Halloween make-up

Halloween make-up

Halloween - asi pred 15 rokmi len málo z nich vedelo o tejto dovolenke v Rusku, ale teraz mladí ľudia netrpezlivo oslavujú tento deň nielen doma, ale aj pri príchode do barov, klubov a reštaurácií. Túto tradíciu radi podporujú. Možno ruskí ľudia vynechali vianočný čas, múmie a zábavu. Bez ohľadu na dôvody, výsledok je jeden. Pre milovníkov make-upu, Halloween je ďalší dôvod, aby ukázať svoje schopnosti make-up umelca v celej svojej kráse.

Čo je to Halloween make-up?

Keďže sviatok pôvodne pochádzal z keltskej histórie, čo znamená porušenie rozdielu medzi svetom živých a svetom mŕtvych, leitmotívom sviatku, dodnes zostáva všetkým zlým. Kostry, zombie, upíri, vlkolaci, škriatkovia - viac či menej magický charakter má právo byť na tomto sviatku obnovený.

Neskôr, keď oslava získala hmotnosť, hranice boli vymazané, a teraz môžete byť víla, krásna morská panna, mierne zhnitá nevesta alebo Catwoman. Všetko, čo je dosť pre vašu predstavivosť a materiály, má teraz právo existovať.

Kľúčové vlastnosti a výhody

 1. Po prvé, môže byť veľa make-upu. To nie je len šikovná liečba tieňov a základov, je to skutočný make-up, maska, za ktorou je skutočná tvár šikovne skrytá.
 2. Nemôžete sa starať o rovnomernosť aplikácie a poškodenia kože, Čím horší je váš vzhľad, tým lepšie. Roztrhané krvavé rany s latexom a farbami, zelená koža, lebka s bielenými kosťami, čarodejnice s zahnutým nosom. Zrieďte svojho vizážistu prvkami kostýmu, iskier, rias, kôry stromov, peria ...
 3. Je tiež dôležité, aby ste mohli nielen maľovať tvár, ale napríklad aj ruky, krk, nohy, dokonca aj žalúdok. Dá sa povedať, že Halloween je oslavou zdobenia tela, nie make-upu, ale pre také bohaté poťahy sú potrebné špeciálne farby. Čo sa dozviete práve teraz.

Ako si vybrať kozmetiku?

Samozrejme, je najlepšie kúpiť si maľbu na tvár alebo obyčajný make-up, ktorý používajú herci. Dôvody sú jednoduché: drží sa dobre, nevysušuje pokožku, ľahko sa aplikuje a nepreteká, aj keď sa cítite veľmi horúci z tanca a zábavy.

Je dôležité vybrať si kvalitné materiály - najmä ak plánujete vytvoriť detský make-up. Maľovanie tváre je často vyrobené z hypoalergénnych materiálov, a to je veľmi dôležité, pretože deti milujú, keď je ich tvár úplne natretá - dokonca aj oblasť okolo očí, a ona je najcitlivejšia.

Ak nechcete míňať peniaze na špeciálne farby, môžete vyskúšať viac populárne možnosti pre tiene a palety. Hlavným nástrojom, o ktorom nikdy nemôžete zabudnúť - to je základný náter, ako aj základ pod očami.

Toto je dôležitý prvok make-upu z niekoľkých dôvodov:

 1. primer chráni pokožku pred škodlivými účinkami dekoratívnej kozmetiky.
 2. nadácie Je to veľmi podobný základný náter, ktorý nielenže vyhladí farbu tváre, pripraví ju na aplikáciu make-upu, ale aj „utesní“ malé vrásky a nerovnosti. Vďaka tomu bude veľmi ľahké odtieň a maľovanie
 3. základňa zvyšuje farebné pigmenty obsiahnuté v tieni a červenať. S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť, aby svetlé farby prechody, získať čo najviac z vašich dostupných farieb, takže nezanedbávajte základy make-upu.

Čo sa týka dekoratívnej farebnej kozmetiky, každý rok populárne značky nevyhnutne uvoľňujú tematické produktové rady pre dovolenku. Môžete im venovať pozornosť.

Vezmite si napríklad Mac.Spoločnosť dokonca vyrába špeciálne videá, kde pomocou svojich produktov ukazuje, ako sa premeniť na kyborg, ducha, mimozemšťana z vesmíru a tak ďalej.

Stojí za to prejsť určitými produktmi, ktoré môžu byť užitočné pre 100%:

 1. Okrem základne bude potreba, pre ktorú ste už skôr porozumeli, čierne očné linky alebo očné linky určite zbytočné. Nezáleží na tom, či máte svoj mužský, ženský alebo detský make-up. Stále musíte kresliť niektoré kontúry, vybrať oblasti, alebo dokonca úplne maľovať v určitých oblastiach. Nebudete robiť značku. Dokonca aj kresliť obyčajný čierny nos, budete potrebovať nástroj.
 2. Vampire, zombie, cukor lebka - pre tieto obrazy v make-up by sa mali objaviť dva odtiene rúže. Jeden je tmavší, druhý svetlejší. Je to potrebné, aby vaše pery mali trochu bolestivý, popraskaný vzhľad. Najsvetlejšiu farbu môžete prevziať na riadku a napríklad na čerešňu. Urobte okraje pery bledé, ako keby všetko teplo z vás bolo čerpané čerpadlom a aplikujte tmavú farbu na vnútornú stranu pier. Môžete vytvoriť hladký ombra, môžete urobiť ostrý prechod. A v skutočnosti, av inom prípade, pery budú vyzerať tajomne, podivne - presne to, čo potrebujete.
 3. Flitre alebo kamienky, ktoré možno prilepiť na lepidlo na riasy. Môžete si požičať malé iskry z nail art kity, a potom použiť zvyšok vytvoriť manikúru.
 4. Ak chcete vytvoriť nejaký krásny rozprávkový obraz rozprávky, elf alebo malá morská víla Ariel, môžete si kúpiť farebné spreje na vlasy., To je lepšie ako hádzať peniaze na parochne, ktoré budú zbierať prach na policiach. Sprej môžete použiť a potom - napríklad, natrieť konce vlasov a urobiť rôzne účesy.

Keďže sa táto téma dotkla konkrétnych obrázkov, stojí za to im ísť.

Druhy make-upu

Súhlasím, nie každý sa môže pochváliť rovnými rukami. Aj keď šikovne aplikujete každodenný make-up a dokážete vytvoriť dymové oči, nie je to tak, že môžete zvládnuť hrozné zloženie pirátov alebo pirátov s rovnakou ľahkosťou, takže začnite s jednoduchými možnosťami, ktoré nájdete v mnohých príkladoch.

Obrátime tvár do lebky. Efektívne, krásne - a nie príliš ťažké. Ak chcete vykonať takýto make-up, môžete mať 3 farby: bielu, čiernu a napríklad fialovú.

Ak chcete začať s, aplikujte bielu farbu alebo tiene na celú tvár a potom začnite jemne kresliť kontúry čiernou farbou. Môžete nakresliť obrátené srdce na nos, čím sa vytvorí účinok nosových dierok. Maľovanie očí čierne, aby oko zásuvky vyzerať ako priepasť.

Ak chcete pridať twist, nakreslite oči nad očné viečka. Pre inšpiráciu môžete sledovať video Panic! Na The Disco "I Write Sins Not Tragies".

Potom budete musieť zvýrazniť malé lícne kosti a potom vám pomôže fialový odtieň. Naneste čierny prúžok na prirodzenú štruktúru tváre, zmiešajte ju a všetko pod lícnou líniou, vymaľujte ju v úhľadných ťahoch s fialovou farbou.

Konečným nádychom je kresliť zuby cez pery. Hlavná vec tu nie je anatomická korešpondencia, ale úžasný efekt, takže sa nemusíte báť, ak máte 40 namalovaných namiesto 32 zubov.

Malá morská víla je jednou z najpopulárnejších princezien Disney na tomto sviatku., Väčšina obrázkov, samozrejme, je kostým (chvost, parochňa alebo farbené vlasy, mušle), ale na tento obrázok môžete pridať skutočné rybie šupiny.

Robí sa to čo najjednoduchšie. Vyberte si farbu, s ktorou chcete farbu upraviť. Tiene môžu byť úplne normálne. Nie sú nevyhnutne svetlé, šupiny je možné vyrobiť pomocou klasických odtieňov perleťovej.

Ďalej si zvyčajné pančucháče v jemnej sieťovine a kefu na červenanie. Noste pančucháče na hlavu, ruky alebo nohy (v závislosti na tom, ktorá časť tela potrebuje mierku) a odvážne položte tiene na vrch siete.Môžete kombinovať niekoľko farieb, vytvárať zaujímavé prechody, môžete zostať na jednom. Hlavná vec - keď si sundáte pančucháče, budete mať veľmi jasné sledované kontúry, podobne ako váhy.

Zvieratá sú obľúbenou témou. Mačky a jeleň sú veľmi populárne. Ak chcete zmeniť na ne, bude stačiť kresliť úhľadný výtok, čierny alebo ružový. Ak môžete pridať biele zvýraznenie, bude to veľmi dobré.

Mačka dorisovyvat fúzy, elegantné ťahy očné linky, môžete pridať vlny.

Ak chcete premeniť na Bambi, zmes oranžové alebo hnedé tiene na čele, líca, bradu a nos. Aplikujte čisté biele škvrny na tiene.

Môžete urobiť krásne oči jeleňa - na to musíte vytvoriť "reverzné šípky". Natiahnite špičku šípky nie k ušiam, ale vo vnútri tváre. Čiara môže dokonca ísť nejaký čas paralelne s nosom. Falošné riasy dodávajú obraz jemnosti a šarmu. Ak sa chcete úplne ponoriť do obrázka, pridajte farebné šošovky.

Ďalší obľúbený obrázok si požičal z Mexika. Je to trochu ako cigánsky make-up, ale vyzerá to oveľa pôsobivejšie. Samozrejme, je to cukrová lebka.

Variácie na túto tému veľmi veľa. Hlavné pravidlá sú odfarbený tón tváre, oči zdobené farebným vzorom, malé prvky na nose, bradu a krásny ornament na čele. Väčšina make-upu môže byť vykonaná s očné linky, a farba odovzdaná s tiene alebo make-up farby.

Scary bábiky sú tiež často vystupoval v kostýmoch strán. Môžete vyrovnať tón tváre, vytvára efekt porcelánovej kože, a kresliť čierne trhliny očné linky. Oči nad a pod pre viac bábik zdobí falošné riasy (alebo maľovať mihalnice s očné linky). Pridajte trochu červenať a uistite sa, že stočiť kadere.

Iný typ bábiky môže byť skôr bábka. Mnohí ľudia si spomínajú na hrozný obraz z filmu "Saw". Pre stranu na počesť sviatku, bude veľmi v téme. Zosvetlite si tvár, urobte čo najtemnejšie zakalené oči na svojich očiach, nakreslite na líca charakteristické červené špirály, jasne načrtnite svoje pery červenou farbou, mierne zveličujte dĺžku rohov a nakreslite dve rovnobežné čiary z rohov úst do brady dvoma úhľadnými ťahmi.

Ak chcete urobiť niečo delikátne, ale princezny nie sú vašou témou, skúste komické make-up v štýle pop artu. Určite si spomeniete na tento štylizovaný šok žien, s hlasnými frázami „No NIE!“ Alebo „POW“, ktoré sa láme z pier.

Na dosiahnutie požadovaného výsledku potrebujete zariadenie, ktoré je vhodné na kreslenie aj kruhov. To môže byť palica na čistenie uší, môžete vytvoriť šablónu s dierovač a kus papiera alebo kus plastu (skúste použiť priečinok pre súbory). Možno máte len guľatú ceruzku požadovanej farby - všeobecne, ukazujú predstavivosť. Nezabudnite pridať zvýraznenie a urobiť úhľadné ťahy kontúr čierne a váš obraz bude pripravený.

Aj vy môžete vytvoriť mrak myšlienok - z kartónu. Pripojte ho k sushi palici a chatujte na párty takým zaujímavým spôsobom.

Ďalším klasickým ťahom je reinkarnácia ženy do muža. Nakreslite fúzy, pridajte strnisko. Niekoľko vreciek pod očami a maľované vrásky s hrubým obočím vám dá nebezpečný gangster vzhľad. Ak máte vhodný oblek a klobúk - všetky šance, že budete hviezdou strany.

Posledným obrazom, ktorý nemožno vynechať, je hrozný klaun. Make-up je jednoduchý, pretože nepotrebuje veľa farieb. Biela, čierna a červená sú tri farby základne, čo vám umožní vytvoriť plnohodnotný obraz.

Namaľujte si bielu tvár, tmavé oči. Môžete rozriediť všetky štyri-špicaté hviezdy, alebo jednoducho vytvoriť efekt rozliatych farieb - a urobiť dlhý trojuholník z očí do tváre.

Nezabudnite maľovať obočie a vrásky. A samozrejme, pridajte červený nos a šialený úsmev.

Ako sa prihlásiť?

Ak sa rozhodnete robiť doma, uistite sa, že vaša pokožka je dobre pripravená. Ak sa chystáte zaviesť silnú vrstvu kozmetiky, nabite svoju tvár vitamínmi a živinami, pretože v najbližších hodinách bude tento make-up skutočnou výzvou pre dermis. Užitočné odporúčania:

 1. Vytvorte masku. No, ak bude mať hydratačný a upokojujúci účinok. Samostatne sa môžu použiť náplasti na prípravu jemnej kože okolo očí na ďalšie manipulácie.
 2. Po maskách dôkladne očistite pokožku. Používajte umývacie gély alebo toniká, mnoho dievčat tiež preferuje micelárnu vodu. Hlavná vec je, že koža nemá tuk, bude to komplikovať svoju úlohu pri maľovaní.
 3. Naneste hydratačný krém a nechajte ho namočiť.

Po týchto troch prípravných krokoch môžete prejsť priamo na aplikáciu make-upu.

Poradie aplikovania vrstiev bude závisieť od vášho obrázka. Je jasné, že pirátsky make-up sa bude líšiť od tváre princeznej, ale mali by ste vždy začínať základmi. Nepochopujte kreslenie jemných detailov, kým nie je základňa zhotovená.

Naneste základný náter a nastavte tón, vykonajte všetky dôležité ťahy - a až potom pokračujte v nuanciách.

Môžete začať s perami, ak je hlavnou ťažkosťou v nich, s obočím alebo očami. Posúdiť situáciu a pamätajte, že čím bližšie ku koncu - tým viac sa unavíte, tým ťažšie bude mať na náročných častiach.

Odporúča sa tiež pripraviť. Ak váš make-up bude trvať niekoľko hodín, je lepšie nechať manipuláciu s ústami konečne, inak nebudete môcť piť bez narušenia make-upu.

Tajomstvo umelcov

Možno hlavným tajomstvom je, že všetci tvorcovia sa neboja využiť dostupné nástroje na dosiahnutie svojich cieľov. Vyvolajte rovnaké pančuchy v mriežke na vytvorenie mierky.

Pozrite sa okolo seba - možno vaše oko zachytí niečo, čo môže urobiť váš obraz vrcholom programu. Možno, že starý roh boa ležal v rohu, s ktorým môžete ozdobiť účes alebo pridať make-up. Mušle priniesol z mora môže byť maľované a prilepené na tvár, aby sa objavili ako morská čarodejnica svojim priateľom. Ak chcete urobiť veľké rany, môžete použiť namočený a farebný toaletný papier. Pred pár rokmi bol populárny make-up pomocou pravidelného hada. Dámy s rozopnutými tvárami boli na každom kroku.

Staré trblietky, kamienky, stuhy a šablóny - všetko využijete a potom sa váš obraz stane naozaj originálnym a nezabudnuteľným.

Ako urobiť make-up pre Halloween, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky