Oblek pre chlapca

Oblek pre chlapca

Vlastnosti a výhody

Kvalitný oblek pre chlapca je súbor oblečenia, ktorý má niekoľko dôležitých vlastností. Pred nákupom by ste mali pamätať na to, že deti, bez ohľadu na vek, sú veľmi aktívne a mobilné, a počas hier a denných aktivít nebudú vždy pozorne sledovať svoje oblečenie. Preto musí byť pevný, odolný voči opotrebeniu a opakovaným praním.

Pohodlie tiež hrá dôležitú úlohu, uprednostňujú sa kostýmy, ktoré sedia pohodlne na tele, netierajú mozoly a umožňujú aktívny pohyb.

Šijacie materiály by mali byť hygienické a nespôsobovať alergické reakcie. V chladnom počasí by mal byť oblek pre chlapca teplý a vodotesný, ale umožňujúci dýchať kožu, čo je možné vďaka moderným typom tkanín.

Ďalším znakom detského kostýmu je elegantný dizajn, módne farby a elegantný vzhľad. Rovnako ako každý dospelý človek, chlapec vždy chce pôsobiť pôsobivo a osobne pred priateľmi, spolužiakmi a príbuznými. Preto by ste pri nákupe mali brať do úvahy preferencie vášho dieťaťa.

Medzi výhody kostýmov pre chlapcov patrí všestrannosť - kompletná sada odevov (nohavice, vesta, sako), reprezentatívny vzhľad v akomkoľvek prostredí, možnosť použitia na rôznych miestach: v škole, preč, na cestách alebo na dovolenke.

Módne štýly a modely

Distribuované niekoľko populárnych štýlov oblekov pre chlapcov. Môžu byť vo voľnom štýle, najvhodnejšie pre aktívnu zábavu a v obchodnom výkone, veľmi podobné podobnému oblečeniu pre dospelých mužov.

Dva obleky sa skladajú zo štandardnej súpravy: bundy a nohavíc, niekedy vesty namiesto bundy. Vyrobené na báze prírodných tkanín: bavlna, vlna, viskóza. Tento typ oblečenia je zvyčajne určený pre širokú vekovú kategóriu - od 6 do 16 rokov.

Na rozdiel od predchádzajúceho, trojka obsahuje už 3 položky: nohavice, vestu a bundu. Toto je univerzálny set, ktorý je demi-season. Pod hornými tromi by ste si mali vybrať zodpovedajúce tričko s golierom a topánkami.

Školský oblek pre chlapcov by mal zdôrazniť podnikateľský štýl, byť čo najelegantnejší., V mnohých školách a gymnáziách pre deti mladšieho a stredného veku sú teraz štandardné vzorky zavedenej formy. V závislosti od školy sa modely môžu líšiť, ale všetky majú spoločné funkcie:

  • Nohavice rovné strih - tmavé alebo sivé.
  • Tričko s golierom, s krátkymi alebo dlhými rukávmi, v závislosti od sezóny.
  • Vesta alebo sako, ktorých farby môžu byť monotónne alebo kockované.
  • Namiesto bundy alebo vesty, svetre môžu byť inštalované štandardné vzorky.
  • Topánky alebo topánky sú vyberané ako topánky.

Školské oblečenie musí mať určitú prísnosť dizajnu. Ale na rozdiel od sovietskej uniformy pre študentov s prakticky nezmeneným vzhľadom, moderné obleky sú krajšie, pohodlné a rozmanité.

Pletené obleky pre chlapcov sú najvhodnejšie pre bábätká 3-9 mesiacov, ale môžu byť zakúpené pre deti do 3 rokov. Ich prednosťou je vynikajúca ochrana za studena, mäkkosť a pružnosť. Vyrobené z priadze z vlny, sú šetrné k životnému prostrediu, čo je veľmi dôležité v tomto veku pre telo.

Vo veku 2, 3 rokov, prísnosť a obchodný štýl nie sú relevantné pre oblečenie. Preto si môžete vybrať pohodlné svetlé sady prírodných tkanín.Veľkosti pre túto vekovú skupinu detí: na ruskom označení od 24 do 38, na medzinárodnej úrovni od XXS po L.

Najlepšia voľba pre novorodenca je kombinéza. Udržiava teplo dobre, je vhodný pri obliekaní a odstraňovaní, poskytuje menej nepríjemností pri umývaní. Existujú dva druhy: s dlhými rukávmi a nohavicami, alebo skrátenou verziou. Na výpise z pôrodnice pre dieťa od 0 do 9 mesiacov si môžete vyzdvihnúť súpravu zloženú z jazdcov a blúzky.

Vo veku 6, 8 rokov, keď dieťa už navštevuje školu, je najlepšie vybrať si trojdielny oblek v obchodnom štýle. Bude to relevantné nielen na štúdium, ale aj na návštevu podujatia.

Dospievajúci vyhovuje čo najbližšie k dospelým. Podniková bunda a nohavice s minimálnymi vreckami a nedostatkom dekoratívnych prvkov budú veľmi užitočné. Pre chlapcov vo veku od 10 do 16 rokov s rastom od 147 do 170 cm bude veľkosť 152-170 alebo 14-16 XL podľa medzinárodného označenia. Na plese pre mladých mužov vo veku 15-17 rokov stojí za to vyzdvihnúť bundu so zaoblenými ramenami, so skrátenou dĺžkou, zúženou v páse a mierne rozšírenou na pleciach.

farby

Klasická farba pre obleky, dve až tri čierne. Ale vyzerať dobre a možnosti pre sivé, tmavo modré, béžové sfarbenie. Pre školákov existujú modely s kockovanými vestami alebo pulóvre z rôznych kombinácií farieb. Hlavná vec je, že neboli príliš svetlé volania farby.

Kostýmy s bielymi farbami sú vhodné na oslavy, slávnostné akcie. A pre malé deti predškolského veku si môžete bezpečne kúpiť svetlé veci s rôznymi zábavnými kresbami.

materiály

Medzi materiálmi na výrobu kostýmov pre chlapca možno identifikovať najobľúbenejšie.

  • Vlna ako prírodný materiál pre detské oblečenie je najtradičnejšia. To umožňuje pokožke dýchať, pri zachovaní tepla.
  • Bavlna je obľúbená vďaka svojej ekologickej čistote, hypoalergénnym vlastnostiam. Výrobky vyrobené zo 100% tohto materiálu sa odporúčajú ako detské oblečenie. Pri praní bavlny má vlastnosti zmršťovať, čo je potrebné zvážiť pri nákupe tovaru z neho.
  • Hodváb je prírodný materiál zbieraný z kukly priadky morušovej. Oblečenie z neho má dobré hygienické vlastnosti. Hodváb je široko používaný na šitie detského oblečenia.
  • Velur má mäkký, zamatový povrch. Je elastický, poskytuje maximálne pohodlie pri pravidelnom opotrebovaní.
  • Chintz je bavlnená tkanina, ktorá sa najlepšie hodí na výrobu bielizne, ľahkého spodného prádla. Preto sa široko používa na šitie kostýmov pre malé deti do 3 rokov.

Ako si vybrať

Pri výbere obleku pre chlapca akéhokoľvek veku musíte vziať do úvahy materiál výroby. Mali by sa uprednostňovať prírodné tkaniny s minimom chemických prísad. Chintz a bavlna sú odporúčané, syntetické nestojí za nákup. Pred nákupom - povinné kovanie, aby sa ubezpečil, že oblek pohodlne sedí, neobmedzuje pohyby, nie trieť.

Pri kúpe školskej uniformy je potrebné, aby trojka skontrolovala, či nohavice na zadku tesne priliehajú, šípy prechádzajú presne v strede kolena a existuje určitý priestor pre rast.

Bunda dobre sedí späť, bez námahy zapol všetky tlačidlá, nie je veľký v ramenách a končí tesne pod pásom. S takýmito podmienkami poskytne oblek elegantný a slušný obraz študenta.

Pre malé deti stojí za to vybrať si výrobky z najjemnejších druhov tkanín: calico, bavlna, vlna. Mali by priliehať k telu, ľahko sa obliekať a vzlietnuť.

Čo nosiť

Na svetlej košeli s dlhými rukávmi a golierom sa nosí oblek zložený z nohavíc a saka (vesta). Ak chcete vyzerať reprezentatívnejšie, môžete toto oblečenie doplniť kravatu alebo motýlik. V chladnom počasí nebude sada oblečenia zbytočná na nosenie teplého termálneho prádla vyrobeného z prírodných surovín. V žiadnom prípade s takýmto oblečením nemožno používať športovú obuv - tenisky alebo tenisky.Kostýmy sú kombinované len s topánkami a obuvou, v extrémnych prípadoch s sandálmi.

Novinky značky

Medzi populárne značky reprezentujúce obleky pre chlapcov, stojí za zmienku nasledujúce.

Reima sa špecializuje na výrobu detského oblečenia. Fínsky výrobca venuje pozornosť predovšetkým teplým oblekom, ktoré sú schopné chrániť sa pred silnými severnými mrazmi. Preto je u nás táto značka obľúbená. Kostýmy pre chlapcov Reima majú krásny dizajn a odolnosť.

Oblečenie pre najmenších Označte formelle stojí za nákup, pretože jeho praktickosť, pohodlie a odolnosť voči praniu. Prezentované krásne sady šortiek a tričiek, ktoré budú vyzerať skvele na dieťa.

Anessi deti umožňuje letné, zimné a demi-sezónne obleky pre chlapcov, ktoré sú najviac pohodlné a praktické. Sú obzvlášť vhodné pre každodenné nosenie, môžu ísť na dlhú cestu.

Štýlové obrázky

Príklady štýlových obrázkov pre chlapčenské kostýmy.

Športový oblek Angri je svetlý a energický. Oranžové sfarbenie s veselým obrazom vašej obľúbenej hry dá veľa pozitívnych emócií.

Slavyanka, ktorá vyrába veľmi elegantné obchodné modely, je ideálna pre školy od domácich značiek. Majú veľmi elegantný strih, k dispozícii vo variantoch dvoch alebo troch. Prísne čierna farba bude pôsobiť veľmi pôsobivo.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky