Čo nosiť s pánskou a dámskou obuvou

Čo nosiť s pánskou a dámskou obuvou

Štýlovo oblečená osoba je rozoznateľná podľa detailov. Správne zvolené doplnky a topánky môžu stav lepšie zdôrazniť ako drahý oblek. Preto by mala byť voľba topánok venovaná čo najväčšia pozornosť ako nákup oblečenia.

Topánky v pánskom štýle sú dnes populárne nielen medzi silnejším pohlavím, ale aj medzi dievčatami. Môžu byť kombinované s šaty v akomkoľvek štýle - od kancelárie až po večer.

Podľa farby

Farby topánok sú zvyčajne dosť zdržanlivé a demokratické. Koniec koncov, na pár oblečenia zvyčajne majú jeden pár topánok, ktoré by sa zmestili všetko. Pozrime sa na to, ako spojiť farby topánok s oblečením a vytvoriť štýlové luky.

čierna

Najuniverzálnejší variant - čierne topánky. Dostane sa do toho istého oblečenia ako svetlé džínsy, tak aj klasické biznis obleky tmavých farieb.

Hnedá a svetlohnedá

Ďalšia farba je hnedá. Všetky odtiene tejto farby sú vhodné na nosenie v kancelárii.

červená

Velbloudí odtieň je známy všetkým módy pre štýlové Timberlands. Tieto topánky so šnúrkami si vybrali cestujúci a bokovky. Preto je táto farba topánok najviac organicky kombinovaná s tmavomodrou, bohatou vínovou a smaragdovo zelenou.

Modrá a tmavo modrá

Tmavomodré topánky sú modernou náhradou za klasické čierne topánky. Dobre idú s rovnakými vecami ako čierne topánky.

žltý

Jasne žlté topánky budú plným akcentom v každom obraze. Preto by mal byť obraz postavený okolo nich, dopĺňajúc svetlé monofónne prvky - košele, džínsy alebo bavlnené nohavice.

béžový

Neutrálnejšia možnosť - svetle béžová obuv alebo obuv. Sú najvhodnejšie na doplnenie letných lukov.

biela

Na dovolenke budú vhodné a svetlé topánky. Dievčatá hrubé biele topánky v pánskom štýle sa dajú ľahko kombinovať so svetlými romantickými šatami. Obraz bude nezabudnuteľný.

šedá

A ak sa vám biele topánky zdajú byť príliš značkové, potom sa môžete rozhodnúť pre sivé topánky, ktoré sú vhodnejšie na každodenné nosenie.

model

Oxfords

Elegantné oxfords sú populárne pánske topánky. Zástupcovia silnejšieho pohlavia ich tradične nosili vo formálnom prostredí. V Británii sa objavili v 18. storočí. Tento typ topánky je topánka so šnurovaním. Šnúrky sú umiestnené na ozdobnej podšívke z pravej kože. V niektorých prípadoch je koža ozdobená perforáciou, ktorá robí oxfordy ešte viac štýlovým.

Na ich výrobu sa zvyčajne používajú tmavé farby kože: hnedé alebo čierne. Namiesto kože je možné použiť semiš alebo koženku. Pre moderné dandies a ženy módy predstavujú oxfords na nízkej päte.

tvrdý klobúk

Ale derby, na rozdiel od predchádzajúcej verzie topánok, neboli pôvodne nosené zástupcami elity, ale jednoduchými pracovníkmi a poľovníkmi. Boli vyrobené z odolnej kože alebo semišu a nosené denne.

Derby možno nosiť pevne šnurované alebo neviazané hore. Druhá možnosť pridáva obraz neformálnosti.

kozáci

Znalci neobvyklých topánok oslovia kozákov. Sú ľahko rozpoznateľné prítomnosťou nízkej päty a ohnutej špičky. Tieto topánky sú vhodné pre každodenné nosenie s krátkymi nohavicami.

Čipka hore

Pohodlnú a praktickú obuv je možné nosiť po celý rok. V zime si vyberte teplé modely av lete aj tie ľahšie. Sú pohodlné a praktické pre dlhé cesty a túry, ale zároveň môžu vyzerať štýlovo a zaujímavo.

Muži nosia čipky-up topánky s džínsy.Ale dievčatá si môžu dovoliť kombinovať také topánky s ľahkými sundresses alebo nafúknutými sukňami. Mladé ženy módy v tomto oblečení budú určite môcť pritiahnuť pozornosť.

chelsea

V módnych obrazoch sa často nachádza Chelsea. Jedná sa o topánky s členkom s vysokým podpätkom. Môžu byť rozpoznané elastické elastické na boku. Z tohto dôvodu sa dajú ľahko strieľať. Preto nie sú doplnené ani šnúrkami, spinkami a prackami.

Minimalistická chelsea čiernej alebo tmavohnedej kože je ideálna pre každodenné prechádzky a pre prácu. Najlepšie zo všetkého je, že zapadajú do imidžu v štýle smart casual. Skombinujte chelsea s pevnými džínsy, doplnené košele alebo sveter.

púštne

Ako už názov napovedá, tieto topánky boli vynájdené cestujúcimi, ktorí potrebovali topánky na prechádzku v púšti počas expedície. Teraz sú nosené v každodennom živote, hlavne s rovnakými džínsy a košele s krátkymi rukávmi.

Brog

Kožené brože možno rozpoznať nielen charakteristickým šnurovaním, ale aj dekoratívnou perforáciou. Tieto topánky vždy dopĺňa. Polmesiac, ktorý sa skladá z dier, robí všestranné brogues a umožňuje nosiť ich s jednoduchými svetlými nohavicami a oblekami. Dievčatá môžu kombinovať tento typ topánky so svetlými šatami v štýle smart casual.

mokasíny

Za zmienku stojí aj praktické a pohodlné mokasíny, ktoré k nám prišli zo Severnej Ameriky. Môžu byť šité z kože alebo textilu rôznych odtieňov. Charakteristikou nížiny je otvorený šev prebiehajúci pozdĺž vrcholovej línie. Tiež ako dekoratívne prvky môžu byť strapce alebo čisté strapce.

Muži najčastejšie nosia túto obuv so športovými predmetmi. Dievčatá si môžu vyskúšať kombináciu mokasínov s pletenými šatami.

S čím a ako sa nosí

K dnešnému dňu si topánky v mužskom štýle vybrali a dievčatá. Prekvapivo, v ženskom šatníku, vyzerá menej organicky.

Bez ohľadu na podlahu, klasické topánky môžu byť nosené s vecami v rovnakom štýle, alebo v štýle elegantné ležérne. Mláďatá, oxfordi alebo topánky vyzerajú dobre aj na dievčatách a chlapcoch. V chladnom období sú tieto odevy najlepšie doplnené lakom.

Ale brogues, derby a šnurovacie topánky dokonale dopĺňajú ležérny vzhľad. Môžu byť kombinované s džínsy alebo džínsové kraťasy. Dievčatá, experimentujúce s takýmito topánkami, sa môžu pokúsiť skombinovať ich s džínsovými overaly alebo ležérnymi šatami.

A na vytvorenie bedrového luku ste dokonalí mokasíny. Vyzerajú dobre v kombinácii s klasickými zamatovými alebo tvídovými oblekami, umelo starnúcimi džínsy a anglickými kockovanými košiliami.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky