Hodvábne tričká

Hodvábne tričká

Hodvábne tričko je základným šatníkom. Je ideálny pre vytvorenie viacvrstvového obrazu a vždy vyzerá výhodnejšie ako veci z bavlnenej tkaniny. Hodvábna košeľa vždy zdvihne celý súbor na vyššiu úroveň len jeho prítomnosťou. Koniec koncov, hodvábna tkanina je veľmi ženská a vždy priťahuje pozornosť. Aj toto tričko môže vždy dopĺňať šaty s príliš hlbokým výstrihom alebo veľmi krátkou blúzkou.

Ako si vybrať

Výber krásneho hodvábu top dnes nie je tak jednoduché, ako sa môže zdať na prvý pohľad. Medzi mnohými možnosťami je veľmi ťažké nájsť to. Existuje niekoľko odporúčaní, ktoré vám pomôžu určiť.

V prvom rade stojí za povšimnutie, že nie je možné vymyslieť top lepší ako polosusedný model. Takže on nebude pre teba príliš tesný a dodá ďalšie nepríjemné pocity. Tento štýl neskrýva výhody postavy, čo je tiež dôležitá výhoda.

Tradičné top s tenkými ramienkami v bielej farbe vyzerá dobre na elegantných ženských pleciach. Ak chcete niekedy nosiť top sólo, to znamená bez ďalších vecí, potom si vyberte modely s výstrihom do V a dostatočne širokými popruhmi.

Pri výbere hodvábne top určite venovať pozornosť hĺbke výstrihu a dĺžky. Dobrá vec je dostať sa do stehien a zakryť brucho. Pamätajte si, že by ste nemali vyberať topy s veľmi hlbokým výstrihom. Hodvábna tkanina v kombinácii s ňou môže hrať proti vám.

Pokiaľ ide o farbu, to všetko závisí na vašich preferenciách. Veľmi populárne sú smaragdové a bordó-farebné modely.

Prečo presne hodváb?

Aký je dôvod takejto popularity na hodvábnych koše? Je to všetko o vlastnostiach tohto nádherného materiálu. Hodváb je prírodná tkanina, ktorá nespôsobuje alergickú reakciu a vyhovuje aj najcitlivejšej pleti. Okrem toho neporušuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a nezasahuje do pokožky, aby dýchala aj v najhorúcejšom počasí. Navyše je neuveriteľne krásna a ženská.

Obľúbené modely

S čipkou

Vrchol s čipkou vyzerá veľmi ženský, ale na to sa kladie oveľa viac požiadaviek. Nie je vhodný pre konzervatívne luky a obchodný štýl. Táto možnosť je najlepšie ponechať na romantické termíny a sviatky.

V ľanovom štýle

Pred niekoľkými rokmi, sexy spodná bielizeň štýl stal relevantný. Dnes vyrábame podobné šaty, kostýmy a ďalšie. Ale najobľúbenejšie sú vrcholy v spodnom prádle. Taká vec je schopná zriediť aj veľmi prísne oblečenie.

Tento model je dokonale kombinovaný s ceruzkovými sukňami a monochromatickými lakonickými nohavicami. Vrcholy spodného prádla sú jednoducho navrhnuté tak, aby sa nosili s lakovanými čerpadlami.

Na popruhoch

Hodvábne vrchy môžu byť tenké aj hrubé. Tenké dievčatá s tenkými rukami a elegantnými kľúčnicami si môžu vybrať obe možnosti. Je však lepšie opäť zdôrazniť jeho krehkosť a dávať prednosť tenkým popruhom. Dáma s extra kilami a problémovými oblasťami v rukách stylistov odporúča dávať prednosť vrcholom so širokými popruhmi.

Vhodné farby a odtiene

čierna

Čierna je farba, ktorá nikdy nestratí význam vo svete módy. Modely v tejto farbe vyzerajú neuveriteľne krásne a sexy. Pod nimi len chcete nosiť prísne sukne, čerpadlá a urobiť veľkolepý make-up s červenou rúžom. Ak je to potrebné, čierny top môžete nosiť v kancelárii, ak dáte lakonický kabát na vrchu jedného tlačidla.

zelená

Ako už bolo spomenuté skôr, hit farba sezóny je odtieň zelenej - smaragdovo zelené. Jeho hĺbka dokonale dopĺňa elegantnú textúru hodvábnej tkaniny. Preto, ak potrebujete vybrať možnosť na oslavu, potom to najlepšie, čo jednoducho nenájdete.

biela

Biele hodvábne topy vyzerajú veľmi slávnostne a elegantne. Napriek tomu, že táto farba je považovaná za univerzálnu, hodvábne výrobky v jej dizajne nie sú vhodné pre každého. Bledé pleti dievčatá sú lepšie zvoliť možnosti pre svetlé odtiene. Biela farba je ideálna pre opálených zástupcov krásnej podlahy. Kontrast farby pokožky a materiálu zvýrazní ich krásu.

telesný

Telo sa dobre kombinuje s inou paletou farieb. Od červenej po čiernu. Je však veľmi dôležité, aby ste si vybrali model tak, aby sa nespájali s jeho pozadím. Preto prostredníctvom opakovaného kovania určite nájdete vhodný hodvábny vrch, ktorý z vás urobí skutočnú kráľovnú.

Čo nosiť

Hodvábne top v dokonalej harmónii s rôznymi vecami. Ďalej budeme hovoriť o najúspešnejších a praktických kombináciách.

bunda

Nemôžete myslieť na kombináciu lepšiu ako základný hodvábny top a štýlovú bundu. Krásny ceruzka sukne, džínsy alebo nohavice budú dopĺňať tento vzhľad. Nemenej ideálny je módny klasický oblek. Vrch otvára sexy líniu ramien a ramien a bunda dodáva korenie, skrýva všetok prebytok.

Ak potrebujete vytvoriť čo najefektívnejší obraz, potom zdvihnite dnešné módne kožené nohavice a žiarivo červenú bundu. Rôzne textúry tkaniny vytvoria zaujímavú a nezvyčajnú kombináciu. Posledným prízvukom budú elegantné sandále a masívne šperky. V takomto luku sa nestratíte ani na slávnostnom podujatí.

Stojí za zmienku, že kombinácia top a bunda je vhodná pre prácu a neporušuje oblečenie. Takže aj v kancelárii môžete vyzerať žensky a čo najatraktívnejšie. Vo večerných hodinách, pracovné topánky môžu byť zmenené na krásne lode a ísť na rande. To je hlavná výhoda základného hodvábneho topu.

Bunda bez rukávov

V sezóne 2016-2017 sú veľmi populárne štýlové bundy bez rukávov. Sú to tiež dobrí priatelia s vrcholmi rôznych farieb. Bez rukávov vám umožní ukázať krásne ruky a neskrývajú výstrih. To je dobrá alternatíva k bundám v horúcom letnom počasí, keď sa chcete cítiť ako ženský, ako je to len možné.

Dnes sú bez rukávov v rôznych štýloch a štýloch. Ale ak ste fanúšikom klasiky, potom je lepšie dávať prednosť jednostrannému predĺženému modelu na jednom tlačidle. Na vrchole popularity sú biele, béžové, bledoružové, fialové a svetlomodré odtiene. Táto kombinácia je opäť skvelá pre rôzne životné situácie a udalosti.

sveter

Sveter je nádherná útulná a teplá vec, ktorá ušetrí v chladnom letnom večeri. Vo svojej rozloženej forme môže byť alternatívou k bunde. Táto možnosť je ideálna pre datovania, pretože vyzerá veľmi ženský.

V súčasnej dobe sú príslušné cardigans pastel jemná paleta. Ak potrebujete skryť príliš hlboký výstrih, má zmysel kupovať model s vôňou.

V chladnom období môžete vytvoriť zaujímavý viacvrstvový luku. Napríklad hodvábny vrch, bunda a sveter. V tomto prípade je dôležité si uvedomiť, že sveter by mal byť dosť tenký. To je jediný spôsob, ako sa vyhnúť zbytočnej objemnosti.

Odmerný sveter môže byť kombinovaný s jemným vrchom, ktorý poskytne veľmi dobrú možnosť. Tieto veci pomôžu zdôrazniť krehkosť ženskej povahy.

Stojí za zmienku, že krásne hodvábne top harmonizuje dobre s ostatnými oblečenie. Nie nevyhnutne založené na klasike. Dnes mnohé mladé dámy kombinujú top s koženými bundami. Textúra pokožky a hodvábu je veľmi odlišná, čo pomáha vytvoriť neuveriteľný efekt.

Dnes, obrovské množstvo dizajnérov ponúka nosiť hodvábne tričko cez vrchol. Dokonalým doplnkom by boli nohavice alebo sukňa.Ale pamätajte, že môžete len vyplniť košeľu dopredu, a za ním by mala byť uvoľnená. Jasné čerpadlá a spojka dokončí harmonický vzhľad.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky