Jemný make-up

Jemný make-up

Pre každú dennú dobu a pre každú príležitosť existuje vlastné oblečenie, to isté platí aj pre make-up. Vo večerných hodinách robíme svetlý make-up, nosíme nepoznateľné popoludnie. Jemný make-up je špeciálny druh make-upu, ktorý sa dá úspešne nosiť v rôznych situáciách.

Čo je to?

Delikátny make-up (roztomilý make-up) - nie úplne rovnaké ako denné svetlo, hoci sa často používajú podobné odtiene a techniky. Ak by denný make-up mal byť nepostrehnuteľný, potom jemný stále predpokladá určitý jas. Jemný make-up je iný:

 • rovnomerné a žiarivé kože;
 • prevaha ružovej naškolské odtiene červenania a rúže;
 • veľmi svieža a skrútené riasy;
 • expresívne oči.

Na rozdiel od dňa, jemný make-up umožňuje použitie dostatočne svetlej očnej linky (čo znamená tekutinu) a lesk na pery. Všeobecnou myšlienkou je, aby sa trochu ako bábika, ktoré zdobia tvár v príslušných tónoch. V kurze sú ružové odtiene, broskyňa, lila, béžové palety, zlaté odtiene s trblietaním. Hlavná vec je, aby zodpovedali palety vášho typu vzhľadu.

Výhody a vlastnosti

Jemný make-up bude vyhovovať absolútne každému dievčaťu, ak si vyberie farby správne a správne akcenty. V rôznych variáciách je tento make-up vhodný pre romantický deň, párty, prechádzku, dovolenku, fotenie.

Samozrejme, že si vyžaduje vhodné odbavenie v odeve.

 • Dokonalým spoločníkom takéhoto make-upu je bezpochyby šaty. Podľa situácie to môže byť detský kokteil, svetlé leto, romantické plynulé a dlhé, základné pletenie.
 • Vhodné pre tento make-up a sukňu - dlhé alebo stredne dlhé, zakrivené alebo tesne priliehajúce - od tylu. Z možností nohavíc vhodné neobchodné dvojdielne práškové farby, plynulé kombinézy.
 • Strih - založený na krokoch alebo retro štýleo (strapce, rúno). Dokonale vyhladené a lesklé vlasy môžu zostať tak, ako sú.
 • Obraz je dobre doplnený o topánky na vysokom podpätku alebo baletné byty., Inými slovami - všetko najromantickejšie, ženské a bábkové bude vyzerať s jemným make-upom najlepšie.
 • Uistite sa, že premýšľať o svojej chuti, Témou budú kvetinové a sladké vône na báze vanilky alebo karamelu. Hlavná vec - vôňa by nemala byť ťažká.

Účelom takého make-upu je urobiť človeka príjemným, pridať obraz detstva a ľahkosti, preto, aby zostal nenápadný s ním, nebude fungovať. Robí sa presne preto, aby zachytil obdivné pohľady mužov.

druh

Jemný make-up bábiky možno rozdeliť do dvoch typov:

 • Deň.
 • Dobrý večer.

Budú rôzne saturácie farieb, množstvo brilancie, všeobecná nálada.

 • V dennej verzii takže si môžete vybrať na prechádzku so svojou milovanou osobou, výlet s priateľmi v kaviarni, denné aktivity, sady fotografií na ulici alebo vo svetlom štúdiu. To je dobrá voľba pre nevesty a ich družičky na svadbu.
 • Večerná možnosť môže byť vykonané tým, že pôjdete do klubu na večernú show v kine alebo večeru v reštaurácii.

Kto je vhodný?

Akýkoľvek make-up musí byť vybraný na základe jeho typu farby. Vzhľadom k tomu, že hlavný dôraz v tejto forme je kladený na oči, znamená to, že celý výber farieb a odtieňov bude presne okom. V opačnom prípade by dievčatá všetkých typov farieb mali dodržiavať rovnaké odporúčania:

 • Je potrebné upratať kožu. K tomu potrebujete vhodný základ (ako možnosť - BB alebo SS-krém), korektor.
 • Zabrániť vzniku úplne „mimoškolskej“ školy olejovitý lesk, treba fixačný prášok.
 • Na dosiahnutie efektu žiarenia a sochárstva Osoby budú určite potrebovať bronzery a zvýrazňovače. Pre tmavú pleť a tmavé vlasy - zlaté odtiene, pre svetlovlasé dievčatá so svetlou pokožkou - ružovou a broskyňovou. Nápad typu šampanského bude univerzálny.
 • Rúž je lepšie vybrať v tieni, čo najbližšie k prirodzenej farbe. Jemný make-up neznamená príliš svetlé pery. Úlohou je urobiť z nich bacuľaté a zvodné, takže zvyčajne make-up umelci vybrať prirodzený odtieň matnej rúže a "oživiť" to kvapkou transparentného lesku v strede pier.

Pri výbere odtieňov pre očný make-up by ste sa mali riadiť predovšetkým farbou dúhovky. Odtiene tieňov by však nemali len zvýrazňovať oči, ale aj farbu oblečenia a zodpovedať situácii. Ak sú všetky tieto pravidlá dodržiavané - to je perfektný make-up.

 • Majitelia hnedých očí majú často teplý vzhľad - tmavú alebo zlatú pokožku, tmavo blond vlasy so zrzkou. V súlade s tým budú najlepšie odtiene vyzerať teplo v prirodzenej prirodzenej gamma. Pre jemný make-up hnedého muža si môžete vyzdvihnúť odtiene zlatých, červených tónov. Zo zelene zapadajú hlboko tyrkysové, ihličnaté. Z modrých odtieňov si musíte vybrať farby s teplým subtone - blackberry, modrofialová, slivka. Z červenej a ružovej najvýhodnejšie bude vyzerať losos, marhule. Treba sa vyhnúť jednoduchým čiernobielym farbám. Ak chcete pridať tieto odtiene do make-upu, je lepšie uprednostniť hlbokú čokoládu a farbu pečeného mlieka.
 • Modrooké dievčatá môžu byť veľmi odlišné - blond alebo tmavé vlasy. V súlade s tým bude výroba odlišná. Pre svetlovlasé dievčatá odtiene levandule, ružové, strieborné farby sú najvhodnejšie. Majitelia modrých očí a tmavých vlasov, môžete použiť viac dramatických odtieňov: tmavo modrá, fialová, zlatá. Brunetky s modrými očami jasne nejde ružové farby (vytvárajú pocit zapálených očí) a všetky odtiene zelenej.
 • Šedé oči zvyčajne majú škvrny modrej alebo zelenej. Z toho a stojí za to odpudzovať pri výbere tieňov. Pre jemný make-up musíte zlepšiť tieň, ktorý majú sivé oči. Šedo-modré oči budú vyzerať jasnejšie, ak ich zatienite jasno-modrú, striebornú. Môžete sa pokúsiť urobiť make-up v tmavo modrej alebo šedivej farbe, ale musíte si uvedomiť, že sivé tiene by nemali byť v zladení s očami. Mali by byť trochu tmavšie alebo svetlejšie - v závislosti od toho, aký efekt chcete dosiahnuť.
 • Šedo-zelené oči Vyzerajte výraznejšie s terakotovými tieňmi, môžete vyskúšať biele a žlté verzie. Monochromatické tiene - napríklad čierna, seroglazkam nejde. To je dôvod, prečo make-up umelci považujú šedé oči za nevhodné napríklad na make-up dymový ľad. Takéto oči sú samé o sebe nudné, preto by mali byť zvýraznené pomocou farebných tieňov s hladkými prechodmi farieb.
 • Zelené oči považované za najvzácnejšie a veľmi krásne. Make-up pre nich je potrebné vyberať veľmi opatrne - spravidla je vzhľad zelenookých dievčat pomerne ťažký. Zelené odtiene tieňov sú zvyčajne málo, ale v tomto prípade je to to, čo potrebujete. Môžete bezpečne používať všetky odtiene - od jemnej mäty až po smaragd.

Je veľmi dôležité zdôrazniť teplo zelených očí so zlatými a medenými tieňmi s jemným leskom. Z ružového obleku celkom svetlé, takmer bábka. Docela roztomilý a ľahký vzhľad sa získava zo zelenookých broskyňových odtieňov.

Tabu pre zelené oči - modré a strieborné odtiene.

Myšlienky na make-up

Viac možností od profesionálnych vizážistov pre inšpiráciu.

 • Hnedé oči veľmi často zdobené fialovými odtieňmi. Ukazuje sa to veľmi tajomný a zároveň jemný obraz. V tomto príklade sú dostatočne svetlé hnedé oči (ktoré bez make-upu, s najväčšou pravdepodobnosťou vyzerajú celkom vyblednuté) zdobené paletou odtieňov fialovo-fialovej gama. Najľahší odtieň je na vnútornom rohu oka, prechod do tmy ide do vonkajšieho.Ohyb storočia je zvýraznený šedo-fialovou farbou. Na spodnom viečku je viditeľný zlatý odtieň. Linka mihalníc je podčiarknutá očné linky.

Môžete vyskúšať kombináciu bielych tieňov. (budú zdôrazňovať biele oči) a tehlovohnedé odtiene. V tomto príklade biela (alebo skôr odtiene farby pečeného mlieka) zvýraznila pohyblivé očné viečko a odtiene hnedej a zlatej farby sa aplikujú v záhyboch a nad nimi. Línia mihalníc je orámovaná hnedým očné linky. Tento make-up pripomína hrdinky japonského anime.

 • Dobrým príkladom roztomilý make-up je pre modré oči., Brilantné odtiene šedo-fialového odtieňa idú do tmavšej farby a záhyb je zvýraznený zlatistou ružou. Oblasť pod obočím a vnútorným rohom oka je zvýraznená perlou bielou. Dolné viečko je zvýraznené tenkými sivými a zlatými čiarami a línia vnútorného očného viečka je zvýraznená bielou farbou na spodku - to dáva vzhľad a jemnosť.
 • Šedé oči zvýraznené béžovými a svetlohnedými odtieňmi a vonkajší roh je podčiarknutý tmavou dymovo šedou farbou. Namiesto očných liniek aplikovaných na dolné viečko - takže oči vyzerajú mäkšie.
 • Zelené oči zdobené béžovým a hnedým odtieňom, ktorý sa premení na teplú hrdzavú farbu bližšie k záhybu. Vonkajší kútik oka je zvýraznený šedou farbou, ale aj dolným viečkom.

Ako sa prihlásiť?

Krásne roztomilé make-up na obrázkoch - samozrejme, práca profesionálnych vizážistov. Ale ak sa stále dobre cvičíte a študujete, môžete si vytvoriť krásny obraz doma. Hlavnou vecou je mať dobrý make-up a, ako sa hovorí, „vyplniť ruku“.

Dobrý make-up sa vykonáva pomaly a krok za krokom:

 • Najprv je potrebné dobre vyčistiť a pripraviť pokožku. Umyte sa správnymi nástrojmi. Potom musíte použiť denný hydratačný krém, ktorý je vhodný ako základ pre make-up. Základné požiadavky na to: mal by byť ľahký, rýchlo vstrebaný, nenechávať mastné stopy a udržiavať hydratáciu tváre počas dňa.
 • Naneste základný náter alebo iný podklad pod make-up. Zvyčajne sa nanáša špeciálnym štetcom v stupňoch: najprv na T-zónu, potom na líca. Primer pomôže vyrovnať pleť a uľahčí aplikáciu tonálnych prostriedkov. Toto je voliteľný, ale veľmi žiaduci krok.
 • V prípade potreby aplikujte korektor na oblasť pod očami. Aplikuje sa bodkami na dolné a horné očné viečka a potom sa vytlačí do kože prstami.
 • Použiť nadáciu, V závislosti od hustoty sa môže aplikovať špongiou, vlhkou špongiou, štetcom alebo prstami. Výrobok sa aplikuje na tvár a zastierá tak, aby rovnomerne pokryl pokožku. Venujte pozornosť oblasti pod očami, krídla nosa, rohy pier - to znamená, že niekedy ide do záhybov. Hranice vlasovej línie a výstrihu by nemali byť viditeľné.
 • Čisté obočie - odtieň ich ceruzkou alebo tieňmi, tvar s voskom.
 • Teraz môžete začať očný make-up. Odporúča sa umiestniť základný náter na horné viečko pod tieňmi - pomôže tiene vyzerať jasnejšie a vydrží dlhšie.
 • Potom aplikovať hlavný odtieň.

Predpokladá sa, že jeden odtieň tieňov nie je vhodný pre jemný očný make-up - farba bude odhalená v kombinácii s inými odtieňmi, ktoré by mali byť aspoň dve. Najlepšie je nájsť paletu 3-4 farieb, ktoré sú spravidla vždy navzájom kombinované.

Hlavný odtieň (zvyčajne priemer v teple a nasýtení) sa aplikuje na viečko úplne.

 • Potom môžete nakresliť líniu rias. najtmavší z vašich odtieňov alebo kresliť oči očné linky - tekuté alebo ako pera.
 • Potom sa aplikujú odtiene na vonkajší kútik oka a na záhyby očného viečka., Najčastejšie sa jedná o tmavšie odtiene vybranej palety. Čím tmavší je vonkajší kútik, tým silnejší bude dôraz na oči. Svetlé duhové odtiene s trblietavým svetlom možno aplikovať mierne nad záhyb, ako keby opisovali jeho prechod na obočie. Najľahší odtieň palety by mal byť aplikovaný na vnútorný kútik oka a pod krivku obočia.Bez ohľadu na myšlienky, ktoré ste mohli navštíviť počas make-upu, nezabudnite, že najdôležitejšou vecou je zabezpečiť hladký prechod medzi odtieňmi. K tomu je potrebné použiť dobrý štetec s prírodnými štetinami.
 • Odtieň na očné linky sa zvyčajne volí tak, aby zodpovedal farbe tieňov - čierna vyzerá príliš radikálne roztomilý make-up, Čokoláda, šedá, modrá, strieborná - to sú farby, ktoré potrebujú pozornosť.

To očné linky môžu zvýrazniť farebný odtieň oka. Napríklad krása sivozelených očí môže byť zvýraznená zeleným očné linky.

 • Ďalšie riasy sú farebné. V ideálnom prípade by mali byť „bábkové“ - preto berieme hromadnú maskaru so separačným a krútiacim účinkom. Môžete tiež použiť kulmu na riasy.
 • Pery, ako už bolo napísané vyššie, v takomto zložení sa zvyčajne nezvýrazňuje. Musia dať tlmené, blízko k prirodzenej farbe rúže a zdôrazňujú stred kvapky trblietky.
 • Finálna fáza - zvýrazňovačktorý dodá pokožke lesk. Aplikujte ho štetcom alebo prstami na horné body lícnych kostí, chrbát nosa, jamku v brade, stred čela.

Delikátny make-up pripravený. Vzhľadom k tomu, že stále zahŕňa veľa práce, odborníci odporúčajú na konci použitie sprej-fixer pre make-up, ktorý pomôže zachovať krásu na dlhú dobu.

V ďalšom videu - technika použitia jemného make-upu, ktorý je ideálny pre každý deň alebo dátum.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky