Muži dutik Aljaška

Muži dutik Aljaška

Vlastnosti a výhody

Male dutik Aljaška sa stali veľmi populárne v posledných sezónach. Ide o topánky na báze prírodnej alebo syntetickej kožušiny s externou vodoodpudivou impregnáciou. Dostali špecifický názov kvôli ich konkrétnemu tvaru, ako keby boli nahustení vzduchom. Nie tak často sa nazývajú aj mesačníky, to znamená „mesačné topánky“, s najväčšou pravdepodobnosťou kvôli podobnosti s modelmi, ktoré používajú americkí astronauti na mesačnej pôde.

Lode Aljaška môžu byť použité ako ležérne alebo športové topánky, nie sú vhodné pre obchodné stretnutia a špeciálne príležitosti.

Ale to je ich hlavná výhoda - sú čo najpraktickejšie. Môžete byť v nich celý deň na ulici, bez strachu, že vaše nohy budú mokré alebo zamrznuté.

Pánske modely takýchto topánok by ste mali zakúpiť z niekoľkých dôvodov:

  • Bez ohľadu na typ vnútornej podšívky - syntetickej alebo prírodnej, udržia nohy v teple a suchu;
  • Vzhľadom na jednoduchosť materiálov má drvivá väčšina modelov nízku cenu, sú k dispozícii všetkým;
  • nohy na Aljaške dutikas dýchať a nepotia sa;
  • Sú odolné a ľahko sa čistia.

Talianska značka Alaska vyrába módne a praktické topánky už niekoľko desaťročí, a to aj pre mužov. Vyfúknutý model sa stal široko dostupným relatívne nedávno, ale existuje niekoľko populárnych zbierok. Stojí za to zvážiť každodenné možnosti a modely pre šport a cestovný ruch.

Obľúbené modely

Pánske zimné topánky na Aljašku sú vybavené špeciálnou membránou Alaska tex, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhkosti. Nohy v nich budú suché celý deň. Pánske povinnosti všetkých modelov majú špeciálnu podrážku so silným drážkovaním, takže nie je nebezpečné chodiť alebo bežať na klzkom povrchu.

Čierne čižmy na vysokej úrovni sú vyrobené z penovej gumy s umelou kožušinou a vodou odpudzujúcim PVC povlakom. Sú vybavené veľmi silnou drážkovanou podrážkou, z ktorej bude pohodlne chodiť aj v hlbokom snehu. Po stranách sú pohodlné suché zipsy s logom značky.

Povrazy Aljaška Originálne kamuflážne farby sú vhodné pre milovníkov zimného rybolovu a cestovného ruchu. Toto je športová verzia, ktorá má veľmi vysokú podrážku z podrážky a podrážky. Tieto topánky so zapínaním poskytujú lepšie utesnenie - nohy v nich budú dokonale chránené za každého počasia.

Orezané, nafúknuté Aljašky Originálne topánky s lesklým povrchom z polymérnych materiálov sú vhodné pre športové i každodenné nosenie. Majú tmavomodrú farbu, obojstranný suchý zips, s ktorým je možné obuvi nosiť a upevniť okamžite. Sú vybavené silnými švami a dodatočnou vrstvou na podrážke pre zvýšenú odolnosť proti opotrebeniu.

Modely Aljaška Liteks sú pozoruhodné zvýšenou ľahkosťou a maximálnou pevnosťou. Budú pohodlné na nosenie a na dlhé zimné túry av meste po celý deň. Spodná časť má vodotesnú gumovú vrstvu a vrch s kamuflážnymi farbami je vybavený pohodlným šnurovaním na špeciálnych kovových krúžkoch. Podrážka má obtiažny vlnitý vzor. Podľa recenzií zákazníkov sú veľmi teplé a nohy sa nepotia.

Aljaška Originálne čižmy s dutinkou z bieleho trojvrstvového materiálu sú vynikajúcou voľbou pre každodenné nosenie. Majú predĺžený čierny vrch s priečnymi švami. Zapínané bočnými zipsami. Biela vrstva z mäkkej syntetickej kožušiny umožní, aby vaše nohy boli teplé a pohodlné.

Originálny model je orezané nafúknuté topánky so striebornými vložkami. Vrchná vrstva textilného materiálu nielen chráni pred vlhkosťou, ale chráni aj pred nečistotami, poškriabaním.Podrážka je lemovaná tmavým semišom. Na malých bočných paneloch sú odnímateľné stielky. Vďaka dvom nastaviteľným suchým zipsom sú veľmi pohodlné na nasadenie a vzlietnutie.

Čo nosiť

Pánske oblečenie Alaska Originale by malo byť vybrané v športovom alebo ležérnom štýle. Pre telesnú výchovu alebo profesionálne športy by ste mali nosiť vhodnú obuv s kontrastnou a jasnou kombináciou uniforiem.

Teplé nohavice a športová bunda alebo vetrovka v najpraktickejšom štýle s minimom dekoru.

Pri každodennom nosení pod hadmi Aljašky sa odporúča nosiť pevné nohavice alebo legíny. Ale džínsy by nemali byť použité - bude to nepríjemné.

Na zimu si môžete vyzdvihnúť sako alebo bundu zo skrátených modelov z vrchného ošatenia, ale v žiadnom prípade kabát alebo kabát z ovčej kože.

Okrem týchto topánok stojí za to použiť pletenú čiapku alebo šatku. Ale mali by byť vybraní takým spôsobom, aby sa harmonizovali vo farbe s dutikami.

Zákaznícke recenzie

V prehľadoch, medzi výhodami obuvi z Alaska Originale, sú uvedené bezchybné prevedenie a rôzne typy dutik pre každý vkus. Ukazujú tiež dobrú odolnosť proti vlhkosti a ochranu pred vetrom, pevnosť odlievaných viacvrstvových podrážok.

Ale mnohí ľudia si všimnú, že nohy pre požadovanú veľkosť majú o niečo viac - potrebujú hrubé vlnené ponožky. Preto pri nákupe je potrebné brať do úvahy zásoby na nohe a dolnej časti nohy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky