Make-up pre tmavé vlasy a modré oči

Make-up pre tmavé vlasy a modré oči

Každé dievča chce byť krásne, žiaduce a veľkolepé. Jasný vzhľad je nepochybne polovičným úspechom. To je dôvod, prečo modrooký brunetky priťahujú názory, sú zvýraznené prírodou. Ak pridáte šikovný make-up na neobvyklé zdrojové dáta, aj ženy budú obdivovať! Je potrebné brať do úvahy najnovšie trendy v módnom make-upu a naučiť sa robiť všetko krok za krokom.

rysy

Ak chcete dosiahnuť pozoruhodný výsledok, mali by ste sa opýtať, čo je pre vás správne. Dnes, mnoho krása bloggerov vo svojich lekciách make-upu učia, ako správne a krásne maľované, ale pamätajte: skutočnosť, že model dokonale zapadajú do videa nemusí vyhovovať vám.

Nezabudnite, že vaša pokožka by mala byť pripravená. Všetky výrobky sa aplikujú len na čistú a zvlhčenú pokožku.

Môžete umyť kozmetické mydlo a špeciálne prostriedky: pena, mlieko, gél. Potom musíte na pokožku aplikovať hydratačné a výživné produkty - to môžu byť krémy alebo oleje. Určite máte svoje obľúbené nástroje pre tieto základné postupy, ich veľkú rozmanitosť. Nezanedbávajte tieto tipy, pretože to je kvalita vašej pokožky! Dnes sme mladí a nemyslíme si pred použitím tónu na suchú pokožku. Zajtra si už všimneme, čo to viedlo, ale už bude neskoro.

Oči sú oknom do duše, každý to vie. Tu stojí za to začať s nimi. Nebeská farba sa už stala synonymom krásy, ale chcete ju zdôrazniť! Keď je očný make-up dôležitý, postupujte podľa nasledujúcich pravidiel:

  1. Používajte iba tie odtiene ktoré zvýraznia vaše oči. V tomto prípade sa dobre hodí káva, zlaté, dymové farby tieňov. Ale mali by ste byť opatrní pred modrými a modrými odtieňmi - riskujete, že sa na mieste dostanete na perie. Oči potrebujú zvýrazniť a zatieniť.
  2. Dajte si pozor takže pri použití niekoľkých odtieňov sú navzájom kombinované, inak bude obraz vzdorujúci. Zapamätajte si pravidlo: najprv použite svetlé tiene, položte ich na celé viečko a potom tmavé (na vonkajších rohoch očí). Toto vizuálne robí oči väčšie a vzhľad sa zdá otvorenejší a výraznejší.
  3. Použitie očnej linky, pokúsiť sa nájsť odtieň v blízkosti prirodzenej farby vlasov a obočia. Aj keď univerzálne čierne čiary tiež dobre dopĺňajú obraz.

Ďalším atraktívnym prízvukom sú pery. Husté nasýtené tóny sú teraz v móde, ale vo vašom prípade musíte rozhodnúť, aký dôraz bude kladený na vaše oči alebo pery. Ak máte radi svetlé a veľmi šťavnaté odtiene rúže, potom očný make-up by mal vyzerať čo najjednoduchšie - maskaru, ktorá so silnou túžbou môže byť pridaná s čiernymi šípkami.

Ak sa rozhodnete zamerať na modré expresívne oči, potom rúž by mal zvoliť pastelové odtiene.

Toto boli všeobecné odporúčania, ktoré by mali brať do úvahy brunetky s modrými očami. Ale pravdepodobne máte záujem dozvedieť sa viac o dennom a večernom make-upu, pretože chcete byť neodolateľný nielen počas „vzhľadu“, ale aj počas pracovného dňa.

Tipy pre denný čas

Kľúčom k krásnemu make-upu je hladká koža, bez viditeľného sčervenania, akné a iných nepravidelností. Najprv môžete opraviť všetky drobné chyby korektorom, a potom aj svoju tvár s tónom. Vyberte si tonálny nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje vašej farbe pleti a jej vlastnostiam.

Make-up obočie dnes venovať osobitnú pozornosť. Dobre upravované obočie môže dokonca zmeniť výraz tváre, takže nezanedbávajte takýto make-up. Je veľmi dôležité používať tieň.Je lepšie zabudnúť na čiernu farbu - môžu ju používať len majitelia čiernych vlasov. Ak máte hnedé alebo tmavé blond, vaša farba je len hnedá, pozrite sa na tieň.

Červenať na denný make-up by mal byť ružovkastý, všetky nasýtené farby vyhradené pre večer. Ale rúž môže byť bohatý, ale nie veľmi jasný. Tlmené farby budú robiť.

Večerné tipy

Večer je nádhernou príležitosťou pre odvážne farby. Tu môžete experimentovať - ​​samozrejme, bez zabudnutia na základné pravidlá. Môžete pridať trblietavé odtiene, lesk na pery, ale nezabudnite, že všetko je dobré s mierou.

Svojimi obľúbenými dymovými očami môžete „vyskúšať“ očami a pridať červené, karmínové, fuchsiové a dokonca fialové na vaše pery a líca. Hlavná vec - pamätať, že rouge a rúže by mali byť v rovnakom odtieni.

Niekoľko odporúčaní na vytvorenie veľkolepého obrázka:

  • Make-up bude trvať dlhšie, nebude sa rozpadať a valiť, ak používate špeciálnu základňu pre nadáciu, tiene a dokonca aj rúž. Nemusíte neustále robiť make-up. Zároveň budete mať istotu, že všetko je s vami perfektné, ako to bolo v dopoludňajších hodinách.
  • Ak dávate prednosť spojeniu niekoľkých odtieňov do očí, potom najlepšou možnosťou by bolo kúpiť paletu v rovnakej farebnej schéme, pretože farby v nej sú navzájom presne zladené a ich kombinácia je nepochybná.
  • Nezabudnite, že váš make-up by mal zodpovedať obrazu a miestu, kam idete.

Módne trendy 2017.

Módne trendy v tomto roku sú veľmi odlišné - určite nájdete presne to, čo sa budete cítiť čo najpohodlnejšie. Hlavné smery v priebehu sezóny:

  • čistá a dobre upravená pokožka s miernym efektom žiary;
  • prírodný make-up nahý;
  • dymové oči tak populárne ako vždy;
  • použitie šípok.

Stojí za to trochu viac, aby sa každá možnosť.

nahý

Je to jemná a jemná krása. Môžete vidieť, že s týmito jaro-leto veľa svetových pódií zdobené veľmi prirodzené tváre. Žiariaca pleť, stočené dlhé riasy - a nič viac. Bolo by to jednoduché, ale tento make-up si vyžaduje čas a zručnosť. Obočie stojí tu, ktoré by malo byť dobre upravené a čo najprirodzenejšie. Veľa pozornosti treba venovať aj pokožke: priméry, tonizujúce látky, korektory a báza.

Dymové oči

Tento make-up stále dobýva srdce dievčat. Dnes, jeho paleta farieb sa rozšírila, to stalo sa módne, aby sa "dym" v očiach svetlých odtieňov a pod akýmkoľvek obrazom. Často sa táto možnosť často používa ako večerný make-up. Ak si vyzdvihnúť nie veľmi chytľavé farby, potom je docela schopný prejsť na deň. V súčasnosti sa uprednostňujú variácie šedo-čiernej a hnedej kávy.

"Mačacie oko"

Kreslenie šípok je super populárne, potom vybledne do pozadia. Dnes, strelci milujú - sú vyrobené ako klasické, jemné a širšie. Stali sa jasnejšími. Nebojte sa experimentovať, pozrite sa na svoje ideálne možnosti!

Make-up je zmes umenia, vedomostí a vašej chuti. Od prírody sme všetci krásni a príťažliví, ale neexistuje dokonalosť. Takmer všetky ženy sa snažia vyzerať módne, krásne a jasne. Odborníci s Vami radi zdieľajú poznatky. Spojte svoj vkus, prax a neodolateľnosť! Hlavnou vecou je vrodená chuť, užitočné vedomosti a zručnosti, ktoré budú postupom času zdokonaľované.

Ako urobiť make-up pre modré oči, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky