Make-up pre hnedé oči

Make-up pre hnedé oči

Hnedé oči - absolútne dominantné, takže ľudia s touto farbou dúhovky budú vždy veľa. Takže tam bude veľa otázok o tom, ktorý make-up je najvhodnejší a ktoré odtiene sú najlepšie vybrať.

Vlastnosti a výhody

Hnedé oči by mali byť pyšné a zdôrazňovať ich a neskrývať sa pod farebnými objektívmi. Tu sú niektoré výhody:

 1. Treba poznamenať, že hnedé oči sú možno najuniverzálnejšie z hľadiska prispôsobenia farieb. Červená, žltá, zelená, modrá - akýkoľvek make-up môže vyzerať skvele na majiteľov čokoládovo sfarbených očí.
 2. Hnedý odtieň vždy vyzerá výhodne s každou farbou vlasov. Len si predstavte tmavovlasú blondínku, je plná šarmu a tajomstva. A vezmite rusovlasú dievčinu s hnedými očami, ktoré vyzerajú ako listy čajovníka - skutočná lesná víla! Svetlo hnedé vlasy sú tiež krásne a veľmi prirodzené na pozadí dvoch bezedných tmavých studní. A predstavte si, ako hnedovlasá žena s tmavými očami bude vyzerať aristokraticky. Jej tvár, ako keby to bol drahý obraz, bude orámovaná hlavou s vlasmi, čím by sa dali orezať hlboké trblietavé oči.
 3. Pod hnedými očami je ľahké vyzdvihnúť oblečenie. Teraz sú modré džínsy tak populárne a v skutočnosti sú tak dokonale kombinované s hnedými odtieňmi pokožky a očí. Alebo si predstavte, ako elegantné modré šaty budú vyzerať na opálenom tele korunovanom silným, plným životných hnedých očí. Nie je možné prejsť takou ženou, muži budú prinajmenšom požiadaní, aby urobili fotografiu a nanajvýš im bude ponúknutá ruka a srdce.

Teraz, keď už nepochybujete o tom, že hnedá farba vašich očí je neuveriteľne krásna, môžete pristúpiť k určitým typom make-upu, aby ste len mierne zdôraznili to, čo je už od prírody dostupné.

Typy make-upu pre hnedé oči

 • Neformálny vzhľad znamená, že nebudete mať milión vrstiev kozmetiky. Make-up pre prácu - veľmi prirodzený, tenký, takmer nepostrehnuteľný. Pre začiatočníkov môžete použiť klasické nude odtiene.

Spravidla okrem matnej svetloružovej, mierne tmavšej trblietavej a bielej a v paletách je iná farba. No, ak je zlato, potom bude pre vás veľmi ľahké vytvoriť ľahký, ale nápadný make-up pre každý deň.

Na hornom pohyblivom viečku môžete aplikovať svetloružový odtieň, roh oka by mal byť opatrený kvapkou bielych tieňov. Pod očami môžete vrhnúť tieň vytvorený pomocou najtmavšej farby v palete. Na mieste, kde sa nachádza očná guľôčka, jemne „kvapkáme“ škvrny zo zlata. Ak súčasne necháte oko očné linky s bielou ceruzkou, nebude možné sa odtrhnúť od očí.

A tento skôr mäkký make-up môže byť ľahko prepracovaný večer - len zmenou rúžového tónu. Urob si svoje pery slivky alebo si klasický chladný červený odtieň - a môžete ísť na rande alebo schôdzku s kráľovnou, kde sa vám páči viac.

 • Ak máte tmavú pleť, iba dve farby zlata a čokoládovej hnedej farby postačujú na expresívny vzhľad., Nechajte čokoládu pod očami a pomocou štetca nakreslite svetelnú šípku s tieňmi a posypte horné viečko zlatom, ako peľ. S opálením tento make-up vyzerá úžasne, "drahý" a zároveň mäkký. Nevyžaduje veľa zručností.
 • Ak je vaša pleť dosť bledá, môžete sa dokonca vzdať tieňov. Stačí použiť očné linky kresliť elegantný šíp, maľovať riasy s riasenka, červenať tváre trochu a dať šťavnaté bobule alebo ústa-zalievanie červená na perách.Taký obraz je nadčasový a win-win klasika. Nevyzerá náročne a je vhodná ako make-up pre každý deň.
 • Zlato, aplikované pod očami a kombinované s matným ružovým odtieňom na hornom viečku, môže vyzerať veľmi jemne. Ak chcete zmäkčiť už nahý vzhľad, použite hnedý namiesto čierneho atramentu. Ak chcete obraz trochu skomplikovať, použite sivú alebo tyrkysovo sivú očnú linku.
 • Make-up vyzerá veľmi krásne, kde horné viečko je sfarbené s gradientom zo striebra na zlato. Natiahnite studený tieň zo stredu a korunujte ho zlatou farbou. Hlavnou úlohou je, aby bol prechod hladký, bez jasnej hranice. Pridajte nejakú maskaru a svetlý letný vzhľad je kompletný.
 • Prechod z bledoružovej do dymovej šedej vyzerá veľmi zaujímavo. Ak chcete, môžete tento make-up urobiť o niečo prísnejším pridaním šípok na obrázok. Vždy priťahujú pozornosť.
 • Niekedy pre denný make-up môže byť dosť normálny základ v tieni. Ak má vaša tvár veľmi hladký tón a vaše riasy sú mierne odeté do maskary (čiernej alebo hnedej), tento obrázok sa môže stať biznis. Jasné pery ju urobia zaujímavejšou a nahé matné odtiene rúže - ešte prísnejšie, v závislosti od situácie.

Ako vidíte, denný make-up môže byť veľmi rôznorodý, ale po tom všetkom sa v našich životoch objavujú sviatky a predajne, takže typy make-upu pre hnedé oči treba premýšľať pri večerných príležitostiach. Nasledujúce možnosti stoja za zváženie:

 1. Väčšina ľudí s hnedými očami, samozrejme, vo východných krajinách, takže nie je prekvapujúce, že arabský make-up s očami nechať čierne zo všetkých strán, neprestáva byť relevantné. Ak udalosť a nálada vám umožní ponoriť sa do arabského rozprávania - odvážte sa. Hlavným tajomstvom expresívneho pohľadu je použitie čiernej ceruzky pozdĺž vnútornej línie oka (nad a pod). Ďalšia hĺbka môže byť daná dlhou čiernou šípkou na hornom viečku a tmavou, dobre osrstenou farbou - na spodnej strane.
 2. Pre tých, ktorí nie sú pripravení na takýto agresívny make-up so šípkami, môžete ponúknuť podobnú možnosť, ale zmeniť sa na európsku cestu. Samozrejme, toto je klasické dymové oči. Môžete si vybrať čiernu ako základňu alebo čokoládové odtiene, ktoré budú vyzerať mäkšie. Ak chcete zvýrazniť, môžete maľovať vodnú čiaru oka farebnou ceruzkou - napríklad neónovo ružovou alebo modrou. Bude to vyzerať veľmi extravagantne, ale nie bez chuti.
 3. Ak ste sa už nudili klasickými farbami, vyskúšajte si make-up v čerešňových tónoch alebo v červenej farbe. Hlavná vec - nepreháňajte to s perami, nemali by byť tmavé, ak sú vaše oči už načrtnuté s niečím jasným. Dôraz na tvár by mal byť jeden, inak sa obraz zmení na vinaigrette.
 4. Pre narodeninovú oslavu alebo priateľskú párty si môžete bezpečne vybrať svetlé farby - napríklad modrú, zelenú, žltú, fialovú, bohatú modrú a tak ďalej. Ak chcete, aby slávnostný make-up naozaj svetlý, použite špeciálny základ pred použitím tieňov. Ak nie je k dispozícii žiadny osobitný produkt na oči, skúste použiť pravidelný základný náter. Pomôže vyhladiť jemné čiary a vylepšiť pigment obsiahnutý v samotných tieňoch, vďaka čomu bude farba rovnomerná a trvalá.
 5. Nebojte sa zmiešať rôzne farby. Snažte sa, aby sa komplexný make-up fialové, žlté a ružové odtiene alebo usporiadať podívanou striebro, indigo a čierne. Urobte zmes žltej a zelenej, zrieďte túto paletu bronzom alebo striebrom. Variácie na túto tému - ako zlato v rozprávkovom drakovi, veľmi, veľmi.
 6. Ak sa môžete pochváliť aj kožu s minimom nedokonalosti, vyhodiť všetkých preč tmavým a tajomným spôsobom, vytvoreným s minimálnym úsilím. Hlavnou úlohou je, aby bola pleť rovnomerná, s chladným tieňom. Na oči aplikujte matnú čiernu farbu, nepreniknuteľnú, ako južnú noc.Zabaľte oči do hromady falošných mihalníc, aby vaše oči vyzerali našuchorené a aplikujte rúž na odtieň veľmi tmavého vína. Takže dostanete jednoduchý, ale smrteľný obraz, ktorý sa bude dlho spomínať.

Ako vidíte, veľa možností je k dispozícii pre lieskové orechy a čierne oči. Nahé alebo trblietavé, farebné alebo čiernobiele - záleží len na vás. Ak potrebujete príklad inšpirácie, pozrite sa na hviezdy a ich make-up. Pripomeňme si krásnu Sophiu Loren, cítiť drahú klasiku, koketnú Shakiru, aby mal obraz trochu rocku a odvahu, očarujúcu Lily Collinsovú, ak chceš do svojho života pridať nehu. Pozrite sa na slávne hnedovlasé ženy - Kardašovcov. To je naozaj ten, kto mal toľko obrazov, že nebudete mať dosť života na to, aby ste ich zopakovali.

Keď je zvolená farebná schéma a obraz sa už vytvoril vo vašej hlave, je to otočenie výberu prostriedkov.

Ako si vybrať kozmetiku?

Berieme axiom, že ste majiteľom hnedých, tmavohnedých alebo zelenohnedých očí. Pri hľadaní dekoratívnej kozmetiky stojí za to začať nie kvetmi, ale tvarom a prispôsobivosťou očí. Dievčatá sa zvyčajne musia vysporiadať s nasledujúcimi hlavnými problémami:

 1. Príliš malé oči.
 2. Hlboké oči.
 3. Široko nasadené oči.
 4. Oči príliš blízko.

Stojí za to vyzdvihnúť správne nástroje so zameraním na tieto štyri problémy. Preto sa odporúča zvážiť nasledovné:

 • Ak chcete, aby sa z malých očí dali „bezdotykové taniere“, môžete ísť na niekoľko trikov - napríklad experimentovať s tvarom obočia, Ak to chcete urobiť, nemusíte ani nič kupovať, len uvoľniť toľko miesta, koľko si môžete dovoliť (v závislosti od hrúbky vlasov).

Ďalším trikom je biela ceruzka aplikovaná na vodnú hladinu nad a pod.

Čo sa týka výberu tieňov, tmavé farby budú takmer určite kontraindikované. Svetlé mäkké odtiene otvoria oko, vizuálne sa rozšíria. Treba tiež pamätať na to, že korektor pomôže trochu otvoriť oči, takže ich nezanedbávajte.

 • Problém hlboko uložených očí možno vyriešiť pomocou šikovne aplikovaných tieňov. Uistite sa, že si kúpite základňu, ktorá vyrovná tón a zjednoduší proces aplikácie. Ak základňa nebola po ruke, použite prášok. Ako hlavný tón budete potrebovať najjasnejšie odtiene, ktoré je potrebné zatieniť po celej dĺžke horného viečka. Použite tmavé farby takmer bodkované - napríklad pridaním do kútika oka alebo použitím spodného očného viečka s touto kozmetikou.

Ak budete používať maskaru a očné linky, nezabudnite, že linka by mala byť veľmi tenká. Tukové šípy otáčajú orientálny pohľad do očí Číňanov, a nie najkrajšie.

 • Ak sú oči široké, hlavné tajomstvo spočíva v tom, že musíte zdôrazniť vnútorný kútik oka. Tmavšie odtiene je možné aplikovať do vnútra, natiahnutím farby do stredu. Môžete tiež použiť maskaru v dvoch vrstvách, a musíte maľovať riasy s pohybmi smerom k nosu.

Ďalším tajomstvom je väčší prízvuk obočia. Urobte obočie dlhšie na vnútornej strane (ceruzkou a štetcom) a uvidíte, že vzdialenosť medzi očami bude mierne menšia.

 • Ak sú oči príliš malé, vaše očné linky sa stanú vašim lojálnym asistentom. Pozdĺž kontúry oka budete musieť nakresliť tenkú čiaru s postupným zahusťovaním smerom k okraju oka. Nezabudnite zatieniť kontúru, inak bude vyzerať príliš neohrabane. Urobte vnútorné a stredné časti očných svetelných odtieňov a držte tmavé palety pre očné viečka v blízkosti chrámov.

Ako sa prihlásiť?

Zapamätajte si tento veľmi jednoduchý návod krok za krokom a uveďte ho do prevádzky:

 1. 50% úspechu make-upu bude závisieť od prípravy pokožky. Ak chcete začať, vyčistite si tvár.Teraz je najpopulárnejší a najúčinnejší spôsob nazývaný micelárna voda, ale nikto nezrušil obyčajnú vodu alebo tonikum na pranie. Konajte podľa svojho vkusu - hlavná vec je, aby bola vaša tvár čerstvá, bez prebytočného tuku a špiny.
 2. Nezabudnite navlhčiť pokožku. Použite svoj obľúbený krém. Ak to čas dovolí, vytvorte masku alebo použite opravy. Môžete robiť takmer všetko, čo chcete - ak je vaša pleť „plná“. Nechajte prospešné látky vsiaknuť - a až potom začať konať.
 3. Aplikujte maskovacie činidlá. Možno používate farebný korektor, aplikujte základný náter na vyhladenie vrások ... Predtým, než príde otočenie, urobte všetky potrebné prípravné kroky.
 4. Položte základňu, jemne ju pretlačte cez tvár., Ak používate špongie na jazdu, potom to urobte opatrne. Nezabudnite chytiť malý krk a uši tak, aby tvár nebola príliš odlišná od zvyšku kože.
 5. Použite prášok na odstránenie lesku a pridajte červenanie. Pre opálenú pleť, môžete navyše použiť bronzery, dobre, pre majiteľov svetlých hnedých vlasov a spravodlivú kožu bude dosť ľahké korálové červenať.
 6. Aby sa dosiahol účinok veľkých očí, je možné rozlíšiť trojuholníkovú oblasť pod očami pomocou metódy líčenia, ako je pečenie., K tomu budete potrebovať biely sypký prášok, ako aj široký plochý štetec. Prášok aplikujte pod očami ľahkým, ale istým ťahom. Potom použite drobivý zvýrazňovač. To pomôže „zvýrazniť“ oko a dodať mu extra vizuálny objem.
 7. Ďalším krokom je práca s obočím., Štetec, odtieň a tvar. Použite ceruzky, tiene, vosk - všetko sa hodí, len na dosiahnutie módneho efektu hrubých a veľmi jasne definovaných obočia.
 8. Odchádzame na cieľovú čiaru - robíme make-up pre oči. Vyššie, už ste dostali veľa podrobných odporúčaní pre prácu s tieňmi a priame tipy na akciu. Jediné, čo ešte nebolo povedané, je, že po dokončení práce s farbami budete musieť opatrne odstrániť prebytočné tiene, ak sa rozpadnú.
 9. Posledná fáza - výber lícnych kostí a použitie rúže na perách. Ak šikovne manipulujete s kefami a veľmi dobre viete, čo je to kontúrovanie, môžete v praxi aplikovať vedomosti. Keď sú nakreslené všetky čiary, zostanú len vaše ústa, nezabudnite, že dôraz by mal byť na jednej veci. Alebo na očiach, alebo na perách. Ak váš make-up bol veľmi jemný predtým, niekoľko svetlých odtieňov rúže prinesie sviežosť a život. Ak boli predchádzajúce farby nasýtené, nezosvetľujte všetky oblasti tváre.

Jediná možnosť, keď tmavé tiene môžu byť v harmónii s tmavou rúžom - svetlohnedé oči, ktoré budú spáliť svetlé miesto, na pozadí položia zvyšok make-upu.

Pôsobiť v etapách, neskáčte zo základne na obočie az očí na pery. Aplikácia krok za krokom nie je zbytočná. Dodržiavanie plánu vám ušetrí pred možnými chybami.

Tajomstvo umelcov

 1. Jednoduchý spôsob, ako odstrániť únavu z očí a urobiť vzhľad báječný je použiť blikajúce tiene. Hlavná vec je, že sa zhodujú s tónom vášho hlavného make-upu.
 2. Pokúste sa uhádnuť, aký odtieň očnej linky prevláda na celebritách s hnedými očami. Neváhajte, odpoveď je fialová. Všetky druhy odtieňov slivky alebo dokonca svetlého lilac dokonale zdôrazňujú prirodzenú krásu očí.
 3. Ako metalické farby. Bronz, zlato, striebro sú najlepší spoločníci. Ak sú tieto tri farby vo vašej palete, zvyšok možno jednoducho vyhodiť, tak dobre je kov v kombinácii s hnedými očami.
 4. Nebojte sa použiť farebnú maskaru. Hnedé oči vyzerajú skvele s tyrkysovými, fialovými alebo dokonca ružovými riasami. Samozrejme, že tento make-up nie je vhodný pre každý deň, ale niekedy odroda nebolí.
 5. Samozrejme, že hlavným tajomstvom očnej krásy je odpočinok. Bez ohľadu na to, ako masku únavu s kozmetikou, červené žily zradne vám workoholik alebo vášnivý party-goer.Zdravý spánok alebo očné kvapky (ako posledná možnosť) pomôžu zachovať prirodzené čaro.

Ak je čas na správny odpočinok nestačí, nezabudnite na základné nabíjanie. Postarajte sa o svoj hlavný nástroj zvádzania, pretože nie všetky sa dajú vyhladiť kozmetikou.

Teraz, keď máte rozsiahle arzenálu a poznať podrobné pokyny pre činnosť, by mal byť váš make-up dokonalý. Zostáva pre malých - naučiť sa premieňať myšlienky, ktoré vznikli v mojej hlave, do reality a snažiť sa nebáť ísť ďalej. Ponorte sa do čarovného sveta ružových, žltých, červených, zelených farieb a začnite vytvárať.

Hlavná vec - make-up je ľahko zmyť, takže nemáte žiadny dôvod proti novým zaujímavým experimentom. Iba milión rôznych profesionálov.

Ako urobiť dokonalý make-up pre hnedé oči, pozri nasledujúce video.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky