Make-up v modrých farbách

Make-up v modrých farbách

Make-up v modrých farbách bude vždy relevantný a účinný. Predpokladá sa, že tento druh make-upu je vhodný pre príliš sebavedomé ženy a že by mal byť „schopný nosiť“, ale nie je to tak. Ako čas a prax ukazuje, s riadnym posúdením ich prirodzený vzhľad a zručné aplikácie make-up v modrých tónoch, výsledok prevyšuje všetky očakávania.

Farba očí

Make-up v modrom je považovaný za jeden z najbežnejších typov make-upu. Ak použijete textúru správne, šikovne si vyberte odtieň modrej, ktorý sa kombinuje so zvyškom prvkov make-upu, potom bude tento obrázok vyhovovať takmer všetkým ženám. Avšak, tam sú niektoré funkcie, ktoré by mali byť zohľadnené pri použití make-up v modrých tónoch.

Napriek spoločnému mylnému názoru, že takýto make-up vyhovuje len modrookým ženám, mnohí módni odborníci tvrdia, že to tak nie je.

Napríklad, hnedé oči orámované modrým očné linky okolo dolného viečka a mierne podčiarknuté modrými tieňmi vyzerajú veľmi štýlovo a krásne. Modré oči by sa nemali miešať s farbou tieňov, mali by byť o niekoľko odtieňov tmavšie alebo svetlejšie ako farba očí. So sivými očami je situácia trochu zložitejšia, pretože sivá v rôznych osvetlení vyzerá inak. V dennom svetle, jasné svetlo pre dievčatá so sivýma očami by mali dodržiavať pravidlá make-up ako pre modré oči, pretože v jasných svetlo sivej oči vyzerajú modré. Zástupcovia zelených očí by mali experimentovať pred zrkadlom a nájsť ten odtieň modrej, ktorý nebude vyzerať príliš komplikovane.

Deň tvorí

V poslednej dobe je čoraz viac možné stretnúť sa na obchodných stretnutiach žien, ktoré uprednostňujú make-up v modrých tónoch pre všetky ostatné možnosti. S šikovnou aplikáciou a výberom farieb môžete vytvoriť veľmi diskrétny a elegantný obraz. Napríklad môžete použiť bledomodrú ceruzku na vytvorenie prízvuku okolo okraja oka, aplikovať horné viečko s béžovými tieňmi o jeden alebo dva tóny svetlejšie ako prirodzená farba pokožky a zväčšiť vzhľad čiernou maskarou.

Ďalšia vynikajúca voľba pre denný make-up, ktorý je vhodný najmä pre svetlovlasé dievčatá: horné viečko môže byť v tieni striebristými tieňmi, s malými lesklými postriekaním, ale nie príliš svetlé. Dolné viečko s malou kefkou na maľovanie v modro-fialovej farbe, mierne odtieň. Aplikujte biely tieň na vnútorný kútik oka prstom, čím sa vytvorí plynulý prechod. Na konci doplňte obraz farbením spodnej a hornej riasy maskarou.

Hlavným pravidlom denného make-upu pomocou modrých odtieňov nie je preháňať ho farbou. Dokonca aj nasýtenú modro-fialovú farebnú schému možno použiť veľmi obmedzene, napríklad ju aplikovať len na vonkajší kútik oka, čím sa vytvára plynulý prechod, napríklad z ružovej.

večerné

Keď príde na slávnostné udalosti, na ktorých sa treba pozrieť výlučne, potom je najlepšie dať prednosť make-upu v modrých tónoch. Koniec koncov, fantázia tu je neobmedzená. Snáď najobľúbenejším obrazom je dymový ľad, vyrobený v tmavomodrých tónoch. Počnúc najvyšším bodom storočia - pod obočím - začínajú byť tiene od najľahších po fialovo-modré alebo čierne. Potom aplikujte očné linky s najtmavšou farbou a nezabudnite na šípky. Dolné očné viečko mierne premiešajte a vyjadrte oči s pomocou falošných rias.

Jedným z najobľúbenejších večerných vzhľadov je použitie zlatého maskaru na modré alebo modré očné make-up.Takýto luk sa môže zdať príliš odvážny, ale ak sa sústredíte len na oči a urobíte celý šatník a ostrihanie viac zdržanlivý, potom bude obraz vyzerať veľmi stručne a zaujímavo.

Ružové odtiene sú perfektne kombinované s tmavomodrou maskarou. S týmto riešením môžete vytvoriť očarujúci vzhľad určitej „Barbie“. Na to, aby sme to urobili, rámujeme naše oči mäkkými ružovými tieňmi na celom hornom viečku a dva milimetre na spodnom. Môžete použiť kamienky alebo trblietky na špeciálne lepidlo, ktoré bude vyzerať veľmi originálne. Ružové šaty alebo top dokonale dotvára vzhľad.

Originálne obrázky

Milovníci klubového života, alebo tí, ktorí sú často na módnych večierkoch alebo výstavách, nestačia na pravidelný večerný make-up. Pre tých, ktorí chcú vyzerať nezvyčajné a atraktívne, make-up umelci ponúkajú niektoré zaujímavé nápady, ktoré možno realizovať s použitím modrého make-upu:

  • Modrá rúž. Taký odvážny obraz si nedávno vybrali celebrity. Stojí za zmienku, že niektorí používajú modrú farbu rúže náhodným spôsobom. Aby sa dosiahol požadovaný účinok, je potrebné pripomenúť, že zvyšné prvky make-upu by mali byť studené. Žiadne svetlé tiene a červenať sa.
  • Umelecké kreslenie na viečkach. Môžete vytvoriť neobvyklý obraz pomocou elementárnych opakujúcich sa vzorov na hornom viečku, napríklad diamanty. Musia byť vyrobené buď v jednej farbe, napríklad v čiernej, alebo v harmonických odtieňoch modrej.
  • Modré nálepky na riasach. Nedávno sa na mólach objavil zaujímavý nápad - použiť make-up chladných modrých tónov a aplikovať samolepky alebo kamienky na riasy. Tento make-up nie je obzvlášť vhodný, ale určite originálny.

Obľúbené značky

Zvážte najobľúbenejšie značky, ktoré produkujú palety a palety tieňov, najmä tie, kde je prevažne modrá farba.

  • Guerlain Shadow Palette veľmi kompaktný, obsahuje asi 7 odtieňov modrej, ktoré môžu pomôcť pri vytváraní večerného make-upu. Podľa výsledkov prieskumu majú mnohí profesionálni umelci vo svojom arzenále takú paletu.
  • Yves saint laurent - skutočne legendárna spoločnosť, ktorá produkuje skutočné majstrovské diela kozmetiky. Najnovšia kolekcia modrých a fialových odtieňov, vydaná v úžasnom prípade, nemôže zanechať ľahostajné žiadne módy.
  • Essentials Clarins Vydal paletu 10 farieb, kde 9 má prirodzené béžové odtiene a 1 z nich je jasne modrá. Pri miešaní týchto tieňov môžete vytvoriť veľa odtieňov, ktoré nie sú súčasťou žiadnej palety iných výrobcov, čo umožňuje vytvoriť jedinečný unikátny make-up. Príjemným bonusom je, že výrobca ponúka, aby sa oboznámil s postupnými pokynmi na vytvorenie jedinečného make-upu.
  • Ultra svetlá paleta tieňov Doplňte na veky obsahuje odtiene takmer kyslých modrých a fialových odtieňov. Existujú tiež dva druhy odtieňov studenej a teplej béžovej tóny, aby sa vytvoril umiernenejší obraz.
  • Vnímanie na trhu krásy: paleta Dvojitá export. 14 unikátnych meraných farieb, ktoré sa dajú riediť čistou vodou, čím sa získajú svetlejšie odtiene. Medzi nimi sú fialové, modré, tyrkysové a modré odtiene, ktoré možno použiť na denný make-up, a ak je to potrebné, zriediť vodou, vytvoriť elegantný večerný vzhľad.

Ako urobiť make-up v modrých farbách nájdete v nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky