Kórejský make-up

Kórejský make-up

Ázijské make-up dobýva srdce moderných módy. Dnes je v centre pozornosti kórejský make-up. Tajomná Ázia vždy priťahovala pozornosť: správne umiestnené akcenty s malým arzenálom kozmetiky vám umožnia dodať vašej tvári krásny a prirodzený vzhľad. Takýto obraz je príjemný pre oko a je výrazne odlišný od krásy ruských dievčat.

Čo je to?

Kórejský make-up - make-up, založený na princípe prirodzenosti. Jadrom myšlienky je vybrať si nie kozmetiku, ale prirodzenú krásu tváre.

Tento make-up má národnosť: je formovaný pod vplyvom histórie krajiny, kultúry, klimatických podmienok a ďalších faktorov. Preto je jeho štýl úplne odlišný od všetkých ostatných. Jedným z hlavných rozdielov, ktoré predurčili spôsob aplikácie kozmetiky, je etnický rozdiel v črtách tváre.

Navonok sú kórejské ženy výrazne odlišné od európskych dievčat. Ich tvár má trochu hranaté lícne kosti, malé, ale baculaté pery, úhľadný nos s tenkým chrbtom, zúženú štrbinu očí a neprítomnosť záhybov horného viečka. Použitie kozmetiky by malo byť zamerané na zvýšenie veľkosti očí, zdôraznenie pier a zvýraznenie bezchybnej kože. Zároveň je vylúčená neprirodzenosť.

Výhody a vlastnosti

Kórejský make-up má množstvo odlišností od Európy. Vo svojej krajine je tak populárny, že sa teší úspechu s herečkami a kórejskými idolmi, a to nielen s dievčatami. Žiadna mužská popová skupina nemôže robiť bez takéhoto make-upu. Pre najprirodzenejší výsledok, kreatívny tím najme tím profesionálnych stylistov. Akékoľvek dorama láka oko, venujúc pozornosť kráse a prirodzenému vzhľadu hercov.

Medzi funkcie kórejského make-upu patria:

 • porcelánová koža;
 • efekt lesku;
 • zvýraznenie očí;
 • rovný a široký línia obočia;
 • svetlé tiene;
 • tar-čierna maskara;
 • používať tradičné Kórejská kozmetika.

Charakteristickým rysom kórejského make-upu je všestrannosť. Pre svoju nezvyčajnosť je takýto make-up kombinovaný s rôznymi odevmi a štýlmi. Je vhodné v obraze roztomilé trubice-chan (kórejský idol), relevantné v klasickom súbore, harmonický v obraze romantickej prírody a nepostrádateľné v luku nádhernej krásy na večernej recepcii.

Doplňte sa v kórejčine je premyslené do najmenších detailov, takže v každom štýle pridá ženský, zdôrazniť dobre-upravený, zdravie a sofistikovanosť prírody. Vďaka svojej prirodzenosti vám pomôže urobiť dobrý dojem a prezentovať sa v najlepšom svetle.

Kórejská kozmetika má dobrú kvalitu a trvácnosť. So správnym použitím make-upu, bude to stačiť na celý deň, zatiaľ čo prípravky nebudú šíriť a nevytvorí účinok šmykľavej masky.

Druhy finančných prostriedkov

Osobitnou krajinou je Kóreapreto sa kozmetické výrobky vytvorené na jeho území odlišujú od iných. Dokonca aj tie drogy, ktoré boli prvýkrát zavedené v Európe, boli majstrovsky posilnené ázijskými kozmetickými spoločnosťami. Hlavné zložky korejského make-upu sú:

 • Základný make-up. Väčšina ľudí v krajine má poréznu pokožku a vyznačuje sa zvýšenou produkciou mazových žliaz. Základný náter zjemňuje tón tváre a zakrýva malé nedokonalosti pokožky. Okrem vyhladenia a reliéfu základňa pomáha udržiavať stabilitu základu.

Vývoj kórejských ochranných známok možno použiť ako tóny a zvýrazňovače.Sú schopné dodať pokožke jemný lesk, škvrny blokového pigmentu a vyrážky.

 • Tonálna kozmetika, BB-krém, prepustený v Kórei, sa líši od nemeckého ekvivalentu v tom, že percento SPF v jeho zložení je oveľa väčšie (aspoň 30). Nástroj poskytuje korekciu tónu a je schopný vytvoriť požadovaný reliéf.
 • Vankúš. Kozmetika, čo je vývoj kórejských značiek. V skutočnosti je to špongia s tonálnou impregnáciou. Okrem hlavného účelu je kompozícia obohatená množstvom užitočných zložiek.

Cushon je vynikajúci kozmetický výrobok, ktorý vykonáva každodennú starostlivosť o pokožku tváre.

 • Odtieň. Kozmetické výrobky s tekutou textúrou, vyznačujúce sa vysokou pigmentáciou, trvanlivosťou a matným povlakom. Medzi typy kozmetiky možno rozlíšiť prípravky na pery, líca a obočie. Prvý vývoj kórejských žien sa tiež používa ako červenať. Zvyčajne možno odtieň použiť súčasne ako pigment na pery a červenať. Príprava obočia je pre naše chápanie zložitá kozmetika, ale v Kórei je veľmi populárna.
 • Očné linky. Kórejský make-up neakceptuje podčiarknutie ceruzkou. Ideálnym make-upom je čierna tekutá očná linka. Nie sú povolené žiadne variácie s tónmi.

Ako sa prihlásiť?

Make-up v kórejčine nie je len maskara a rúž. Postupne sledujete všetky nuansy kórejského make-upu, môžete si vytvoriť krásny korejský make-up sami doma. Bude to chvíľu trvať, ale výsledok stojí za to. Technológia aplikácie kozmetiky zahŕňa prípravu pokožky a správnu korekciu rysov tváre.

koža

Pred použitím make-upu, je potrebné pripraviť kožu. Každá kórejská žena vie, že očistená a zvlhčená dermis je hlavnou podmienkou kvalitného make-upu.

V arzenále dievčat je vždy veľa prípravkov na starostlivosť o tvár. Starostlivosť o pleť zahŕňa použitie čistiaceho oleja, umývanie tváre, drhnutie, tonikum, masky na báze tkanín, prípravky na pokožku okolo očí, krém s UV filtrom. Jednou zo zložiek starostlivosti je zelený čaj, ktorý obsahuje antioxidanty.

Kórejský make-up nemôže robiť bez porcelánu tón tváre a svetla, niekoľko detinské červenať na lícach. Nie je možné aplikovať prášok bez základu, je škodlivý pre bunky epidermy.

Triky bezchybnej kože zahŕňajú niekoľko techník:

 • Základ sa aplikuje v tenkej vrstve. Ak sa vyskytnú problémy s kožou kórejskej ženy, na rozdiel od európskej, aplikujú sa dve vrstvy základu: najprv tmavý základný náter a na vrchole kozmetika, približne polovica tónu svetlejšia ako prirodzená farba.
 • korektor - Povinné prijatie. Kórejský make-up je perfektný vo všetkom. Tmavé kruhy okolo očí a pigmentových škvŕn sú neprijateľné. To všetko je maskované opatrným tieňovaním. Ak v kozmetickom vrecku nie je žiadny korektor, nadácia sa s jeho úlohou vyrovná ľahším poltónom základného činidla.
 • Ako tonálny nástroj používa gauč s tekutou konzistenciou. Jedná sa o podložku impregnovanú špeciálnou zlúčeninou, ktorá kombinuje vlastnosti tonalnika, prášku a BB-krému. Nástroj sa prenesie na špongiu, takže poťahová vrstva je tenká, takmer nepostrehnuteľná a prirodzená.
 • Akcent pokožky zostáva porcelánovým efektom. Pravidlá používania kozmetiky znamenajú použitie sypkého prášku s ľahkou textúrou. Husté a kompaktné analógy sú vylúčené: potrebujete bezfarebný produkt, ktorý dodáva laku ľahkosť a jemný lesk. Obľúbené európske recepcie (bronzery) nie sú povolené - je lepšie použiť zvýrazňovač (v miernom množstve).
 • Zarovnajte tón, urobte mierny prízvuk líca s červenaním. Je potrebné vyzdvihnúť odtieň s prihliadnutím na farbu očí a vlasov. Nemôžete použiť umelé odtiene farby: zničia celý vzhľad. Majitelia blond a tmavé kadere sú zobrazené v tmavých tónoch béžovej farby, pre blondínky - béžové s ružovkastými podtónmi.

Vytvorením dokonalého odtieňa tváre môžete začať navrhovať oči a obočie. Všetky štádiá kórejskej make-up techniky sa vykonávajú pomocou špeciálnych kozmetických štetcov, ktoré prispievajú k rovnomernejšej a tenšej vrstve aplikácie.

Oči a obočie

Očný make-up - vizitku kórejských žien. Úlohou kozmetiky je zmena rezu úpravou tvaru. Je dôležité, aby bol pohľad otvorený a svetlý, nezabúdajúc na zdôraznenie jeho zvláštnosti a krásy.

Ak chcete vizuálne zvýšiť veľkosť očí, musíte použiť svetlé tiene. Prioritne - béžové a pieskové odtiene palety. Môže byť niekoľko tónov, ale je dôležité, aby prechod medzi odtieňmi bol prirodzený a nenápadný.

Svetlá stupnica nielenže zväčšuje veľkosť očí, ale dáva aj sviežosť tváre s dôrazom na efekt „bábkovej tváre“. Ak chcete odstrániť valcovanie tieňov v záhybe pohybujúceho sa očného viečka, môžete použiť základný náter.

Na spodnom a pohyblivom viečku s ceruzkou alebo tieňom položte bielu čiaru. Toto by sa malo vykonávať na báze rias. Ten istý nástroj zdôrazňuje spodnú hranicu obočia.

Po zvýraznení línií mihalníc musíte dať vonkajšiemu rohu oka žiarivosť pomocou odtieňov ružovej alebo slivkovej farby. Rovnaký odtieň je potrebný na to, aby ste prešli dolným viečkom, čím sa vytvára účinok mierneho opuchu.

V línii rastu mihalníc horného viečka držte čisté šípky. Nie je potrebné snažiť sa o tvar mačacieho oka: je dôležité zdôrazniť prirodzenú líniu, mierne ju znížiť na konci a spojiť ju s nižším okrajom rastu rias. V prípade šípok sa používa iba očné ceruzky: nemôžu byť žiadne ceruzky.

Ak chcete dať výrazný vzhľad, je lepšie použiť maskaru s účinkom objemu. Aplikuje sa v dvoch alebo troch vrstvách, pričom sa zabezpečí, aby sa mihalnice nelepili a nevyzerali čo najprirodzenejšie. K tomu použite špeciálne kefy, česanie rias pred ideálnym oddelením.

Posledným štádiom očného make-upu je umiestnenie akcentov pomocou zvýrazňovača (vo vnútorných rohoch očí a trochu na spodnom viečku).

Obočie - jeden moment make-upu, Kórejci milujú rovný tvar obočia, prakticky bez ohybu. Ak chcete, aby ju krásne pod mocou každej ženy, najmä preto, že existujú špeciálne šablóny na uľahčenie tejto úlohy. Spočiatku by obočie malo byť dokonale ošklbané, aby bolo vidieť ich hranicu. Je dôležité poznamenať, že línia obočia by mala byť široká.

Pri aplikácii kozmetiky je potrebné použiť špeciálnu ceruzku na obočie, vyznačujúcu hranice a potom ich miešať špeciálnym štetcom. Zároveň sa formulár ukáže celkom krásny a presný. Formulár môžete fixovať špeciálnym voskom alebo rúžom. Farba obočia by mala byť o niečo ľahšia ako vlasy. Je dôležité, aby bol pohľad prirodzený a nevychádzal z očí.

Dizajn na pery

Kórejské ženy nemajú radi rúž s ťažkou textúrou alebo tmavým pigmentom. Najobľúbenejšie prostriedky pre pery sú odtieň. Vplyv pery pobozkal - obľúbená téma make-up. Textúra môže byť priesvitná, s jemným leskom, ale hlavným zameraním kozmetiky je trvanlivosť. Takéto lieky by mali byť uchovávané na perách celý deň.

Je žiaduce, aby farba rúže neprerušovala prízvuk očí. Preto je ešte lepšie, ak bude kozmetika priesvitná. Urobiť efekt „po bozku“ je hračka.:

 • Pysky na nich hydratujú a aplikujú základný náter., Potom sú zakryté tenkou vrstvou nadácie alebo korektorom, jemne zatienené špeciálnym štetcom. Neexistujú žiadne kontúry ani kontúry pier.
 • Stred (uprostred pier) je doplnený jasnou rúžou. Potrebujete dosť make-upu, aby ste nepokazili požadovaný efekt. Jemne pomocou kefy sa svetlá farba natiahne do kontúr horných a dolných pier a nedosiahne hranice.
 • Ak si vezmete vatový tampón, "odtlačok" prebytočnej farby. Takže prechod bude vyzerať prirodzene a krásne. Zostáva na vrchole transparentný lesk.

Ako si vybrať kozmetiku?

Tajomstvo ázijského make-upu - výber pravej kórejskej kozmetiky. Je dobré, ak sa vyrába nielen v Kórei, ale aj na území tej istej krajiny. Európska kozmetika na tvár je prípustná, ale nebude to vytvárať porcelánový odtieň.

Ako súčasť prášku alebo základu musia byť prítomné komponenty starostlivosti a ochrany pred UV žiarením. V ideálnom prípade ide o kozmetiku s hydratačným a liečivým účinkom. Okrem saturácie buniek životodarnou vlhkosťou je žiaduce, aby boli zahrnuté rastlinné extrakty.

Rúž na špeciálne príležitosti (ak si to situácia vyžaduje) by nemal byť jasný. No, ak jej tón je krém, v blízkosti prirodzenej farby pier. Ružové a práškové odtiene palety nie sú vylúčené. Pri výbere rouge je potrebné dávať prednosť odtieňom slivky, broskyne alebo bronzu.

Pri výbere odtieňov pre pery by sa mali uprednostniť prírodné alebo svetlé odtiene, mentálne zvoliť kombináciu základov a vhodný tón. Textúra dobrého média je ľahká a príjemná. Univerzálna možnosť - transparentný lesk.

Nákup špeciálnej kozmetiky nesmieme zabúdať, že kvôli svojej intenzite potrebuje špeciálny odstraňovač make-upu - hydrofilný olej. Textúra liečiva je mastná, ale spolu s odstraňovaním kozmetických prípravkov dostáva pokožku potrebnú hydratáciu a saturáciu buniek užitočnými látkami.

Postup pri použití kórejského make-upu nájdete v nasledujúcom videu.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky