Vans snowboardové topánky

Vans snowboardové topánky

Vlastnosti a výhody

Slávna kalifornská značka Vans vyrába niektoré z najlepších snowboardových topánok na svete, ktoré sa vyznačujú štýlovým dizajnom, atraktívnymi prvkami, vynikajúcimi zapínaním a kvalitným materiálom. Tieto topánky sa líšia od konkurenčnej zlepšenej absorpcie nárazov, optimálnej hmotnosti, dokonalého uchytenia a trvanlivosti.

Takmer všetky snowboardové modely, mužské aj ženské, majú zmiešaný šnurovací systém, ktorý poskytuje vynikajúcu podporu, topánky sú vybavené najpohodlnejšou topánkou, čo uľahčuje dobytie veľkých i malých horských svahov.

Charakteristickým znakom takýchto topánok je aj antibakteriálna a viacvrstvová stielka, na ktorej sú vankúše pohlcujúce nárazy. To je ideálne pre mužov aj ženy, pretože značka je čo najbližšie k zohľadneniu anatomických vlastností chodidla. Pod vplyvom tepla, Vans snowboard topánky majú tvar nositeľa nohy, vzhľadom na vlastnosti použitých materiálov.

Značka bola založená v roku 1966, dnes však zostáva lídrom vo svojom výrobnom sektore, predovšetkým vďaka tomu, že špecialisti spoločnosti neustále sledujú inovácie a využívajú moderné materiály a moderné technológie.

Obľúbené modely:

aura

Najbežnejší model, reprezentujúci topánky stredného stupňa tuhosti, s dvojitým šnurovacím systémom BOA, ktorý vám umožní pohodlne dotiahnuť topánku, čím rozloží tlak na všetky nohy. Stielka pre maximálne pohodlie a podporu z materiálu EVA. Vnútri je vnútorná topánka s dvojitou hustotou, ktorá sa pevne prilieha k členku a udržuje teplo dobre.

Opláštenie behúňa na podrážke so systémom Impact Sorb v oblasti päty je vyrobené z materiálu EVA, čo vám umožňuje „uhasiť“ tvrdé pristátia. Celá konštrukcia modelu aura zaisťuje úplnú tesnosť a spoľahlivú fixáciu, ako aj účinnú priľnavosť topánky k surfovej doske a snehu. Členok je jasne fixovaný asymetrickou vnútornou topánkou v tvare X.

Ahoj štandard

Tento model snowboardových topánok je veľmi obľúbený u extrémnych milovníkov vďaka spoľahlivej fixácii nôh bez nadmerného tlaku. Patentovaná technológia tepelne tvarovanej vnútornej časti sa vyznačuje pätom absorbujúcim nárazy a ochranným systémom navrhnutým v oblasti šľachy, ako aj spoľahlivou fixáciou šnurovaním. Vnútorná topánka berie jasné obrysy nôh nositeľa už od prvých minút, čo je veľmi dôležité počas zostupu, ľahká, jednodielna podrážka EVA účinne uhasí zjazdy z veľkých výšok.

Všetky švy sú bezpečne upevnené, prelepené a pokryté špeciálne mäkkými materiálmi. Profil podošvy je špeciálne znížený, takže zostup zo snowboardu je ešte pohodlnejší a bezpečnejší.

Mantra

Tento model je špeciálne vyrobený firmou Vans pre tých, ktorí sa začínajú učiť jazdiť na snowboarde. Výrobky sa líšia svojou beztiažnosťou, dokonalým komfortom počas celej jazdy. Podobne ako iné modely, aj Mantra sa vyznačuje vnútornou topánkou na tvarovanie za tepla, dvojvrstvovou podrážkou, stielkou z materiálu EVA. Okrem toho treba poznamenať, že existuje klasické šnurovanie, ergonomický jazyk vonkajšej topánky a špeciálna vložka pre lepšiu fixáciu päty.

recenzia

Pre aktívny šport zohráva najdôležitejšiu úlohu bezpečnosť uniforiem, najmä topánok. Majitelia pohodlných značkových snowboardových topánok Vans si všimnú maximálneho pohodlia, spoľahlivosti a dobrej pevnosti tejto topánky. Sedia dokonale, fixujú dolnú časť nohy bez šklbania a nepohodlia, zapôsobia svojou vonkajšou príťažlivosťou.

Šnurovanie sa oneskoruje bez námahy - ľahko a pevne.Noha sa vôbec nepotí, pretože je tu ventilačný systém, dokonca aj pri veľmi silných mrazoch, môžu byť nasadené na tenkej ponožke bez strachu, že nohy budú zmrazené. Vnútorná topánka vás udrží v teple a zároveň umožní dýchať nohu.

Okrem toho používatelia tejto topánky odporúčajú, aby ste si pred nákupom vyskúšali model, aby ste si vybrali správnu veľkosť čo najjasnejšie. Ako ukázali skúsenosti operujúcich snowboardistov, topánky tejto americkej značky si dlhodobo zachovali svoj pôvodný vzhľad, bez toho, aby stratili tuhosť a funkčnosť, prakticky neexistuje opotrebovanie častí s častým používaním.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky