Make-up na ples pre hnedé oči

Make-up na ples pre hnedé oči

Každý školák netrpezlivo čaká na okamih, keď dokončí štúdium v ​​škole a príde nočný ples. Táto chvíľa je obzvlášť vzrušujúca pre dievčatá, pretože sa musia starať o šaty na ples, krásne topánky, účes a samozrejme krásny make-up. Výnimkou nie sú absolventi hnedých očí.

Hnedé oči sa nazývajú inak: čokoláda, karamel, orech a jantár., a mandle. S touto farbou je možné tvoriť rôznymi spôsobmi, a ak sa všetko robí správne, potom sa stane vrcholom očarujúceho a úplného obrazu.

Existuje veľa možností make-upu, ale musíte si vybrať ten, ktorý bude v súlade nielen s farbou očí, ale aj s farbou vlasov, s výbavou as celým obrazom ako celkom. Pred každým z absolventov je niekoľko otázok, napríklad o tom, aký odtieň tieňov si vybrať, a čo nakoniec bude make-up - večer alebo ešte jemný

Ak beriete tieto otázky s plnou zodpovednosťou, preskúmate módne trendy a spojíte ich so svojimi želaniami a vzhľadom, môžete dosiahnuť skutočne ohromujúci výsledok a vytvoriť nezabudnuteľný obraz, ktorý ozdobí takú dôležitú udalosť v živote.

Byť kráľovnou lopty je sen každej dievčatá, bez výnimky, takže potrebujeme nielen šaty a krásny štýl, ale aj správny make-up. Mal by byť v súlade s obrazom dievčaťa a ozdobiť jej tvár.

rysy

Dovolenka make-up má svoje nepísané pravidlá, ktoré musia byť prísne dodržiavať.

Zvážte podrobnejšie:

 1. Dôraz v tomto prípade je na oči. Tiene sa vyberajú s prihliadnutím nielen na odtieň očí, ale aj na tón oblečenia na školáčka. Všetkým sa pozornosť zameraná na oči, pery by nemali byť veľmi jasné.
 2. Je potrebné postupovať opatrne o rovnomernom tóne pleti na tvári, s použitím bázy a prášku.
 3. Aby sa to ukázalo elegantnéNajlepšie je použiť vložku na smerovanie šípok. To bude jediný jasný dotyk make-upu pre slávnostnú loptu.
 4. Ak má dievča problémovú kožuje pre ňu lepšie použiť odtiene a rúž svetlých tónov, aby odvrátili pozornosť od problémových oblastí na tvári.
 5. Mladé dievča Je lepšie použiť červenať z najjemnejších odtieňov, ktoré bude jej roztomilý obraz ešte romantickejšie. Najlepšie nápady budú s béžovými, ružovými alebo broskyňovými tónmi.
 6. Na perách školáčky s hnedými očami Nude rúž by bolo vhodné, a jednoduchý lesk by bolo ešte lepšie riešenie.

Odporúčania umelcov

Doplniť pre tých, ktorých oči sú zelené alebo modré, má výrazné rozdiely vo farbách, v porovnaní s make-up pre dievčatá s hnedými očami. Jasný vzhľad je dobre vykonaný bez jasných tónov v make-upu, takže pre nich je to, že ich prirodzená krása je zdôraznená.

Na hnedooké dievča budú vhodné tmavé tiene v kombinácii so svetlými. Okrem toho je pod obočím umiestnený ľahký tón a tmavý je umiestnený vo vonkajšom rohu oka.

Ďalším odtieňom hnedookých očí je použitie zelených a purpurových tieňov v make-upu, vďaka čomu je možné dosiahnuť, aby bola zdôraznená hĺbka oka. Hnedé a modré školáčky môžu používať modré a modré make-up tiene, okrem výnimiek.

Čierna kontúrová čiara pozdĺž pohybujúceho sa očného viečka bude tiež krásna. Ak pridáte na riasy čiernu riasenku, dostanete piercing, ktorý zdôrazňuje farbu vašich očí.

Vnútorné okraje viečka vie pokryť zlatým odtieňoma bude to vyzerať jednoducho skvele. Potom, po stáročia, opäť stráviť čiernu vložku.

Pre konečnú úpravu je vhodná maskara čiernej a čiernej farby. Ďalším spôsobom, ako získať rovnaký výsledok je použitie čiernej kozmetickej ceruzky, pričom ich pozdĺž línie rastu rias.

výcvik

Podpora nadpozemskej krásy začína prípravou. Pokožka na tvári je vyčistená a zvlhčená. K tomu použite tonikum, mlieko a hydratačný krém. Pre použitie všetkých týchto nástrojov používajte masážne linky. Ak zostanú prebytky, mali by byť odstránené, tvár by mala byť pripravená s obrúskom tak, aby make-up „neplával“.

Po základni sa aplikuje základ, s ktorým sa vyrovná odtieň kože na tvári a problémové oblasti sa stanú neviditeľnými. Ak sa vyskytnú pupienky alebo sčervenanie tváre, mali by byť zakryté zeleným korektorom.

Vďaka prirodzenému základu takýto tonálny nástroj neupchá póry pokožky. Výber základov by sa mal vyskytovať na slnečnom svetle a zapadať do odtieňa pokožky. Aplikuje sa pomocou rúk alebo špeciálne pre túto špongiu. Prípravná fáza končí aplikáciou prášku. Tento konečný dotyk zachráni pokožku pred zbytočným leskom a urobí ju matnou.

Make-up krok za krokom

Doplniť pre absolvovanie nie je ťažké. Pomôže v tejto podrobnej inštrukcii.

Potrebné kroky na doplnenie:

 • do tieňa nevalil sa, základ sa aplikuje na očné viečka;
 • do vonkajšieho rohu aplikujú sa oči a zmiešajú tmavé tiene;
 • horné viečko vo svojom vnútri je pokrytý odtieňmi svetlých tónov;
 • na vonkajšej strane rohu storočné očné linky;
 • odtieň tieňov svetlé farby pod obočím a jemne ich miešajte;
 • ďalej prichádza jatočné teloa vybrať si lepší vodotesný výrobok, potom budete poistení proti rozmazaniu a kvapkaniu, ktoré sú na dovolenke mimo miesta;
 • ďalším krokom sú pery. Pre nich jemná rúž alebo lesk;
 • nakoniec na lícnej kosti trochu rouge, zodpovedajúce tón vašej pleti. K studeným tónom si zvoľte červenať ružovú a teplú - broskyňovú a béžovú.

Ako urobiť make-up pre promócie si môžete prezrieť v ďalšom videu.

Diskrétna verzia

Pre svetlohnedé oči mladých dievčat, make-up sa hodí ľahko a svetlé odtiene budú nevhodné. Krásny jemný obraz je vytvorený použitím piesku a béžovej farby.

Ak chcete dať večerný jas, je lepšie použiť odtiene čokoládových tónov alebo terakoty.

Pre rúž sa odporúčajú karamelové a korálové tóny. Ak má hnedooká školačka blond vlasy, najlepší spôsob, ako urobiť sivé alebo hnedé očné linky, a pre brunetky, čierna je najlepšia voľba.

Svetlý make-up

Nie všetky hnedé oči ako neha a romantika. Mnohí z nich veria, že smrteľná krása je krajší obraz. Školačka, aby sa jasný obraz na ples bude make-up, tzv štýl "dymové oči", s ktorým môžete veľmi krásne zdôrazniť oči.

Make-up bude potrebovať sivé gama tóny na základni, a to:

 • ceruzkou pre čierne oči;
 • dve možnosti tieňa tmavá farba;
 • bystrý perleťové tiene.

Vykonávať v etapách:

 • pre dymové oči prvá vec, ktorú musíte nakresliť hrubú šípku hrubého očného viečka;
 • potom budete potrebovať skosenú kefu na olemovanie ceruzkovej čiary po celom povrchu storočia, inak bude kontrast príliš ostrý;
 • celej ploche storočia pokryté tieňmi pomocou špeciálnej kefy (farba - mokrý asfalt). Tak upevníme ceruzku;
 • vnútornú časť očných viečok a pod obočím spracúvame svetlé perleťové odtiene, v dôsledku čoho hnedé oči začnú iskriť;
 • trvá špeciálny štetec a odtiene striebornošedého tónu. Sú uvalené na všetky hranice tmavých a svetlých tieňov. Kefa sa zároveň pohybuje z vonkajšej strany do vnútra;
 • ak je sliznica dolného viečka maľovať s mäkkou čiernou ceruzkou, potom vzhľad bude ešte výraznejší. Takýto okruh je vedený zvnútra von. Potom sa odoberie šikmá kefka a v dolnom viečku sa tiene čierneho uhlia prekrývajú v malom množstve. Vo vnútornej časti oka by línia týchto tieňov mala byť jemnejšia, čo pomáha oku „otvoriť sa“ viac;
 • poslednej etape umožňuje použitie maskary na cilia (čierna riasenka).

Takýto make-up zaisťuje prítomnosť rôznych kefiek, pretože sú veľmi vhodné na aplikáciu a perenie. S takým svetlým make-upom, ktorý je tento štýl, sa neodporúča používať príliš svetlé rúže.

V tomto prípade bude výhodná špongia s prirodzeným tónom, ako je béžová alebo broskyňová. Na miesto bude bledoružový lesk.

Stelesnením myšlienok večerného vzhľadu pre školou absolventku s hnedýma očami, experimentujte s falošnými riasami, ale nie pre štýl "dymových očí" - v tom budú len vyzerať ťažšie.

V gréčtine

Tmavo hnedé oči absolventi na sviatok večer, môžete si pripraviť trochu inak. Pri príprave kože, môžu ešte používať bronzer, a to nielen základ a prášok. Grécky make-up poskytuje hrubšie hranyktoré je žiaduce dobre čerpať. To je robené s ceruzkou ťahy. Keď majú obočie požadovaný tvar, fixujú sa gélom.

Pre tento make-up tieň vhodná perla, zlato alebo matná čokoláda.

Svetlý tón označuje povrch horného viečka a na obočie sa aplikuje tmavá matná textúra, po ktorej nasleduje dôkladné premiešanie všetkých okrajov. Čiara na dolnom viečku je kreslená pomocou čiernej očnej linky a na hornej strane je zreteľná šípka s vyvýšeným vonkajším hrotom. Pre riasy v gréckom líčení, budete potrebovať hromadnú maskaru, a pre pery - tlmené tóny červenej.

Trblietavé retro

V retro štýle môžete vidieť dosť často. Na dokončenie kompozície je žiaduce nielen uhádnuť kabelku a topánky, ale aj štýlový make-up.

Ak sa hnedé oči ozdobia šípkami - táto možnosť bude výhra. Budete potrebovať sivohnedé tiene, odtiene slonoviny a teplé hnedé odtiene.

Nerobiť tiež bez objemu uhlia atrament, bez béžovej červenať a bez rúže (najlepšie bude bobule alebo teplý oranžový tón). Obrysová ceruzka je povinná.

Postup činností:

 • pokrývame povrchové očné tiene slonoviny;
 • na pohyblivej časti storočie sme dali do sivohnedého tónu;
 • vyššie teplé hnedé tóny s dôrazom na vonkajšiu časť očného viečka;
 • pomocou vložky, starostlivo vykonajte očné linky, zakončite ho energickou šípkou;
 • lícnu kosť jemne štetcom s béžovou červenať;
 • čerpá kontúry pier a potom farbenie rúžom.

"Sladká broskyňa"

Z tejto verzie make-upu fúka neha, teplo a sviežosť. Je vhodný pre milovníkov tichých, nenápadných odtieňov a prírodných akcentov. Ak chcete vytvoriť taký ženský make-up, musíte použiť broskyne, biele a hnedé odtiene. V tomto prípade môžete robiť bez očných liniek, ale bez čiernej riasenky. Tón rouge by mal byť prirodzený a teplý. Špongie - rovnako ako v oslnivom retro.

Tu je návod, ako urobiť takýto make-up na jemnej tvári školáčky:

 • hnedé tiene použitie pre očné linky na dolné a mobilné očné viečka;
 • broskyňové tiene uložiť do hornej časti vonkajšieho rohu viečka;
 • biele tiene pod obočie;
 • na perách - len ľahký lesk;
 • na lícnych kostiach - trochu béžovej červenať.

Make-up "Krása z východu"

V malých hnedých očiach ázijských, niektoré tajomstvo je čítané, as jasným modrým make-up, bude absolvent oči ešte atraktívnejšie. Krása ázijských očí môže byť podčiarknutá žiarivými modrými tieňmi, šedou ceruzkou a čiernou vložkou. Mascara bude potrebovať čierne uhlie s predlžujúcim účinkom.Červenanie by malo byť čo najprirodzenejšie a je lepšie nahradiť rúž žiarivým leskom.

Technika krok za krokom:

 • na hornom viečku vo forme mäkkého kopca dáme modré tiene, nevyberieme vonkajší roh;
 • šedá ceruzka zdôrazňuje dolné viečko (k nosu sa línia zužuje);
 • do sivej očnej linky niektoré modré tiene;
 • čierna vložka v horných viečkach nakreslite pozdĺž koreňov mihalníc mierne hrubšiu líniu;
 • rouge správanie vo forme rovného pásuktorá začína v chráme. Pysky by mali byť dobre zafarbené, vrátane rohov.

Pozrite sa, ako urobiť orientálne make-up, môžete v ďalšom videu.

"Rose a Lilac"

Silné čierne očné linky, ktoré toľko mladých dievčat tak moc, v skutočnosti pridáva niekoľko rokov do ich veku. Je však možné túto situáciu napraviť, ak do make-upu pridáte kvetinové tóny.

Na získanie výrazného fialovo-ružového make-upu sa používajú tlmené ružové, šedo-fialové a biele odtiene tieňov.

Očné linky sa tu stávajú čiernou ceruzkou. Bez čierneho atramentu, červenať - tlmené ružové, pre pery - hrubý ružový lesk.

Aplikačná technika:

 • ružové tiene prekrýva horné viečko (pohyblivá časť);
 • lila sme dali vyššie a bližšie k vonkajšiemu prostrediu;
 • na spodnej strane - aj fialové tiene, ale s perím;
 • ceruzka kresliť šípky rast horných a dolných rias bez uzavretia obvodu;
 • Nakoniec aplikujeme odmernú riasenku na riasy, rúž na pery, lícne kosti zdôrazňujú červenanie.

Farebné očné linky

Z farebných očných liniek sa hnedé oči stávajú výraznými, dokonca aj vzhľad dievčaťa sa mení. Ceruzka alebo tekuté tmavo modré očné linky s hnedými očami sú vynikajúcou kombináciou. Počas dňa vyzerá dobre a večer je ešte lepšie. Dievčatá môžu experimentovať, snažia sa na sebe rôzne odtiene tejto farby.

Hnedá očná linka je považovaná za najzaujímavejšiu možnosť, najmä ak má brunetka tmavú alebo olivovú pokožku. Mala by byť tmavšia ako farba očí aspoň dva tóny. Ak si vyberiete odtieň, ktorý zodpovedá farbe očí, všetko sa bude miešať a vyzerať neatraktívne.

Farba hnedého oka je veľmi prospešná podčiarknutá nasýtená fialová farba. Je lepšie zvoliť tmavší tón, experimentovať s baklažánom. Na promócie strana, fialové kovové alebo svetlejšie tóny, ako je lila, bude vyzerať najlepšie.

Nemenej krásna kombinácia - so zelenou líniou pre storočie, kde by sa mali uprednostniť smaragdové tóny a olivovo zelená. Takéto tiene môžu spôsobiť hnedé oči hlbšie a spôsobiť im iskru.

Pre deti

Koniec koncov, nielen v škole je maturitná párty, ale aj v materskej škole, a na to sa aj tí najmenší snažia obliecť sa - milujú to. A je to v poriadku, ak im matky pomáhajú a umožňujú im cítiť sa ako skutočná princezná s jemným make-upom.

Použitie v tomto prípade by malo byť najjednoduchším prostriedkom, ktorý nemôže poškodiť detskú pokožku.

Tvár takého absolventa môže byť mierne práškovaná a tváre zvýraznené červenaním. Hnedé oči sa jasne lesknú, ak je horné viečko ozdobené kvapkou tieňov svetlého tónu a sfarbenie cilia s hypoalergénnou maskarou. Rúž alebo lesk na pery.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky