Béžová obuv

Béžová obuv

Béžová obuv je trvalým trendom každej sezóny.

Farba je rovnako dobrá u ženských aj mužských modelov. Čo robí béžové zimné modely tak atraktívnymi? Aké sú vlastnosti topánok značky Balmain a Rieker? Ako vytvoriť módny luk?

rysy

Béžová farba sa vyznačuje jemnosťou a všestrannosťou. Pre takéto topánky je ľahké nájsť šatník.

Béžové modely s vysokým podpätkom vždy vyzerajú elegantne. Vzhľadom k zaoblené špičky a malé šnurovanie-up, noha vyzerá elegantne, a to napriek skutočnosti, že päta je dostatočne široký.

Béžová a bohatá hnedá poskytujú dobrú farebnú kombináciu.

Vložka, ktorá orezáva vrcholy, poskytuje jasný akcent.

Zámok na zips umiestnený vpredu dodáva sofistikovanosť. Model vyzerá stručne, ale zároveň bez šarmu.

Nie každá žena sa cíti dobre v topánkach s vysokým podpätkom, ale môže si dovoliť topánky s plochými topánkami, klinmi alebo širokými podpätkami, 2 cm vysoké.

Béžová farba mužských modelov je ideálna pre ležérny štýl. Hnedé vložky na vrchných častiach sa spravidla používajú ako dekorácia pre šnurovacie modely.

Béžové topánky majú jednu chybu - sú veľmi nápadné nečistoty. Po krátkej prechádzke v mimosezóne budú mať topánky neupravený vzhľad. Ale v suchom počasí vyzerajú skvele.

Zimné značkové

Dámske zimné modely sú často zdobené strapcami. Tento prvok vyzerá krásne ako v klasických modeloch s podpätkami, tak aj v každodenných modeloch na plochej, a dokonca aj traktorovej podrážke.

Béžová a čerešňová sú elegantnou a drahou kombináciou.

Béžová sa vyznačuje jasným kontrastom na pozadí burgundských nohavíc. Používajte príslušenstvo rovnakej farby ako oblečenie: taška, farba zrelej čerešne alebo klasická čierna farba; hnedé náramky.

Na zimu je lepšie kúpiť značkovú obuv.

Topánky zo Švajčiarska Rieker prinášajú radosť z procesu prevádzky, pretože ich výroba je založená na technológii proti stresu. Sú ľahké, pohodlné, odolné. V takýchto topánkach sa noha necíti unavená, pretože horná časť topánok je mäkká a elastická a podrážka je ľahká a elastická.

Balmain je francúzska značka, ktorá zaujme svojím dizajnom, pohodlím a komfortom. Pri výrobe sa používajú iba prírodné zložky: koža, semiš, izolácia ovčej vlny. Funkčnosť, pohodlie, krása charakterizujú topánky značky.

Zimné modely Balmain majú zaoblený prst, podrážku traktora a zvláštny dekor. Charakteristickým znakom sú klopy vpredu, ktoré sú vertikálne navlečené šnurovaním. Funkcia zipsu je „zips“. Kombinácia béžovej farby a zlatého príslušenstva vyzerá veľmi krásne.

Ďalšou charakteristickou črtou značky je krásna línia položená v kĺboch ​​chodidla a hornej časti topánky, ktorá umožňuje preukázať dokonalú chuť majiteľa béžovej obuvi.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky