy prirodzene zvlnené alebo kučeravé, je najlepšie zvoliť hrebeň so širokými zubami, ktoré nie sú veľmi blízko pri sebe. S týmto hrebeňom môžete ľahko priviesť vaše kučery v poriadku v minútach.

Pre dlhé vlasy a pre kučery strednej dĺžky, najbežnejšie vlasy hrebene so strednými zubami bude vyhovovať.

Ak praktizujete masáž hlavy, uprednostňujte masážny hrebeň na vlasy so širokými zubami.

Pre jemnú starostlivosť a ľahké rozčesávanie kučier si vyberte hrebene so vzácnymi zubami.

Okrúhly hrebeň alebo drevená kefa sa môže použiť na hrubé vlasy, ako aj na styling.

Jedným z najbezpečnejších druhov hrebeňa môže byť dieťa. Najlepšie zo všetkého je výber doplnkov pre detské kučery, prestaňte sa sústrediť na možnosti z brezy a dubu, ktoré budú mať terapeutický účinok na vlasy vášho dieťaťa.

Muži tiež veľmi často myslia na používanie prírodných produktov, najmä výrobkov na starostlivosť o vlasy. Pánsky hrebeň z dreva so vzácnymi zubami bude skvelým riešením.

Nezabudnite na jeden veľmi dôležitý detail, čím ťažšie sú vaše vlasy, tým tvrdší by mal byť materiál, v našom prípade je to drevo.

materiály

Prírodné hrebene sú vyrobené z rôznych druhov dreva. Dubové drevo hrebeň má najlepší antistatický účinok. Dub hrebeň pomôže posilniť vaše vlasy, aby bolo silnejšie, a tiež pomôcť zbaviť sa problému s lupinami. Nádherný dubový doplnok bude vynikajúcou voľbou pri aplikácii užitočných masiek na kučery.

Je to tiež stojí za to pozrieť možnosti a možnosti brezy od popola, ktoré pomôžu urýchliť rast vašich kučier a posilniť ich.

Sandálový hrebeň zlepšuje celkový stav vlasov a aktivuje ich rast. Hrebeň santalového dreva má tiež upokojujúci účinok na vaše kučery. Zvlášť dobré pre slabé a krehké vlasy. Santalové drevo pomáha normalizovať spánok a zmierňuje podráždenie pokožky hlavy.

bambus Hrebeň pomôže bezpečne sa starať o vaše vlasy. Nepoškodzuje štruktúru vašich vlasov, ale naopak ju robí jemnou a lesklou.

Peach hrebeň Bude to skutočná spása pre vaše vlasy, priaznivo ovplyvní vlasy, pričom každá aplikácia ich posilní a vráti ich prirodzený lesk. Má veľmi príjemnú arómu, ktorá sotva zostane na vlasoch so svetlým závojom.

Ak stále uvažujete o tom, ktorú možnosť si vybrať. Napríklad, dať prednosť plastový hrebeň alebo ešte prirodzené, potom, v prvom rade, spoliehať na vaše preferencie. Vo všetkých ohľadoch sú však drevené modely oveľa užitočnejšie a prirodzenejšie. Chcel by som tiež poznamenať, že kefy na vlasy pochádzajú z prírodných a umelých štetín. Pri výrobe prírodných možností najčastejšie používajú prasačie strnisko, ktoré priaznivo ovplyvňuje naše kučery.

Ako sa starať

Pravidlá pre starostlivosť o príslušenstvo pre vaše kadere sú pomerne jednoduché. Snažte sa držať drevený hrebeň mimo priameho slnečného žiarenia, ako aj rôzne vykurovacie zariadenia a batérie. V opačnom prípade strom veľmi rýchlo vyschne, čo povedie k trhlinám a tým k nevhodnosti tohto príslušenstva. To isté platí pre veľmi vlhké miesta. Neodporúča sa nechať hrebeň v kúpeľni. Optimálna možnosť skladovania pri izbovej teplote.

Hrebeň môžete umývať raz týždenne, ale aspoň raz mesačne v teplej vode s mydlovou vodou. Utrite do sucha uterákom a osušte. Po použití očistite príslušenstvo od zvyšných chĺpkov.

Ak ste majiteľom mastných vlasov a veľmi často používate hrebeň, odporúča sa utrieť zuby mokrým utierkou.

Ako používať

Zdá sa, že by pre vás nebolo ťažké hrebeňať si vlasy, ale aj tu veľa dievčat robí veľa chýb. Podľa odborníkov by kaderníci a trichológovia mali brať do úvahy niekoľko dôležitých bodov, a nie len „vytrhnúť“ zmätené vlasy.

Majitelia krátkych vlasov sa odporúča, aby ich hrebeň od zhora nadol, a dlhé kučery, naopak, zdola nahor.

Neodporúča sa hrebeň len umyté a mokré vlasy. Začnite svoj škrabací rituál od zadnej časti hlavy pomaly, pohybujúc sa na vrchol hlavy a potom na čelo. Snažte sa jemne rozčesávať vlasy bez toho, aby ste ich zamotali.

Ako urobiť hrebeň

Pre milovníkov ručne vyrobených, môžete celkom ľahko urobiť neobvyklý doplnok pre vaše vlasy vlastnými rukami pomocou decoupage techniky. K tomu budete potrebovať akýkoľvek hrebeň z dreva, ktorý budete potrebovať na maľovanie (prvotriedne) a ozdobenie. Decoupage je rovnaký a je ozdobou vecí, ktoré sú nám známe s pomocou rôznych obrázkov a obrúskov. Z nového hrebeňa môžete urobiť starý alebo ho naopak transformovať.

Priebeh práce bude pomerne jednoduchý. Defatujte svoje príslušenstvo s alkoholom, čo sa robí pre lepšiu a následnú trakciu so zemou. Potom pomocou štetca alebo špongie prikryte celý povrch hrebeňa pomocou náteru pre dekupáž (môžete ho nájsť v každom obchode na vyšívanie).

Ďalším krokom bude použitie obrúskov na dekupáž. Vyberte si dobré usporiadanie obrazu a nakrájajte ho. Ďalej aplikujeme vzor na náš hrebeň a na vrch aplikujeme špeciálne lepidlo. Na vložku je potrebné dobre priľnúť k nášmu príslušenstvu bez záhybov. Suchá vaša práca bude asi hodinu. Niektoré detaily, ak chcete, môžete pridať alebo kruh so zlatou alebo striebornou farbou. Pre odolnejšie upevnenie zakryte príslušenstvo akrylovým lakom.

Najlepšie hodnotené

Mnohé značky vyrábajú drevené doplnky pre starostlivosť o naše vlasy. Napríklad, vynikajúce kefy pre naše kučery, ktoré sú vyrábané v Rusku, možno nájsť na značku "Zo Sibíri s láskou", Ceny sú veľmi pekné a kvalita je oceňovaná ženami po celej krajine.

Profesionálna značka Dewal ponúka tiež širokú škálu drevených doplnkov. Ich výrobky sú vhodné najmä pre majiteľov dlhých a hrubých kučier.

Pre všetky typy vlasov sa môžete pozrieť na drevené hrebene. vírktoré sú oceňované predovšetkým pre svoju vynikajúcu kvalitu. Jedna z najobľúbenejších značiek v Rusku Herkuleskde nájdete veľmi kvalitné hrebene, kefy a hrebene.

recenzia

Podľa väčšiny dievčat a žien, ktoré používajú drevené hrebene, sú zaznamenané len tie najpozitívnejšie hodnotenia. Vychádzajúc z dobrého a efektívneho vplyvu na problém a tupé kučery a končiace veľmi príjemnou vôňou pravého dreva.

Niektoré dámy odmietajú drevené hrebene kvôli ich krehkosti a tiež preto, že sa neodporúčajú hrebene mokrých prameňov.

Ale ženy, ktoré sú spravodlivým sexom, veľmi často uprednostňujú doplnky vyrobené výlučne z prírodných materiálov, pretože majú mnoho výhod a majú tiež veľmi pozitívny vplyv na stav našich vlasov vo všeobecnosti.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky