Povinnosti žien Nike

Povinnosti žien Nike

Silná zasnežená zima nie je dôvodom na opustenie aktívnych vychádzok a športu. Túto axiómu dokázali dizajnéri spoločnosti Nike, ktorí už dlho rozširujú kolekciu moderných ležérnych modelov obuvi. V tomto chladnom období, ponúkli nahradiť vysoké kožené topánky s ľahkými štýlové deky. Módne topánky prišli ochutnať módne ženy rôznych vekových kategórií, dokonale zapadajú do ležérneho štýlu, riedenie klasiky s čerstvými poznámkami.

výhody

Módne deky sa objavili v kolekciách Nike na vlne záujmu a popularity pre tento trend mládeže. Štýlové snehové topánky sa stali jasnou kombináciou športových akcentov a unikátnych technológií známeho výrobcu športového oblečenia a vybavenia.

Takéto zimné topánky dávajú majiteľovi veľa výhod: \ t

  • Originálny dizajn, ktorý priťahuje pozornosť. Spoločnosť používa iba aktuálne odtiene, štýlové farebné kombinácie a kreatívne detaily vo výzdobe;
  • Vysokokvalitné krajčírstvo, ktoré zabraňuje mokrým chodidlám. Nike aktívne využíva vysoko hodnotný vývoj overený na súťažiach na vysokej úrovni;
  • Najzaujímavejšie odtiene, ktoré uľahčujú výber modelu pre vašu obľúbenú zimnú bundu alebo park.

Všetky dutiki majú lem v nohách z prírodnej kože, tenký polyuretán alebo semiš, ktorý zabraňuje zamrznutiu. Najľahšia izolácia v hornej časti vodoodpudivej textílie tvorí charakteristický tvar „fúkaný“. Môžete nájsť modely s kožušinou alebo tinsuleyte, s umelými a prírodnými plnidlami. Sú úplne identické s tými, ktoré sa používajú v športovej sérii topánok a zimných teniskách, takže tieto topánky sú teplé a pohodlné za každého zlého počasia.

Aktuálne modely značiek

Nike nahuštěné topánky kombinujú eleganciu a ľahkosť, športové prvky a štýlový dekor. S takými topánkami je ľahké vyrobiť súpravu na nákupy, prechádzky s priateľmi alebo výlet do prírody.

Najobľúbenejšie zimné modely:

  • Séria Nike Vapen pre snowboarding. Má jedinečnú protišmykovú podrážku s malými hrotmi a spoľahlivým šnurovaním, ktoré dokonale zachytí topánku na nohe. Je to široké vzájomné prepojenie čipiek, ktoré dynamike a originalite artikulov.
  • Ľahký model Vapen bez šnurovania so širokým hriadeľom. Jedná sa o klasickú formu topánok tlmených odtieňov šedej, bielej alebo ružovej s nenápadným vzorom. Môžu byť nosené s oblečením v ležérnom štýle, ktoré majú správne vybrané doplnky.
  • Klasika z módneho štýlu Nike Sneaker: dokonalá rovnováha športového a ležérneho štýlu vo vysoko nafúknutých topánkach. Priama noha, jednoduché farby a minimalizmus v dekoratívnej dekorácii sú vhodné pre ženy akéhokoľvek veku. Elegantný zips, vložený zozadu, uľahčuje nasadenie obuvi, zvyšuje mobilitu a aktivitu.
  • Skrátené a štandardné modely s ozdobnými ozdobami MERITAGE BOOT: perky a ľahké deky majú kontrastný dekor z bielej umelej kožušiny. Vyzerajú ako mladiství mimo boxu a svieži. Dievčatá ich kombinujú s legínkami, nohavičkami alebo koženými džínsami.

Všetky modely dokonale zapadnú na nohu vďaka tesnej nastaviteľnej šnúrke, ktorá je vložená do hornej časti hriadeľa. Ako variant spojovacieho materiálu sa v krátkom čase používa suchý zips Nike dutikka. Robia ich nezvyčajnými a mení ich na mesačné rovery pre aktívnych mladých ľudí.

Dizajnéri šikovne používajú matný a lesklý povrch materiálov, umelej kože a bologne. Veľká škála odtieňov vám umožní vybrať si zimnú obuv pre každý vkus. Okrem čiernej farby alebo sivej šedej sú zbierky plné mätovej, fuchsiovej alebo bordovej farby, kombinujúcej zlaté alebo popolavé tóny.

Čo nosiť?

Zimné topánky značky Nike, napriek športovému dizajnu, môžu byť bezpečne zapracované do každodenného vzhľadu.Okrem kombinácie s lyžiarskymi bundami a objemnými nohavicami ich ženy kombinujú s džínsy rôznych odtieňov, pletených legín alebo jaggins.

Textilný vrch a hrubé šnurovanie sú ideálne pre jednoduché parky alebo kabáty, orezané bundy.

Zimné pastelové farby sa dajú zriediť kombináciou svetlých sak a spodných sakov s bielymi, modrými alebo červenými nafukovacími topánkami známej značky. Krásne kombinácie, odvážne a neštandardné, bude priťahovať pozornosť k móde, aby jej obraz relevantné a čerstvé.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky