Silný stroj na manikúru

Silný stroj na manikúru

Elegantná manikúra, ktorá robí mnoho žien, ktoré sledujú ich vzhľad, nemôže robiť bez brúsenia a leštenia nechtov. Rôzne nástroje pomáhajú s tým: pilníky na nechty, kyrety, škrabky, tlačidlá. Ale môžu byť nahradené profesionálnym manikúrovým prístrojom Strong, vďaka ktorému nie je potrebné kupovať manikúrový set desiatok predmetov.

popis

Manikúrne prístroje - Ide o malý stroj, ktorého pracovná časť sa otáča elektromotorom s nízkym výkonom. Zahrnuté nástroje silný Existuje niekoľko odnímateľných hrotov na rôzne ošetrenie nechtov. Hlavnou časťou takéhoto zariadenia je hrot. Pripomína značku alebo hrubú značku. Na jednej strane je otočná tyč, na ktorej sú nasadené rôzne frézy (dýzy), na druhej strane je pripojený drôt, ktorý je vložený do štrbiny jednotky tohto zariadenia.

blok - Toto je malá škatuľa, na ktorej sú rukoväte na nastavenie prevádzkového režimu. Vo vnútri sa nachádza celá škála elektroniky, ktorá zaisťuje najefektívnejšiu a bezpečnú prevádzku. Silné manikúrové manikúrové jednotky sa pripájajú na 220 V sieť, ale existujú aj samostatné verzie na batériách, ktoré môžu byť použité aj v poľných podmienkach.

Pre pohodlie manikúry silný vybavené pedálom, ktorý je tiež pripojený k hlavnej jednotke. S jeho pomocou sa stroj jednoducho zapína a vypína jednoduchým stlačením nôh. To je veľmi výhodné, keď pri tvrdej práci jedna ruka drží rukoväť s rotujúcim rezačom a druhá zaisťuje prsty v požadovanej polohe.

Výhody spracovania nechtov s použitím hardvéru v porovnaní s ručnými nástrojmi sú nasledovné:

 • toto je najšetrnejšie a šetrné ošetrenie nechtov a pokožky;
 • žiadna bolesť;
 • prevádzka prístroja je absolútne bezpečná, nie sú tam žiadne rezy;
 • môže sa použiť na predĺžené nechty;
 • zariadenie pracuje sterilne, nie je potrebné naparovanie, preto je pravdepodobnosť infekcie minimálna;
 • dobre zvláda problematické nechty;
 • po zákroku sa čistý vzhľad nechtov udržiava 2-3 týždne.

model

Profesionálne zariadenie Strong je tiež dobré vzhľadom na to, že vďaka rôznorodosti fréz a rôznym režimom prevádzky sa dá bez problémov použiť na pedikúru. Takže môžete liečiť problematickú pokožku okolo nechtov na nohách, na iných častiach chodidla.

Je potrebné zdôrazniť niektoré nevýhody hardvérovej manikúry:

 • použitie prístroja Strong vyžaduje určité skúsenosti;
 • nie je vhodný pre príliš tenké nechty;
 • cena je výrazne vyššia ako cena niekoľkých ručných nástrojov;
 • Silné prchavé zariadenia.

Túto techniku ​​už dlho používali majstri v kozmetických salónoch. Ale je možné ho používať doma, najmä preto, že učenie sa používať takýto stroj nie je také ťažké.

Silná značka široko známy vo svete manikúry, rozšírenia a pedikúry. Takéto zariadenia vyrába spoločnosť Saeshin z Južnej Kórey. Výrobca začal svoju činnosť v roku 1976, pričom získal uznanie v mnohých krajinách. Dnes, Saeshin výrobky pre manikúru a pedikúru patria medzi najobľúbenejšie na svete. Oficiálnym zástupcom tohto koncernu v našej krajine je spoločnosť „Alex Beauty Concept“.

Modelové stroje na manikúru "Strong 90" Skladá sa z bieleho tela s rozmermi 140 × 96 × 70 mm a hmotnosťou 1,3 kg. Súprava tiež obsahuje hrot s mikromotorom a odnímateľné dýzy, stojan na to, napájací kábel z domácej siete a nožný pedál, ktorý možno pripojiť. Špička je tiež odstránená, existujú dve možnosti: 102 a 120.

Maximálna rýchlosť môže dosiahnuť 30 000 a 35 000 ot / min.

Na prednom paneli skrine je sieťový prepínač, ako aj zásuvka na násadec s motorom, mechanická rukoväť na nastavenie rýchlosti otáčania, smerový spínač, indikátor výkonu. Zadný panel má sieťový napájací kábel s jedným kusom, prepínač napätia 100 V / 220 V, nožný pedál a poistku. Vďaka takejto jednoduchej konfigurácii je zariadenie veľmi jednoduché.

Rýchlosti otáčania špičky sa pohybujú od 5 000 do 35 000 otáčok za minútu, v závislosti od typu pripojenej frézy. Priemer tyče - 2,3 mm.

Model vrtáka "Strong 210-105L" Má elegantný dizajn bieleho plastového puzdra, modrú základňu pre riadenie rýchlosti. Jeho pozoruhodnou vlastnosťou je, že v puzdre je namontovaný priehľadný držiak pre hrot a 14 otvorov pre rôzne frézy. Takéto premyslené rozhodnutie robí prácu manikérky ešte pohodlnejšou.

Sada obsahuje aj špičku s pohodlnou rukoväťou, sivým nožným pedálom, kľúčom a elegantnou elegantnou taškou. Rozmery hlavnej jednotky sú 109 × 131 × 85 mm a hmotnosť je 1,4 kg. Pracovný výkon motora je 64 W a najvyššia rýchlosť otáčania frézy je 35000 ot / min. Kábel dlhý 1,7 m uľahčuje prácu v každej miestnosti. Vhodný typ "Strong 210-105 L" pre manikúru, predĺženie a pedikúru.

Zariadenie pre model manikúry alebo pedikúry "204-102L" S výkonom motora 65 W dokáže zvládnuť všetky profesionálne úlohy súvisiace s starostlivosťou o nechty. Prípad je biely, ale predný panel je čierny, s kontrastnými červenými prepínačmi a prepínačom smeru otáčania. V strede je regulátor otáčok - od 0 do 35000 ot / min.

Sada obsahuje pohodlný stojan na hrot, ako aj nožný pedál, Rukoväť je pomerne masívna a pohodlná pri práci, dĺžka je 15 cm, v súprave sú 4 trysky. Pozoruhodná vlastnosť modelu "Strong 204-102L" je ten, že hrot je vybavený špeciálnym vetraním pre rýchle chladenie. To vám umožní pracovať dlhšie bez prerušenia. Okrem toho, dizajn rukoväte zabraňuje vibráciám počas prevádzky, čo môže významne poškodiť jemné nastavenie klincov.

Model Strong 793-102L - Ide o kompaktnú verziu vŕtačky s hmotnosťou 1,15 kg a rozmermi 140 × 75 × 65 mm. Teleso prístroja je striktne designované, čierne. Všetky detaily ovládania sú uvedené na prednom paneli. Nevýhodou je, že táto odroda nie je vybavená nožným pedálom. Všeobecne platí, že model "Strong 793-102L" je vhodný pre všetky typy pedikúry, manikúry a predĺženia, čo vám umožňuje vykonávať postup rýchlo a bezbolestne.

Stroj "Strong 207B-H150" s pedálom má originálny dizajn a je veľmi vhodný pre kozmetické salóny a pre domáce použitie. Telo je vyrobené z bieleho plastu s červenými prvkami a veľkou rukoväťou, ktorá umožňuje nastaviť rýchlosť otáčania. Výkon motora dýzy je 48 W, maximálna rýchlosť je 30 000 ot / min. Na prácu sa používa iba originál H150 pre tento model. Súčasťou balenia je pohodlný stojan na rukoväť.

Rozmanitosť vrtáka "Strong 207A" podľa technických charakteristík sa prakticky nelíši od predchádzajúceho modelu Ale dizajn skrine, hrot a stojan pod ním je veľmi pôsobivý, táto možnosť sa zdá byť vytvorená pre fanúšikov štýlových a veľkolepých vecí. Farba všetkých atribútov je strieborná a tvar je elegantný a elegantný.

Model manikúrového zariadenia "Silná brilantná biela" je najviac "pokročilý" zo všetkých, ale za cenu prevyšuje všetky predchádzajúce možnosti. Jeho vlastnosti sú valcové telo bielej farby s dotykovým displejom na vrchu a elektronickým ovládaním. Skôr sa podobá kuchynskému spotrebiču než kozmetickému vŕtačke.

Model „Strong Brilliant White“ je vybavený stojanom pod špičkou, nožným pedálom, všetky detaily sú vyrobené v podobnom (veľmi štýlovom) dizajne.Vodiče z puzdra na špičku a pedále sú tenšie ako všetky predtým opísané možnosti.

Čo je lepšie?

Pre domáce použitie je najlepšie vybrať najjednoduchšiu možnosť - "Strong 90". Hoci nemá moc energie, má dobré rýchlosti otáčania a môže pracovať s rôznymi typmi dýz. Predný panel je veľmi ľahko ovládateľný a pohodlný pedál zjednodušuje manikúru alebo pedikúru. Tento model je pozoruhodný tým, že je lacnejší ako modernejšie zariadenia. Strong.

Ak potrebujete maximálnu hybnosť a všestrannosť pre všetky typy klincov, je najlepšie zvoliť model „Strong 204-102L“. Je najvýkonnejší - 65 W, maximálny krútiaci moment umožňuje pracovať rýchlosťou 35 000 ot / min. Je však potrebné pripomenúť, že hmotnosť tejto odrody je väčšia ako iné možnosti.

Ak chcete zapôsobiť na zákazníkov, môžete si kúpiť profesionálny model pre salón.l "Strong 210-105L" s otvormi pre frézy a držiakom hrotov. Má tiež vynikajúce technické vlastnosti a široký rozsah rýchlostí. Pre cestovanie si môžete zakúpiť ľahkú a kompaktnú verziu. "Strong 793-102L", ktorý je vhodne umiestnený so všetkým príslušenstvom vo vrecku. Tento model má tiež veľmi pekný vzhľad.

Zariadenie je najvhodnejšie na dosiahnutie väčšieho efektu. "Silná brilantná biela" s jeho „mimozemským dizajnom“. Je však potrebné pripomenúť, že elektronická riadiaca a dotyková obrazovka nie je taká spoľahlivá ako mechanický regulátor otáčok. To všetko môže byť chabé. A cena s podobnými vlastnosťami tohto modelu je omnoho vyššia ako cena jednoduchších variantov.

recenzia

Mnoho žien, ktoré pravidelne robia manikúru, zanechali pozitívnu spätnú väzbu o hardvérovom spôsobe spracovania nechtov. Je oceňovaný pre jeho bezbolestnosť, absenciu potreby varenia v pare, nemožnosť výskytu rezov na jemnej pokožke a poškodenie nadržaného tkaniva. Silné zariadenia sú všeobecne uznávané ako najspoľahlivejšie a vysoko kvalitné medzi podobnými výrobkami. Niet divu, že kórejský výrobca Saeshin sa viac ako 30 rokov zaoberá vývojom a výrobou takýchto zariadení.

Prehľad zariadení pre manikúru a pedikúru "Strong", pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky