Sandále pre chlapca

Sandále pre chlapca

Letná sezóna prichádza. V tomto čase čelí každý rodič otázke nákupu správneho topánok pre svojho syna. Pravidlom je, že v lete si deti kupujú sandále alebo sandále.

Prečo sú sandále najpraktickejším typom letných topánok a ako správne vybrať modely pre deti - dozviete sa z nášho článku.

Malé dieťa je mobilné, zvedavé, trochu nepríjemné a veľmi veselé. Aby sa nezasahovali do prirodzenej činnosti chlapca a prispievali k jeho správnemu vývoju, rodičia si ho musia starostlivo vyberať.

Venujte pozornosť materiálom

Samozrejme, že je lepšie vybrať si prírodnú kožu alebo semiš. Áno, táto možnosť nebude lacná, ale bude vám ublížené, že dieťa sa už v budúcej sezóne pravdepodobne nezmestí do topánok, ale zdravie je predovšetkým. Vo vysokokvalitnej koženej obuvi sa noha nebude prehrabávať a napučiavať, čo umožní dieťaťu aktívne a slobodne objavovať svet okolo seba.

Výber štýlu

Teraz to nie je o kresbách Spider-Man alebo Wheelbarrows, tu si každý vyberá sám seba, podstatou tejto položky je rozdiel medzi otvorenými a uzavretými sandálmi pre chlapca. Pre deti do troch rokov vhodnejšia obuv s uzavretým nosom. Takže si môžete chrániť svoje prsty pred malými kamienkami a vetvičkami, av prípade nadmernej zvedavosti a pred navlhnutím, pretože dieťa sa najskôr pokúša ponoriť ponožku. Keď chlapci vyrastú, môžete zmeniť štýl na otvorenejšiu stranu, ale ak vaše dieťa vyrastie vo futbale, je lepšie nemeniť tradície a dávať dodatočnú ochranu.

Pozeráme sa na podrážku

Musíte dodržiavať dve hlavné kritériá: flexibilitu a silu. Podrážka musí byť pružná, ale zároveň slúžiť ako podpera. Ak je stielka príliš mäkká, existuje možnosť, že noha sa vytvorí nesprávne. Je tiež dobré, ak je pod pätou mierna elevácia, druh päty, čo pomôže správne upevniť detskú nohu.

V ideálnom prípade by mala byť podošva tiež ľahká, aby sa chlapec mohol voľne pohybovať.

Vyberieme stielku

Ak si dospelý môže dovoliť nosiť topánky s odnímateľnou stielkou, potom je dôležité, aby dieťa bolo pri chôdzi fixované a nezvrásnené, najmä beh. Je lepšie, ak je stielka našitá a nie je lepená, takže bude spoľahlivejšia.

Určite veľkosť

Bohužiaľ, obľúbený princíp „pre rast“, podľa ktorého všetci rodičia, ktorí si kupujú topánky pre teenagera, v prípade malých detí je prísne kontraindikovaný. Žiadne budúce plány na topánky. Sandále, ktoré sa zmestia dosť dosť nôh, teraz. Maximálny priestor, ktorý si môžete dovoliť, je 6-8 milimetrov od palca po stenu topánky.

Testovanie suchého zipsu alebo spony?

Z funkčného hľadiska majú obaja právo na existenciu, tu sa možno opierať o osobné preferencie alebo modelový rad. Pokiaľ však ide o hustotu upevňovača, mal by byť medzi popruh a nohu dieťaťa umiestnený ukazovák dospelého, aby sa koža nestláčala.

značky

Existuje mnoho detských obchodov, a to ako veľkých, s pobočkami v mnohých nákupných centrách, napríklad Kotofey, Kapika, TOM M alebo Antelope, a malé, ktoré existujú v jednotlivých kópiách, ale špecializujú sa, a to obuvi pre deti od jedného roka do školského veku. A v skutočnosti, av inom prípade, budete môcť vyzdvihnúť niečo vhodné, takže ťažké bremeno výberu úplne spadá na vaše plecia, bez toho, aby to obmedzovalo na konkrétneho výrobcu.

Postarajte sa o zdravie svojho syna, nezabudnite, že v tomto štádiu úplne závisí od vašej správnej voľby.Dajte prednosť kvalite a praktickosti, nehľadajte jas a nízku cenu. V budúcnosti vám vaše dieťa poďakuje za vaše zdravé nohy.

Komentáre
Komentovať autora

šaty

sukne

blúzky